Dodaj do ulubionych

Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program telew.?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 16:55
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel IP: 81.15.254.* 03.04.05, 17:09
      Wtedy, kiedy się skończy żałoba narodowa.
      • Gość: erni Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 17:20
        Czy to znaczy że do czwartku nic tylko programy religijne w kółko powtarzane?
        • amelia-1 Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel 03.04.05, 17:30
          Chyba najwyzszy czas wyemigrowac z tego pieknego kraju.

          Gość portalu: erni napisał(a):

          > Czy to znaczy że do czwartku nic tylko programy religijne w kółko powtarzane?



          • Gość: kola Czy to prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 17:34
          • Gość: ateista Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel IP: 217.153.156.* 03.04.05, 17:34
            faktycznie, to straszne, nie obejrzysz Kola fortuny...
            program zapewne wroci jutro, mozliwe ze stonowany, nieco inny niz w piatkowej
            telewizyjnej.

            czy takim problemem jest zatrzymac sie na chwile i pomyslec o sprawach
            wazniejszych niz pif-paf, mamy cie, pokoj zwierzen, m jak małość?
            • szafa.bojowa Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel 03.04.05, 17:38
              ojej, czy wy nie rozumiecie, ze to jest zmuszanie ludzi do ciaglego zamyslenia?
              Ten kto chce pomyslec troche nad tym co sie stalo, pomyslec troche o tym wielkim czlowieku jakim byl Jan Pawel II i tak i tak to zrobi bez wzgledu na to, czy bedzie leciec M jak milosc, czy nie. Po co wiec powtarzac co godzine ten sam material? Nam tez nalezy sie jakies wytchnienie, nie mozna myslec przez caly czas o tej nieodzalowanej stracie :((
              chyba sie znowu rozkleje :|
              • Gość: rotuA Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel IP: *.veranet.pl 03.04.05, 19:12
                Nikt cię nie zmusza, np. na Rynku w Krakowie dresiarnia chleje piwo jak nigdy
                nic... Może dołączysz do nich?
                • moboj Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel 03.04.05, 21:53
                  a to dla Ciebie jest albo czarne albo białe? albo oglądasz od 72 godzin papieża
                  albo chlejesz piwo z dresiarzami? no daruj. ja oglądam papieża od piątku rano i
                  już wymiękam, bo nie mogę się dowiedzieć niczego innego, ale na piwo z
                  dresiarzami nie mam ochoty.
                  • Gość: ateista Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel IP: 217.153.156.* 03.04.05, 22:10
                    dla czlowieka, ktory zmienil swiat warto zmienic program telewizyjny - chocby na
                    te 2-3 dni.
                    gdyby nie on, to dzis w tv lecialy by nadal obrady PZPR, relacje z kampanii
                    buraczanych i ruskie filmy.
          • cze67 Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel 03.04.05, 17:35
            Chcesz wyjechać z Polski, bo z powodu śmierci Papieża zmieniła się telewizyjna
            ramówka?
            • amelia-1 Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel 03.04.05, 17:41
              Nie. Chce wyjechac z polski, bo w polsce nie szanuje sie praw mniejszosci i
              probuje narzucic wszystkim jedyny sluszny pkt widzenia i przezywania.
              • cze67 Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel 03.04.05, 17:48
                amelia-1 napisała:

                > Nie. Chce wyjechac z polski, bo w polsce nie szanuje sie praw mniejszosci i
                > probuje narzucic wszystkim jedyny sluszny pkt widzenia i przezywania.

                Po pierwsze: Polska, Polsce
                Po drugie: obowiązuje żałoba narodowa ogłoszona przez prezydenta. Wobec tego
                zmienia się także ramówka telewizyjna. Jeżeli wyjedziesz np. do Francji, z
                powodu śmierci ważnego dla tego kraju polityka także ogłoszą żałobę. I wówczas
                spotkasz się z podobną sytuacją. To nie duskryminacja, tylko forma uczczenia
                pamięci po wielkim człowieku. Nie musisz się z tym zgadzać, tak samo jak z tym,
                że państwo ściąga z Ciebie podatki. Ale tak jest i trzeba się z tym pogodzić
                zamiast krzyczeć o pogwałconych prawach mniejszości.
                • szafa.bojowa Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel 03.04.05, 18:10
                  o ile pamietam, kiedys kiedy byla zaloba narodowa, to zamiast 'Kilerow 2och' puszczono jakis smetny melodramat, ale nie puszczano wiadomosci co 5 min :((
                • Gość: ja Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel IP: *.acn.waw.pl 03.04.05, 19:03
                  We Francji program jest normalny, wzbogacowny filmami o dokumentalnymi
                  zwiazanymi z Papiezem. Ale gdyby zmarl Francuz tej miary co Jan Pawel II, to
                  Francuzi rozpamietywaliby nie mniej niz Polacy.
              • Gość: gigi Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel IP: *.bielsko.dialog.net.pl 03.04.05, 18:47
                Nie masz sie czym zająć ,skoro nie chcesz oglądać programów o Polaku
                Wszechczasów,brakuje ci Drzyzgi,Idola,itp programów, biedna jesteś straszliwie.
              • Gość: mnm Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel IP: *.chello.pl 03.04.05, 22:36
                Amelio, raz na 30 lat mniejszości mogą uszanować ból większości.
              • yavorius papa 04.04.05, 08:11
                amelia-1 wybełkotała:

                > Nie. Chce wyjechac z polski, bo w polsce nie szanuje sie praw mniejszosci i
                > probuje narzucic wszystkim jedyny sluszny pkt widzenia i przezywania.

                Żegnam.
          • egon.olsen Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel 03.04.05, 18:16
            Masz rację, niech Polska się oczyści z idiotów. Nie zapomnij zabrać jeszcze
            Giertycha, Leppera, Łyżwińskiej, Beger, Kwaśniewskiego itp.
          • Gość: por Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.04.05, 00:01
            to wyjeżdżaj stary jak najdalej
            • cze67 Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel 04.04.05, 09:17
              - Babciu, pamiętasz Jana Pawła II?
              - Oczywiście wnusiu.
              - A co robiłaś kiedy umarł?
              - Rozpaczałam przez kilka dni .
              - Z powodu jego śmierci.
              - Nie. Bo w telewizji nie nadawali moich ulubionych programów.
    • Gość: Mar możesz iść do wypożyczlni video IP: *.skorosze.2a.pl 03.04.05, 17:37
      Proponuję Akademię Policyjną, albo coś z Jimem Carreyem. Możesz też wypożyczyć
      Czterech Pancernych albo coś z radzieckiej klasyki. Może ekranizację Cichego
      Donu albo Opowieść o prawdziwym człowieku....
      • Gość: ejsza Nie chce programów rozrywkowych ale na każdym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 17:42
        programie tylko powtórki pielgrzymek i zadawanie tego samego pytania setnej
        osobie w studio.
        • Gość: Mar dajesz dowód swojego ubóstwa intelektualnego IP: *.skorosze.2a.pl 03.04.05, 18:12
          Czas wolny to nie tylko telewizja. Pomyśl jak bardzo się od TV izależniłaś,
          skoro denerwuje cię, że od 48 godzin właściwie niewiele jest do oglądania. A
          tymczasem możesz czytać książki, iść na spacer, zajać się pisaniem pamiętnika,
          sprzątaniem mieszkania, zabawą z dzieckiem lub z psem, spotkać się ze
          znajomymi, posasdzić coś na działce, posprżatać w samochodzie, uprasować mężowi
          koszule, zarobić na to, zeby was było stac na wynajęcie pomocy domowej, która
          będzie prasować mężowi koszule, ugotować smaczny obiad zamiast zupy z torebki,
          upiec dobre ciasto, zacząć uczyć się języka obcego, poczytać jakiś poradnik -
          np. jak się zabrać za postępowanie spadkowe (będzie nawet apropos), wypełnić
          PIT, zmienić pościel, wypasować podłogi, posegregować stare ubrania w szafie i
          część wyrzucić, pograć z mężem na 4 ręce na fortepianie....

          ale tobie przyszło do głowy tylko jedno: OGLĄDAĆ TV. Czyli ty głupia pinda
          jesteś i tyle.
          • szafa.bojowa Re: dajesz dowód swojego ubóstwa intelektualnego 03.04.05, 18:22
            owszem mozna zrobic to wszystko, i ja robilam to wszystko (jezeli ten tekst byl do mnie- rowniez nazwanie mnie 'glupia pinda') wogole dzisiaj nie ogladalam tv, a w normalnej sytuacji tez ogladam tylko wybrane programy, ale do jasnej ciasnej jak ktos chce ogladac tv to czemu nie? Jezeli ktos chcialby dzisiaj obejrzec 'rodzine zastepcza' chociazby po to, zeby sie troche rozchmurzyc, nie byc w grobowym nastroju przez caly dzien?
            ehhh...po co ja to pisze, i tak i tak nie dojdziemy do porozumienia, a tylko bedziemy obrzucac sie sympatycznymi epitetami
            a Jan Paweł II na pewno nie tego zyczlby sobie po smierci, i mysle tez, ze chcialby, zeby ludzie cieszyli sie z tego, ze przestal juz cierpiec i ze odszedl do Boga, aby tam rozpoczac kolejny okres swojego zycia, ale juz pozaziemskiego...
            • Gość: Mar ja nie jestem JPII i nigdy nie będę IP: *.skorosze.2a.pl 03.04.05, 18:30
              więc z pewnością nie wzbniosę się na takie wyżyny wyrozumiałości. Co do głupiej
              pindy - tak, jeżeli nie umiesz znaleźć sobie innego zajęcia, to jestes głupia
              pinda. Mnie też denerwuje obecny program na wszystkich kanałach, i też bym
              pooglądał rodzinę zastęczą. ALbo zobaczył co się stało w Krymialnych, których
              przerwali, aby nadać wiadomy komunikat. Ale myślę że te 100.000 w Warszaiwe na
              mszy i parę milionów w innych miastach jednak o czymśc świadczy. Nikt cię nie
              przykuł do fotela przed TV. Raz nan 1000 lat można przerwać program telewizyjny
              z takiego powodu.
              • szafa.bojowa Re: ja nie jestem JPII i nigdy nie będę 03.04.05, 19:09
                zrozum, ze ja mam inne zajecia i dzisiaj wlaczylam telewizor na kilka minut, zeby zobaczyc panorame i to wcale nie jest 'przerwanie' programu!
                To jest jakies cholerne 'reality show o umieraniu' dla mnie jest to niesmaczne, ale ok...koniec rozmowy i dyskusji, bo jeszcze sie nie wiadomo czego dowiem...uzalezniona od tv, faaajnie
                mimo wszystko pozdrawiam
                EOT
                • Gość: asiab11 Re: ja nie jestem JPII i nigdy nie będę IP: *.net / 80.50.167.* 03.04.05, 22:52
                  nie możesz sobie człowieku obejrzeć czegoś na video czy dvd? to jest żenujące,
                  jesteś swiadkiem historycznego momentu. uszanuj to i przestań marudzić. napradę
                  to idiotyczne. mam nadzieję że jakoś przeżyjesz te pare dni bez seriali i szlak
                  Cię nie trafi.
            • cze67 Re: dajesz dowód swojego ubóstwa intelektualnego 03.04.05, 18:30
              Może napisz to prościej: Papież na pewno ucieszyłby się z tego, że w dzień po
              jego śmierci wielbiciele np. "Kryminalnych" mogli w spokoju oglądać kolejny
              odcinek tego serialu.
          • amelia-1 Re: dajesz dowód swojego ubóstwa intelektualnego 03.04.05, 19:33
            A
            > tymczasem możesz czytać książki, iść na spacer, zajać się pisaniem
            pamiętnika,
            > sprzątaniem mieszkania, zabawą z dzieckiem lub z psem, spotkać się ze
            > znajomymi, posasdzić coś na działce, posprżatać w samochodzie, uprasować
            mężowi
            >
            > koszule, zarobić na to, zeby was było stac na wynajęcie pomocy domowej, która
            > będzie prasować mężowi koszule, ugotować smaczny obiad zamiast zupy z
            torebki,
            > upiec dobre ciasto, z

            z tym obiadem i ciastem to moze byc ciezko, bo sklepy sa pozamykane i nie ma
            gdzie kupic potrzebnych produktow
            • cze67 Re: dajesz dowód swojego ubóstwa intelektualnego 03.04.05, 20:08
              Amelia, tylko starannie wybierz sobie kraj do którego chcesz wyjechać. Właśnie
              podano informację, że kilkudniową żałobę ogłosiło też kilkanaście innych
              krajów...
              • Gość: amelia-1 Re: dajesz dowód swojego ubóstwa intelektualnego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.05, 21:30
                Ogloszenie zaloby jest normalnym i calkowicie zrozumialym posunieciem w tej
                sytuacji i ja tego w zaden sposob nie neguje ani nie krytykuje. Nie rozumiem
                tylko, czemu w Polsce ta zaloba jest rownoznaczna z tym, ze nie ma nic innego w
                telewizji. I nie rozumiem, w czym i komu by przeszkadzalo, gdyby jednak jakies
                normalne (nie mowie ze halasliwe i rozrywkowe) programy byly.
                I to tyle z mojej strony na ten temat.
                Pozdr.
          • randolph_carter Re: dajesz dowód swojego ubóstwa intelektualnego 04.04.05, 10:01
            > Czas wolny to nie tylko telewizja. Pomyśl jak bardzo się od TV izależniłaś,
            > skoro denerwuje cię, że od 48 godzin właściwie niewiele jest do oglądania

            zadziwiające.
            wychodzi na to, że ludzie którzy nie protestują przeciw obecnemu programowi w
            tv... również nie oglądają go :) to ja się pytam, dla kogo właściwie ten cyrk w
            tvsecie ? ;)
          • olavol Re: dajesz dowód swojego ubóstwa intelektualnego 05.04.05, 20:10
            Przeczytałem twego meila i ubawiłem się na smutno. Błyskotliwe, celnie i
            potrzebnie to napisałeś (łaś). I ucieszyłem się, że mie same pindy dookoła.
            Pozdrawiam i kłaniam się.
      • Gość: rs Re: możesz iść do wypożyczlni video IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 22:28
        Gość portalu: Mar napisał(a):

        > Proponuję Akademię Policyjną, albo coś z Jimem Carreyem. Możesz też
        wypożyczyć
        > Czterech Pancernych albo coś z radzieckiej klasyki. Może ekranizację Cichego
        > Donu albo Opowieść o prawdziwym człowieku....


        niestety wypozyczalnie maja rowniez zalobe.... i sa zamkniete....
        nie mozna wiec ogladnac ani koziolka matolka ani np pasji...


    • lear zlikwidować TV i będzie po problemie 03.04.05, 18:14
      TV to tylko taka maszyna jest
      ale ma wpływ

      ZMUSZA DO TEGO CZY INNEGO

      pewnie ja chociaz zywy nie musiłbym narzekających do niczego, a TV tak

      wg mnie to nie jest zdyt dobrze

      ale to tylko moje zdanie
    • Gość: kobitka Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel IP: *.vx.pl / *.vx.pl 03.04.05, 18:33
      JA TEŻ CHCĘ normalnego programu!!!!!
      no dobra..moze niewielkie zmiany.. wyeliminowac muzykę i programy rozrywkowe
      typu Szafa gra, Jaka to melodia, Wjewódzkiego itp... ale co?? nie można puścić
      seriali?? filmów?? dokumentów??? tylko w kółko to samo??

      ps.żałobę nosi się w sercu..
      • Gość: bryzga Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel IP: *.icpnet.pl 03.04.05, 18:52
        Nie rozumiem - skoro chcesz się rozchmurzyć, oderwać od dołującej żałoby, to
        dlaczego jest do tego aż tak bardzo konieczny telewizor. Czy tylko program
        telewizyjny powoduje, że cżłowiek się rozchmurza?
        P.S.
        Drodzy Państwo, tak przjęcie śmiercią Papieża - czy obrzucanie kogoś epitetami w
        stylu "głupia pinda" nawet za to, że jest uzależniony od telewizji, jest na
        miejscu? Ta osoba nikogo z Was takim epitetem nie obrzuciła
    • Gość: adam81w niektorzy mowia ze za miesiac gdy skonczy sie zalo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 19:13
      ba :(
      • Gość: roca Wszystko rozumiem ale na każdym kanale to samo i IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 19:19
        TO od wczorajszego dnia te same informacje. Przecież od tamtej pory nic się nie
        zmieniło.A pokazywanie wszystkich pielgrzymek naraz czemu ma służyć?

        Poza tym Papież był człowiekiem wspaniałym i do końca swoich dni powtarzał "nie
        smućcie się".
        • Gość: anka.w Re: Wszystko rozumiem ale na każdym kanale to sam IP: *.acn.waw.pl 03.04.05, 20:53
          Napisałam to w innym wątku na tym forum... ale myślę ,ze warto powtórzyć


          Pierwsze wpisy oburzonych na zmiany w TV uznałam za prowokację. Ale teraz
          jestem nie tyle oburzona ile zdumiona brakiem ludzkich uczuć i zwykłym brakiem
          wiedzy. Nie trzeba być katolikiem, chrzescijaninem, czy wyznawcą jakiejkolwiek
          religii by docenić wkład akurat tego papieża w historię, zwłaszcza historię
          Polski. Ci którym tak przeszkadza rozpamiętywanie jego śmierci w mediach
          zapewne nie pamiętaja lub nie wiedzą, że swój sprzeciw publicznie, bez obaw tu
          na forum mogą wyrazić m.in. dzięki NIEMU. Bo to Jan Paweł II był tym, dzięki
          któremu mamy wolną Polskę.

          Mam propozycje dla tych, którzy nie rozumieją smutku, poczucia straty po
          smierci papieża. Wyobraźcie sobie, że od teraz nie ma już waszej TV i NIGDY
          nie bedzie...
          • Gość: nela do gość anka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 21:11
            Dziewczyno to że czuję smutek po śmierci Papieża nie oznacza że mam przez cały
            czas siedzieć w zadumie .Czeka mnie ciężki tydzień w pracy i chciałabym
            zobaczyć jakiś program nawet melodramat których nie znosze ...
            • Gość: anka.w Re: do gość anka IP: *.acn.waw.pl 03.04.05, 21:13
              Żal mi ciebie...
              • maxi3 Re: do gość anka 03.04.05, 21:20
                Gość portalu: anka.w napisał(a):

                > Żal mi ciebie...

                A mi ciebie bo po co narzucasz ludziom w jaki sposób mają przeżywać śmierć
                Papieża?
                Każdy robi to na swój sposób i nie wydaje mi się żeby to było coś strasznego że
                nina potrzebuje pewnej "odskoczni" od tych smutnych chwil.
                Ma prawo...
            • Gość: kaba Re: do gość anka IP: *.gl.digi.pl 03.04.05, 21:18
              dziewczyno, nie masz szans, nie mozesz pisac o wlasnych odczuciach, to sie
              nazywa polska tolerancja
              • Gość: ana.w Re: do gość anka IP: *.acn.waw.pl 03.04.05, 21:28
                A ty jak piszesz o własnych odczuciach to jest tolerancja??? Nie pisałam o
                religii, ale o roli papieża w naszej historii. Nie rozumiem co dla ciebie jest
                tolerancją? Czy twoja tolerancja wyklucza oddanie hołdu papieżowi?
                Co dla ciebie jest tolerancją? To co jest zgodne z twoimi poglądami? A co z
                resztą?
                Nikt przeciwnikom papieża nie nakazuje jego czci, nie musisz iść do kościoła,
                nie musisz się modlić. Ale TV kierje się do większości , a ta w Polsce jest
                albo katolicka, albo pamięta ile Karol Wojtyła zrobił dla naszej wolności.
                Resztę mozna przemilczeć jak NIE Urbana.
                • Gość: kaba Re: do gość anka IP: *.gl.digi.pl 03.04.05, 21:39
                  obecny program telewizyjny wszystkich polskich stacji odbieram jako konkurs-
                  "ktory bardziej pobozny", jestem wierzaca, chyle czola przed papiezem ale ja
                  mam smutek w sercu,
    • kim_dzonk-ill Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel 03.04.05, 21:17
      Niech chociaz dadza cos innego,przerwa te modly.Niech to nie bedzie oczywiscie
      rozrywka,ale cos innego.I to troche dziwne ze tvn stal sie nagle teraz
      religijny nawet na tvn turbo nadaja.Niech zrobia tak jak Ale kino!Dadza plansze
      i napisza ze wylaczone do odwolania.
      • Gość: kaba Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel IP: *.gl.digi.pl 03.04.05, 21:20
        stacje telewizyjne przescigaja sie w pobożności, za 2 tygodnie zostanie
        ogloszony ranking, ktora telewizja miala najwieksza ogladalnosc, smutek ma sie
        w sercu a nie na pokaz
        • Gość: łukasz Re: Czy ktoś wie kiedy wróci normalny program tel IP: *.acn.waw.pl 03.04.05, 21:32
          Tak mozna pisać jak się ma kilkanaście lat i rodzice nie nauczyli patriotyzmu.
          Nie trzeba być katolikiem by płakać po papieżu.
          • Gość: e no tak... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.04.05, 21:54
            wydaje mi sie ,ze dobrze ,ze nakazuje sie refleksję!!!!!skoro jak tu piszą
            niektórzy niedojrzali ludzie to jak niedojrzalym dzieciom trzeba pokazac jak
            nalezy sie zachować....
            nie wiem..mam wlaczony telewwiozr i choc RAZ,RAZ słucham ,chce wysłuchac tego
            co mówił Papiez..bo niestety..mysłałam ,ze bedzie zył ciagle i nie zwracałam
            uwagi na to co mówił..więc jak jest sznasa to chce Go wysłuchac ,to słucham,a
            poza tym tyle w tym prawdy ,ze to jednak lepsze niz cokolwiek..
            z drugiej strony zastanawiam, sie ilu ludzi nie płacze za papiezem.bo nie
            mam ochoty ogladac niczego innego..
            • Gość: baba Re: no tak... IP: *.acn.waw.pl 03.04.05, 22:01

              Wierzaca jestem, naprawde czuje smutek, ale ciesze sie, ze mam kablowe i
              przyznaje sie bez bicia, ze ogladalam dzis tez Discovery.Z wielka przyjemnoscia.
              Tudziez Faustyne, bo kocham ten film, a dawno nie bylo.
              • agatak Re: no tak... 03.04.05, 22:07
                a ja bym chciala jakos informacje o tym co bedzie w tv np. ze bedzie Faustyna chetnie bym sie
                dowiedziala skads PRZED filmem. tylko tyle rozumiem i szanuje uczucia innych - sama mam podobne -
                ale moze warto byloby poinformowac ze COS bedzie o JAKIEJS godzinie....
                • Gość: Andrzej Re: no tak... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.05, 22:10
                  Stacja HBO przerywa program tylko na ten czas,kiedy w programie zaplanowane
                  były komedie.Wtedy pojawia się tylko plansza i napis HBO.
                  NAtomiast pozostałe filmy są emitowane.Np.aktualnie od 21 oglądam bardzo
                  ciekawy premierowy polski film /z 2003 r/"Symetria" o niewinnie skazanym
                  chłopaku za napad-film młodego reżysera Konrada Niewolskiego m.in.z Andrzejem
                  Chyrą w jednej z głównych ról
                • Gość: kk Re: no tak... IP: *.acn.waw.pl 04.04.05, 09:26
                  Masz internet? Najwyrazniej tak! To otworz strony tvp.pl i po prostu przeczytaj
                  aktualny program.
                  • Gość: roca do kk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 10:54
                    Niestety wczoraj program był nieaktualny .
                    • corgan Żałosne 04.04.05, 11:36
                      W wielu dyskusjach pojawiają się pytania, co teraz będzie bez tego wielkiego
                      Człowieka, Przywódcy duchowego. Jak będzie wyglądał świat za kilka tygodni,
                      miesięcy, lat... Nie trzeba jednak czekać tak długo (jak widać na tym forum)Nie
                      minęły jeszcze 2 doby, a zmartwieniami Polaków są : 1. Kiedy wróci program tv...
                      2. Czy lepszy był Lis, czy Miecugow..., a może Durczok. Po prostu szlag mnie
                      trafia jak czytam takie żałosne bzdury.

                      Wyrazy ubolewania dla osób dotkniętych brakiem tego wyjątkowego, jedynego w
                      swoim rodzaju, wskazującego nam drogę....................programu tv
                • baba67 Re: no tak... 05.04.05, 19:03

                  No wlasnie, tez bylam niezadowolona, bo od dawna pragne nagrac ten film.
                  A tak to rano ogladalam druga polowe, a po poludniu pierwsza :-(
              • Gość: fio Re: no tak... IP: *.icpnet.pl 03.04.05, 22:09
                Przecież zawsze możesz odpalić sobie dowolny film na video albo z płyty, skoro
                tak ci ciężko przed tygodniem pracy. Co stoi na przeszkodzie?
                Aaaa, rozumiem, zaraz ktoś wyjedzie z argumentem, że przeciez płaci abonament.
            • Gość: rs Re: no tak... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 22:38
              Gość portalu: e napisał(a):

              > wydaje mi sie ,ze dobrze ,ze nakazuje sie refleksję!!!!!skoro jak tu piszą
              > niektórzy niedojrzali ludzie to jak niedojrzalym dzieciom trzeba pokazac jak
              > nalezy sie zachować....
              > nie wiem..mam wlaczony telewwiozr i choc RAZ,RAZ słucham ,chce wysłuchac tego
              > co mówił Papiez..bo niestety..mysłałam ,ze bedzie zył ciagle i nie zwracałam
              > uwagi na to co mówił..więc jak jest sznasa to chce Go wysłuchac ,to słucham,a
              > poza tym tyle w tym prawdy ,ze to jednak lepsze niz cokolwiek..
              > z drugiej strony zastanawiam, sie ilu ludzi nie płacze za papiezem.bo nie
              > mam ochoty ogladac niczego innego..

              a do tego wysluchiwania potrzebujesz az 7 programow czy tez moze 1, 2 kanaly by
              Ci wystarczyly? bo jak na razie dla "zainteresowanych inaczej" nie ma zadnej
              opcji... a nie wszyscy sa szczesliwymi posiadaczami kablowek z dostepem do
              discovery...
    • Gość: corgan tja... dla trendy znudzonych powinno się urządzić IP: *.chello.pl 03.04.05, 23:47
      konkurs sms'owy "czy chcesz pokazywać zdjecia z pogrzebu JPII. Jeśli "tak"
      wyslij sma pod nr xxxx jesli "nie" - pod nr xxxx"

      Skoro ludzie nie wiedzą jak się zachować trzeba ich tego po prostu nauczyć.
      Żeby nauczyli się istnieje coś takiego jak śmierć, starość, żałoba - ot takie
      dziś mało trendy zjawiska...
      • Gość: roca TO niech puszczają na 2 pr. a nie na wszystkich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 07:42
        I tak wszędzie to samo w dodatku od rana do wieczora spikerzy czytają te same
        cytaty . To jest żenada ,który kanał powie o słowo więcej ten lepszy.
    • corgan Re: do corgan 04.04.05, 11:53
      Brawa za szybką ripostę. Nie potrzebuje Kościoła, żeby się modlić, oraz
      telewizora, żeby byc szczęśliwym :-) Aha ! Niestety nie mam balkonu. Wytrzymaj
      jeszcze trochę bez tv, będę trzymał kciuki. pzdr
      • Gość: nex Re: do corgan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 12:11
        A ja nie potrzebuję tyle godzin informacji puszczanych w kółko i moge śmierć
        przeżywać na swój sposób nie wykluczając obejrzenia 1 filmu w ciągu wekendu.
        • karrrrolina Rozumiem jednych i drugich. 05.04.05, 22:51
          Przyznam szczerze ze naparwde bardzo mi smutno po śmierci mojego kochanego
          imiennika a zarazem mojego najwiekszego autorytetu. Jestem wierzaca osoba,
          dlatego jego smierc oprocz bolu po stracie wielkiego Polaka czuje smutek
          zwiazany ze smiercia chrescijanskiego zwierzchnika. Jednak odwaze sie powiedziec
          ze ja uwaam ze kilka kanalow powinno jednak emitowac normalna ramowke, wl;asnie
          dla tych ktorzy maja ochote zyc takim samym zyciem jak zyli. Ci ktorzy
          potrezbuje relacji z Watykanu ogladaja sowje programy, Ci mniej zainteresowani
          swoje. Wszysyc zadowoleni.Zalona narodowa ma swoje prawa ale rzeczywiscie nie
          wszyscy sa wierzacy i moga moze odczuc jakas presje. Ja to rozumiem. Co nie
          zmienia faktu , ze ja obejrzalabym i tak jakas relacje , co dzieje z sie w
          rzymie, a potem bede robic to co na codzien, wyjde na spacer, po jakies zakupy
          (wkoncu jesc nadala trezba mimo wzytsko), duzo sie tez ucze. pozdrawiam Was i
          nie spierajmy sie juz, telewizja i tak raczej nie zmieni ramowki do piatku a Wy
          ktorzy jestesic etemu przeciwni wytrzymajcie, ale nie warto sie spierac. wlasnie
          w takis psoopb uszanujmy po NIM.
          • anmanika Re: Rozumiem jednych i drugich. 06.04.05, 13:19
            A ja się cieszę, że nie widzę Gaci. Swoją drogą to zaskoczona jestem, myślałam,
            że zobaczę jak się chwali, że ją np. Ojciec Święty w czółko całuje czy coś
            podobnego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka