Gość: . IP: *.acn.waw.pl 13.05.02, 12:04 Bo to siedlisko zchujenia i wymóżdżenia na niespotykaną skalę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: . Re: Czemu ktos niszczy to Forum? IP: *.acn.waw.pl 13.05.02, 12:58 Zapowiadamy totalną anihilację "forum bb" w nocy z 13 na 14 V. Dostaniecie takiego flooda postów, że aby odszukać swoje pseudo-wątki, będziecie musieli sięgac o około 300 STRON wstecz. Będzie na to pracowało 16 komputerów, a każdy z nich będzie miał po 5 aktywnych okien wysyłkowych. Dodatkowo, nowe wątki zostaną przemieszane z zeszłorocznymi. Pożegnajcie sie więc z waszym phorum, bando niedomytych wyjebańców emocjonalnych. E.O.T. Odpowiedz Link Zgłoś
xnikto1 Re: Czemu ktos niszczy to Forum? 13.05.02, 13:24 Gość portalu: . napisał(a): > Zapowiadamy totalną anihilację "forum bb" w nocy z 13 na 14 V. Dostaniecie taki > ego flooda postów, > że aby odszukać swoje pseudo-wątki, będziecie musieli sięgac o około 300 STRON > wstecz. Będzie > na to pracowało 16 komputerów, a każdy z nich będzie miał po 5 aktywnych okien > wysyłkowych. > Dodatkowo, nowe wątki zostaną przemieszane z zeszłorocznymi. > > Pożegnajcie sie więc z waszym phorum, bando niedomytych wyjebańców emocjonalnyc > h. > > E.O.T. Wciągu pół godziny (jutro) przywrócę je do życia a wy potrzebujecie całej nocy i 14 komputerów żeby je zniszczyć ps.wszystkich którzy lubią forum bb3 proszę o pomoc - zaczynamy jutro o godzinie 8,00 :) Odpowiedz Link Zgłoś
xnikto1 Re: Czemu ktos niszczy to Forum? 13.05.02, 13:25 jeżeli ktoś ma ochotę się przyłączyć do walki z "bydłem na forum" to niech się wpisze w tym wątku Odpowiedz Link Zgłoś
mmpm Re: Czemu ktos niszczy to Forum? 14.05.02, 12:17 Jakoś się nic nie stało i pomoc nie była potrzebna... Jakby jednak coś, to czuwam... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
siano01 Re: Czemu ktos niszczy to Forum? 13.05.02, 13:32 xnikto1 napisał(a): > Wciągu pół godziny (jutro) przywrócę je do życia > > a wy potrzebujecie całej nocy i 14 komputerów żeby je zniszczyć > > ps.wszystkich którzy lubią forum bb3 proszę o pomoc - zaczynamy jutro o godzini > e > 8,00 :) Dokładnie! Wystarczy, że każdy forumowicz wyszuka i "podniesie" jeden post i "po ptokach". Heh. :))) Ale skoro ktoś chce angażować się w takie przedsięwzięcie zarywając noc...... ;) siano Odpowiedz Link Zgłoś
xnikto1 Re: Czemu ktos niszczy to Forum? 13.05.02, 13:41 > > Dokładnie! Wystarczy, że każdy forumowicz wyszuka i "podniesie" jeden post i "p > o > ptokach". Heh. :))) Ale skoro ktoś chce angażować się w takie przedsięwzięcie > zarywając noc...... ;) > > siano > a mówiąc dokładniej - wystarczy podnieść 30 wątków do góry żeby wszystko było ok sam osobiście jutro rano wprowadzę na forum parę normalnych wątków :) i nie trzeba wysyłać 300 stron jakichś głupot żeby zniszczyć forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: steryd Re: Czemu ktos niszczy to Forum? IP: *.pl 13.05.02, 13:47 choć to forum z wiadomych przyczyn zaczyna mnie nudzić to postaram się pomóc normalnym użytkownikom forum przywracać porządek pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mawyr Re: Czemu ktos niszczy to Forum? 13.05.02, 13:46 Gość portalu: . napisał(a): > Zapowiadamy totalną anihilację "forum bb" w nocy z 13 na 14 V. Dostaniecie taki > ego flooda postów, > że aby odszukać swoje pseudo-wątki, będziecie musieli sięgac o około 300 STRON > wstecz. Będzie > na to pracowało 16 komputerów, a każdy z nich będzie miał po 5 aktywnych okien > wysyłkowych. > Dodatkowo, nowe wątki zostaną przemieszane z zeszłorocznymi. > > Pożegnajcie sie więc z waszym phorum, bando niedomytych wyjebańców emocjonalnyc > h. > > E.O.T. Aż trafisz na wiruska co sie nazywa "krętek blady" i będzie cacy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żur Re: Czemu ktos niszczy to Forum? IP: 3.5.* / *.chello.pl 13.05.02, 15:40 Gość portalu: . napisał(a): > Bo to siedlisko zchujenia i wymóżdżenia na niespotykaną skalę. Hahahahaha pozdrawiam niewymóżdżonego i niezchujałego Obywatela, który sra i rzyga dzieciakom do piaskownicy, gdyż nie odpowiada mu kształt babeczek i kolor piasku ;c) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacko Re: Czemu ktos niszczy to Forum? IP: *.bud.polsl.gliwice.pl 13.05.02, 17:46 Popieram akcje wszytkimi recami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JoeBlack uśmiałem się :)))))))))))))) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.05.02, 19:17 to wszystko jest tak debilne ,że aż śmieszne ...:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inga Re: uśmiałem się :)))))))))))))) IP: *.acn.waw.pl 15.05.02, 13:55 Trochę jednak przeszkadzają. Odpowiedz Link Zgłoś
tiresias Re: uśmiałem się :)))))))))))))) 15.05.02, 14:00 insekty towarzysza człowiekowi pod każdą szerokością geogaficzną:0 Odpowiedz Link Zgłoś
tiresias Re: uśmiałem się :)))))))))))))) 15.05.02, 14:28 nie da rady, trzeba spróbowac z nimi żyć. Pomagają w przetykaniu niedrożnych łączy, trochę gryza i są niemiłe ale, jak to karaluszki, wieczne. Spokój to najlepsza rekacja eee... Odpowiedz Link Zgłoś