24.08.02, 03:30
Brydżujesz... To fajniesmile

jaki zapis stosujesz ze swoimi znajomymi: robrowy czy Miltonowy?

Czym licytujesz?

A na turnieje chadzasz?

Sam
Obserwuj wątek
    • Gość: wild sportowy! IP: *.net.bialystok.pl / 10.102.11.* 24.08.02, 03:37
      200 rozdań/godzine wink


      zartowałem...
      • samsaranathanal A serio? 24.08.02, 03:43
        Bo widzisz, ja teraz w Biełastiokie żiwiu i nie zawsze czwóreczke da się
        skompletować....
        • Gość: wild serio! IP: *.net.bialystok.pl / 10.102.11.* 24.08.02, 03:48
          samsaranathanal napisał:

          > Bo widzisz, ja teraz w Biełastiokie żiwiu i nie zawsze czwóreczke da się
          > skompletować....

          o sledzik!smile->

          A serio czasami zagram z ... wykwalifikowanym bitowym symulatorem trójeczki!
          smile
          • samsaranathanal Sledzik do śledzika 24.08.02, 03:57
            No dobra. Zapis sportowy.

            A co z resztą pytań?

            Na turnieje chadzasz?

            Jaki znasz system licytacyjny?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka