Gość: Idol
IP: *.*.*.*
26.04.01, 18:27
Nie wiem czego się tak czepiacie tej pięknej, wrażliwej i jakże wspaniałej
kobiety.Gdy na nią patrze to zapiera mi dech w płucach... ech..:) Jest taka
wyrozumiała i ma tyle do powiedzenia, a jak trzeźwo przy tym patrzy na życie.
Wy wszyscy poprostu jej zazdrościcie, że ona może więcej od Was wszystkich
razem do kupy zebranych. To ona jest tam i to ona została wybrana i doceniona
przez sztab psychologów i ludzi z branży i to ona zgarnie ten wór pieniędzy i
to ona będzie miała tytanoego alcatela i to ona będzie ździerać opony w swoim
nowym BMW i to ona pojedzie na Karaiby i to ona zrobi zawrotną kariere w TVN. A
Wam niestety muszę pożyczyć szczęścia i większego współczynnika IQ bo
niedorastacie Karolinie z Olsztyna do kostek... twu pięt. To kobieta 21 wieku
silna i wiedząca co w życiu w dzisiejszych czasach tak naprawde się liczy:
ładna buzia! i rozum. Karolina wygrasz napewno ja to wiem, najdroższa. Trzymam
kciuki, pokaż co potrafisz, niech im wszystkim zbieleje oko.