kaptan
06.11.05, 17:45
Jest taki program kulinarny w TVN style,propaguje swojska kuchnie polsko-
ludowa. Ogladam go od przypadku do przypadku, wlasciwie rzucam okiem, bo mi
sie niedobrze robi od ilosci boczku jaki tam non stop smaza. Wogole
propoaguja jak nagorsze zwyczaje kulinarne, na okraglo tylko mieso, boczek,
tluszcz i ziemniaki. Smaza ego ilosci jak dla oddzialu polskiej armii. Nie
moge na to patrzec.
Tysiac razy wole kuchnie proponowana przez Pascala.
Pascal, po prostu gotuj, gotuje tak, ze az slinka cieknie.
no i sam program nakrecony bardzo przjemnie, dynamicznie i z humorem.
No i do tego jest tam Klusek.
Co na ten temat sadzicie?