Dodaj do ulubionych

Skrzynecka polską Lopez?!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.04, 15:52
Dziś w "Super Ekspresie" zdjęcie Katarzyny Skrzyneckiej w zielonej sukience,
którą kiedyś na jakiejś uroczystości miała Jennifer Lopez. Widocznie
Skrzynecka uważa się za jej polski odpowiednik:))))))Śmiechu warte. Ona jest
totalnym beztalenciem, a cała jej kariera opiera się na kolorowych
magazynach. Lopez też nie jest wybitną artystką, ale ma dobry repertuar,
czego o Skrzyneckiej powiedzieć się nie da.
Obserwuj wątek
    • arkasza3 Re: Skrzynecka polską Lopez?! 09.07.04, 15:55
      Gość portalu: argen napisał(a):

      > Lopez też nie jest wybitną artystką, ale ma dobry repertuar,
      > czego o Skrzyneckiej powiedzieć się nie da.

      Podaj jeden (wystarczy jeden) przykład dobrego repertuaru !!!!!!
      a pomiędzy SK. a LP. jest masa podobieństw - obie kompletnie nie mają talentu -
      i żadna nie widzi tego u siebie - obie karierę robią na kolorowych czasopismach
      • Gość: argen Re: Skrzynecka polską Lopez?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.04, 16:04
        Jeśli chodzi o repertuar, to Lopez miała naprawdę niezłą płytę "J to tha L-O" z
        hiphopowymi remiksami swoich nagrań. A album "J.Lo" też był niczego sobie.
        Ostatnio faktycznie zeszła na psy, ale jeszcze jej nie skreślam.
        • Gość: chivas_regal Re: Skrzynecka polską Lopez?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.04, 16:46
          eee no j.lo. to kompletnie tez nie mój typ ale może się podobać.a k.s.?! stara
          raszpla robiąca się na nastolatkę.ani talentu,ani urody.błeeeee
          • bigstrand A kto to jest Skrzynecka? 09.07.04, 17:54
            bo J Lo to znam ale za chorobe nie wiem kto to skrzynecka? Jakas piosenkarka? Jakies przeboje? A jaka muzyka -country? Disco Polo?
            • Gość: chivas_regal Re: A kto to jest Skrzynecka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.04, 18:44
              pomieszaj to wszystko do kupy to wyjdzie coś w 'stylu' tej podstarzałej dzidzi.
            • Gość: Pluszak A ja wiem! IP: *.chello.pl 11.07.04, 12:22
              To fotomodelka z reklamówek środków antykoncepcyjnych. To jedno z jej bardziej
              znaczących dokonań artystycznych.
              • maroon Re: A ja wiem! 11.07.04, 12:28
                Do listy wybitnych osiągnięć pani Katarzyny dorzuciłbym rolę w serialu "Baobab"
                i występy w "Maratonie uśmiechu";)
    • lunatica http://www.vipnews.pl/!__octopus_front/article.php 09.07.04, 19:09

    • agata_to_ja Re: Skrzynecka polską Lopez?! 09.07.04, 20:35
      Dość prosto rozumujesz - ma taką samą sukienkę, to znaczy że uważa się za jej
      odpowiednik. Kiecka chyba o niczym nie świadczy, nie sądzisz?
      • lezka_z_posen Re: Skrzynecka polską Lopez?! 09.07.04, 20:44
        ja tam też dla Kaśki sporo sympatii mam!zawsze jak w teatrze na sztuce z Nią
        jestem,to mi się podoba!no i podziw mam dla tej Jej determinacji,że Jej się
        chce tak ćwiczyć.bo ciałko ma wyrzeźbione super.
        • Gość: Riki Chyba ze względu na wielką dupę... n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.04, 21:06
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka