marzenkaggg 03.06.07, 09:44 Czy ktoś z członków forum wbiera się dzisiaj na oddanie krwi? Zbiórka odbędzie się na Żbikowie w sali przy Kościele Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
burza_gradowa Re: Zbiórka krwi 03.06.07, 09:47 A powiedz jeszcze, proszę w jakich godzinach? i gdzie ta "sala przy kosciele"? Odpowiedz Link Zgłoś
marzenkaggg Re: Zbiórka krwi 03.06.07, 09:59 Standardowo zbiórka zawsze jest w godzinach 9-14. Myślę że dzisiaj też tak będzie. Zbiórka odbywa się w budynku obok kościoła. (taki bialy budynek, chyba księża tam mieszkają) Odpowiedz Link Zgłoś
cat_s Re: Zbiórka krwi 03.06.07, 14:04 Witam, Tak się zastanawiam, czy "zbiórka" krwi jest tak nieistotną sprawą, że informuje się o niej "w ostatnie chwili". Bo ja bym na przykład chętnie "oddał". Gdybym wcześniej wiedział. A tak - to mogę tylko podziękować tym, którzy to zrobili. Pozdrawiam cat_s Odpowiedz Link Zgłoś
marzenkaggg Re: Zbiórka krwi 03.06.07, 14:51 Istotną i to bardzo istotną. Nie miałam dostępu do kompa i nie mogłam dać znać wcześniej. Kolejna jak dobrze pamiętam 2 września. Dam znać wtedy wcześniej. Odpowiedz Link Zgłoś
erleusortok Re: Zbiórka krwi 03.06.07, 16:23 Oj, ktoś chyba nie związany z organizatorami nas poinformował, a my się jeszcze czepiamy że późno? Lepiej się, dla podtrzymania tradycji, czepmy władz ;-) Ot, na przykład w Celestynowie (www.celestynow.pl/) informują że dziś jest zbiórka krwi, a u nas (www.pruszkow.pl/) nie. Terminy i miejsca zbiórek krwi są tu: www.rckik-warszawa.com.pl/ekipy.php Odpowiedz Link Zgłoś
mysza63 Re: Zbiórka krwi 03.06.07, 20:16 Erl ... coś tam, chyba cię wywołałam telepatycznie, bo wczoraj się dopytywałam gdzie się podziewasz. O oddawaniu krwi też akurat wczoraj na spotkaniu była mowa bo moje dzieci (obaj mają grupę krwi Rh(-), jeden 0 drugi A) bardzo chętnie by tą krew oddawali. Informacja przez internet to nie wszystko. Powinny być jakieś plakaty na mieście a naprawdę sporo osób by przyszło. Ja wśród swoich znajomych mam kilka osób, które zrezygnowały z chonorowego krwiodastwa, bo im się nie chce po Warszawach szlajać. Odpowiedz Link Zgłoś