reniatoja
01.10.04, 20:33
jest elegancka, normalna, choc z nieprzecietnym glosem, pewna siebie,
swiadoma swojej roli profesjonalistka. Bardzo prosze o wpisy. Potwierdzajace
moja opinie, rzecz jasna, bo to jest wątek z serii "w obronie telewizyjnych
kozłów ofiarnych" :)