Dodaj do ulubionych

Paweł Iwuć

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.04.02, 21:40
Nie wiem czy ktos już może to zauważył, ale był kiedyś taki serial
rysunkowy "Był sobie człowiek", Było tam dwóch gości gruby i rudy, którzy
zawsze w czymś przeszkadzali i Pavulon wygląda dokładnie jak ten Rudy.
Obserwuj wątek
    • Gość: Vega Re: Paweł Iwuć IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 11.04.02, 22:48
      TO PRAWDA!!! Przez cały czas wydawało mi się, że gdzieś już tego faceta
      widziałam. Dzięki za podpowiedź, Majkel:)
      • Gość: siano Re: Paweł Iwuć IP: *.tarnow.sdi.tpnet.pl 11.04.02, 22:49
        Ale jaja, faktycznie... :)))
        • vwdoka Re: Paweł Iwuć 12.04.02, 13:10
          O kurde, racja,

          ale jaja ;-))))))))

          Pozdrawiam,
          vwdoka
    • Gość: siano Z jakiej paki...? IP: *.tarnow.sdi.tpnet.pl 11.04.02, 23:17
      A skoro juz o Iwuciu mowa: z jakiej paki on o Monice mówi "dziewczynka"?! Jest
      rok od niego starsza... No ale kolega Pablo przejmuje słownictwo od swojego
      Mentora.

      Swoją drogą to Pablo dzisiaj dał niezły popis. Ken się alienował - to ten też.
      A jak żartobliwie zwrócili mu współmieszkańcy uwagę, to się obraził "Musze już
      iść. Ken mnie woła. Muszę mu coś podać" - rzucił z ironiczną
      złośliwościa... :)))

      siano
      • Gość: majkel Re: Z jakiej paki...? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.04.02, 10:13
        Mieszkańcy chyba mają trochę racji, uważając, że Ken ma znaczący wpływ na
        Pavulona. Z cichego nie zauważalnego chłoptasia wyrasta nam prawdziwy Macho
        Man.
        A najlepsze było określenie użyte w stosunku do Moniki - "nowy KOT w domu" i
        pokazanie kompletnej obojetności w stosunku do niej gdy WB zapytał go o nią w
        pokoju zwierzeń.

        Pozdrawiam,
    • Gość: maro Re: Paweł Iwuć IP: *.katowice.pik-net.pl 12.04.02, 10:17
      Ale jaja, Iwuć grał w fimie rysunkowym
    • Gość: wiesia Cichociemny IP: *.telia.com 12.04.02, 13:20
      Cichociemny typ z jedna noga w jednym obozie a druga w drugim.
      Lazi miedzy jedna strona a druga i podchwytuje. Umie wykorzystac panujace
      nastroje na swoja korzysc.
      Ma chlopak przyszlosc jako mediator miedzy Polska a Chinami na zlecenie Rosji
      :-)))) (Z takim przyjacielem wrogow nie trzeba???)
    • Gość: Pirx40 Re: Paweł Iwuć IP: *.sieradz.sdi.tpnet.pl 12.04.02, 13:34
      Lepszego porównania na forum nie znalazłem.
      Chyba qrwa altzheimer.
      Warto przypomnieć sobie janie z tamtego indywiduum było podstępne, wredne
      i podłe bydle, a przy tym jakie toto służalcze.
      No i ta fizis - jak przez kalkę.
      Przy okazji kreskówek, przypomnijcie sobie charaktery tandemu "Wredniaka" i
      "Bałwana", również z odniesieniem do "naszych bohaterów".
    • Gość: Pirx40 Re: Paweł Iwuć IP: *.sieradz.sdi.tpnet.pl 12.04.02, 13:36
      napisałem "janie" - czytaj - jakie.
      • n0name Re: Paweł Iwuć 12.04.02, 13:38
        no tak.... teraz to zdanie nabiera zupelnie innego znaczenia :D
    • Gość: mag Re: Paweł Iwuć IP: *.proxyplus.cz / 10.6.2.* 12.04.02, 14:53
      Paweł Iwuć jest chyba jedynym uczestnikiem, który zachowuje się normalnie. A do
      tego jakie ma oczy!
      Jakby każdy z was spojrzał w lustro to by się przekonał, że do tego odbicia
      pasuje jakiś stwór z bajki. ;)
      • Gość: majkel Re: Paweł Iwuć IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 12.04.02, 16:31
        Gość portalu: mag napisał(a):

        > Paweł Iwuć jest chyba jedynym uczestnikiem, który zachowuje się normalnie. A do
        >
        > tego jakie ma oczy!
        > Jakby każdy z was spojrzał w lustro to by się przekonał, że do tego odbicia
        > pasuje jakiś stwór z bajki. ;)

        Znakomicie pasowałby do roli krasnala, hobbita czy skrzata tudzież karła lub
        diabełka, szkoda, że się nie załapał do Władcy Pierścieni ;)

    • ellivia Re: Paweł Iwuć 12.04.02, 14:59

      Nie bardzo pamietam, ale wlasnie wyczytalam w programie telewizyjnym ,ze na TV
      Puls powtarzaja ten serial! Musze zobaczyc!!!!
      • Gość: Belami Re: Paweł Iwuć IP: *.bn.krakow.pl 12.04.02, 15:51
        Też zerknę na tą kreskówkę :) Wczoraj Pavulon zachowywał się jak piesek
        Kenika, najlepsze było to jak poszedł do pokoju drużyny Barbie a później
        raportował co kto powiedział, do kogo i dlaczego. Po tym doniesieniu kapusia-
        Iwusia Ken zakwalifikował Ojca do tych groźnych rywali. Mająśc takiego ubeka
        Kenik może przetrwać niejedną jeszcze burzę.
        • Gość: Ola_82 Re: Paweł Iwuć IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 12.04.02, 17:01
          Gość portalu: Belami napisał(a):

          > Też zerknę na tą kreskówkę :) Wczoraj Pavulon zachowywał się jak piesek
          > Kenika, najlepsze było to jak poszedł do pokoju drużyny Barbie a później
          > raportował co kto powiedział, do kogo i dlaczego. Po tym doniesieniu kapusia-
          > Iwusia Ken zakwalifikował Ojca do tych groźnych rywali. Mająśc takiego ubeka
          > Kenik może przetrwać niejedną jeszcze burzę.

          Jakiego ubeka?!?! To są bezprawne pomówienia!! Pawełek jest po prostu lojalny
          wobec swego najlepszego przyjaciela w domu BB!!!

          PABLO UBER ALLES!!!
    • Gość: Pirx40 Re: Paweł Iwuć IP: *.sieradz.sdi.tpnet.pl 12.04.02, 17:25
      Jedno z porzekadeł mówi, że "ktoś komuś wchodzi w dupę bez mydła".
      I co ???? Pasuje do pary Kenio - Pawulonek.
      Oczuwiście podział ról jest oczywisty.
      P I R X

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka