Dodaj do ulubionych

Potrzebna kuchnia węglowa

05.01.06, 21:27
Dla rodziny z małymi dziećmi potrzebna jest pilnie kuchnia węglowa.
Może ktoś z forumowiczów mógłby podarować?
niemed@o2.pl
Obserwuj wątek
    • fafolot Re: Potrzebna kuchnia węglowa 08.01.06, 20:54
      prawie 5 lat trzymałem mało używaną kuchnię węglową w piwnicy. Chciałem ją
      oddac komuś ale nikt nie chciał. Dwa miesiące temu wywiozłem ją na złom w
      Brwinowie, za szkołą podstawową nr 1.
      proponuję tam zajrzec, a jak ktoś ze znajomych będzie miał takową kuchnię, to
      się odezwę...
      • niemed Re: Potrzebna kuchnia węglowa 08.01.06, 21:12
        Dziękuję za odzew. Sprawdzę, ale będę wdzięczny za posłanie pytania po
        znajomych:-)
    • sion2 Chodzi o tzw. "kozę" 09.01.06, 13:28
      ja jestem osobą która sie zajmuje tą rodziną (znajomą Edyty z Otwocka), chodzi o
      grzanie jednego pokoju ok 30 m kw , mają kanał wentylacyjny i stary piecyk na
      węgiel ale tak niesprawny że mają w pokoju 13 C :((((

      bardzo poszukujemy tzw "kozy" do ogrzania tego pomieszczenia, wegiel mają z
      Opieki, tam jest piątka dzieci w wieku 2 do 9 lat...
      • park_anielin Re: Chodzi o tzw. "kozę" 09.01.06, 13:42
        Jeśli mogę coś doradzić...
        Sprawdżcie najpierw czy jest tam tzw. kanał spalinowy. Kozę podłącza się do kanału spalinowego a nie wentylacyjnego. Jęsli podłączycie go do wentylacyjnego może doś do zaczadzenia i już nie będzie komu pomagać... Kanał wentylacji grawitacyjnej musi być sprawny i nie wolno do niego podłączać ani okapów ani żadnych piecyków! Wizyta np. kominiarza nie kosztuje.
        • sion2 Re: Chodzi o tzw. "kozę" 09.01.06, 14:56
          dzieki za radę! oczywiscie sprawdzę i dopilnuję żeby było sprawne co trzeba.
    • glenkora1 piec KOZA 11.01.06, 12:55
      aktualne!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka