Dodaj do ulubionych

Hej! hej! już dzień! Nie widzicie?

25.11.03, 13:03
co się dzieje w tym naszym Sączu? Śpią jeszcze wszyscy czy wszystkich gdzieś
wymiotło?
Chyba link do forum skopiuję, nadrukuje pasków tysiące i porozrzucam po
ulicach miasta. Najwyżej Straż Miejska wlepi mi mandat za zaśmiecanie
miasta ;)
Może moi sąsiedzi nie wiedzą, że forum sądeckie istnieje?

Dobrydzionek dla tych co nie śpią :)
Obserwuj wątek
    • ellenai Re: Hej! hej! już dzień! Nie widzicie? 25.11.03, 17:02
      niedobrze ze takie "ludziska niegramotne" i na forum sie nie udzielaja,nie
      wiadomo jak to ich uswiadomic zeby tu przyszli i juz od nas nie poszli:))))
      • elp1 dziopino Ty się nie mart ;) 25.11.03, 18:22
        ellenai napisała:

        > niedobrze ze takie "ludziska niegramotne" i na forum sie nie udzielaja,nie
        > wiadomo jak to ich uswiadomic zeby tu przyszli i juz od nas nie poszli:))))

        z pewnością podglądają i tylko czekaja na swój czas.
        Dojrzewają...by doskoczyć i może nawet nas zaatakują... postami?
        Ale my jesteśmy dwie i nie damy się bidzie ;)
    • elp1 tylko trzy nicki widzą, a pozostali 26.11.03, 12:46
      chyba cierpią na poważne problemy wzrokowo-spostrzeżeniowe :(
      • ellenai Dziopa:)))))) 26.11.03, 16:41
        elp,aaaaaaahhhhh ta cudowna gwara sadecka, nikt tak pieknie nie mowi
        nigdzie:)))) Podaj wiecej przykladow jak znasz, ja o tej dziopie
        zapomnialam,buuuuuuu jak moglam? ,przypomnialo mi sie po twoim poscie:))))))
        dziekuje:)0
        • elp1 a o chodokach pamiętasz? :)))))) 26.11.03, 17:59
          jeszcze trochę i będą tu i dziopy i chodoki ;)
          • faciu Re: a o chodokach pamiętasz? :)))))) 26.11.03, 18:21
            EE tam to nie gwara tyko sądecka ale wogle południowa...
            W Mszanie, Limanowej tez sa przeca dziopy i chodoki
            :))
            • ellenai Re: a o chodokach pamiętasz? :)))))) 26.11.03, 18:22
              mowiac sadecka mam na mysli cale te okolice o ktorych mowisz.Kocham
              ja,uwielbiaaaaaaaaaaaam:)))) chodokow mi przypomnieliscie:)) prosze o
              wiecej:))))))))))))))))))
              • faciu Re: a o chodokach pamiętasz? :)))))) 26.11.03, 18:29
                A o bejdokach pamietasz???

                :))
                • ellenai Re: a o chodokach pamiętasz? :)))))) 26.11.03, 18:32
                  tak,tak tak,tak!!!!!!!!!!!!!!mam nadzieje,ze ta gwara nigdy nie zaniknie!!!!!!!
          • ellenai piekne to elp:)) dzieki n/t 26.11.03, 18:36

    • elp1 Hej! hej! już dzień! Nie widzicie? 28.11.03, 07:34
      nie śpijcie już, dosyć tego dobrego, pora na coś innego i też dobrego - dnia ;)
      • ellenai Re: Hej! hej! już dzień! Nie widzicie? 28.11.03, 16:38
        u mnie tez dzien wstal:))) jest pieknie,"pobede" tu z wami od czasu do
        czasu,pozdrawiam:)))
    • elp1 Re: Hej! hej! już dzień! Nie widzicie? 29.11.03, 13:14
      pół dnia minęło, a Wy jeszcze śpiecie?
      • ellenai Re: Hej! hej! już dzień! Nie widzicie? 29.11.03, 16:10
        najwyrazniej gdzies ich z sacza wywialo:((((((((( hmmmmmm ,moze wroca:)
    • elp1 Hej! hej! już dzień! Nie widzicie? 30.11.03, 16:22
      a nawet wieczór blisko, a tu cicho i pusto :(

      Nieźle ostro musiało być w Sączu i wygodnie, bo we wszystkie winy można
      Andrzejów tym razem ubrać hihihi ;)
      • ellenai Re: Hej! hej! już dzień! Nie widzicie? 30.11.03, 19:24
        no wlasnie, wracam z weekendu a tu pustki!!! a to czemuz tak????hmmmmmmm
        ludziska wracajcieeeeeeee:))))
    • alinca Re: Hej! hej! już dzień! Nie widzicie? 01.12.03, 10:07
      ah bo szaro dzis jakos...i sennie i leniwie a tu poniedzialek i pracowac trzeba
      a mi marzy sie powrot pod ciepla koldre...
      • ellenai Re: Hej! hej! już dzień! Nie widzicie? 01.12.03, 16:46
        alinca nie tylko tobie,nie chce sie rano wstac hehe, u mnie wszyscy
        chorzy,niebo pochmurne,ale najwazniejsze,ze mi kaszel mija i nie jestem
        chora,trzymaj sie cieplo:)))))))))
    • elp1 Re: Hej! hej! już dzień! Nie widzicie? 10.12.03, 12:04
      czemu tu nadal tak niemrawo w środku dnia?
      • ellenai Re: Hej! hej! już dzień! Nie widzicie? 10.12.03, 16:16
        ludzie marzna chyba u was??tak mysle:)))) moze racji nie mam:)
    • elp1 Dzien dobry :))) 24.01.04, 13:11
      czy Ktoś mi odpowie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka