Dodaj do ulubionych

Swojski program kulinarny w TVN Style

06.11.05, 17:45
Jest taki program kulinarny w TVN style,propaguje swojska kuchnie polsko-
ludowa. Ogladam go od przypadku do przypadku, wlasciwie rzucam okiem, bo mi
sie niedobrze robi od ilosci boczku jaki tam non stop smaza. Wogole
propoaguja jak nagorsze zwyczaje kulinarne, na okraglo tylko mieso, boczek,
tluszcz i ziemniaki. Smaza ego ilosci jak dla oddzialu polskiej armii. Nie
moge na to patrzec.

Tysiac razy wole kuchnie proponowana przez Pascala.
Pascal, po prostu gotuj, gotuje tak, ze az slinka cieknie.
no i sam program nakrecony bardzo przjemnie, dynamicznie i z humorem.
No i do tego jest tam Klusek.

Co na ten temat sadzicie?
Obserwuj wątek
    • cojazrobie Re: Swojski program kulinarny w TVN Style 07.11.05, 19:57
      kaptan napisała:

      > sie niedobrze robi od ilosci boczku jaki tam non stop smaza. Wogole
      > propoaguja jak nagorsze zwyczaje kulinarne, na okraglo tylko mieso, boczek,
      > tluszcz i ziemniaki. Smaza ego ilosci jak dla oddzialu polskiej armii. Nie
      > moge na to patrzec.

      Mniam, zachecilas mnie. Nie moge juz patrzec na te mikroskopijne duperelki produkowane z owocow morza i przestworza przez rozne Okrasy i Pascale. Do ust bym nie wzial tego paskudztwa, ktore "gotuja". Brrrr

      > Tysiac razy wole kuchnie proponowana przez Pascala.
      > Pascal, po prostu gotuj, gotuje tak, ze az slinka cieknie.
      > no i sam program nakrecony bardzo przjemnie, dynamicznie i z humorem.
      > No i do tego jest tam Klusek.
      >
      > Co na ten temat sadzicie?

      Sadzimy, ze mamy zupelnie odmienne zdanie i ze strzelimy sobie ciezki kapusniak na kosci z mnostwem kielbachy, boczku i cholernie tlustej zasmazki.

      ;-)
    • mati29 Re: Swojski program kulinarny w TVN Style 09.11.05, 15:04
      Two fat ladies rulezz!!!
    • yane.yane Re: Swojski program kulinarny w TVN Style 09.11.05, 20:26
      kaptan napisała:

      > Jest taki program kulinarny w TVN style,propaguje swojska kuchnie polsko-
      > ludowa. W ogole
      > propoaguja jak nagorsze zwyczaje kulinarne, na okraglo tylko mieso, boczek,
      > tluszcz i ziemniaki.
      >
      > Co na ten temat sadzicie?

      Dlaczego jak najgorsze? A o slow food slyszalas? Ja tam nie przepadam za duzo i tusto, ale trzeba pamietac, ze polska tradycyjna kuchnia byla dopasowana do warunkow klimatycznych jakie w naszym kraju panowaly jeszcze z wiek wstecz. Bylo zimno, nie bylo centralnego ogrzewania, pewne warzywa i owoce nie byly w Polsce w ogole znane. Ale jakbys sie zaglebilam w temat to nie pisalabys dyrdymalow, ze polska kuchnia jest zla, bo ona sie zla zrobila dopiero za czasow PRL.

      A sam program, a w szczegolnosci prowadzaca, sa do bani. Obejrzalam tylko jeden odcinek, gdzie pani potraktowala sole taka iloscia vegety, ze poza glutaminianem sodu watpie by bylo jeszcze czuc cokolwiek ;)
    • kaqtusica A mi się bardzo podoba :) 11.11.05, 08:31

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka