shadok 28.01.02, 16:10 Myślałem, że jak wrócę z pracy na forum będzie co najmniej kilkadziesiąt postów pisanych przez Georgha. A tu nic! Ani jednego nowego wątku. Czyżby się szef Georgha wkurzył i odciął go od netu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 28.01.02, 21:59 Może miał sprawę służbową. Odpowiedz Link Zgłoś
shadok Re: Odcięli Georgha od netu? 28.01.02, 22:13 Będzie się musiał wytłumaczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 28.01.02, 22:15 Albo czeka jak będzie koło 4000 i zaatakuje. Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 19:03 Zaatakuje na 5000 !!! aaaaale się zaczaję..... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
shadok Re: Odcięli Georgha od netu? 29.01.02, 15:52 Może go napadli? Szare piórka oskubali, Srebrny głosik skradli? Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 19:02 Sam musiałem się "odciąć" bo po Kolorze i Shadoku teraz mnie dopadło choróbsko. Takie malutkie.... tylko krtań, płucka i chyba zatoczki... pewnie to wszystko po zakopiańskich baletach jeszcze..... :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:32 Niestety, łeb mnie napieprza, z kichawy sie leje, ale w domu nie da się zbyt długo wytrzymać... Odpowiedz Link Zgłoś
malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:38 W takim razie szybkiego powrotu do zdrowia! Przyszedłeś specjalnie do pracy na Internet? Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:41 :-) Nie jestem w pracy. Nadaję od kumpla, który ma sklep z komputerami. Nie było mnie kilka dni i co ja widzę ! Ale się narobiło. Mam na myśli Ciebie i Marysię. Odpowiedz Link Zgłoś
malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:42 Zapomnijmy. Gruba kreska. Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:45 Czytałem, czytałem, ale i tak jestem w lekkim szoku. W sumie to lubię takie długie przerwy w dostepie do forum bo gdy sie znowu pojawiam jest tyyyyle nowych wątków.... Odpowiedz Link Zgłoś
malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:49 Trochę przyspieszyliśmy przed 4000. Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:51 Jak zwykle..... Mam nadzieję, że 5000 wreszcie zastanie mnie na necie. Kupię sobie wcześniej dużą łódkę :-) albo szampana. Odpowiedz Link Zgłoś
malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:57 A co z Internetem ? Dzwoniłeś do TPSA ? Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 20:59 Nie dzwoniłem bo nie miałem głowy. Tak mnie to choróbsko zmoitło. Zbieram siły. Odpowiedz Link Zgłoś
malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 21:05 To śpiesz się, byś do 5000 tysięcy już miał. Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 21:14 Wezmę laptopa albo wykombinuję coś innego. Odpowiedz Link Zgłoś
malopolanin Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 21:17 Jak chcesz, ale trudno ocenić kiedy to nastąpi. Rzebyśmy się znów nie pokłócili. Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: Odcięli Georgha od netu? 31.01.02, 21:18 A co ja baba - jak mówi Kolor ? :-) Odpowiedz Link Zgłoś