Gość: Litka IP: *.waw.cdp.pl 22.05.02, 20:24 Bożyszcze wszystkich małolat chyba trochę utył i na urodzie starcił.... w pierwszym momencie nie mogłam uwierzyć że to on może kuchnia Pati mu służy he he he Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mmpm Re: Lato w programie 23.05.02, 09:08 Gość portalu: Litka napisał(a): > Bożyszcze wszystkich małolat chyba trochę utył Jak miał nie stracić, kiedy 2 miesiące w łożeczku przeleżał, lecząc złamaną nogę... i na urodzie starcił.... > w pierwszym momencie nie mogłam uwierzyć że to on > może kuchnia Pati mu służy he he he Już dawno nie są razem... Odpowiedz Link Zgłoś