01.10.04, 20:33
jest elegancka, normalna, choc z nieprzecietnym glosem, pewna siebie,
swiadoma swojej roli profesjonalistka. Bardzo prosze o wpisy. Potwierdzajace
moja opinie, rzecz jasna, bo to jest wątek z serii "w obronie telewizyjnych
kozłów ofiarnych" :)
Obserwuj wątek
    • dombczakowa Re: Pochanke 01.10.04, 20:43
      Zajmij się swoimi bachorami i przestań pierdolić i przynudzać na forum
      garkotłuku!
      • reniatoja Re: Pochanke 01.10.04, 20:46
        dobrze sie czujesz dombczakowa? chyba nie najlepiej , wspolczucie :)
      • dzika_zdzicha Re: Pochanke 01.10.04, 20:51
        Boże, ludzie, opamiętajcie się! potraficie tylko wyzywać i obrażać?!
        • reniatoja Re: Pochanke 01.10.04, 20:56
          po prostu ktos zbyt powaznie sie rozsierdza z powodu, ze ktos inny ma dobry
          humor i nie ma wielkich problemow. Takich ludzi tez trzeba kochac, jak kazde
          zywe stworzonko :)
        • dombczakowa Re: Pochanke 01.10.04, 20:57
          Takie nudziary przez duże "N"-renie-srenie trzeba tępić,bo nuda to najgorsza
          rzecz na świecie!A to jest najwieksza nudziara,goni moniq_c z jebnietym
          uśmieszkiem;-))))
          • reniatoja Re: Pochanke 01.10.04, 21:06
            KOBIETO, NIE WYTEPISZ MNIE, a juz na pewno nie w ten sposob. Najlepiej wygasic
            sobie w Moim Forum, inaczej tylko szkoda twojego zdrowia. Wyjasnisz mi,
            dlaczego tego nie robisz? To tak jakbym ja chciala cie wytepic - jakiez ja mam
            prawo do tego? to otwarte forum i moga tu przynudzac nawet takie pantofelki
            jak ty.
          • pawel-strzalka dombczakowa, raus przed telewizor! 01.10.04, 21:11
            pooglądaj sobie "Niewolnice Isaurę" i daj dzieciakom w Counter-Strike troche
            pograć!
    • mysleze Pochanke - a czy nie Pokochanke? 01.10.04, 21:11
      Przez lozko do serca prezesa i listy plac TVN?
      • reniatoja Re: Pochanke - a czy nie Pokochanke? 01.10.04, 21:13
        oj tam, nie wnikajmy
        • pawel-strzalka Re: Pochanke - a czy nie Pokochanke? 01.10.04, 21:20
          właśnie, wystarczy ze prezes swego czasu zaczął "wnikać"
    • manaj Re: Pochanke 01.10.04, 22:59
      usiluje sobie przypomniec cos milego na temat wyzej wymienionej...mile wrazenie
      zrobila na mnie w "mamy cie" taka usmiechnieta byla...nawet cos jakby kobieca
      ulamkami...tak,w tym programie to mi sie podobala:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka