niemed 05.01.06, 21:27 Dla rodziny z małymi dziećmi potrzebna jest pilnie kuchnia węglowa. Może ktoś z forumowiczów mógłby podarować? niemed@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fafolot Re: Potrzebna kuchnia węglowa 08.01.06, 20:54 prawie 5 lat trzymałem mało używaną kuchnię węglową w piwnicy. Chciałem ją oddac komuś ale nikt nie chciał. Dwa miesiące temu wywiozłem ją na złom w Brwinowie, za szkołą podstawową nr 1. proponuję tam zajrzec, a jak ktoś ze znajomych będzie miał takową kuchnię, to się odezwę... Odpowiedz Link Zgłoś
niemed Re: Potrzebna kuchnia węglowa 08.01.06, 21:12 Dziękuję za odzew. Sprawdzę, ale będę wdzięczny za posłanie pytania po znajomych:-) Odpowiedz Link Zgłoś
sion2 Chodzi o tzw. "kozę" 09.01.06, 13:28 ja jestem osobą która sie zajmuje tą rodziną (znajomą Edyty z Otwocka), chodzi o grzanie jednego pokoju ok 30 m kw , mają kanał wentylacyjny i stary piecyk na węgiel ale tak niesprawny że mają w pokoju 13 C :(((( bardzo poszukujemy tzw "kozy" do ogrzania tego pomieszczenia, wegiel mają z Opieki, tam jest piątka dzieci w wieku 2 do 9 lat... Odpowiedz Link Zgłoś
park_anielin Re: Chodzi o tzw. "kozę" 09.01.06, 13:42 Jeśli mogę coś doradzić... Sprawdżcie najpierw czy jest tam tzw. kanał spalinowy. Kozę podłącza się do kanału spalinowego a nie wentylacyjnego. Jęsli podłączycie go do wentylacyjnego może doś do zaczadzenia i już nie będzie komu pomagać... Kanał wentylacji grawitacyjnej musi być sprawny i nie wolno do niego podłączać ani okapów ani żadnych piecyków! Wizyta np. kominiarza nie kosztuje. Odpowiedz Link Zgłoś
sion2 Re: Chodzi o tzw. "kozę" 09.01.06, 14:56 dzieki za radę! oczywiscie sprawdzę i dopilnuję żeby było sprawne co trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś