Dodaj do ulubionych

wrzask hitlerowski

07.07.09, 00:16

a co ten w mycce gada, angielski to jest, prosze o streszczenie jako
takie, poobok sa jego wystepy inne.

www.youtube.com/watch?v=TXNfj4LotwI&eurl=http%3A%2F%2Fmarucha.wordpress.com%2F2009%2F06%2F29%2Fskandal-pod-zydowskim-
instytutem-historycznym%2F&feature=player_embedded
Obserwuj wątek
    • marouder.eu Znowu sie zalewasz? 07.07.09, 00:22
      Kobieto, zbastuj z deczka! Zycia szkoda.
      • wolna444 Re: Znowu sie zalewasz? 07.07.09, 00:28

        uj chcialbys kaliko ty smile
        • marouder.eu Wcale nie! 07.07.09, 00:38
          Mnie zawsze jest szkoda czlowieka, jesli widze, ze ginieuncertain

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka