Dodaj do ulubionych

Walter to buc i cham

IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 18.06.01, 23:08
Tak, widuję go jak przyjeżdza do swojej posiadłości w Bukwałdzie koło Olsztyna.
Miejscowych ludzi traktuje jak kogoś piątej kategorii, a oni są szczęśliwy, że
ktoś taki "sławny" u nich mieszka.
Teraz tylko on się śmieje, że zarobił ciężkie miliony na głupocie i naiwności
ludzkiej.
No ale cóż, jaki naród - tacy "bohaterowie"
Miernoty - "Bohaterami narodowymi"
A co o sojej "szczytnej misji" powie jeszcze tzw. "psycholog" Santorski?
Boże, widzisz i nie grzmisz!
Obserwuj wątek
    • Gość: aidka Re: Walter to buc i cham IP: *.warszawa.tpnet.pl 18.06.01, 23:20
      Gość portalu: Black napisał(a):

      > Tak, widuję go jak przyjeżdza do swojej posiadłości w Bukwałdzie koło Olsztyna.
      >
      > Miejscowych ludzi traktuje jak kogoś piątej kategorii, a oni są szczęśliwy, że
      > ktoś taki "sławny" u nich mieszka.
      > Teraz tylko on się śmieje, że zarobił ciężkie miliony na głupocie i naiwności
      > ludzkiej.
      > No ale cóż, jaki naród - tacy "bohaterowie"
      > Miernoty - "Bohaterami narodowymi"
      > A co o sojej "szczytnej misji" powie jeszcze tzw. "psycholog" Santorski?
      > Boże, widzisz i nie grzmisz!

      Mam wrażenie, iż zazdrość i zawiść znacznie ograniczają Ci pole widzenia.
      Ale co tam - wypowiedzi w Sieci na temat BB dowodzą, że takich, jak Ty wielu bardzo...
      aidka
      • Gość: dzieciol Re: DZiwna przeszlosc Waltera IP: 213.76.72.* 18.06.01, 23:24
        Ponoc gosc dorabial sobie zdjeciam jako azjatka na platnych stronach porno w
        necie!!! cham i buc
        P.S A Kraolina jest jego siostra!!! ale cham z Waltera!! a jego syn pali fajki
        w gabinecia a nie wolno w budynku TVN!!
    • Gość: olo Re: Walter to buc i cham IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 18.06.01, 23:28
      Zgadzam się, pamiętacie żenujący Czar par, który robiła jego żona?
      A forsa przyda mu się na promowanie beznadziejnej Sandry
      • Gość: Aga Re: Walter to buc i cham IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 18.06.01, 23:39
        Czar par nie byl zenujacy. W porownaniu z BB to majstersztyk. To Ibisz byl
        zenujacy. Sandra to babka z klasa w porownaniu z Miecugowem.
        Pana Waltera to troche szkoda. To doswiadczony czlowiek mediow, zrobil
        doskonale programy w TV1 lata temu, tyle naobiecywal o TVN (naiwny!), a tu taki
        knot wychodzi. Teraz bierze ludzi z RMF i liczy, ze mu stacje uratuja. Jak
        miernoty i dupki moga uratowac cos o czym nie maja pojecia. Zeby robic cos na
        poziomie, trzeba szuakc ludzi, ktorzy ten poziom zagwarantuja. Teraz ma BB,
        zagladanie do lozek, wynurzenia zwyrodnialcow i rozmowy z przecietniakami.
        Przepraszam, ale obiecywal komercje na poziomie, a wyszla tylko komercja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka