dzidka_na_wigry3_bez_siodelka
28.05.04, 10:59
czytam tak Was i dochodzę do wniosku, że wszystko o czym piszecie kręci się
koło seksu.. Czy Wy ludzie o niczym innym nie myślicie?? Dlaczego np o
wartościach i przesłaniu jakie niesie dany film czy serial nie napiszecie?
Zamiast pochwalić np KLAN, który pokazuje, że w rodzinie tkwi cało dobro i
radość, a także opracie i troska, Wy naśmiewacie się z intymnych sytuacji
Agnieszki i Mikołaja. Potraktujmy to może w kategorii grzechu, w kategorii
tego że nastały takie a nie inne czasy. Wystopujmy trochę z tym wszechobenym
na łamach tego forum seksem, a zwróćmy uwagę na bardziej duchowe wartości.
Z szacunkiem
uduchowiona dzidka