Gość: moammar IP: *.telia.com 06.05.02, 01:12 Dziewczyna z klasa i charakterem. Bylo milo ogladac. Bedzie Cie brak!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 01:20 Gdyby miała jeszcze lepszą dykcję i więcej poczucia humoru na swój temat...i tak nie kluczyła z tym swoim chlopakiem na zewnątrz byłaby OK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 01:49 Zawsze u wszystkich mozna sie czegos zlego dopatrzec, ale czy trzeba? MONIKA, BYLAS SUPER SLICZNA DZIEWCZYNA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 01:57 Moniko ! masz fana który się da za Ciebie pokroić , gratuluję ! to Twój sukces, a raczej sukces urody którą Cię natura obdarowała, a Tobie było jeszcze mało...musiałaś jeszcze naturę upokorzyć i ją poprawiać.Doskonałość jest zarezerwowana dla bogów !A oni bywają zazdrośni... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 02:03 ...no prosze, "lewa" nawet bogiem nie jest a zawistne too... MONIKO, BRAAAK NAM CIEBIE BEDZIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 02:09 Bbogowie są zazdrośni, fani są głusi na krytykę, a lewa ma oczy więc widzi i uszy więc słucha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 02:24 Lecz "lewa" wybiera widziec, slyszec i mowic to co zle. A bogowie mowia - nie widz zlego, nie slysz zlego, nie mow zlego MONIKO NASZA KOCHANA, BYLAS WSPANIALA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zip Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 06.05.02, 02:26 Aha, dokładnie, teraz już nie ma czego oglądać... zip Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 02:33 Bogowie lubią żeby im kadzić, ale Monika jest Ziemianką i nie muszę wznosić hymnów pochwalnych na jej cześć, poza tym nie napisałam o niej źle, tylko nie lubię jak ktoś narzuca swoją opinię innym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 02:40 Jestes zapewne w zlym watku. Opusc ten watek i, zobaczysz, wszystko bedzie dobrze. Zostan w tym watku a nic dobrego oprocz wlasnej goryczy nie zyskasz. ______________________________________________________________________________ MONIKO, TWOJ WIDOK UMILAL MOJ DZIEN!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zip Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 06.05.02, 02:42 ??? hej, chyba jednak jestem w dobrym wątku... lubię Monikę... pozdr zip Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 02:44 Pewnie jestes. Moja odpowiedz kierowala sie do "lewa". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 02:44 Masz rację nie zapiszę się do Fan Clubu Moniki ! Za cienka dla mnie nie tylko w nogach.Pa ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 02:46 Bardzo rozsadna decyzja. Bywaj :-) MONIKA, NASZE SLONECZKO, SPIJ SLODKO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 02:50 idź już spać lepiej ty sam , może Ci się przyśni Monia i róbcie sobie co chceta.Moniu ! daj mu wszystko co najlepsze. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 02:54 A jednak ciemna strona przewazyla. Nie moglas wyjsc bez szyderczego slowa... Gorycz, gorycz, gorycz rzadzi w Twoim zyciu... ______________________________________________________________________________ MONIKA, TO JEST DOPIERO FAJNA BABKA!!!... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 03:02 Gdyby nie moja ciemna strona ty nie miałbyś okazji rozpalać się w uwielbieniu dla Moni, doceń to.Moja gorycz to smak konkretny, twoja słodycz to mdła i nudna, bez polotu afirmacja osoby również bez polotu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 11:24 Gorycz jest tylko gorycza, zas slodycz slodycza MONIKA, JASTES NASZA SLODYCZA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mmpm Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! 06.05.02, 10:54 Gość portalu: moammar napisał(a): > MONIKA, BYLAS SUPER SLICZNA DZIEWCZYNA! Była? Czyżby już się coś zmieniło i przestała? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: 2.3.STABLE* / *.telia.com 06.05.02, 11:01 Nic nie trwa wiecznie, ale na razie... JESTES SLICZNA, MONIKO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 03:08 MONIKO, NIECH CI BEDZIE DOBRZE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 03:17 Skup się lepiej na swojej dziewczynie, jej niech będzie dobrze, doceń to co masz a nie bujasz w obłokach Fanie-Fantasto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 03:29 Skup sie na sobie. Zajrzyj w lustro. Spojrz sobie w oczy, gleboko, gleboko... Oddal sie od lustra... spojrz jeszcze raz... popatrz na swoja sylwetke z profilu... Polub siebie jaka jestes, wtedy moze polubisz innych. _________________________________________________________ W OTWOCKU MILE SWIETO. MONIKA WRACA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 03:37 Fanie-Fantasto kiedy skończysz tę agitkę ,weż trochę gliny i utocz sobie kobietę, pod twym gorącym spojrzeniem i zaklęciami musi zacząć w niej krązyć krew,oczy jej zamrugają jak Monice,a wtedy dasz już spokój na Forum i zajmiesz się dalszymi funkcjami życiowymi Moniki.Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 12:27 Mowilem, ze jestes na zlym watku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: 2.3.STABLE* / *.telia.com 06.05.02, 10:49 ....SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! ..SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! ..SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! ....SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hehe Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.se.com.pl 06.05.02, 14:45 Monika vel Szkieletor była beznadziejna, fajnie, że wyleciała. Fanie, gdzies ty sie tej urody dopatrzył? Chyba czas na nowe okulary, onanisto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyxz Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: 2.4.STABLE* / 192.168.0.* 06.05.02, 14:48 Maommar - ale przyznaj się. To ty byłeś tym facetem, który darł się do niej zza płotu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 14:52 O, nieee. Ja jestem hen daleko, za wielkim morzem. __________________________________________________ JAKIE MOJE SZCZESCIE, ZE ZA POMOCA SATELITY MOGLEM OGLADAC CIEBIE, MONIKO! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 14:49 Dziekuje za podwindowanie watku, Moammar ________________________________________________ MONIKO, JAKA PIEKNA DZIS POGODA! TO NA TWOJE POWITANIE, KWIATUSZKU NASZ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 15:51 cześć Muchomor ! Nie truj już więcej stary grzybie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 17:16 Dziekuje za podwindowanie watku. ----------------------------------------- MONICZKO, JAK LADNIE DZIS PTASZKI KWILILY! TO NA TWOJA CZESC PRZYRODA AZ SPIEWA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.future-net.pl 06.05.02, 17:24 Windowanie wątku nie zmieni faktu, że Monika jest beznadziejna. No chyba, że twoje entuzjastyczne posty to żart - w takim razie brawo, nabrałeś kilka osób. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 17:34 Och, Aga... nie zapomne gdy uwierzylas, ze Irek z zeszlej edycji to docent socjologii Damian Eltner. Szukalas go w bazach danych i po ksiegarniach a mysmy mieli ubaw. Oj, niektorym ni humoru ni polotu bozia nie dala... Jeszcze do tego stworzyla ich zgorzkniakami. Pozalowania godne. ... a moze lepiej sie posmiac :-)))) _______________________________________________________ HURRA MONIKA! HURRA! HURRA! HURRA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 21:14 MONIKO, WIDZIALEM CIE ZNOW W PONIEDZIALKOWYM PROGRAMIE! CO ZA SZCZESCIE, CO ZA ROZKOSZ!!! MOJ WIECZOR URATOWANY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alla Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.a2000.nl 06.05.02, 21:21 Moammar Chociaz jestem kobieta podzielam twoj zachwyt nad Monika, chociaz bez jakichs tam sex podtekstow, bo orientacje mam hetero. Podziwiam ja rowniez za odwage mowienia prawdy o mieszkancach, ich ukladach, klikach, o Magdzie i innych sprawach. Pozdrawiam :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 07.05.02, 14:04 Nooo tak! Toooo ja rozumie! Rowniez pozdrawiam!!! JAKI PIEKNY DZIS DZIEN! MAM NADZIEJE, ZE DLA MONIKI ROWNIEZ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
vwdoka Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! 07.05.02, 14:57 Podziwiasz ją za odwagę mówienia prawdy czy rozsiewania plotek? vwdoka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: 2.3.STABLE* / *.telia.com 07.05.02, 15:36 Oj, wywloka, beda rysy na doppel-kabinie... ___________________________________________ MONIKO, PODZIWIAM CIE ZA TWOJA PIEKNOSC i SLODKOSC!!! Odpowiedz Link Zgłoś
vwdoka Re: Do moammara - NOWEGO WCIELENIA WIESI? 08.05.02, 14:41 Gość portalu: moammar napisał(a): > Oj, wywloka, beda rysy na doppel-kabinie... > ___________________________________________ > > > MONIKO, PODZIWIAM CIE ZA TWOJA PIEKNOSC i SLODKOSC!!! Nowe wcielenie wiesi... Odpowiedz Link Zgłoś
mmpm Re: Do moammara - NOWEGO WCIELENIA WIESI? 08.05.02, 14:47 vwdoka napisał(a): > > Nowe wcielenie wiesi... Hej, vwdoka My to wiemy, on wie, że my wiemy, ale pobawić się zawsze można... Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
mmpm Re: Do moammara - NOWEGO WCIELENIA WIESI? 08.05.02, 14:49 vwdoka napisał(a): > > Nowe wcielenie wiesi... Hej, vwdoka My to wiemy, on wie, że my wiemy, ale pobawić się zawsze można... :-))) Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
mmpm Re: Do moammara - NOWEGO WCIELENIA WIESI? 08.05.02, 14:51 Sorry za podwójnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alla Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.a2000.nl 08.05.02, 14:25 To co powiedziala to prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
vwdoka Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! 08.05.02, 14:42 A skąd wiesz? Dopóki nie ma dowodów, to tylko pomówienie bądź plotka. vwdoka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 08.05.02, 16:19 To o Magdzie to tylko psotliwa anekdota, ktora sie za nia wloczy jak obdarte dziecko od poczatku programu. Chyba, ze... :-))) MONIKO, TWOJE ZARTY SA NA CZASIE!!! HA! HA! HA! HA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.02, 00:13 I wątek Ci się podbudował, Muchomorze :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 07.05.02, 02:34 No wlasnie! Dziekuje! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LEWA Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.02, 02:39 NIE ŚPISZ JESZCZE MUCHOMORKU ? PISZ DALEJ A JA BĘDĘ DALEJ CI SĄCZYC MOJ JAD.TWOJA TRUCIZNA MI NIE ZASZKODZI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 07.05.02, 03:34 Droga "lewa". Jestem zwyklym prawdziwkiem. Zadnej trucizny nie zawieram. Najwyzej moge byz robaczywy. ~~ :-))) ________________________________________________________________ MONIKO, SPIJ SPOKOJNIE. MOAMMAR CIE LUBI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.02, 22:32 Zwykle prawdziwki nie mogą być robaczywe, bo to najzdrowsze grzybki na świecie, ale niech Ci będzie, jakis ślimak cię podskubał tu..na kapelusiku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 08.05.02, 14:14 Dzis bylem w lesie i robilem zdjecia kwiatkom. ACH, OD RAZU POMYSLALEM O TOBIE, MONIKO! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MMPM Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: 158.75.15.* 08.05.02, 14:18 Cóż to były za kwiatuszki,że się z Monią skojarzyły? Dociekliwy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 08.05.02, 14:51 No, tulipany i gozdziki kojarza mi sie z Zouzunia i Barbuskiem. ______________________________________________________________ Ale to byly przylaszczki. Patrzyly na mnie swoimi jasnymi twarzyczkami. Bielutkie, sliczniutkie, slodziutkie. JAK MONIKA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 08.05.02, 15:09 Nie, pomylka. To byly zawilce. ZAKWITLY DLA CIEBIE, MONIKO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 09.05.02, 02:11 OD DWUCH DNI NIE MA CIE W TELEWIZJI, MONIKO. :( JESTEM ZDRUZGOTANY. :( :( Odpowiedz Link Zgłoś