Dodaj do ulubionych

Odcięli Georgha od netu?

28.01.02, 16:10
Myślałem, że jak wrócę z pracy na forum będzie co najmniej kilkadziesiąt
postów pisanych przez Georgha. A tu nic! Ani jednego nowego wątku. Czyżby się
szef Georgha wkurzył i odciął go od netu?
Obserwuj wątek
    • malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 28.01.02, 21:59
      Może miał sprawę służbową.
      • shadok Re: Odcięli Georgha od netu? 28.01.02, 22:13
        Będzie się musiał wytłumaczyć.
        • malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 28.01.02, 22:15
          Albo czeka jak będzie koło 4000 i zaatakuje.
          • georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 19:03
            Zaatakuje na 5000 !!! aaaaale się zaczaję..... :-)
    • malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 29.01.02, 13:26
      I nadal Go nie ma :(
      • shadok Re: Odcięli Georgha od netu? 29.01.02, 15:52
        Może go napadli?
        Szare piórka oskubali,
        Srebrny głosik skradli?
    • georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 19:02
      Sam musiałem się "odciąć" bo po Kolorze i Shadoku teraz mnie dopadło choróbsko.
      Takie malutkie.... tylko krtań, płucka i chyba zatoczki... pewnie to wszystko
      po zakopiańskich baletach jeszcze..... :-))
      • malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:23
        Ale już przeszłó ?
        • georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:32
          Niestety, łeb mnie napieprza, z kichawy sie leje, ale w domu nie da się zbyt
          długo wytrzymać...
          • malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:38
            W takim razie szybkiego powrotu do zdrowia!
            Przyszedłeś specjalnie do pracy na Internet?
            • georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:41
              :-)
              Nie jestem w pracy. Nadaję od kumpla, który ma sklep z komputerami.
              Nie było mnie kilka dni i co ja widzę ! Ale się narobiło. Mam na myśli Ciebie i
              Marysię.
              • malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:42
                Zapomnijmy. Gruba kreska.
                • georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:45
                  Czytałem, czytałem, ale i tak jestem w lekkim szoku.
                  W sumie to lubię takie długie przerwy w dostepie do forum bo gdy sie znowu
                  pojawiam jest tyyyyle nowych wątków....
                  • malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:49
                    Trochę przyspieszyliśmy przed 4000.
                    • georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:51
                      Jak zwykle.....
                      Mam nadzieję, że 5000 wreszcie zastanie mnie na necie. Kupię sobie wcześniej
                      dużą łódkę :-) albo szampana.
                      • malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:57
                        A co z Internetem ? Dzwoniłeś do TPSA ?
                        • georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:59
                          Nie dzwoniłem bo nie miałem głowy. Tak mnie to choróbsko zmoitło. Zbieram siły.
                          • malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 21:05
                            To śpiesz się, byś do 5000 tysięcy już miał.
                            • georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 21:14
                              Wezmę laptopa albo wykombinuję coś innego.
                              • malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 21:17
                                Jak chcesz, ale trudno ocenić kiedy to nastąpi. Rzebyśmy się znów nie pokłócili.
                                • georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 21:18
                                  A co ja baba - jak mówi Kolor ?
                                  :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka