Gość: Kwes IP: 10.8.194.174, 156.24.1.* 22.03.01, 13:47 Bardzo dobry ruch prezydenta. Geremek jak chce to niech oddaje z własnych oszczędności. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: res Re: Zawetowanie reprywartyzacji IP: 10.2.3.44, 195.117.6.* 22.03.01, 13:59 jak AWS chciał reprywatyzacje to mógł ją przeprowadzić 3 lata temu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sławek Re: Zawetowanie reprywartyzacji IP: *.artcom.pl 22.03.01, 14:31 Szalenie dobre posunięcie ze strony Kwaska! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Indris Re: Zawetowanie paranoi IP: 213.135.34.121, 213.135.34.30, 213.135.34.* 22.03.01, 14:32 Nie jestem entuzjastą Kwasa ale uczciwie przyznaję, że zrobił przysługę Polsce. Miał jednak naród nosa w wyborach. "O cześć wam panowie magnaci..." (G. Ehrenberg 1831) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mucha Re: Zawetowanie reprywartyzacji IP: *.braun.de 22.03.01, 14:37 Brawo Panie Prezydencie !!!Po raz kolejny pokazal swoja madrosc i roztropnosc.Nie zaluje ze glosowalem na Niego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Re: Zawetowanie reprywartyzacji IP: *.ze.tarnow.pl 22.03.01, 14:56 A ja go chwalic nie bede! Bo przeciez koszt tego przedsiewziecia poniesliby wszyscy wiec Pan.Prez. tez. Na wojnie i rzadach komuny, oprocz tych co zarobili, stracili prawie wszyscy , no moze m.in. Pan.Prez. nie. A jak stracili to nie moga tego udokumentowac (tak jak moja rodzina) - moze Pan.Prez. tez? ps. ciekawe jest uzasadnienie tego veta w ktorym bryluje wyzszosc wlasnosci spolecznej nad prywatna ............ pewnie juz drukuja sie "czerwone kwasne ksiazeczki". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Zawetowanie reprywartyzacji IP: 10.2.3.44, 195.117.6.* 22.03.01, 15:02 Obyś był bezrobotny kris Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: abc do abc' IP: *.krakow.ppp.tpnet.pl 22.03.01, 22:38 JA też jestem abc ) - tyle, że starszym "abc" (staż około 2-3 tygodni) potwierdzony "genialnymi" postami )w wybranych tematach. CZy w celu unikjnięcia nieporozumień, mogła bym, "prawem starszego" , prosić Cię o korektę pseudo Pozdrawiam abc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Re: Zawetowanie do abc-mlodszego IP: *.ze.tarnow.pl 23.03.01, 08:40 ja chyba nie zrozumialem Ciebie ale pocieszam sie, ze Ty na PEWNO nie zrozumiales mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Idris Re: Tomasz Wójcik w akcji ! IP: 213.135.34.121, 213.135.34.30, 213.135.34.* 22.03.01, 16:19 Pos. Tomasz Wójcik zapowiedział starania o postawienie Kwasa przed Tybunałem Stanu. TO NIE JEST PRIMA APRILIS ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Indris Re: Tomasz Wójcik w akcji ! IP: 213.135.34.121, 213.135.34.30, 213.135.34.* 22.03.01, 16:21 Gość portalu: Idris napisał(a): > Pos. Tomasz Wójcik zapowiedział starania o postawienie Kwasa przed Tybunałem St > anu. TO NIE > JEST PRIMA APRILIS ! Przepraszam za błąd klawiatury, poprzedni post był ode mnie Indrisa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antydebi Do zlodziei i innych poldupkow - memorandum ! IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 22.03.01, 17:52 Lubimy krasc co ? A oddawac - pewnie ze nie. Najlepiej przeznaczyc nakradzione na "wazne cele spoleczne", a jak ktos ma watpliowsci to go przeglosujemy w referendum - toz to jakas mniejszosc przeciez. Co tam jakies prawo wlasnosci. We wszystkich innych panstwach przeprowadzono reprywatyzacje, ale my poldupki nie bedziemy rozliczac sie z przeszloscia. No chyba ze grozi nam dostanie kopa - totez dlugi Gierka zachodnim wierzycielom bedziemy punktualnie zwracac .... Jaki z tego moral - z poldupkami nalezy rozmawiac uzywajac sily a nie argumentow .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Indris Re: nacjonalizacja IP: 213.135.34.121, 213.135.34.30, 213.135.34.* 22.03.01, 18:43 Nacjonalizacja - to byo oddanie społeczeństwu tego co wyrosło na wyzysku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Re: nacjonalizacja IP: *.ze.tarnow.pl 23.03.01, 08:45 Jestem za i rozumiem, ze za jakies 50lat bedzie vice versa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dudek Re: Do zlodziei i innych (Antydebi) IP: 24.43.222.* 22.03.01, 20:08 a moze siegnac nieco dalej wstecz i zapytac tych"bogatych" jak doszli do tych ogromnych majatkow,moze okaze sie ze ludzka krzywda ,zlodziejstwem i totalnym kantem.I co wtedy Ty obronco sprawiedliwosci.Niewiele zostalo z tej zasmarkanej polski wiec oddaj i reszte i na zebry pod europejskie koscioly.Amerykanie Twoi bracia w wojnie zabrali indianom absolutnie wszystko i jakos nie kwapia sie oddac im cokolwiek,wiec nie badz nadgorliwcem.Tam na kresach europy a moze na peryferiach Azji bo reprezentujecie ten sam gatunek ,glupota bez reszty zawladnela ptasimi mozdzkami narodu ktory nie bardzo wie kim jest,jakim jest,co robic i jak robic.Ustawiczne blach,blach,blach....z czego jak nic nie wynikalo tak i nie wynika.Hanba wam panowie Polacy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Banan To nie ja ukradłem IP: 195.94.211.* 22.03.01, 18:48 Ja nie ukradłem, więc nie życzę sobie oddawania czegokolwiek z moich podatków. Czekam na opieprz, kol. Luka i Sceptyk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antydebi Re: Pomysl troche - to nie boli IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 22.03.01, 19:20 To jak mozesz sie pogodzic z tym, ze Polaka zwraca dlugi Gierka z twoich podatkow - i to nie w ugorach (jak przewidywala ustawa) a w ZYWEJ GOTOWCE USD !!! Chyba to nie ty pozyczales tylo Gierek - nieprawdasz ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Indris Re: pożyczki IP: 213.135.34.121, 213.135.34.30, 213.135.34.* 22.03.01, 19:38 Pożyczało PAŃSTWO. Możnaby stwierdzić, że to było obce państwo, ale wtedy konsekwencje byłyby gorsze niż długi (co z Ziemiami Zachodnimi ?) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łysy Re: Pomysl troche - to nie boli IP: *.kielce.ppp.tpnet.pl 22.03.01, 20:18 Gość portalu: Antydebi napisał(a): > To jak mozesz sie pogodzic z tym, ze Polaka zwraca dlugi Gierka z twoich > podatkow - i to nie w ugorach (jak przewidywala ustawa) a w ZYWEJ GOTOWCE > USD !!! > Chyba to nie ty pozyczales tylo Gierek - nieprawdasz ??? Długów Gierka nie spłacam ze swoich podatków , gdyż te idą na TKM .Sa one spłacane ze sprzedaży majątku ,ktory on powiększył w okresie swoich rządów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dudek Re: Pomysl troche - to nie boli(Antydebi) IP: 24.43.222.* 22.03.01, 20:24 za tow.Gierka Plska miala ok 40 mld US,teraz macie grubo ponad 80 mld US a "komunistow" nie ma przy wladzy od ponad 20 lat.Za tow.Gierka i innych towarzyszy nie bylo nedzy ,realnego bezrobocia ,przerazajaco narastajacej przestepczosci,brakowalo w sklepach ale ludzie nie umierali z glodu,nie bali sie wychodzic na ulice,byly szpitale i opieka lekarska ,byly szkoly i biblioteki,a dzis nie macie nic absolutnie nic poza spapranymi zachodnia ideologia glowami,jestescie krajem nic nie znaczacym ani w Europie ani w swiecie,jestescie krowa ktora doja na wszystkie cycki mimo ze ta biedna krowa juz padla na przednie nogi ,wazne ze dupa w gorze i cycki jeszcze na wierzchu.ale to tylko kwestia czasu kiedy to zmaltetowane zwierze padnie na ryja i wtedy koniec,dla Was dla waszych dzieci na setki lat.Macie przyklady w Europie'jeden z najlepszych,Szwajcaria.Im nie spieszno do paktow wojskowych czy tzw.Europy,Wiedza czego chca i wiedza jak do tego dojsc,Slogan ,Polska w Europie,gowno prawda panowie polacy Polska nigdy nie bedzie w Europie to Europa przyszla do Polski ze swym prawem,pieniadzem i bezlitoscia.Polska bedzie w Europie jesli choc jeden inter.Bank w Londynie ,Paryzu czy Berlinie bedzie w Polskich rekach i poprzez posiadane kapitaly bedzie mial wplyw na gospodarke Uni.Do tego czasu przyznano Wam role polglowka z kresow, Odpowiedz Link Zgłoś
pepper Re: Zawetowanie reprywartyzacji 22.03.01, 18:50 Wiwat Alexander! Po błyskotliwej reformie podatków wujek Dobra Rada wziął się za reprywatyzację w imię 'sprawiedliwości społecznej'. Brawo, jestem dumny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magnat Re: Zawetowanie reprywartyzacji IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 22.03.01, 23:39 Koledzy, chyba nie zrozumieliście w czym rzecz. Pochodzę z rodziny, która troche majątku miała. Część już odzyskałem - bez ustawy. Reszta jest w toku. Na co mi ustawa reprywatyzacyjna, która oddaje tylko 50% i to tylko aktualnym obywatelom? Pan Prezydent ma rację - sądy, wolno bo wolno, ale działają i jak się weźmie do pracy to można nie tylko odzyskać mienie, ale i pożytki z niego za 50 i kilka lat. Pozdrawiam towarzyszy komunistów. Odpowiedz Link Zgłoś