Dodaj do ulubionych

Lato w programie

IP: *.waw.cdp.pl 22.05.02, 20:24
Bożyszcze wszystkich małolat chyba trochę utył i na urodzie starcił....
w pierwszym momencie nie mogłam uwierzyć że to on
może kuchnia Pati mu służy he he he
Obserwuj wątek
    • mmpm Re: Lato w programie 23.05.02, 09:08
      Gość portalu: Litka napisał(a):

      > Bożyszcze wszystkich małolat chyba trochę utył

      Jak miał nie stracić, kiedy 2 miesiące w łożeczku przeleżał, lecząc złamaną
      nogę...

      i na urodzie starcił....
      > w pierwszym momencie nie mogłam uwierzyć że to on
      > może kuchnia Pati mu służy he he he

      Już dawno nie są razem...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka