elp1
25.11.03, 13:03
co się dzieje w tym naszym Sączu? Śpią jeszcze wszyscy czy wszystkich gdzieś
wymiotło?
Chyba link do forum skopiuję, nadrukuje pasków tysiące i porozrzucam po
ulicach miasta. Najwyżej Straż Miejska wlepi mi mandat za zaśmiecanie
miasta ;)
Może moi sąsiedzi nie wiedzą, że forum sądeckie istnieje?
Dobrydzionek dla tych co nie śpią :)