Gość: pp
IP: *.tvsat364.lodz.pl
22.03.02, 18:34
za chwile postaram sie wytlumaczyc o co mi chodzi , ale przedtem prosze abyscie
przeczytali ponizszy tekst.
A więc jednak miałam rację: inteligentny prowokator ("obydwoje" to pomyłka czy
też jesteś płci żeńskiej?). Pozostaję jednak przy swoim zdaniu, że to niezbyt
udany na dłuższą metę dowcip, a nie bardzo wiem w imię czego. Ja, kiedy
znalazłam to forum, ucieszyłąm się bardzo, a radość moja rosła, w miarę
czytania kolejnych postów. Nie tylko Harry Potter (którego nota bene bardzo
lubię) czy Coelho są w tej chwili czytani. Są gdzieś wokól mnie ludzie, którzy
potrafią długo i namiętnie dyskutować o Choromańskim czy literaturze
szwedzkiej. Można mówić, że to taka trochę nierealistyczna oaza i w ogóle
eskapizm, ale nie rozumiem, co daje Ci prawo do wdzierania się i niszczenia tej
iluzji, nawet jeśli to iluzja. Że co: istnieje wokół świat, gdzie nie czyta się
nic, słucha sie sieczki i bezmyślnie gapi się w telewizor (celowo nie odwołuję
się bezpośrednio do BB, bo- bardziej z przypadku niż ze świadomego wyboru- nie
oglądałąm go nigdy, więc trudno mi się wypowiadać)? Wiem o tym i od tego staram
się uciec. Więc co chcesz osiągnąć swoją misją?
PS. Skąd ten cytat o meduzach?
i jeszcze ten
Dobra. Pisz na czytelnik2002@poczta.onet.pl
Co do tych wszystki pp, to widzę, że za często chyba nie zaglądasz na fora
takie jak to. To normalka i nie warto nawet reagować.Ani tym bardziej się
denerwować.
to niektore z opinii na moj temat z ktorymi spotkalem sie goszczac przez dwa
dni na forum ksiazki.Czy nie dostrzegacie pewnych analogii z opiniami o Fibinie
na tym forum? To byly zaledwie dwa dni mojego pobytu na for. ksiazki i dlatego
wypowiedzi te sa jeszcze w miare wywazone, co jednak bylo by gdybym chcial
nekac ich dluzej, kazdy ma granice wytrzymalosci.Ja sie z tymi opiniami zgadzam
w 100%, dlaczego? bo forum ksiazki jest dla ludzi ktorzy chca porozmawiac o tym
co czytali,dowiedziec sie czegos na temat ciekawych publikacji,odreagowac,
poprostu spedzic troche czasu z ludzmi o podobnych zainteresowaniach.Czy mam
wiec prawo meczyc ich postami w stylu: "zouza czy wojtek kogo lubisz
bardziej",czy "niebiescy przegrali" mam prawo? Nie,absolutnie nie!! szanujac
zdanie Uli( to ta ktora napisale powyzsza o mnie opinie)i innych forumowiczow
ksiazki nie bede tego robil,mam swoje forum, ja tam tylko przeszkadzam.
Mam nadzieje panie Fibin, ze moze teraz cos do pana dotrze,naprawde licze na
to, bo gdzies w tej panskiej prywatnej krucjacie zapomnial pan o uczuciach
ludzkich(ktore tak emanuja z poezji ktora pan popelnil)
pozdrawiam!
prosze zauwazyc ze nie popisalem sie zadnym bluznierstwem o ktore pan rowniez
nas oskarza