Dodaj do ulubionych

Podkręć sobie brykę

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.04, 14:48
takie programy sa z******** tylko szkoda ze w USA! Moze ktos w polse wymysli
taki program ja jestem za!!! Zaowazylem ze temat rasowania samochodow jest
coraz bardziej na topie i ogarnia wszystkich mlodych fanow motoryzacji tylko
skad brac $$$$$$ na taka zabawe
Obserwuj wątek
    • Gość: Skatan Re: Podkręć sobie brykę IP: *.junisoftex.pl / *.junisoftex.pl 04.08.04, 14:54
      czy sa w polsce ludzie zdolni za darmno zrobic ci z gruchota.. auto takie
      pokorju jak robia to w tym programie???
      nie ma takiej mozliwosci ... tu nie ma nic za darmo .. legalnie sie lepszego
      samochodu nie dorobisz...
      predzej cie okradna niz ci cos dadza

      ale co jak co .. chcialbym aby ten kraj ewoluowal i aby u nas tez bylo to
      mozliwe
    • Gość: Lechu_zg Re: Podkręć sobie brykę IP: *.ceron.pl 13.08.04, 23:45
      Właśnie ja też jestem za tym żeby zrobić tak program w Polsce napewno miało by
      dużą oglądalność zwłaszcza wśród miłośników tuningu :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka