Dodaj do ulubionych

program sonda !!!

21.01.04, 23:38
czy on kiedys wroci na natene bo tvp by zyskala na ogladalnosci ale co ja jej
bede podpowiadal
Obserwuj wątek
    • kolorka2 Re: program sonda !!! 22.01.04, 14:34
      Hmmm, co do programu trudno cokolwiek powiedzieć, ale mam dla ciebie linka z
      muzyczką z sondy :)

      www.tsibhod.webpark.pl/

      jest tam tez numer z bajki o Pi i Sigmie (zbiór przyjaciół z jednej paki
      lalala) ktos to jeszcze pamięta? Fajniutkie... :)))
      • johnny_tomala Re: program sonda !!! 22.01.04, 16:05
        mam duży sentyment do sondy ale nie sądze by dzisiaj powtórki tego programu
        zwiększyły cokolwiek. to fajny program był ale na tamte czasy. no chyba że
        weżmiemy tylko pod uwagę obu prowadzących p. Kurek i Kamiński o ile mnie pamięć
        nie myli. fajnie się zawsze spierali. ten progream miał pomysł.
        sigmę i pi też pamiętam i jescze było coś o muzyce z tym samym aktorem bodaj
        Kwinta mu jest.
    • Gość: Adam Re: program sonda !!! IP: *.za.digi.pl 22.01.04, 21:05
      zobaczcie, co mam na plytkach:

      cd1/Sonda-Plaster.Rzeczywistosci.avi
      cd1/Sonda.Promienie.Informacji.DiVX.LeD.avi
      cd1/Sonda-Ruchome.Obrazki.avi
      cd2/Sonda.Rafinada.DiVX.LeD.avi
      cd2/Sonda.Olej.LeD.avi
      cd2/Sonda.Fabryka.Absolutu.DiVX.LeD.avi
      cd3/Sonda-Oko.Demona.avi
      cd3/Sonda.Promien.Nadziei.DiVX.LeD.avi
      cd3/Sonda-Nocne.Ognie.avi
      cd4/Sonda-CAD.avi
      cd4/Sonda.Co.w.trawie.piszczy.LeD.avi
      cd4/Sonda.Symulacje.LeD.avi

      juz sama czolowka powoduje przechodzenie ciarek :).

      sciagnalem to za pomoca programu emule.
      www.emule-project.net/
      strona wspomnieniowa:
      www.tk.pl/sonda/
      kiedys na tej stronie byly bezposrednie linki do uzycia w emule. bez tych linkow
      trzeba bedzie skorzystac z wyszukiwarki.
    • Gość: Cornolio Re: program sonda !!! IP: *.ch.pwr.wroc.pl 23.01.04, 11:17
      Dlaczego miałby przysporzyć oglądalności TVP? Pokazując wynalazki z przed 10
      lat? Nonsens. No chyba, że ktoś ma sentyment do Kurka i Kamińskiego ale i w to
      wątpię.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka