Gość: misiu
IP: *.legnica.ppp.tpnet.pl
18.04.01, 20:58
Piotrek Lato jest OK a wielki brat zachowal sie jak palant, przeciez mogl
podarowac piotrkowi, w koncu do trzech razy sztuka, Wszystko bylo ok, a po
dwoch dniach przypomnialo sie wielkiemu ze piotrek popelnil gafe. Niewiem
ktojest BB ale to skonczony idiota. Takie jest moje zdanie i niezmienie go