Dodaj do ulubionych

Czemu ktos niszczy to Forum?

IP: *.acn.waw.pl 13.05.02, 12:04
Bo to siedlisko zchujenia i wymóżdżenia na niespotykaną skalę.
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: Czemu ktos niszczy to Forum? IP: *.acn.waw.pl 13.05.02, 12:58
      Zapowiadamy totalną anihilację "forum bb" w nocy z 13 na 14 V. Dostaniecie takiego flooda postów,
      że aby odszukać swoje pseudo-wątki, będziecie musieli sięgac o około 300 STRON wstecz. Będzie
      na to pracowało 16 komputerów, a każdy z nich będzie miał po 5 aktywnych okien wysyłkowych.
      Dodatkowo, nowe wątki zostaną przemieszane z zeszłorocznymi.

      Pożegnajcie sie więc z waszym phorum, bando niedomytych wyjebańców emocjonalnych.

      E.O.T.
      • xnikto1 Re: Czemu ktos niszczy to Forum? 13.05.02, 13:24
        Gość portalu: . napisał(a):

        > Zapowiadamy totalną anihilację "forum bb" w nocy z 13 na 14 V. Dostaniecie taki
        > ego flooda postów,
        > że aby odszukać swoje pseudo-wątki, będziecie musieli sięgac o około 300 STRON
        > wstecz. Będzie
        > na to pracowało 16 komputerów, a każdy z nich będzie miał po 5 aktywnych okien
        > wysyłkowych.
        > Dodatkowo, nowe wątki zostaną przemieszane z zeszłorocznymi.
        >
        > Pożegnajcie sie więc z waszym phorum, bando niedomytych wyjebańców emocjonalnyc
        > h.
        >
        > E.O.T.



        Wciągu pół godziny (jutro) przywrócę je do życia

        a wy potrzebujecie całej nocy i 14 komputerów żeby je zniszczyć

        ps.wszystkich którzy lubią forum bb3 proszę o pomoc - zaczynamy jutro o godzinie
        8,00 :)

        • xnikto1 Re: Czemu ktos niszczy to Forum? 13.05.02, 13:25
          jeżeli ktoś ma ochotę się przyłączyć do walki z "bydłem na forum" to niech się
          wpisze w tym wątku
          • mmpm Re: Czemu ktos niszczy to Forum? 14.05.02, 12:17
            Jakoś się nic nie stało i pomoc nie była potrzebna... Jakby jednak coś, to
            czuwam... :-)
        • siano01 Re: Czemu ktos niszczy to Forum? 13.05.02, 13:32
          xnikto1 napisał(a):

          > Wciągu pół godziny (jutro) przywrócę je do życia
          >
          > a wy potrzebujecie całej nocy i 14 komputerów żeby je zniszczyć
          >
          > ps.wszystkich którzy lubią forum bb3 proszę o pomoc - zaczynamy jutro o godzini
          > e
          > 8,00 :)

          Dokładnie! Wystarczy, że każdy forumowicz wyszuka i "podniesie" jeden post i "po
          ptokach". Heh. :))) Ale skoro ktoś chce angażować się w takie przedsięwzięcie
          zarywając noc...... ;)

          siano

          • xnikto1 Re: Czemu ktos niszczy to Forum? 13.05.02, 13:41

            >
            > Dokładnie! Wystarczy, że każdy forumowicz wyszuka i "podniesie" jeden post i "p
            > o
            > ptokach". Heh. :))) Ale skoro ktoś chce angażować się w takie przedsięwzięcie
            > zarywając noc...... ;)
            >
            > siano
            >


            a mówiąc dokładniej - wystarczy podnieść 30 wątków do góry żeby wszystko było ok
            sam osobiście jutro rano wprowadzę na forum parę normalnych wątków :)
            i nie trzeba wysyłać 300 stron jakichś głupot żeby zniszczyć forum
            • Gość: steryd Re: Czemu ktos niszczy to Forum? IP: *.pl 13.05.02, 13:47
              choć to forum z wiadomych przyczyn zaczyna mnie nudzić to postaram się pomóc
              normalnym użytkownikom forum przywracać porządek

              pozdrawiam
      • mawyr Re: Czemu ktos niszczy to Forum? 13.05.02, 13:46
        Gość portalu: . napisał(a):

        > Zapowiadamy totalną anihilację "forum bb" w nocy z 13 na 14 V. Dostaniecie taki
        > ego flooda postów,
        > że aby odszukać swoje pseudo-wątki, będziecie musieli sięgac o około 300 STRON
        > wstecz. Będzie
        > na to pracowało 16 komputerów, a każdy z nich będzie miał po 5 aktywnych okien
        > wysyłkowych.
        > Dodatkowo, nowe wątki zostaną przemieszane z zeszłorocznymi.
        >
        > Pożegnajcie sie więc z waszym phorum, bando niedomytych wyjebańców emocjonalnyc
        > h.
        >
        > E.O.T.
        Aż trafisz na wiruska co sie nazywa "krętek blady" i będzie cacy.

    • Gość: żur Re: Czemu ktos niszczy to Forum? IP: 3.5.* / *.chello.pl 13.05.02, 15:40
      Gość portalu: . napisał(a):

      > Bo to siedlisko zchujenia i wymóżdżenia na niespotykaną skalę.

      Hahahahaha pozdrawiam niewymóżdżonego i niezchujałego Obywatela, który sra i
      rzyga dzieciakom do piaskownicy, gdyż nie odpowiada mu kształt babeczek i kolor
      piasku ;c)

    • Gość: jacko Re: Czemu ktos niszczy to Forum? IP: *.bud.polsl.gliwice.pl 13.05.02, 17:46
      Popieram akcje wszytkimi recami.
      • Gość: <>?/ Nie popieram IP: *.Ninth.biz 13.05.02, 18:00
    • Gość: JoeBlack uśmiałem się :)))))))))))))) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.05.02, 19:17
      to wszystko jest tak debilne ,że aż śmieszne ...:)
      • Gość: Inga Re: uśmiałem się :)))))))))))))) IP: *.acn.waw.pl 15.05.02, 13:55
        Trochę jednak przeszkadzają.
        • tiresias Re: uśmiałem się :)))))))))))))) 15.05.02, 14:00
          insekty towarzysza człowiekowi pod każdą szerokością geogaficzną:0
          • mmpm Re: uśmiałem się :)))))))))))))) 15.05.02, 14:16
            Insekty trzeba niszczyć!
            • tiresias Re: uśmiałem się :)))))))))))))) 15.05.02, 14:28
              nie da rady, trzeba spróbowac z nimi żyć. Pomagają w przetykaniu niedrożnych
              łączy, trochę gryza i są niemiłe ale, jak to karaluszki, wieczne.
              Spokój to najlepsza rekacja
              eee...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka