jenisiej 30.06.06, 18:47 No co, smaczne są. Myślałem, że z Nią będziemy kąfiturę smarzyć, ale... Nie - to nie; Bez łaski. I tak Cię lubię Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jaceq Re: Kilo truskawek odstąpię tanio :-))) 30.06.06, 19:49 > kąfiturę smarzyć This is Havana The night before the revolution Carlos Romero Pambo plays the symphony For latin piano Popping corks and blasting bullets La Habanera dances in the streets And like every night Pedro Comacho sells peanuts Outside the Tropicana Club Don't ask me why Life is one day La Habanera La Habanera She dances on the street at night La Habanera La Habanera She is ready for a fight Don't ask my why Pedro Comacho The former informer of the secret police Is still standing outside the Club Pretending to be blind He watches the last plane to Miami Disappearing in a flaming purple sky Now he knows He has been left behind Don't ask me why Life is one day La Habanera La Habanera She dances under street lights La Habanera La Habanera She is ready for a fight Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Wim? 30.06.06, 20:31 kto wie? Może i biegał. Mnie urzekło brzmienie "former informer", znacznie przyjemniejsze, niż polski odpowiednik, nie sądzisz? Odpowiedz Link Zgłoś
jenisiej Re: Wim? No, jasne 30.06.06, 21:12 jaceq napisał: > kto wie? Może i biegał. Mnie urzekło brzmienie "former informer", znacznie > przyjemniejsze, niż polski odpowiednik, nie sądzisz? Nie chce mi się kumać. Ja kocham Lizbonę, mój synuś zapewne jakieś niebo nad Bramą B., następna generacja obśmieje się po całości - nie ma uniwersalnych reguł. Mamy czas. Albo nie. Odpowiedz Link Zgłoś