Gość: Jeff
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
13.10.04, 18:24
Kochani, co sie dzieje? Bardzo zadko ogladam Rozmowy w toku i dzis tak patrze
i polowa kobiet jest w perukach O_o Czy to w celu takim zeby je potem
trudniej bylo rozpoznac gdzies na ulicy jak beda mialy prawdziwe fryzury? Czy
co? Bo te baby w perukach wygladaja jak transwestyci :|