kwasiasz 21.01.04, 23:38 czy on kiedys wroci na natene bo tvp by zyskala na ogladalnosci ale co ja jej bede podpowiadal Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kolorka2 Re: program sonda !!! 22.01.04, 14:34 Hmmm, co do programu trudno cokolwiek powiedzieć, ale mam dla ciebie linka z muzyczką z sondy :) www.tsibhod.webpark.pl/ jest tam tez numer z bajki o Pi i Sigmie (zbiór przyjaciół z jednej paki lalala) ktos to jeszcze pamięta? Fajniutkie... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
johnny_tomala Re: program sonda !!! 22.01.04, 16:05 mam duży sentyment do sondy ale nie sądze by dzisiaj powtórki tego programu zwiększyły cokolwiek. to fajny program był ale na tamte czasy. no chyba że weżmiemy tylko pod uwagę obu prowadzących p. Kurek i Kamiński o ile mnie pamięć nie myli. fajnie się zawsze spierali. ten progream miał pomysł. sigmę i pi też pamiętam i jescze było coś o muzyce z tym samym aktorem bodaj Kwinta mu jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: program sonda !!! IP: *.za.digi.pl 22.01.04, 21:05 zobaczcie, co mam na plytkach: cd1/Sonda-Plaster.Rzeczywistosci.avi cd1/Sonda.Promienie.Informacji.DiVX.LeD.avi cd1/Sonda-Ruchome.Obrazki.avi cd2/Sonda.Rafinada.DiVX.LeD.avi cd2/Sonda.Olej.LeD.avi cd2/Sonda.Fabryka.Absolutu.DiVX.LeD.avi cd3/Sonda-Oko.Demona.avi cd3/Sonda.Promien.Nadziei.DiVX.LeD.avi cd3/Sonda-Nocne.Ognie.avi cd4/Sonda-CAD.avi cd4/Sonda.Co.w.trawie.piszczy.LeD.avi cd4/Sonda.Symulacje.LeD.avi juz sama czolowka powoduje przechodzenie ciarek :). sciagnalem to za pomoca programu emule. www.emule-project.net/ strona wspomnieniowa: www.tk.pl/sonda/ kiedys na tej stronie byly bezposrednie linki do uzycia w emule. bez tych linkow trzeba bedzie skorzystac z wyszukiwarki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cornolio Re: program sonda !!! IP: *.ch.pwr.wroc.pl 23.01.04, 11:17 Dlaczego miałby przysporzyć oglądalności TVP? Pokazując wynalazki z przed 10 lat? Nonsens. No chyba, że ktoś ma sentyment do Kurka i Kamińskiego ale i w to wątpię. Odpowiedz Link Zgłoś