Dodaj do ulubionych

MONIKA, BYLAS SUPER!!!

IP: *.telia.com 06.05.02, 01:12
Dziewczyna z klasa i charakterem.
Bylo milo ogladac.

Bedzie Cie brak!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 01:20
      Gdyby miała jeszcze lepszą dykcję i więcej poczucia humoru na swój temat...i
      tak nie kluczyła z tym swoim chlopakiem na zewnątrz byłaby OK
      • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 01:49
        Zawsze u wszystkich mozna sie czegos zlego dopatrzec, ale czy trzeba?


        MONIKA, BYLAS SUPER SLICZNA DZIEWCZYNA!
        • Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 01:57
          Moniko ! masz fana który się da za Ciebie pokroić , gratuluję ! to Twój sukces,
          a raczej sukces urody którą Cię natura obdarowała, a Tobie było jeszcze
          mało...musiałaś jeszcze naturę upokorzyć i ją poprawiać.Doskonałość jest
          zarezerwowana dla bogów !A oni bywają zazdrośni...
          • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 02:03
            ...no prosze, "lewa" nawet bogiem nie jest a zawistne too...

            MONIKO, BRAAAK NAM CIEBIE BEDZIE!!!
            • Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 02:09
              Bbogowie są zazdrośni, fani są głusi na krytykę, a lewa ma oczy więc widzi i
              uszy więc słucha
              • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 02:24

                Lecz "lewa" wybiera widziec, slyszec i mowic to co zle.
                A bogowie mowia - nie widz zlego, nie slysz zlego, nie mow zlego

                MONIKO NASZA KOCHANA, BYLAS WSPANIALA!!!
                • Gość: zip Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 06.05.02, 02:26
                  Aha,
                  dokładnie, teraz już nie ma czego oglądać...
                  zip
                • Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 02:33
                  Bogowie lubią żeby im kadzić, ale Monika jest Ziemianką i nie muszę wznosić
                  hymnów pochwalnych na jej cześć, poza tym nie napisałam o niej źle, tylko nie
                  lubię jak ktoś narzuca swoją opinię innym.
                  • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 02:40
                    Jestes zapewne w zlym watku. Opusc ten watek i, zobaczysz, wszystko bedzie
                    dobrze. Zostan w tym watku a nic dobrego oprocz wlasnej goryczy nie zyskasz.
                    ______________________________________________________________________________

                    MONIKO, TWOJ WIDOK UMILAL MOJ DZIEN!!!
                    • Gość: zip Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 06.05.02, 02:42
                      ???
                      hej, chyba jednak jestem w dobrym wątku...
                      lubię Monikę...
                      pozdr
                      zip
                      • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 02:44
                        Pewnie jestes. Moja odpowiedz kierowala sie do "lewa".
                    • Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 02:44
                      Masz rację nie zapiszę się do Fan Clubu Moniki ! Za cienka dla mnie nie tylko w
                      nogach.Pa !
                      • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 02:46
                        Bardzo rozsadna decyzja.
                        Bywaj :-)


                        MONIKA, NASZE SLONECZKO, SPIJ SLODKO!!!
                        • Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 02:50
                          idź już spać lepiej ty sam , może Ci się przyśni Monia i róbcie sobie co
                          chceta.Moniu ! daj mu wszystko co najlepsze. ;-)
                          • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 02:54

                            A jednak ciemna strona przewazyla. Nie moglas wyjsc bez szyderczego slowa...
                            Gorycz, gorycz, gorycz rzadzi w Twoim zyciu...
                            ______________________________________________________________________________

                            MONIKA, TO JEST DOPIERO FAJNA BABKA!!!...

                            • Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 03:02
                              Gdyby nie moja ciemna strona ty nie miałbyś okazji rozpalać się w uwielbieniu
                              dla Moni, doceń to.Moja gorycz to smak konkretny, twoja słodycz to mdła i
                              nudna, bez polotu afirmacja osoby również bez polotu.
                              • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 11:24

                                Gorycz jest tylko gorycza,
                                zas slodycz slodycza


                                MONIKA, JASTES NASZA SLODYCZA!!!
        • mmpm Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! 06.05.02, 10:54
          Gość portalu: moammar napisał(a):

          > MONIKA, BYLAS SUPER SLICZNA DZIEWCZYNA!

          Była? Czyżby już się coś zmieniło i przestała? ;-)

          • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: 2.3.STABLE* / *.telia.com 06.05.02, 11:01
            Nic nie trwa wiecznie, ale na razie...

            JESTES SLICZNA, MONIKO!!!
    • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 03:08


      MONIKO, NIECH CI BEDZIE DOBRZE!!!
      • Gość: Lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 03:17
        Skup się lepiej na swojej dziewczynie, jej niech będzie dobrze, doceń to co
        masz a nie bujasz w obłokach Fanie-Fantasto
        • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 03:29
          Skup sie na sobie. Zajrzyj w lustro. Spojrz sobie w oczy, gleboko, gleboko...
          Oddal sie od lustra... spojrz jeszcze raz...
          popatrz na swoja sylwetke z profilu...
          Polub siebie jaka jestes, wtedy moze polubisz innych.
          _________________________________________________________

          W OTWOCKU MILE SWIETO. MONIKA WRACA!!!
          • Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 03:37
            Fanie-Fantasto kiedy skończysz tę agitkę ,weż trochę gliny i utocz sobie
            kobietę, pod twym gorącym spojrzeniem i zaklęciami musi zacząć w niej krązyć
            krew,oczy jej zamrugają jak Monice,a wtedy dasz już spokój na Forum i zajmiesz
            się dalszymi funkcjami życiowymi Moniki.Pozdr.
            • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 12:27
              Mowilem, ze jestes na zlym watku...
    • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: 2.3.STABLE* / *.telia.com 06.05.02, 10:49


      ....SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA!
      ..SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA!
      SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA!
      ..SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA!
      ....SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA! SUPER MONIKA!
      • Gość: Hehe Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.se.com.pl 06.05.02, 14:45
        Monika vel Szkieletor była beznadziejna, fajnie, że wyleciała. Fanie, gdzies ty
        sie tej urody dopatrzył? Chyba czas na nowe okulary, onanisto.
        • Gość: xyxz Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: 2.4.STABLE* / 192.168.0.* 06.05.02, 14:48
          Maommar - ale przyznaj się. To ty byłeś tym facetem, który darł się do niej zza
          płotu?
          • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 14:52
            O, nieee. Ja jestem hen daleko, za wielkim morzem.
            __________________________________________________

            JAKIE MOJE SZCZESCIE, ZE ZA POMOCA SATELITY
            MOGLEM OGLADAC CIEBIE, MONIKO!
        • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 14:49
          Dziekuje za podwindowanie watku,
          Moammar
          ________________________________________________

          MONIKO, JAKA PIEKNA DZIS POGODA!
          TO NA TWOJE POWITANIE, KWIATUSZKU NASZ!
          • Gość: Lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.05.02, 15:51
            cześć Muchomor ! Nie truj już więcej stary grzybie.
            • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 17:16
              Dziekuje za podwindowanie watku.
              -----------------------------------------

              MONICZKO, JAK LADNIE DZIS PTASZKI KWILILY!
              TO NA TWOJA CZESC PRZYRODA AZ SPIEWA!!!
              • Gość: Aga Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.future-net.pl 06.05.02, 17:24
                Windowanie wątku nie zmieni faktu, że Monika jest beznadziejna. No chyba, że
                twoje entuzjastyczne posty to żart - w takim razie brawo, nabrałeś kilka osób.
                • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 17:34
                  Och, Aga... nie zapomne gdy uwierzylas, ze Irek z zeszlej edycji to docent
                  socjologii Damian Eltner. Szukalas go w bazach danych i po ksiegarniach a mysmy
                  mieli ubaw. Oj, niektorym ni humoru ni polotu bozia nie dala... Jeszcze do tego
                  stworzyla ich zgorzkniakami. Pozalowania godne. ... a moze lepiej sie posmiac
                  :-))))
                  _______________________________________________________

                  HURRA MONIKA! HURRA! HURRA! HURRA!



    • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 06.05.02, 21:14


      MONIKO, WIDZIALEM CIE ZNOW W PONIEDZIALKOWYM PROGRAMIE!
      CO ZA SZCZESCIE, CO ZA ROZKOSZ!!! MOJ WIECZOR URATOWANY!!!
      • Gość: Alla Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.a2000.nl 06.05.02, 21:21
        Moammar
        Chociaz jestem kobieta podzielam twoj zachwyt nad Monika, chociaz bez jakichs
        tam sex podtekstow, bo orientacje mam hetero.
        Podziwiam ja rowniez za odwage mowienia prawdy o mieszkancach, ich ukladach,
        klikach, o Magdzie i innych sprawach.
        Pozdrawiam :)))))))



        • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 07.05.02, 14:04
          Nooo tak! Toooo ja rozumie! Rowniez pozdrawiam!!!


          JAKI PIEKNY DZIS DZIEN!
          MAM NADZIEJE, ZE DLA MONIKI ROWNIEZ!!!
        • vwdoka Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! 07.05.02, 14:57
          Podziwiasz ją za odwagę mówienia prawdy czy rozsiewania plotek?

          vwdoka
          • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: 2.3.STABLE* / *.telia.com 07.05.02, 15:36
            Oj, wywloka, beda rysy na doppel-kabinie...
            ___________________________________________


            MONIKO, PODZIWIAM CIE ZA TWOJA PIEKNOSC i SLODKOSC!!!
            • vwdoka Re: Do moammara - NOWEGO WCIELENIA WIESI? 08.05.02, 14:41
              Gość portalu: moammar napisał(a):

              > Oj, wywloka, beda rysy na doppel-kabinie...
              > ___________________________________________
              >
              >
              > MONIKO, PODZIWIAM CIE ZA TWOJA PIEKNOSC i SLODKOSC!!!

              Nowe wcielenie wiesi...
              • mmpm Re: Do moammara - NOWEGO WCIELENIA WIESI? 08.05.02, 14:47
                vwdoka napisał(a):

                >
                > Nowe wcielenie wiesi...

                Hej, vwdoka
                My to wiemy, on wie, że my wiemy, ale pobawić się zawsze można...

                Pozdro.

              • mmpm Re: Do moammara - NOWEGO WCIELENIA WIESI? 08.05.02, 14:49
                vwdoka napisał(a):

                >
                > Nowe wcielenie wiesi...

                Hej, vwdoka
                My to wiemy, on wie, że my wiemy, ale pobawić się zawsze można... :-)))

                Pozdro.

                • mmpm Re: Do moammara - NOWEGO WCIELENIA WIESI? 08.05.02, 14:51
                  Sorry za podwójnego.
          • Gość: Alla Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.a2000.nl 08.05.02, 14:25
            To co powiedziala to prawda.
            • vwdoka Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! 08.05.02, 14:42
              A skąd wiesz? Dopóki nie ma dowodów, to tylko pomówienie bądź plotka.

              vwdoka
              • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 08.05.02, 16:19
                To o Magdzie to tylko psotliwa anekdota, ktora sie za nia wloczy jak obdarte
                dziecko od poczatku programu. Chyba, ze... :-)))


                MONIKO, TWOJE ZARTY SA NA CZASIE!!! HA! HA! HA! HA!
      • Gość: lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.02, 00:13
        I wątek Ci się podbudował, Muchomorze :-)
        • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 07.05.02, 02:34
          No wlasnie! Dziekuje!

          MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ!
          MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ!
          MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ!
          MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ!
          MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ! MONIKA GÓRĄ!
          • Gość: LEWA Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.02, 02:39
            NIE ŚPISZ JESZCZE MUCHOMORKU ? PISZ DALEJ A JA BĘDĘ DALEJ CI SĄCZYC MOJ
            JAD.TWOJA TRUCIZNA MI NIE ZASZKODZI.
            • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 07.05.02, 03:34
              Droga "lewa". Jestem zwyklym prawdziwkiem. Zadnej trucizny nie zawieram.
              Najwyzej moge byz robaczywy. ~~ :-)))
              ________________________________________________________________

              MONIKO, SPIJ SPOKOJNIE. MOAMMAR CIE LUBI.
              • Gość: Lewa Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.02, 22:32
                Zwykle prawdziwki nie mogą być robaczywe, bo to najzdrowsze grzybki na świecie,
                ale niech Ci będzie, jakis ślimak cię podskubał tu..na kapelusiku.
                • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 08.05.02, 14:14
                  Dzis bylem w lesie i robilem zdjecia kwiatkom.


                  ACH, OD RAZU POMYSLALEM O TOBIE, MONIKO!
                  • Gość: MMPM Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: 158.75.15.* 08.05.02, 14:18
                    Cóż to były za kwiatuszki,że się z Monią skojarzyły?

                    Dociekliwy
                    • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 08.05.02, 14:51
                      No, tulipany i gozdziki kojarza mi sie z Zouzunia i Barbuskiem.
                      ______________________________________________________________

                      Ale to byly przylaszczki. Patrzyly na mnie swoimi jasnymi twarzyczkami.
                      Bielutkie, sliczniutkie, slodziutkie.

                      JAK MONIKA!!!
                      • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 08.05.02, 15:09


                        Nie, pomylka. To byly zawilce.

                        ZAKWITLY DLA CIEBIE, MONIKO!!!
    • Gość: moammar Re: MONIKA, BYLAS SUPER!!! IP: *.telia.com 09.05.02, 02:11

      OD DWUCH DNI NIE MA CIE W TELEWIZJI, MONIKO. :(

      JESTEM ZDRUZGOTANY. :(

      :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka