samsaranathanal 24.08.02, 03:30 Brydżujesz... To fajnie jaki zapis stosujesz ze swoimi znajomymi: robrowy czy Miltonowy? Czym licytujesz? A na turnieje chadzasz? Sam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wild sportowy! IP: *.net.bialystok.pl / 10.102.11.* 24.08.02, 03:37 200 rozdań/godzine zartowałem... Odpowiedz Link Zgłoś
samsaranathanal A serio? 24.08.02, 03:43 Bo widzisz, ja teraz w Biełastiokie żiwiu i nie zawsze czwóreczke da się skompletować.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wild serio! IP: *.net.bialystok.pl / 10.102.11.* 24.08.02, 03:48 samsaranathanal napisał: > Bo widzisz, ja teraz w Biełastiokie żiwiu i nie zawsze czwóreczke da się > skompletować.... o sledzik!-> A serio czasami zagram z ... wykwalifikowanym bitowym symulatorem trójeczki! Odpowiedz Link Zgłoś
samsaranathanal Sledzik do śledzika 24.08.02, 03:57 No dobra. Zapis sportowy. A co z resztą pytań? Na turnieje chadzasz? Jaki znasz system licytacyjny? Odpowiedz Link Zgłoś