Dodaj do ulubionych

Pierwsza Miłość

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.12.04, 00:05
wypowiedzcie sie, czy wam sie podoba, bo ja mam mieszane uczucia, raz jest
fajnie, a pozniej nudno, gory i doliny, a wy co sadzicie?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka