Dodaj do ulubionych

Ubolewanie i przeprosiny

15.07.21, 21:24
"Wyrażam ubolewanie, że 20.12.2019 r. opublikowałem na Twitterze wpis, w którym wyraziłem błędną opinię, że Marszałek Tomasz Grodzki przyznał się, że przyjął łapówkę w postaci koperty z 2000 zł. Wyrażone przez mnie zdanie wynikało ze złego zrozumienia publikacji medialnych. Samuel Pereira"

twitter.com/SamPereira_/status/1415678737983545352
"Portal wpolityce.pl opublikował oświadczenie, w którym przeprasza redaktora naczelnego Onetu Bartosza Węglarczyka oraz zastępcę redaktora naczelnego Onetu Andrzeja Stankiewicza za "naruszające ich dobra osobiste sformułowania sugerujące, że dziennikarze ci działali na życzenie Berlina i Moskwy i w celu destabilizacji Państwa"."

wiadomosci.onet.pl/kraj/portal-wpolitycepl-przeprasza-dziennikarzy-onetu/fektzzf
Obserwuj wątek
        • qwardian Re: Ubolewanie i przeprosiny 16.07.21, 11:05
          Zacznijmy od tego, że Roland Freisler na zdrajczykach pokroju Grodzkich dokonywał podwójnych egzekucji, najpierw werbalnej, potem ostatecznej. Stąd zaoszczędził własnemu ludowi losu PRL-owskiego obozu koncentracyjnego. To ja nazywam prawdziwym sądem ludowym, a nie wasze Najwyższe Trybunały Narodowe, które mściły się na ludziach, którzy was ratowali z opresji.
      • wikul Re: Ubolewanie i przeprosiny 16.07.21, 14:07
        benek231 napisał:

> No prosze jak ladnie te łajzy Karnowscy podali sobie piątke z łajzą Pereirą. Ma
        > m nadzieje, ze spotkaja sie takze na szafocie.

I tutaj ...

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/portal-wpolitycepl-przeprasza-dziennikarzy-onetu/fektzzf,79cfc278?fbclid=IwAR0LT2pEs9ROrcJoU1fZz8aXjC5H7uQYVWF_XLCApwEXyyL0N4dlNFY66TU
    • institoris2 i co dalej? 16.07.21, 14:27
      pisiacki polglowek i pisiacka szmata propagandowa przeprosily za insynuacje. I co mamy z tym zrobic?
      Moze by Pani slowko komentarza dorzucila...

• benek231 Najlepiej spadnij na nos :O) 16.07.21, 15:54
        institoris2 napisał(a):

> pisiacki polglowek i pisiacka szmata propagandowa przeprosily za insynuacje. I
        > co mamy z tym zrobic?
        > Moze by Pani slowko komentarza dorzucila...

**
        Rozumiem, ze ty, pisiorku, zaliczasz siebie do pisiackiej arystokracji, ty antydemokratyczne gowno...

>

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka