nemi1 26.04.10, 23:54 Szymon jak Szymon, ale parodia Lady ZgaGi super, zobaczcie: www.youtube.com/watch?v=g_uG9t8pX5I Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jedzoslaw Re: SMS - Lady ZgaGa 27.04.10, 09:03 Szymon nie jest pierwszy: www.youtube.com/watch?v=LWxTGJ3TK1U&feature=watch_response Odpowiedz Link Zgłoś
aatha Re: SMS - Lady ZgaGa 28.04.10, 14:50 i ten gosc tez fajnie pariodiuje gage www.youtube.com/watch?v=9C3kHl-V4dY Odpowiedz Link Zgłoś