Dodaj do ulubionych

Syndrom peruki w RWT

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.10.04, 18:24
Kochani, co sie dzieje? Bardzo zadko ogladam Rozmowy w toku i dzis tak patrze
i polowa kobiet jest w perukach O_o Czy to w celu takim zeby je potem
trudniej bylo rozpoznac gdzies na ulicy jak beda mialy prawdziwe fryzury? Czy
co? Bo te baby w perukach wygladaja jak transwestyci :|
Obserwuj wątek
    • Gość: drzazga Re: Syndrom peruki w RWT IP: *.wrzos.wroc.pl 13.10.04, 19:04
      Dzisiaj był odcinek z cyklu:
      "przemoc w rodzinie nigdy nie zginie" i "bo zupa była za słona"
      Trzeba więc było jakoś te biedne kobitki przymaskować.
    • Gość: yAnZy Syndrom peruki i czerwonych okularów w RWT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 10:39
      ostatnio czerwone okulary psłoneczne robią furore.w kazdym odcinnku ktos je ma

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka