Dodaj do ulubionych

Dozbroić Ukrainę

01.02.15, 23:17
wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/481726,james-rubin-ostrzega-nato-putin-moze-przeciagnac-strune.html "W 2008 roku, podczas rosyjskiej inwazji Gruzji, posłał jej broń, a mimo to do III Wojny Światowej nie doszło." I to jest właściwe myślenie!
Obserwuj wątek
  • czuk1 Re: Dozbroić Ukrainę 02.07.15, 09:39
   Dalej - w art. - jest podpowiedź.... z którą zgadzam się :

   ..."Należy powrócić do dziesiątków pomysłów wojskowych, odrzuconych w zeszłym roku z obawy przed eskalacją. Na froncie politycznym trzeba jasno dać wyraz solidarności z członkami NATO na wschodzie, inaczej Putin może przeciągnąć strunę. Czas przestać oglądać się na rosyjskie fobie. Moskwa wybrała ścieżkę wojenną. Zachód musi obrać mądrzejszy kurs, by ratować pokój - kończy James Rubin w "Sunday Times". "
  • amunicyjny1 Re: Dozbroić Ukrainę 23.12.18, 12:31
   Własnie USA,WB i Litwa dozbroili marwoja, uzbierali 10 milionów dolarów.Tyle to Poroszenko przy dupie nosi,i się nie chwali.Chyba USA,i przyjaciele jaja sobie robią ze swego nowego ''strategicznego sojusznika''
   • monalisa2016 Re: Dozbroić Ukrainę 23.12.18, 14:57
    Nieobliczalnym dawac smiercionosne zabawki do rak to calkowity totalny brak odpowiedzialnosci.
    • czuk1 Re: Dozbroić Ukrainę 24.12.18, 15:52
     Najlepsze byłoby takie rozwiązanie.
     www.salon24.pl/u/wiescizrosji/914878,zachod-odpusci-ukraine-po-cichu-i-bez-walki-o-takim-wariancie-mysli-moskwa
     • monalisa2016 Re: Dozbroić Ukrainę 25.12.18, 01:55
      Czuk daj sobie spokoj propaganda z medialnego kartelu ala nasz bajkotworzacy der Siegel :-), :-), gdybys znal jezyk angielski dala bym ci wywiad na wideo z amerykanskim profesorem politologiem John Mearsheimer z University of Chicago.
      Niestety nie znasz jezyka nie masz dobrych zrodel wiedzy przez to twoj swiatopoglad jest budowany na maluczkich, jednostronnych pismakach (ala posmiewisko jakim stal sie der Spiegel) nierozumiejacych co dzieje sie w swiecie, jakie zwiazki sa tego, jakie cele ma zachod.
      Zeby to zrozumiec trzeba znac zachod, znac troche jezykow, czytac media z roznych kierunkow i miec dobre zrodla wiedzy jak np ten obiektywny profesor, a co najwazniejsze rozumiec to co on mowi. Naiwni Ukraincy padli lupem zachodu, mieli pecha ze w tym czasie kiedy niezbyt dobrze, znaczy gospodarczo zachod sie trzyma (wrecz fatalnie) i ze u wladzy w wielu panstwach zachodu siedza zdalnie sterowane neoconskie marionetki ktore zwalcza Trump. Nie bez przyczyny podnosi sie zachodnie spoleczenstwo z kolan w formie protestu zoltych kamizelek odrzucajac to co jest centralnie programowane poniewaz oni/my wiedza dokad sie zmierza. Tja, jak przegraja zolte kamizelki i nie strącą marionetek obudzimy sie wszyscy wraz z Polska z reka umaczana gleboko w nocniku.

      Ukraina jest juz od dawna na straconej pozycji, czekaja ja bardzo, bardzo ciezkie lata, skoro sie nie podzieli > szkoda niewinnego narodu (wykluczajac z niego faszystowskich banderowcow), moze teraz zrozumieja Ukraincy jak dali sie naiwnie wrecz z pogarda Nulland & Co, EU wpuscic w maliny.

      Pisalismy, ostrzegalismy bylismy nazywani ruskimi trollami, kto jest teraz trollem? Tja.
      Kto upomni sie albo bedzie walczyl za Ukraine skoro roznieci ona dla wlasnej zaglady zbrojna potyczke z Rosja?
      ZADEN!
      Polska???
      Polska bedzie wykrzykiwac ale nie zostanie wysluchana, czyli glos jej trafi na gluchego.

      Super wywiad, super argumentacja:
      www.youtube.com/watch?v=Nve9RZkQa8c&t=115s

      Tja.
      • czuk1 Re: Dozbroić Ukrainę 25.12.18, 22:57
       monalisa2016 napisał(a):

       > Czuk daj sobie spokoj propaganda z medialnego kartelu ala nasz bajkotworzacy de
       > r Siegel :-), :-), ....."

       ......propagandy nie robię , dlatego mam nie pisać , że nie znam angielskiego i przez to jestem bezrozumny, bo polskie źródła informacji wiedzy nie dają ? .....wg mnie - amatorzy, szarzy Polacy, ćwierćinteligenci - a takich jest większość ... mają swoje miejsce na forach społecznościowych. Choćby dlatego by się edukować. Mamy też wolność słowa i swobodę wyrażania swojego zdania.
       -
       >Naiwni Ukraincy padli lupem zachodu, mieli pecha ze w tym czasie kiedy niezbyt dobrze, znaczy gospodarczo zachod sie trzyma (wrecz fatalnie)

       .... a jaki to ma związek z poprzednią i aktualną sytuacją Ukrainy ? Łupem Rosji a nie Zachodu padła Ukraina. Państwo to chciałoby być suwerennym ale szanse ma małe. Rosja podporządkowuje sobie stopniowo Ukrainę, bez protestów Europy i USA; odcina spokojnie jej terytorium . A swoją drogą Ukraińcom chyba wystarcza życie na emigracji zarobkowej , marzenia o wielkiej samostiejnej Ukrainie , też modlitwa o to by nie było rozlewu krwi.

       >>>>>....ze u władzy w wielu państwach zachodu siedza zdalnie sterowane neoconskie marionetki które zwalcza Trump.

       Nie sądzę by w normalnej sytuacji Ukraina mogła stworzyć do tego wejścia warunki. szybko wejść do UE. A przede wszystkim czy wielki sąsiad by na to nie pozwolił.

       >>>>Nie bez przyczyny podnosi sie zachodnie spoleczenstwo z kolan w formie protestu zoltych kamizelek odrzucajac to co jest centralnie programowane poniewaz oni/my wiedza dokad sie zmierza. Tja , jak przegraja zolte kamizelki i nie strącą marionetek obudzimy sie wszyscy wraz z Polska z reka umaczana gleboko w nocniku.

       Chyba dojrzewa wiosna ludów. Jakiś powszechny bunt biednych przeciw bogatym. Wcześniej doszło już praktycznie do zjawiska exodusu z krajów biedy do bogatych. Póki co tylko w interesie Rosji i rosyjskich propagandystów jest straszenie marną przyszłością UE.
       Jakim obłudnikiem trzeba być by buntować (tu) Polaków do osłabienia UE ? ;)


       > Ukraina jest juz od dawna na straconej pozycji, czekaja ja bardzo, bardzo ciezkie lata, skoro sie nie podzieli > szkoda niewinnego narodu (wykluczajac z niego faszystowskich banderowcow), moze teraz zrozumieja Ukraincy jak dali sie naiwnie wrecz z pogarda Nulland & Co, EU wpuscic w maliny. Pisalismy, ostrzegalismy bylismy nazywani ruskimi trollami, kto jest teraz trollem? Tja.

       Namawiacie cały czas w interesie Rosji. A teraz np. namawiacie by Ukraina zgodziła się na podział , oddała Rosji Donbas i przemilczała zabór Krymu. Nadal straszycie, namawiać też będziecie (na pewno) do buntu wiernych , przeciwko kijowskiemu metropolicie. !!!! Nadal twierdzisz, wbrew faktom, że UE wpuściła Ukrainę w maliny. A UE otworzyła jej jedynie drogę do włączenia się do europejskiej wspólnoty gospodarczej (skorzystania z tego, że "duży może więcej"). Blokada Ukrainy, jej suwerenności , ma miejsce od początku jej "usamodzielnienia" - dojścia do władzy Putina i gubernatora Rosji w Kijowie (na stanowisku prezydenta Ukrainy).

       > Kto upomni sie albo bedzie walczyl za Ukraine skoro roznieci ona dla wlasnej zaglady zbrojna potyczke z Rosja?

       Ukraina nie jest samobójczynią. Będzie się bronić , siłami narodowców .... dlatego są oni dla Rosji "solą w oku". Sprawdziła , pokazuje od czasu do czasu światu ,że imperium nie jest takie bezpieczne dla Ukrainy , jak samo rozpowiada. Dowiadujemy się też ( w wyniku "prowokacji") , że wody międzynarodowe Morza Azowskiego należą tylko do Rosji, dlatego Rosja (bez uzgodnień) wybudowała sobie most przez Przełęcz Kerczeńską. i może dowolnie zarządzać tym morzem.

       >>>>Super wywiad, super argumentacja:
       > www.youtube.com/watch?v=Nve9RZkQa8c&t=115s

       -----to nie otwiera się.

       • monalisa2016 Re: Dozbroić Ukrainę 26.12.18, 00:09
        czuk1 napisał:

        > ......propagandy nie robię , dlatego mam nie pisać , że nie znam angielskiego i
        > przez to jestem bezrozumny, bo polskie źródła informacji wiedzy nie dają ? .
        > ....wg mnie - amatorzy, szarzy Polacy, ćwierćinteligenci - a takich jest więks
        > zość ... mają swoje miejsce na forach społecznościowych. Choćby dlatego by się
        > edukować. Mamy też wolność słowa i swobodę wyrażania swojego zdania.

        Po pierwsze naucz sie czytac z zrozumieniem bez przekrecania faktow albo suncia i przypisywania innych twoich domyslow. Po drugie chcodzilo mi o cos innego niz to co ty tworzysz z mojego postu, a to jest 100% manipulacja cudzym slowem wiec dajesz jawny nam dowod ze posteujesz tak jak postepuja kartel-medien.


        > .... a jaki to ma związek z poprzednią i aktualną sytuacją Ukrainy ? Łupem Rosj
        > i a nie Zachodu padła Ukraina. Państwo to chciałoby być suwerennym ale szanse m
        > a małe. Rosja podporządkowuje sobie stopniowo Ukrainę, bez protestów Europy i U
        > SA; odcina spokojnie jej terytorium . A swoją drogą Ukraińcom chyba wystarcza ż
        > ycie na emigracji zarobkowej , marzenia o wielkiej samostiejnej Ukrainie , też
        > modlitwa o to by nie było rozlewu krwi.

        Jak sadzisz ze nie ma zwiazku poczytaj sobie co pisza na ten temat w Ameryce (cytat z twojego postu): "Rosja podporządkowuje sobie stopniowo Ukrainę, bez protestów Europy i USA; odcina spokojnie jej terytorium", wiec nie zaklamuj FAKTOW.

        www.thenation.com/article/americas-collusion-with-neo-nazis/
        Ukraina nie wejdzie do unii, unia ma date przydatnosci, jak nie zmieni sie nie ma zadnej szansy bytu w obecnym stanie, a ty bys chcial juz Ukraincow puszczac na szerokie wody tlumaczac migracja zarobkowa, chyba na koszt twojej emerytury.:-) Do finansowego crashu, wiekszego jak byl w 2008 roku co potem? Oto jest pytanie! A on przyjdzie, zbliza sie wielkimi krokami i bedzie ratuj sie kto moze, od lat jest zapowiadany a teraz dopiero sytuacja na zachodzie jest nadzwyczaj napieta wrecz bez widokow na przyszlosc.


        > Nie sądzę by w normalnej sytuacji Ukraina mogła stworzyć do tego wejścia warunk
        > i. szybko wejść do UE. A przede wszystkim czy wielki sąsiad by na to nie pozwol
        > ił.

        Jeszcze raz powtarzam Ukraina nie ma najmniejszej szansy wejsc do unii, Ukraina jest tak traktowana jak Turcja od przeszlo 50 lat, dla rynku zbytu, bardzo, bardzo taniej sily roboczej wrecz niewolnikow (np. w Polsce, w Slowacji, w Czechach i na Wegrzech), zyzne gleby ktorych nie pozwala wysprzedac Poroszenko, niestety jest zalezny finansowo i bedzie zmuszony to zrobic, czy chce czy nie chce. Kto ma wykupic te zyzne ziemie? Nie kto inny jak Zachod > patrz dyrektywy MFW, znaczy wiejska ludnosc ma byc pozbawiona dochodu na rzecz wielkich zagranicznych koncernow rolnych. :-), :-( Jednym slowem Ukraina ma byc rozparcelowana! Co to oznacza czuk1??? :-)


        > Chyba dojrzewa wiosna ludów. Jakiś powszechny bunt biednych przeciw bogatym. Wc
        > ześniej doszło już praktycznie do zjawiska exodusu z krajów biedy do bogatych.

        Tak dojrzewa wiosna ludow nie tylko w Francji zoltych kamizelek ale od Izraela po Szwecje i Kanade, od Portugali po Bulgarie a nawet Polske, przeciez w Polsce sie tez pojawily. W Egipcie jest powszechny zakaz sprzedazy zoltych kamizelek ( z strachu przed buntem) wiec pomyslowi demonstranci zalozyli czerwone ktorych zakaz nie obowiazuje. :-)

        Miedzy innymi z powodu exodus sterowanego przez ONZ i Unie ale jest wiele innych aspektow na ktore nie zgadza sie dojone, zachodnie spoleczenstwo, zachodnie spoleczenstwo pokazuje swoim marionetkom jak i BRUKSELI srodkowy palec, nawet podzczas wigilii jak i swiat protesty nie ustaja, o czym milcza kartel-media.

        > Póki co tylko w interesie Rosji i rosyjskich propagandystów jest straszenie mar
        > ną przyszłością UE.

        Czy pisanie wam najszczerszej prawdy jest rosyjska propaganda? Wy juz widzicie biale myszki by nie dopuscic do siebie szczerej prawdy.


        > Jakim obłudnikiem trzeba być by buntować (tu) Polaków do osłabienia UE ? ;)
        >

        Daj cytat z mojego postu LZACY jak bura suka czlowieku gdzie buntuje Polakow do oslabienia UE!!! Widzisz jakim zaklamanym propagandzista jestes!


        > Namawiacie cały czas w interesie Rosji. A teraz np. namawiacie by Ukraina zgod
        > ziła się na podział , oddała Rosji Donbas i przemilczała zabór Krymu. Nadal str
        > aszycie, namawiać też będziecie (na pewno) do buntu wiernych , przeciwko kijows
        > kiemu metropolicie. !!!! Nadal twierdzisz, wbrew faktom, że UE wpuściła Ukrainę
        > w maliny. A UE otworzyła jej jedynie drogę do włączenia się do europejskiej
        > wspólnoty gospodarczej (skorzystania z tego, że "duży może więcej"). Blokada Uk
        > rainy, jej suwerenności , ma miejsce od początku jej "usamodzielnienia" - dojśc
        > ia do władzy Putina i gubernatora Rosji w Kijowie (na stanowisku prezydenta Ukr
        > ainy).
        >

        To jest juz LGARSTO jak i iluzja do potegi ntej, nie gryzie cie sumienie za to! Tu jest czysty dowod ciemnoty jak i zaklamywania samego siebie czuk zaklamuje czuka z premedytacja!!!

        > Ukraina nie jest samobójczynią. Będzie się bronić , siłami narodowców .... dlat
        > ego są oni dla Rosji "solą w oku". Sprawdziła , pokazuje od czasu do czasu św
        > iatu ,że imperium nie jest takie bezpieczne dla Ukrainy , jak samo rozpowiada.
        > Dowiadujemy się też ( w wyniku "prowokacji") , że wody międzynarodowe Morza Az
        > owskiego należą tylko do Rosji, dlatego Rosja (bez uzgodnień) wybudowała sobie
        > most przez Przełęcz Kerczeńską. i może dowolnie zarządzać tym morzem.

        Ukraina jest SAMOBOJCZYNIA!, nie warty jest dla rzadzacych ukrainski narod tylko ich stolki, zobaczymy co przyniesie najblizsza przyszlosc, reszte durnot nie ma co komentowac poniewaz wywoluje taka durnota tylko politowanie nad ubogim w wiedzw wrecz zaklamanym czlowiekiem i mowi ze wiedzy, rozsadku ani za paznokiec ale iluzje i zaklamanie samego siebie wielkie.

        >
        > >>>>Super wywiad, super argumentacja:
        > > www.youtube.com/watch?v=Nve9RZkQa8c&t=115s
        >
        > -----to nie otwiera się.
        >
        Jak sie nie otwiera zainstaluje aktualny Windows albo kup nowy komputer, zeby cos z wywiadu zrozumiec trzeba znac nie tylko na komunikacyjnym poziomie jezyk angielski.
        • monalisa2016 Re: Dozbroić Ukrainę 26.12.18, 00:49
         Jeszcze Polska nie zginela skoro sa media ktore odnosza sie krytycznie do powszechnej wtlaczanej przez systemowe kartel-media polskim glowom propagandy:
         www.mysl-polska.pl/1743
         www.mysl-polska.pl/1741
         www.bibula.com/?p=105550#utm_source=rss&utm_medium=rss
         chart.neon24.pl/post/146550,nasi-okupanci
         ci tez pisza w pewnym stopniu cos niecos prawdy:
         alexjones.pl/aj/aj-polska
         • monalisa2016 Re: Dozbroić Ukrainę 26.12.18, 02:09
          Tu jest najlepszy przyklad jak bajkopisarz Claas Relotius tworzyl w Der Spiegel bajki a inni na calym swiecie opisywali masowo od niego gloszac w kazdy kierunek swiata ze jest to prawda.
          Prawda urojona, wymyslona takimi rzeczami karmiono reszte mediow (np. w sprawie Ukrainy) jak i spoleczenstwo a niezbyt pojetna durnota tak jak czuk1, polski_francuz, oraz inni; polski_francuz w to wierzyl i powolywal sie na niego tworzac watki na FS czy Aquanet.
          Od lat nie czytalam Der Spiegel jak i wiele innych, poniewaz w prawidlowym czasie zauwazylam ze nie sa warci dalszej prenumeraty, Der Spiegel mial swoja swietnosc tak jak wiele innych mediow niestety od lat ja stracili, tak ja jak i inni swiatlych czytelnikow to zauwazyli przez to naklady spadaja od lat na leb na szyje poniewaz ludzie nie chca byc oklamywani wymyslonymi historiami.
          Od dawna wiedzielismy (nie tylko ja!) jak wielkie kartel-media w Europie i w Stanach dzialaja. Ich "swietnosc" sie juz konczy.

          www.heise.de/tp/features/Wie-der-Journalist-Claas-Relotius-aus-der-Ukraine-berichtete-4259186.html

          To bylo widoczne golym okiem i co, naczelni redaktorzy tego nie widzieli?
          Co za paranoja jak i idiotyczny argument wysuniety przez szefa tygodnika!
          Wiedzieli jak sie okazuje od dawna i mimo tego tolerowali a co najlepsze obdarowywali takich dziennikarzy narodowymi jak i miedzynarodowymi wyroznieniami jak i nagrodami. :-)
          Tu widzi sie dokladnie w jakim zaklamanym przez media swiecie zyjemy!!!
          Albo bylo to niestety porzadane odgornie?!
          Ale dla czuk1 i wiele innych jego pokroju jest ten swiat dla nich swietym i wiargodnym. :-)

          Nie pierwsza i nie ostatnia afera!!! :-)
          Jedni przyznali sie do niej, drudzy dalej milcza publikujac dalej niezbyt wiarygodne dla czytelnika rzeczy.
          • czuk1 Re: Dozbroić Ukrainę 26.12.18, 07:23
           vod.pl/filmy-dokumentalne/przyjazn-w-cieniu-kremla-jutro-ukraina/ydvcdqz?utm_source=gazeta&utm_medium=click&utm_campaign=redirect#s=BoxPolImg2

           a to nie jest wiarygodne ?
           to jest normalne ?
           • monalisa2016 Re: Dozbroić Ukrainę 26.12.18, 13:49
            Prosze, prosze teraz udowadnia ze wlasnie on jest nieswiadomym a moze swiadomym trollem jakby o tym nie wiedzial.
            W roku 1860 naczelny redaktor New York Times John Swinton powiedzial, cytat z streszczenia jego wypowiedzi:

            " "So etwas wie eine freie Presse gibt es nicht. Die eigentliche Aufgabe des Journalisten besteht darin, die Wahrheit zu zerstören, faustdicke Lügen zu erzählen, die Dinge zu verdrehen und sich selbst, für sein tägliches Brot, zu verkaufen. Wir sind nichts weiter als intellektuelle Prostituierte."

            Wolne tlumaczenie na jezyk polski:

            "Nie ma czegoś takiego jak wolna prasa." Prawdziwą pracą dziennikarza jest zniszczenie prawdy, opowiadanie swoich kłamstw, przekręcanie rzeczy i sprzedawanie siebie za swój codzienny chleb. Jesteśmy niczym więcej niż intelektualnymi prostytutkami. "

            Potwierdzenie streszczenia cytatu w amerykanskich mediach:

            www.voices360.com/why-should-we-continue-to-buy-such-a-rag/

            ..............................
            Czuk1 komu wciskasz miedzy uszy twoja jedyna jedyna prawde przywlaszczona i wycwiczona sobie z czasow PRL ktora do dzis nie chce cie puscic przez to grasz role najglupszego zaczadzonego trolla przypisujac wszystko Rosji bo tak ci podpowiedzialy takie dokumentacje ktorych tak na prawde nie rozumiesz po co i w jakim celu sa one robione.
            Zobacz jak z waszej propagandy i takich jak ty smieja sie za oceanem, najnowsze wydarzenie czyli zolte kamizelki i sprawa Putina czyli Rosji: :-), :-)

            www.strategic-culture.org/news/2018/12/14/france-in-turmoil-blame-russia.html

            Ale zaczadzone mozgi bez glebszej wiedzy wszystko kupia i uwazaja za jedna jedyna prawde a co najgorsze uzywaja zaserwowana im na talerz propagande by sprzedac ja innym!!! :-) Masz pecha, nie ta zaczadzona inteligencja, nie te skrepowanie braku znajomosci jezykow wiec wiedza takich jak ty to brud za paznokciami jak i uciecha dla innych. :-)

            Poczytaj sobie wiecej jak sie okresla za oceanem twojego ukrainskiego idola i po co jest on potrzebny jak niegdys Hitler i Churchill oraz inni z malego slowianskiego kraju ktorzy do dzis nie wyciagneli wnioskow jak i nauk z mienionej historii:

            www.strategic-culture.org/news/2018/12/07/kiev-regime-western-frankenstein-creation.html

            www.strategic-culture.org/news/2018/12/17/stampede-gadarene-swine-us-leaders-allowing-ukraine-pull-them-into-global-war.html

            Za oceanem sa tez rosyjskie trolle czuk1? Przeciez wszystkich innych ktorzy maja wiecej wiadomosci w glowie jak wycwiczone przez systemowe medialne kartele trolle ktorym brak argumentow wiec uzywaja dla denucjacji innych wyswiechtanego argumentu rosyjskie trolle? :-), :-) Jednak realnosc mowi co innego czego czuk1 i jemu podobni pojac nie potrafia.
            Jak widzisz mi nie brak rzeczowych argumentow. :-)
            • czuk1 Re: Dozbroić Ukrainę 26.12.18, 15:44
             Wybaczcie. Niech każdy sam ustali ile racji mam piętnując zachowania mona lisy propagandzistki Rosji. Nie mam zamiaru odpowiadać na jej kłamstwa, prowokacje, przeinaczenia, przemilczenia, niekulturalne wpisy. Moje zdanie nie jest odosobnione. Podobnie o niej wyraża się (niżej cytuję jego wpisy) rezydent rosyjski na forum - "Rosja i świat" i forumowicze na forach GW. To można znaleźć.... bez trudu. . Forum „Rosja i świat” , administrowane przez monalisę 2016, jest tubą medialną Rosji , z godłem Rosji – zresztą.. Nadaje w jedną stronę. Oponentów Rosji … wyrzuca się tu na zbity łeb i banuje. Należę do takich - "zbanowanych". Dlatego -
             • monalisa2016 Re: Dozbroić Ukrainę 26.12.18, 16:21
              Upsala, amerykanskie media klamia czuk1?
              Ola z Opola ma racje ze tu wybrani debile z Polski i Ukrainy pisza. Sami sobie wystawiacie taka opinie wiec jak was nazywac? Ani rozeznania, ani znajomosci jezykow wiec zaklamana propaganda wiecznie jest im na jezyku, jak takich okreslic?
              • monalisa2016 Re: Dozbroić Ukrainę 26.12.18, 16:48
               Tamten z RS jak spotka na kontraargument przeciwstawiajacy sie jego jedynym przekonaniom i nie umie sie przebic kontraargumentami to tez jak czuk1 siega do epitetow, o czym to swiadczy? O niskiej kindersztubie jak i wiedzy! :-)
               • czuk1 Re: Dozbroić Ukrainę 26.12.18, 18:04
                monalisa2016 napisał(a): Tamten z RS jak spotka na kontraargument przeciwstawiajacy sie jego jedynym przekonaniom i nie umie sie przebic kontraargumentami to tez jak czuk1 siega do epitetow, o czym to swiadczy? O niskiej kindersztubie jak i wiedzy! :-)

                NIE WIEM. ALE ZAUWAŻYŁEM , ŻE NIE POZWALA NA WOLNOAMERYKANKĘ W ODDZIALE.
                Współczuję.


              • czuk1 Re: Dozbroić Ukrainę 26.12.18, 17:55
               monalisa2016 napisał(a):
               > Upsala, amerykanskie media klamia czuk1?
               > Ola z Opola ma racje ze tu wybrani debile z Polski i Ukrainy pisza. Sami sobie
               > wystawiacie taka opinie wiec jak was nazywac? Ani rozeznania, ani znajomosci je
               > zykow wiec zaklamana propaganda wiecznie jest im na jezyku, jak takich okreslic
               > ?
               Jak określić ludzi bez kultury osobistej , a szczególnie kobiety ( a tym bardziej, że takich jest niewiele.)? .... najemników którzy na polskich forach prowadzą wojnę hybrydową , w rosyjskim interesie .?
               • czuk1 Re: Dozbroić Ukrainę 26.12.18, 18:01
                czuk1 napisał:

                > monalisa2016 napisał(a): "Upsala, amerykanskie media klamia czuk1?......."

                Nie wiem. Nie czytam. Nie znam angielskiego. Nie mogę twierdzić, że kłamią. Jeśli ktoś tak uważa - to jego sprawa. Jeśli ktoś mnie o to posądza, to jest kłamcą.

                A jak określić ludzi bez kultury osobistej , a szczególnie kobiety ( a tym bardziej, że takich 'cha...ek' jest niewiele.)? .... najemników którzy na polskich forach prowadzą wojnę hybrydową , w rosyjskim interesie .?
                • monalisa2016 Re: Dozbroić Ukrainę 26.12.18, 19:58
                 Wyznanie nieswiadomego pisowskiego trolla ktory twierdzi ze nie popiera PiS a prawde mowiac w krwi ma nienawisc do wszystkich, ograniczenie mentalne jak i ograniczony swiatopoglad, skoro ktos ma inne zdanie zaraz zaklamuje obracajac szpis w druga strone nazywajac innych ruskimi trollami gdy brak mu rzeczowych kontraargumentow > nie jest to charakterystyczne dla tej partii? Naturalnie ze tak! Wszyscy dla takiego aroganckiego ograniczenia nie maja pojecia, nie maja wiedzy bo przeciez pisowski troll wie wszystko najlepiej mimo ze nie ma ani krzty pojecia o czymskolwiek ale mimo tego chce byc najglosniejszym i mierzyc sie z innymi, jak to nazwac? Debilstwo bez kindersztuby.
                 • czuk1 Re: Dozbroić Ukrainę 26.12.18, 23:22

                  monalisa2016 26.12.18, 19:58
                  Wyznanie nieswiadomego pisowskiego trolla ktory twierdzi ze nie popiera PiS a prawde mowiac w krwi ma nienawisc do wszystkich, ograniczenie mentalne jak i ograniczony swiatopoglad, skoro ktos ma inne zdanie zaraz zaklamuje obracajac szpis w druga strone nazywajac innych ruskimi trollami gdy brak mu rzeczowych kontraargumentow > nie jest to charakterystyczne dla tej partii? Naturalnie ze tak!
                  Dla mnie partie to jak oddzielne gazety. Zapoznam się z treścią i mam bardzo często swoje odmienne zdanie. Wyrażam go w mediach społecznościowych.Każdy wpis , w którym zauważam pisanie w interesie naszych wrogów, poddaję krytyce. I nie ma co domyślać się czy insynuować. Wystarczy przeczytać i uczciwie się odnieść do treści moich wpisów. Do wpisu a nie do osoby autora.

                  >>>Wszyscy dla takiego aroganckiego ograniczenia nie maja pojecia, nie maja wiedzy bo przeciez pisowski troll wie wszystko najlepiej mimo ze nie ma ani krzty pojecia o czymskolwiek ale mimo tego chce byc najglosniejszym i mierzyc sie z innymi, jak to nazwac? Debilstwo bez kindersztuby.

                  Tak oceniał Cię właśnie oficer na Forum rosyjskim , którego jesteś moderatorką.
            • czuk1 Re: Dozbroić Ukrainę 26.12.18, 23:06
             monalisa2016 napisał(a):
             > Prosze, prosze teraz udowadnia ze wlasnie on jest nieswiadomym a moze swiadomym
             > trollem jakby o tym nie wiedzial.
             Co innego forumowicz-troll , który zajmuje dużo miejsca na forum i nie potrafi się zastosować do netykiety. A co innego troll-najemny, który konsekwentnie wykonuje piruety propagandowe
             pod muzykę zleceniodawcy. Drugi jest szkodnikiem.

             > W roku 1860 naczelny redaktor New York Times John Swinton powiedzial...
             "Nie ma czegoś takiego jak wolna prasa. Prawdziwą pracą dziennikarza jest zniszczenie
             prawdy, opowiadanie swoich kłamstw, przekręcanie rzeczy i sprzedawanie siebie za swój
             codzienny chleb. Jesteśmy niczym więcej niż intelektualnymi prostytutkami. "
             Nie zauważasz, że jako medialna zniewolona propagandzistka , pracująca pracowicie na swój chleb metodami niegodnymi , mieścisz się w ocenie RN " NY Times-a".

             > Poczytaj sobie wiecej jak sie okresla za oceanem twojego ukrainskiego idola i po co jest on potrzebny jak niegdys Hitler i Churchill oraz inni z malego slowianskiego kraju ktorzy do dzis nie wyciagneli wnioskow jak i nauk z mienionej historii.
             Pisałem jak przewiduję lata najbliższe Ukrainy.... także tu ,na tym forum. Nie będę się powtarzał. Dodam tylko, że nie mam żadnych ukraińskich idoli. Mógłbym na ten temat więcej napisać.... ale nie ma to sensu, bo moje słowa są źle odbierane, opinie przekręcane o 180 st.


             > Czuk1 komu wciskasz miedzy uszy twoja jedyna jedyna prawde przywlaszczona i wycwiczona sobie z czasow PRL ktora do dzis nie chce cie puscic przez to grasz role najglupszego zaczadzonego trolla przypisujac wszystko Rosji bo tak ci podpowiedzialy takie dokumentacje ktorych tak na prawde nie rozumiesz po co i w jakim celu sa one robione.

             Bezczelność trwa..... mam na myśli .... to odsyłanie mnie do mediów angielskich. Nie muszę w tym celu zapoznawać się z wskazywanymi mi dokumentacjami. Wystarczą mi źródła polskojęzyczne. Ja tam, nic nikomu nie wciskam. Przekazuję tylko swoje zdanie. Nie czekam na odpowiedzi.... idę swoją drogą. Nie może Ci ono odpowiadać, bo ja oceniam sprawy i wydarzenia z punktu widzenia Polski i jej interesów. Rosji przypisuję to co jej się należy - plusy i minusy. Robię sobie małą analizę SWOT, nim ocenię. W ocenach historycznych sięgam do "Białych plam i czarnych plam".

             > Zobacz jak z waszej propagandy i takich jak ty smieja sie za oceanem, najnowsze
             > wydarzenie czyli zolte kamizelki i sprawa Putina czyli Rosji: :-), :-)
             Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Nie można brać poważnie idiotycznych śmiechów.

             > Ale zaczadzone mozgi bez glebszej wiedzy wszystko kupia i uwazaja za jedna jedyna prawde a co najgorsze uzywaja zaserwowana im na talerz propagande by sprzedac ja innym!!! :-)
             Kłamstwem jest, że należę do zaczadzonych mózgów wyznających jedną prawdę , i serwujących ją na sprzedaż. Jak ktoś tego nie widzi.... jego sprawa.

             >>>>Masz pecha, nie ta zaczadzona inteligencja, nie te skrepowanie braku znajomosci jezykow wiec wiedza takich jak ty to brud za paznokciami jak i uciecha dla innych

             Sama nie wiesz co piszesz. Wymaga to przetłumaczenia na Twój rdzenny język.

             > Za oceanem sa tez rosyjskie trolle czuk1? Przeciez wszystkich innych ktorzy maj
             > a wiecej wiadomosci w glowie jak wycwiczone przez systemowe medialne kartele tr
             > olle ktorym brak argumentow wiec uzywaja dla denucjacji innych wyswiechtanego a
             > rgumentu rosyjskie trolle? :-), :-) Jednak realnosc mowi co innego czego czuk1
             > i jemu podobni pojac nie potrafia.

             ---
       • senioryta13 Re: zlosliwosc ? 05.05.22, 00:48
        czuk1 napisał:
        > ......propagandy nie robię , dlatego mam nie pisać , że nie znam angielskiego i
        > przez to jestem bezrozumny, bo polskie źródła informacji wiedzy nie dają ? .

        daja, ale bardzo malo, niestety taka jest prawda.


        > Mamy też wolność słowa i swobodę wyrażania swojego zdania.


        No widzisz jakie bzdury wypisujesz, nawet nie potrafisz tego wylapac, no bo skad masz wiedziec jak ci polska prasa wciska tylko to co powinienes wiedziec i ani slowa wiecej.
        Obok na FS wycinaja wszystko o czym sie w Polsce jeszcze nie mowi, a jak zaczyna sie juz mowic, to i tak cie wytna, bo taka wladza nad toba bardzo I'm sie podoba.
      • senioryta13 Re: Dozbroić Ukrainę 05.05.22, 00:37
       monalisa2016 napisał(a):
       > gdybys znal jezyk angielski dala bym ci wywiad na wideo z
       > amerykanskim profesorem politologiem John Mearsheimer z University of Chicago.


       wiesz co dobre ;)
       swietny jest, rowniez go slucham.
       Facet nie owija w bawelne.
  • swiblowo Re: Dozbroić Ukrainę 12.11.22, 23:05
   Nie martw się, dozbroją jak będzie trzeba i kiedy będzie trzeba, zależy jak się dogadają - no ale to już bez ciebie i tego tam, jamesa....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka