Dodaj do ulubionych

nie zaglądać, materiał propagandowy

28.05.10, 20:45
www.bronislawkomorowski.pl/lepsze-dla-polski-gorsze-dla-pawlaka-komentarz-.html

Obserwuj wątek
    • gini Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 20:49
      dachs napisał:

      > www.bronislawkomorowski.pl/lepsze-dla-polski-gorsze-dla-pawlaka-komentarz-.html
      >

      borsuk,ja juz pisalam o bronkowym errorze, on nie konsultowal,tego z
      nikim, ani z koalicjentem tuska, ani z tuskiem.
      w ogole on smieszny jest.
      • g-48 Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 21:06
        Bronek odcina z miary swoich cierpien po kawalku.
        Podziekowanie za Magdalenke!
      • matelot Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 21:09
        gini napisała:

        > dachs napisał:
        >
        > > www.bronislawkomorowski.pl/lepsze-dla-polski-gorsze-dla-pawlaka-komentarz-.html
        > >
        >
        > borsuk,ja juz pisalam o bronkowym errorze, on nie konsultowal,tego z
        > nikim, ani z koalicjentem tuska, ani z tuskiem.
        > w ogole on smieszny jest.

        Bardziej śmieszny niż J.Kaczyński? - Eeeee, to nie może być.
    • off_nick Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 20:56
      Nie podoba mi się ten pośpiech w wykonaniu vikihrabiego, ja to odbieram jako walkę o głosy lewicowego elektoratu.


      https://img257.imageshack.us/img257/2886/komor.jpg
      • matelot Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 21:12
        off_nick napisała:

        > Nie podoba mi się ten pośpiech w wykonaniu vikihrabiego, ja to odbieram jako wa
        > lkę o głosy lewicowego elektoratu.
        >

        Lewicowy elektorat to elektorat PIS, zatem informacja jest niewiarygodna.
        • off_nick Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 21:24
          matelot napisał:
          > Lewicowy elektorat to elektorat PIS, zatem informacja jest niewiarygodna.



          Pleciesz bzdury, ze mnie taka lewica jak z Ciebie biskup.
      • wikul Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 21:22
        off_nick napisała:

        > Nie podoba mi się ten pośpiech w wykonaniu vikihrabiego, ja to
        odbieram jako walkę o głosy lewicowego elektoratu.


        Ciekawe czy ten pośpiech by ci sie nie podobał, gdyby złoty zaczął
        falować a ty byś została z kredytem we frankach.
        P.S. Z tytułów harabiego natrząsali sie w PRL-u. Masz jakis
        sentyment do tamtych czasów, czy jakaś nutka zazdrosci ?
        • off_nick Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 21:41
          wikul napisał:
          > Ciekawe czy ten pośpiech by ci sie nie podobał, gdyby złoty zaczął
          > falować a ty byś została z kredytem we frankach.
          > P.S. Z tytułów harabiego natrząsali sie w PRL-u. Masz jakis
          > sentyment do tamtych czasów, czy jakaś nutka zazdrosci ?


          Nie zwykłam gdybać.
          Nie mam sentymentu do tamtych czasów, zaś moja mama powiada, że Komorowski to
          szlagon jest i nie wpuściłaby go na pokoje.
          • wyluzowana.kaczka Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 21:46
            off_nick napisała:

            > wikul napisał:

            > Nie zwykłam gdybać.
            > Nie mam sentymentu do tamtych czasów, zaś moja mama powiada, że
            Komorowski to
            > szlagon jest i nie wpuściłaby go na pokoje.
            >
            >
            Oczywiscie. Mama moher,wiec Komorowski by jnawet nie zapukal do jej
            drzwi. Co tam zapukal! Nawet nie odwiedzilby dzielnicy gdzie matka
            off(herhead)nickowej zmawia zdrowas mario i kleczy pod portretem
            ojdyra.
          • wikul Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 21:52
            off_nick napisała:

            > Nie zwykłam gdybać.
            > Nie mam sentymentu do tamtych czasów, zaś moja mama powiada, że
            Komorowski to szlagon jest i nie wpuściłaby go na pokoje.


            Też z wyższej półki ? Jak prezes. Ale to nie jest powód do dumy.


            • off_nick Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 22:16
              wikul napisał:
              > Też z wyższej półki ? Jak prezes. Ale to nie jest powód do dumy.

              Rodowód a nie półka.
              • wyluzowana.kaczka Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 22:23
                off_nick napisała:

                > wikul napisał:
                > > Też z wyższej półki ? Jak prezes. Ale to nie jest powód do dumy.
                >
                > Rodowód a nie półka.
                >
                >

                Nie rodowod tylko bereciki moherowe.
                • wikul Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 22:41
                  wyluzowana.kaczka napisała:

                  > Nie rodowod tylko bereciki moherowe.


                  wyborcza.pl/10,94519,6735453,_Ojciec_Rydzyk_upowszechnia_male_moherowe_bereciki_.html

                  • gini Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 22:46
                    wikul napisał:

                    > wyluzowana.kaczka napisała:
                    >
                    > > Nie rodowod tylko bereciki moherowe.
                    >
                    >
                    > wyborcza.pl/10,94519,6735453,_Ojciec_Rydzyk_upowszechnia_male_moherowe_bereciki_.html
                    >

                    widzisz wikul Ty czytasz co pisze ojciec Rydzyk a ja moherek mam
                    ponoc i nie czytam)))
                    • wikul Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 23:10
                      gini napisała:

                      > widzisz wikul Ty czytasz co pisze ojciec Rydzyk a ja moherek mam
                      > ponoc i nie czytam)))


                      Jak zwykle sobie upraszczasz, ale rozumiem że może inaczej byłoby ci
                      trudno. Ja czytam o Rydzyku a nie Rydzyka, a to wielka
                      róznica.
                      A tu dla ciebie nagroda.

                      www.youtube.com/watch?v=HQlzrF0-5dk&feature=related
                  • wyluzowana.kaczka Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 22:48
                    Daje slowo,ze nic nie wiedzialem!wink
              • gini Re: dla borsuka 28.05.10, 22:25
                www.rp.pl/galeria/243943,1,486625.html
                chcialam przy okazji dodac, ze o wywolanie powodzi w polsce, nie
                oskarza sie juz borsukow, tylko bobry i krety.
                • off_nick Re: dla borsuka 28.05.10, 22:38
                  gini napisała:
                  > chcialam przy okazji dodac, ze o wywolanie powodzi w polsce, nie
                  > oskarza sie juz borsukow, tylko bobry i krety.


                  A te źwierzątka to wredne pisiory są...
        • matelot Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 22:04
          wikul napisał:

          > off_nick napisała:
          >
          > > Nie podoba mi się ten pośpiech w wykonaniu vikihrabiego, ja to
          > odbieram jako walkę o głosy lewicowego elektoratu.
          >
          >
          > Ciekawe czy ten pośpiech by ci sie nie podobał, gdyby złoty zaczął
          > falować a ty byś została z kredytem we frankach.
          > P.S. Z tytułów harabiego natrząsali sie w PRL-u. Masz jakis
          > sentyment do tamtych czasów, czy jakaś nutka zazdrosci ?

          To nie nutka zazdrości to "prawicowość" a'la PIS wink
    • landknecht Wystarczy cytacik 28.05.10, 20:59
      Cytat
      Narzekanie, że sprawujący funkcję prezydenta Bronisław Komorowski poleca Sejmowi
      Marka Belkę bez konsultacji, miało by sens, gdyby w wyniku konsultacji można
      było wybrać kandydata lepszego


      Poczułem się jak za Gierka. Dzięki Borsuku, przez chwilę znowu byłem młody.
      • matelot Re: Wystarczy cytacik 28.05.10, 21:15
        landknecht napisał:

        > Cytat
        > Narzekanie, że sprawujący funkcję prezydenta Bronisław Komorowski poleca Sejmow
        > i
        > Marka Belkę bez konsultacji, miało by sens, gdyby w wyniku konsultacji można
        > było wybrać kandydata lepszego
        >

        >
        > Poczułem się jak za Gierka. Dzięki Borsuku, przez chwilę znowu byłem młody.
        >

        Coś ci sie landknechcie pomerdało. Za komuny nikt nie podejmował decyzji
        samodzielnie a komisji nikt nie ukarał. Nasiaknałes tym tak bardzo, że
        odpowiedzialna decyzja p/o prezydenta wzbudza w tobie, mentalny komuchu, sprzeciw.
        • landknecht Re: Wystarczy cytacik 28.05.10, 21:22
          Albo jesteś za młody by pamiętać albo masz sklerozę. Jedną z cech komunizmu było
          (oficjalne) przekonanie o nieomylności władzy. No i władza w osobie 60-dniowego
          prezydenta wybrała nam najlepszego kandydata. Nam pozostaje wyrazić swój zachwyt.
          • matelot Re: Wystarczy cytacik 28.05.10, 22:13
            landknecht napisał:

            > Albo jesteś za młody by pamiętać albo masz sklerozę. Jedną z cech komunizmu był
            > o
            > (oficjalne) przekonanie o nieomylności władzy. No i władza w osobie 60-dniowego
            > prezydenta wybrała nam najlepszego kandydata. Nam pozostaje wyrazić swój zachwy
            > t.
            >

            Ani jedno ani drugie. Powtarzam: za komuny wszelkie decyzje podejmowane były
            kolegialnie. Zawsze to był jakis kumitet, rada, egzekutywa. Dzis to sa rady
            parafialne gdzie dokonuje sie pierwqszego zamachu na władzę wybierając władze
            dzielnic. Kilka kółek parafialnych wybiera radnych i prezydentów miast. Opus Dei
            mierzy wyżej i obsadza swoimi ludźmi ministerstwa.

            "Błąd" Komorowskiego polegał na tym, że nie uzgodnił swojej decyzji z miejscowym
            biskupem czym naraził się różnym Landknechtom. A zarzut człowieka "prawicy"
            brzmi, ze się nie konsultował z radami. Tak, landknecht, jestescie mentalnym
            komuchem jak cały PIS.
      • wikul Re: Wystarczy cytacik 28.05.10, 21:25
        landknecht napisał:

        > Narzekanie, że sprawujący funkcję prezydenta Bronisław Komorowski
        poleca Sejmowi
        > Marka Belkę bez konsultacji, miało by sens, gdyby w wyniku
        konsultacji można
        > było wybrać kandydata lepszego
        > Poczułem się jak za Gierka. Dzięki Borsuku, przez chwilę znowu
        byłem młody.


        Nie kompromituj się, cytujesz tekst którego w ogóle nie rozumiesz.
        • landknecht Re: Wystarczy cytacik 28.05.10, 21:34
          > Nie kompromituj się, cytujesz tekst którego w ogóle nie rozumiesz.

          Bądź łaskaw w takim razie opowiedzieć to własnymi słowami, Wikulu. Wtedy
          pogadamy. smile
          • wikul Re: Wystarczy cytacik 28.05.10, 21:58
            landknecht napisał:

            > > Nie kompromituj się, cytujesz tekst którego w ogóle nie
            rozumiesz.
            >
            > Bądź łaskaw w takim razie opowiedzieć to własnymi słowami, Wikulu.
            Wtedy pogadamy. smile

            Jak do tej pory nie zrozumiałes to już nie zrozumiesz.
            A tak w ogóle to propagujesz tutaj partie która miała w dupie
            wszelkie zasady, demokrację traktowała instrumentalnie,
            potrafiła "odzyskiwać" co sie tylko dało, a ty teraz niejako w jej
            imieniu pałasz swietym oburzeniem. U Kurskiego sie tego uczyłeś,
            czy u Karskiego ?
      • dachs Re: Wystarczy cytacik 28.05.10, 21:45
        landknecht napisał:

        > Poczułem się jak za Gierka. Dzięki Borsuku, przez chwilę znowu byłem > młody.

        Mnie nie zwiedziesz. Ja przecież wiem, że nie mogłeś zapomnieć "szerokich
        społecznych konsultacji" typowych dla tamtych czasów.
        • landknecht Re: Wystarczy cytacik 28.05.10, 21:49
          Właśnie trwają te szerokie społeczne konsultacje, Borsuku. Władza zaproponowała
          nie dobrego kandydata, nie bardzo dobrego, tylko po prostu najlepszego z
          możliwych. Co tu konsultować? Trzeba bić brawo!
    • snajper55 Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 21:01
      W jednym się z autorem nie zgodzę. Komorowski nie sprawuje funkcji prezydenta,
      tylko pełni obowiązki. To niby drobna różnica, ale według mnie istotna.
      Obowiązkiem prezydenta jest zaproponowanie kandydata na to stanowisko i
      Komorowski powinien ten obowiązek wypełnić.

      Dlaczego nie konsultował ? A dlaczego miałby konsultować ? To jest decyzja
      Komorowskiego, za którą Komorowski ponosi odpowiedzialność. To jest też ryzyko
      Komorowskiego, bo jeśli kandydatura Belki zostanie odrzucona, skrupi się na
      Marszałku. Inni aktorzy będą mieli okazję nie tylko konsultować, ale i decydować
      o tej kandydaturze w Sejmie i Senacie.

      A co by było gdyby tę kandydaturę konsultował ? Znów pojawiłyby się głosy, że to
      marionetka, bo żadnej decyzji nie potrafi sam podjąć. Że się zabezpiecza tak,
      aby ta kandydatura w Sejmie i Senacie przeszła. Że knuje za plecami Polaków
      zawiązując spisek mający na celu przepchnięcie Belki w Sejmie i Senacie.

      Co by było gdyby nic nie robił nie muszę już chyba pisać ?

      S.
      • landknecht Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 21:10
        snajper55 napisał:

        > To jest decyzja Komorowskiego, za którą Komorowski ponosi odpowiedzialność.

        Może ponieść. Głosowanie nad kandydaturą Belki prawdopodobnie zostanie
        przeniesione na "po wyborach". Wystarczy, że SLD ogłosi: Belka to znakomity
        kandydat, najlepszy z możliwych, i dlatego musi mieć mandat niemożliwy do
        kwestionowania.

        To oczywiście nie jest decyzja Komorowskiego tylko Tuska. Sprawę obgadał z Belką
        i Kwaśniewskim w Akwizgramie.
        • snajper55 Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 23:36
          landknecht napisał:

          > Może ponieść. Głosowanie nad kandydaturą Belki prawdopodobnie zostanie
          > przeniesione na "po wyborach". Wystarczy, że SLD ogłosi: Belka to znakomity
          > kandydat, najlepszy z możliwych, i dlatego musi mieć mandat niemożliwy do
          > kwestionowania.

          Być może, choć ja obstawiam, że tego nie zrobią. Jeśli jednak, to już Sejm
          będzie odpowiedzialność ponosił za zostawienie Banku bez prezesa na pół roku w
          dość gorących gospodarczo czasach.

          > To oczywiście nie jest decyzja Komorowskiego tylko Tuska. Sprawę obgadał z Belką
          > i Kwaśniewskim w Akwizgramie.

          Nie piszesz, że to decyzja Putina ? wink Cieszy mnie to. Na pewno nie była to
          decyzja jednej osoby. A nawet dwóch (Komorowskiego i jego żony). wink

          A na poważnie. Jest to decyzja Komorowskiego, ponieważ on za tę decyzje ponosi
          odpowiedzialność. Nie Tusk. Nie Belka. Nie Kwaśniewski.

          S.
      • matelot Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 21:18
        snajper55 napisał:

        > Co by było gdyby nic nie robił nie muszę już chyba pisać ?

        Byłby tak "dobry" jak jego konkurent w wyborczych szrankach. Szansą
        Komorowskiego jest nieuchylanie się od odpowiedzialnych decyzji.
        • snajper55 Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 23:37
          matelot napisał:

          > snajper55 napisał:
          >
          > > Co by było gdyby nic nie robił nie muszę już chyba pisać ?
          >
          > Byłby tak "dobry" jak jego konkurent w wyborczych szrankach. Szansą
          > Komorowskiego jest nieuchylanie się od odpowiedzialnych decyzji.

          Byłby gorszy, bo jego konkurenci nie mogą decyzji podejmować, więc za
          zaniechanie nikt ich nie będzie wieszać.

          S.
      • a000000 Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 21:29
        snajper55 napisał:

        > Dlaczego nie konsultował ? A dlaczego miałby konsultować

        Snajperku, a co byś mówił, gdyby to tak bez konsultacji z innymi partiami,
        znienacka, kandydaturę jakiegoś swojego poplecznika przedstawił.... Lechu?
        • snajper55 Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 23:40
          a000000 napisała:

          > Snajperku, a co byś mówił, gdyby to tak bez konsultacji z innymi partiami,
          > znienacka, kandydaturę jakiegoś swojego poplecznika przedstawił.... Lechu?

          Nic. Prerogatywą prezydenta jest proponować kandydata, nad którym debatuje Sejm
          i Senat i go przyjmuje albo nie. Prezydent oczywiście radzi się kogo chce, ale z
          nikim konsultować tej decyzji nie musi.

          S.
          • a000000 Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 29.05.10, 00:11
            snajper55 napisał:

            > Nic.

            chciałabym to NIC zobaczyć... ale niech Ci będzie. Mnie się Belka nie podoba,
            ale też nic nie mówię. Bo mnie nikt nie słucha.
    • corkazacheusza Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 21:12
      chyba ta sprawa,kogo powinien zglosic prezydent na prezesa NBP
      zostala jakby przesadzona.
      Kołodko sie wypowiedzal,ze on nie zamierza ubiegac sie o to
      stanowisko,gdyz odpowiada mu praca jaka wykonuje teraz.
      a Belka to PR* i zanim go wybrali juz stracil ciepla posadke smile

      *)-PR to skrot od Prawdziwego Ryzykanta,ale nie stracenca
      • wikul Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 22:01
        corkazacheusza napisała:

        > Kołodko sie wypowiedzal,ze on nie zamierza ubiegac sie o to
        > stanowisko,gdyz odpowiada mu praca jaka wykonuje teraz.


        A kto by go chciał, oprócz Pawlaka ?
        • corkazacheusza Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 29.05.10, 01:27
          wikul napisał:

          > corkazacheusza napisała:
          >
          > > Kołodko sie wypowiedzal,ze on nie zamierza ubiegac sie o to
          > > stanowisko,gdyz odpowiada mu praca jaka wykonuje teraz.
          >
          >
          > A kto by go chciał, oprócz Pawlaka ?

          wystarczy,ze Pawlak chce
    • rycho7 Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 28.05.10, 21:18
      dachs napisał:

      >

      Bronek gra na decyzyjnego meza stanu. Sadze, ze to dobra gra. Nie wiem, czy
      potwierdza to wyborcy. Ale scenariusz dobry.
      • corkazacheusza Re: nie zaglądać, materiał propagandowy 29.05.10, 01:29
        rycho7 napisał:

        > dachs napisał:
        >
        > >
        >
        > Bronek gra na decyzyjnego meza stanu. Sadze, ze to dobra gra. Nie
        wiem, czy
        > potwierdza to wyborcy. Ale scenariusz dobry.

        mnie sie tez wydaje,ze to bardzo dobra gra
        i ten jegi spot wyborczy...
        widzialam tylko fragmenty,ale to wystarczylo,zebym-na dzis-
        optowala za Komorowskim
    • landknecht Tusk będzie głosował za? 28.05.10, 21:40

      Kwaśniewski: dziś PO chce Belkę, a wcześniej wnioskowało o jego dymisję
    • landknecht Przy okazji 28.05.10, 21:54
      Bronek ostatnio słabo kontaktuje. Po wypowiedzi o wprowadzeniu euro łagodzono,
      że prezydent nie zajmuje się bezpośrednio gospodarką. Ale żeby przedstawiając
      najlepszego kandydata na prezesa NBP pomylić jego ostatnie miejsce pracy i
      zrobić z Belki z-cę sekretarza generalnego ONZ, którym nigdy nie był!
      • corkazacheusza Re: Przy okazji 29.05.10, 01:32
        landknecht napisał:

        >. Ale żeby przedstawiając
        > najlepszego kandydata na prezesa NBP pomylić jego ostatnie miejsce
        pracy i
        > zrobić z Belki z-cę sekretarza generalnego ONZ, którym nigdy nie
        był!
        >

        a zapytales go ile spal,mial nieprzespanych nocy...a tu mikrofon
        jeszcze podtykaja...
    • marouder.eu A skad komentator wie, ze ewentualny kandydat... 28.05.10, 22:03
      ...PSL bylby pokroju pana Dychy?
      Kuriozalna wydaje mi sie ta apologia braku konsultacji zwszystkimi
      lacznie z macierzystym klubem marszalka, klubami Sejmu.
      • dachs Re: A skad komentator wie, ze ewentualny kandydat 28.05.10, 23:13
        > ...PSL bylby pokroju pana Dychy?
        Komentator nie wie.
        Napisał :"Można domniemywać, że był to ktoś klasy Andrzeja Dychy"
        Przeglądajac kadry PSLu, dużo lepszych nie da sie znaleźć. smile

        > Kuriozalna wydaje mi sie ta apologia braku konsultacji

        Brak "świętego, patriotycznego, pisowskiego oburzenia" daleki jest jescze od
        apologii.
        A pewnie nawet, jak Landknecht sugeruje, skonsultował z Tuskiem, może nawet i z
        Kwachem.
        Tylko z Pawlakim nie skonsultował, jak on śmiał?
        • marouder.eu Z klubami mial konsultowac, nie z osobami.. 28.05.10, 23:50
          Mysle, ze czujesz roznice, prawda??
          • snajper55 Nie miał 29.05.10, 02:49
            Dlaczego niby miał konsultować ? Kluby same zadecydują czy im się Belka podoba,
            czy nie podoba. Uważasz, że powinien zakulisowo kandydata uzgadniać i dopiero
            uzgodnionego zgłaszać ? Może jeszcze powinien kupować poparcie klubów ?

            S.
            • wyluzowana.kaczka Re:Tu lepsze, bo nie prezydent, 29.05.10, 07:37
              www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/premier;mam;kandydata;na;prezesa;nbp,22,0,190230.html

              a premier "juz ma" kandydata na prezesa NBP. Trzeba by bylo
              sprawdzic, co o tym wtedy mysleli landknechci na aqua.wink)
              • pan.scan Re:Tu lepsze, bo nie prezydent, 29.05.10, 07:52
                Mówili, co prawda nie na aqua, że to marna kandydatura, ale na "szczęście
                stoi nad nim Rada Polityki Pieniężnej, więc głupstw nie powinien robić".
                Mniej więcej w tej formie.
                • wyluzowana.kaczka Re:Tu lepsze, bo nie prezydent, 29.05.10, 08:16
                  No wlasnie. Nie wadzilo im,ze, wbrew konstytucji, premier "juz ma"
                  kandydata. I do tego jeszcze ta fotka, na ktorej wyglada jak ojciec
                  chrzestny. wink
                  • dachs Re:Tu lepsze, bo nie prezydent, 29.05.10, 08:49
                    wyluzowana.kaczka napisała:

                    > No wlasnie. Nie wadzilo im,ze, wbrew konstytucji, premier "juz ma"
                    > kandydata.

                    NIe przesadzaj. Premier, tak jak Ty i ja ma prawo mieć swoje wyobrażenie o
                    Prezesie NBP, czyli mieć "swojego kandydata".
                    Nie ma prawa go tylko publicznie proponować. Może za to próbować wpływać na
                    Prezydenta. Ale na szczęście w przypadku Jarosława było to absolutnie niemożliwe.
                    W przypadku wyboru Komorowskiego równie nie do pomyślenia będzie, aby obecny
                    premier miał na niego jakikolwiek wpływ. smile

                  • pan.scan Re:Tu lepsze, bo nie prezydent, 29.05.10, 09:14
                    Piotr Wiesiołek: Nie będę komentował nazwisk osób, które są wymieniane jako
                    kandydaci na fotel prezesa NBP. Faktem jednak jest, że ze względu na to,
                    że NBP jest najważniejszą instytucją w sieci bezpieczeństwa finansowego
                    decyzja w sprawie wyboru prezesa powinna zostać podjęta bez zbędnej zwłoki.



                    Tekst linka


                    Mówi to p.o. szefa NBP, skądinąd nominowany przez Skrzypka jego zastępca.
                    Zwłoka w powołaniu prezesa NBP (czyt. powołanie przez nowowybranego
                    prezydenta) skutkuje tym,że nowy prezes objąłby funkcję za 3-4 miesiące.
                    Jaka jest sytuacja na rynkach finansowych i jakim zawirowaniom poddawany
                    jest złoty nie ma co wspominać. Ponadto - p.o. prezesa NBP nie ma prawa
                    zwoływać posiedzeń Rady Polityki Pieniężnej.
                    Odnoszę wrażenie, że cokolwiek by zrobił Komorowski będzie przez tutejszych
                    landknechtów krytykowane wyłącznie ze względów ideologicznych, gdyż jak
                    widać na przykładach rozum jest wyłączony (choćby kuriozalna obrona
                    konieczności respektowania tego, co zamierzał LK w sprawie IPN).

                    Nawiasowo - zadziwiający jest sojusz sympatyków upeeru z socjalistami,
                    widać przykład dał niejaki St. Wojtera niedawny szef UPR (obecnie PiS),
                    który teraz gorliwie rzecznikuje pisowsko-eseldowskiej kualicji w RTV.
                    Wcześniej był upeerowiec Michalkiewicz, jeden z ulubionych felietonistów
                    landknechtów, obecnie przyboczny Rydzyka, pogromca światowego żydostwa,
                    Ruskich i Niemców, fan Prezesa.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka