Gość: gucio IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.12.04, 00:05 wypowiedzcie sie, czy wam sie podoba, bo ja mam mieszane uczucia, raz jest fajnie, a pozniej nudno, gory i doliny, a wy co sadzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj