Dodaj do ulubionych

to forum jest niemoralne!

28.05.04, 10:59
czytam tak Was i dochodzę do wniosku, że wszystko o czym piszecie kręci się
koło seksu.. Czy Wy ludzie o niczym innym nie myślicie?? Dlaczego np o
wartościach i przesłaniu jakie niesie dany film czy serial nie napiszecie?
Zamiast pochwalić np KLAN, który pokazuje, że w rodzinie tkwi cało dobro i
radość, a także opracie i troska, Wy naśmiewacie się z intymnych sytuacji
Agnieszki i Mikołaja. Potraktujmy to może w kategorii grzechu, w kategorii
tego że nastały takie a nie inne czasy. Wystopujmy trochę z tym wszechobenym
na łamach tego forum seksem, a zwróćmy uwagę na bardziej duchowe wartości.
Z szacunkiem

uduchowiona dzidka
Obserwuj wątek
    • Gość: szteter Re: to forum jest niemoralne! IP: *.bu.uni.torun.pl 28.05.04, 11:02
      hm trudno my faceci podobno co 7 minut myslimy o TYM wieć kurcze nie ma sie co
      dziwić...
    • Gość: mala Re: to forum jest niemoralne! IP: 81.21.197.* 28.05.04, 11:02
      to jest jeszcze coś prócz seksu na tym świecie wartego zainteresowania?
      • dzidka_na_wigry3_bez_siodelka Re: to forum jest niemoralne! 28.05.04, 11:04
        np rowery :)
        • Gość: mala uwielbiam mój rower i jazdę na nim IP: 81.21.197.* 28.05.04, 11:16
          nawet po tych naszych polskich drogach
          ale gdybym musiała wybierać wycieczka rowerowa czy seks...
          to myślę że to się da pogodzić ;) w końcu dwa lata temu
          zaciągnęłam mojego faceta by kupił sobie rower
      • Gość: szteter Re: to forum jest niemoralne! IP: *.bu.uni.torun.pl 28.05.04, 11:10
        hm mnie oprócz sexu inrersuje tak... hm film(ostatnio sekretne okno w kinie) ,
        muzyka (wczoraj dziewczyna z polski agniecha piekna, na eurowizji powaznej na
        marimbie ) sprort ...no ta liga mistrzow i finał ostatnio, polityka ...raport w
        sprawei rywina... hm medycyna...cos na moje chore gardelko katar io kaszel .hmm
        moze sie trzeba wypocić a hm sammemu to słabo może yyy z przedtswicielka płci
        pięknej:-) jest jakaś chora na grypę co bym nie zaraził zdrowej? ...nie mówie o
        sexie tylkoa tak sie przytulić poleżeć, obściskując ogrzewajac ;-)
        ech choroba mi chyba mózg zrzera...
        • Gość: mala Re: to forum jest niemoralne! IP: 81.21.197.* 28.05.04, 11:18
          no oczywiście tym wszystkim można się interesować i zajmować w przerwach pomiędzy :)
          • Gość: szteetr Re: to forum jest niemoralne! IP: *.bu.uni.torun.pl 28.05.04, 11:20
            pomiędzy czym...;-)
            pozdrawiam miłego dnia mała
            • Gość: mala Re: to forum jest niemoralne! IP: 81.21.197.* 28.05.04, 11:24
              jednym orgazmem a drugim :P
              a zresztą na te rzeczy pomiędzy mam niestety dużo czasu :(
              mój facet ma wyjazdową robotę i wraca dopiero za tydzień
              tylko nie wiem jak nam się uda nadrobić 2 miesiące w jeden

              pozdro
              • sonny_z_posen Re: to forum jest niemoralne! 28.05.04, 11:27
                jak potrzebny Ci jakiś substytut to wal śmiało ;))
                • Gość: mala Re: to forum jest niemoralne! IP: 81.21.197.* 28.05.04, 11:35
                  :) sonny słodki jesteś
                  • sonny_z_posen Re: to forum jest niemoralne! 28.05.04, 11:38
                    :) dojazd gratis jakby co :)
                • Gość: szteetr Re: to forum jest niemoralne! IP: *.bu.uni.torun.pl 28.05.04, 11:39
                  sonny_z_posen napisał:

                  > jak potrzebny Ci jakiś substytut to wal śmiało ;))
                  >

                  substytutka ! do mojej żony nie no ja mu chyba dam po mordzie! ;-)
                  zródło alternaywy4, jak by ktos nie wiedział ;-)
                  pozdro 4 all!
              • Gość: szteter Re: to forum jest niemoralne! IP: *.bu.uni.torun.pl 28.05.04, 11:31
                "Gość portalu: mala "napisał(a):"
                właśnie kto Cie tam wie ;-)
                ale ja tam zawsze ufam... wiec życze Ci jescze tych no hm boskich wielokrotnych
                orgazmów...juz tylko kilka dni przecież i wraca!!!!! wytrzymasz spoko!
                yyy tylko ten "jeden dzień" mnie matwi jak i Ciebie...
                ale hm dla chcacego nic trudnego...
                POWODZENIA!!!
                ps i tylko mi tam nie mysl o zadncyn skokach w bok w te kiolejen dwa
                miesiące!!!! bo Cie znajde z Twym facetem i Cie...yyy zbluzgamy tak lekko
                mówiąc...;-) pozdro mala
    • Gość: KIRA Re: to forum jest niemoralne! IP: *.crowley.pl 28.05.04, 11:07
      Duchowe wartości i rodzinne w Klanie np powiadasz ok no to może rzeczywiście
      zastanwmy się nad zdradą Agnieszki, Rysia , Dareczka, dobro tkwi w rozdzinie np
      w rodzinie Beatki gdzie ja mezus zdradzał itp.
      Klan to zwykła telenowela z zacieciem meksykanskim, nie przesadzajmy z tymi
      autorytetami moralnymi.....
    • sonny_z_posen Re: to forum jest niemoralne! 28.05.04, 11:08
      dzidka, my po prostu lubimy się bombać :))
      też się bombnij to Ci przejdzie :)
      z szacuneczkiem

      sonny bombony
      • Gość: szteter Re: to forum jest niemoralne! IP: *.bu.uni.torun.pl 28.05.04, 11:12
        bombac a tego to nie znałem to jakaś naleciałość wilekopolska ;-)
        pozdro aus thorn mr sonny
        • lahliq Re: to forum jest niemoralne! 28.05.04, 11:20
          Gość portalu: szteter napisał(a):

          > bombac a tego to nie znałem to jakaś naleciałość wilekopolska ;-)
          > pozdro aus thorn mr sonny

          Konkretnie z Śmigla. ;)
          Thorn? Toronto? Byłam, balowałam, jakiś miesiac temu. Dwie świetne knajpy ma
          tam moja kumpela. :) Pierniki tez macie całkiem, całkiem. ;)
          • Gość: szteetr Re: to forum jest niemoralne! IP: *.bu.uni.torun.pl 28.05.04, 11:45
            > Konkretnie z Śmigla. ;)
            a co to takiego ten śmigiel czy śmigło ...jestem nie tegs w tym temacie... :-)
            jo ja jestem z torunia
            a jakie to knajpy? ;-)
            a pierniki wiadomo ;-) !

            gdzie balowałaś w tych knajpach? ;-)
            zapraszam w odwiedziny kolejne ..nasze miasto znowu świetuje rocznice powrotu
            do rzeczpospolytej!...w ten weekend :-)
            • sonny_z_posen Re: to forum jest niemoralne! 28.05.04, 11:47
              www.region.leszczynskie.net/cgi-bin/gmi1.cgi?region=Wojew%F3dztwa%2FWielkopolskie%2FPowiat+ko%9Ccia%F1ski%2F%8Cmigiel
              • Gość: szteter Re: to forum jest niemoralne! IP: *.bu.uni.torun.pl 28.05.04, 11:49
                jade!:-)
                ps a tak w ogóel to hm magisterke mam o leszczyńskim...ale nie województwie
            • lahliq Re: to forum jest niemoralne! 28.05.04, 12:06
              Gość portalu: szteetr napisał(a):

              > > Konkretnie z Śmigla. ;)
              > a co to takiego ten śmigiel czy śmigło ...jestem nie tegs w tym temacie... :-)

              Takie miasto między Lesznem a Poznaniem. Tak mi się wydaje przynajmniej. ;)

              > jo ja jestem z torunia
              > a jakie to knajpy? ;-)
              > a pierniki wiadomo ;-) !
              >
              > gdzie balowałaś w tych knajpach? ;-)
              > zapraszam w odwiedziny kolejne ..nasze miasto znowu świetuje rocznice powrotu
              > do rzeczpospolytej!...w ten weekend :-)

              Knajpy w "Pod Orłem" przy Rynku i jakaś tam kawałek dalej dyskoteka, ale nazwy
              nie pomne, wiesz trzy dni alkoholizowania się zjadło trochę pamięci. ;)
    • Gość: Duncan Re: to forum jest niemoralne! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.04, 11:13
      dzidka_na_wigry3_bez_siodelka napisała:

      > czytam tak Was i dochodzę do wniosku, że wszystko o czym piszecie kręci się
      > koło seksu.. Czy Wy ludzie o niczym innym nie myślicie?? Dlaczego np o
      > wartościach i przesłaniu jakie niesie dany film czy serial nie napiszecie?
      > Zamiast pochwalić np KLAN, który pokazuje, że w rodzinie tkwi cało dobro i
      > radość, a także opracie i troska, Wy naśmiewacie się z intymnych sytuacji
      > Agnieszki i Mikołaja. Potraktujmy to może w kategorii grzechu, w kategorii
      > tego że nastały takie a nie inne czasy. Wystopujmy trochę z tym wszechobenym
      > na łamach tego forum seksem, a zwróćmy uwagę na bardziej duchowe wartości.

      Idźcie w pokoju Chrystusa ...!
    • the_dzidka Ja mam taką prośbę 28.05.04, 11:14
      Wbrew temu, co zapewne myślisz, nie mam nic przeciwko twojemu _loginowi_ (i tak
      nikt rozsądny nas nie pomyli). Byłabym jednak zobowiązana, gdybyś dobry
      człowieku przestał podpisywać swoje _posty_ jako "dzidka". Na wszelki wypadek
      wyjaśnię, dlaczego: podpis to też znak charakterystyczny. Liczę na twoją dobrą
      wolę.

      Dzidka
      • dzidka_na_wigry3_bez_siodelka Re: Ja mam taką prośbę 28.05.04, 11:18
        Przepraszam jeżeli jakies problemy Ci stwarzam.
        Jednak Ty też trochę szacunku do mojej osoby mogłabyś mieć, chociażby nacisnąć
        CapsLock w wyrazie 'twoją'..

        rozumiejąca problem dzidka
        • biusthalter_dowborowej Re: Ja mam taką prośbę 28.05.04, 11:21
          sex , sex i jeszcze raz sex , uwielbiam .
        • the_dzidka Re: Ja mam taką prośbę 28.05.04, 11:28
          Uprzejmie przepraszam za literówkę i ponawiam prośbę.
          Jakoś tak mam, że się przywiązałam do swoejgo imienia.

          Dzidka
    • pure_sweetness SEX rules!!! 28.05.04, 19:34
      miało być n/t ale...
      zacznijmy... Maria seniorka rodu miała niejasne pewne stosunki podczas pobytu
      męża w więzieniu, nigdy nie wyjaśniono czy seksik był czy nie, ale podejrzenie było

      Elżbieta się puszczała z Zelnikiem na starość, ale głupia pod naciskiem rodziny
      wróciła do męża, który wcześniej dymał wszystko co się rusza! kilkakrotne
      romanse miał Jerzy!

      Ryśku leciał na przedszkolankę, ale jej nie przeleciał choć żonie przynał się do
      zdrady "duchowej"

      Grażynka co prawda platonicznie, ale pozwalała na zaloty i zacieśnianie
      znajomości ze strony sąsiada wdowca

      Krystyna prawie prawie ze Stiepanem

      Michał jedną narzeczoną w ciąży na dodatek porzucił na rzecz amerykanki która mu
      dobrze robiła kiedy pojechał na rehabilitację do USA, dziewczyna poroniła, choć
      przeżyła

      Beatka z żonatym facetem romansowała i zaszła w końcu
      nie wiem chyba nawet zanim ostatecznie Jacka porzuciła to właśnie z Rafalskim w
      jego gabinecie się puszczała

      facetów Agi trudno mi zliczyć najpierw mąż, później francuz i rajdowiec, tomek
      stiepan i jeszcze kumpel rajdowca ze schizofrenia, ale ten jej chyba nie
      przelecial... pewnie jeszcze paru było, ale oglądam co któryś odcinek więc...
      mogłam kogoś nie przyuważyć

      Olka najpierw z synem gwałciciela jej ciotki ale chyba tylko się całowali
      a teraz dała się sfotografować nago/półnago? w każdym razie odważnie i dodatkowo
      dała się przelecieć Kacprowi

      Monika się puściła z narzeczonym siostry przez co Dorotka trafiła do zakonu!

      Daniela ogranicza poczucie odpowiedzialności i nie chcąc zarazić pół warszawki
      hivem, nie posuwa wszystkiego co się rusza i na drzewo nie ucieka...
      ale ostatnio jakaś małolata nastaje na jego niewinność, poza tym jego dziewczyna
      Agata puściła się z ich wspólnym kolegą

      matka Agaty najpierw stwierdziła że ma dosyć męża i zaczęła się spotykać z
      Rafalskim bo "on ma w sobie taki drapieżny sex!"(sorry to nie z serialu ale tak
      mi się skojarzyło...) ale że Basia psychopatka ładniejsza to B. zajęła jej
      miejsce w łóżku Rafa dosyć szybko

      kumpel Pawła z kliniki, mąż Alicji posuwał wszystko co się rusza, opuścił nawet
      żonę i chyba do emiratów z kochanką pojechał na kontrakt dopiero po poważnym
      wypadku(może fiuta mu urwało) się uspokoił

      kolejny gość z kierownictwa kliniki molestowanie seksualne podwładnych

      ooo nawet siostra Dorota święta prawie... ale tylko prawie bo była blisko
      puszczenia się z Rafalskim!!! myślą grzeszyła na pewno!

      Jacek się puścił z Basią(odpowiedziany mąż i ojciec... kpiny!)

      Darek się puścił z Wiesią, a Wiesia z Darkiem i to po pięciu minutach...

      Czesia na początku też jak tania dziwka się zachowywała

      żona tego pucatego... Józka? też się puściła i chciała się rozwodzić bez względu
      na wszystko, bo wreszcie ten facet jej dogodził, osiągnęła orgazm orgazmiczny

      Kinga się z Jarkiem puszczała na oczach bliźniaków

      Surmaczowa miała z 20 lat młodszego narzeczonego który jej córkę przeleciał, ona
      zaszła i zrobiła sobie skrobankę po której już dzieci nie może mieć

      wydaje mi się że jeszcze jakieś wątki pikantniejsze mi umknęły
      ale gdzie tu moralne przesłanie i wartości jakieś?
      każdy z każdym jeszcze nie, bo dopiero do 850 odcinka dochodzimy

      na razie wydaje mi się że jakiś wątek z Pawłem był, ale nie jestem pewna
      chyba jest czysty, podobnie jak Koziełło i "O bożesz ty mój...", na Władzia też
      nic nie mam, ale może coś o jego więziennych stosunkach się dowiemy jak przy
      kolejnym ataku choroby się wygada
      • Gość: mala jeszcze żona Antka IP: 81.21.197.* 04.06.04, 16:55
        się puszczała z jakimś gościem
        i też po wypadku samochodowym do męża wróciła
        • Gość: szteter Re: jeszcze żona Antka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.04, 17:07
          remember me? jak tam wizyta męża ? :-)
          pozdrr
          • Gość: mala jutro odbieram go z Balic :) IP: 81.21.197.* 04.06.04, 17:08
            :)))))))))))))))))))))
            • Gość: iczi Re: jutro odbieram go z Balic :) IP: *.icpnet.pl 05.06.04, 01:12
              a doktor lubicz tez mial swego czsu jakies ciagoty do pewnej joanny (miala
              malego synka)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka