Dodaj do ulubionych

EDI - tyle halasu o nic

IP: *.client.attbi.com 11.02.03, 19:27
Nominacji do Oscara nie bylo za to Pianista ma ich wiele, na ale Pianista to
film o wielkim czlowieku a Edi tylko o Polakach
Obserwuj wątek
    • maretina Re: EDI - tyle halasu o nic 11.02.03, 19:29
      bzdura! edi to dobry film. nie mierz walorow filmu tym, czy poznaja sie na nim
      amerykanie. znam wiele fajnych filmow, ktore nie dostaly oskara i znam mase
      takich, jak tytanik np., ktore sa niskiego lotu i swieca tandeta na caly swiat.
    • Gość: Astra Re: EDI - tyle halasu o nic IP: *.ima.pl 11.02.03, 19:34
      Oj,straszna rzecz się stała!!!Oscar..a cóż to za miernik jakości filmu!!!
      • Gość: marek Re: EDI - tyle halasu o nic IP: *.client.attbi.com 11.02.03, 19:53
        Chyba zapomnieliscie jaka wrzawa panowala przed uzyskaniem nominacji.
        To byl pewniak.
        A propos Oscara to chyba wolal bym go dostac niz jakas inna nagrode np. Paszport
        Polityki czy cos w tym rodzaju.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka