Dodaj do ulubionych

cutting it na bbc prime

10.02.06, 23:43
Olaboga, skończyła się seria, za tydzień poważna pustka w programie na czwartek. Kto ze mną tęskni za kolejnymi odcinkami Cutting it??

Czy Gave będzie z Ali?????? Co z Ruby??? Czy pochwalacie decyzję Tigera???

Na pocieszenie Linda Green w soboty i Little Britain ;)
Obserwuj wątek
   • paul_ina Re: qrde zapomniałam obejrzeć 12.02.06, 00:37
    Hej, postaram się :)

    Alli zakwalifikowała się do wielkiej czwórki konkursu fryzjerstwa. Najpierw było spotkanie organizacyjne - burza mózgów - były model i gwiazda fryzjerstwa dopingowała wybraną czwórkę do wspięcia się na wyżyny wysublimowanych trendów podczas pokazu konkursowego - Alli postanowiła nie uciekać od stereotypów, wręcz przeciwnie pobawić się nimi. Cały salon uznał pomysł za chybiony, jedynie Gave choć ostrzegł, że pomysł ryzykowny, wspierał Alli. W ogóle cały ten projekt to było współdziałanie Alli i Gave'a, Tiger zupełnie został z tego wyłączony - Alli na zaproponowaną pomoc podziękowała. Konkurs wygrała w cuglach, bo zaproponowała radość, młodość, zabawę, prostotę i fantazję - zamiast udziwnionych projektów.

    Brat byłej żony Tigera wrócił do pracy - trochę szantażem na ww. Ruby niezbyt to przypasowało, zarzuciła mu obłudę, ale on ją ostrzegł, że zanim skończy się dzień "zobaczy, że to on jest najbardziej godną zaufania z bliskich jej osób" co wywołało u niej pewną obawę.

    Tiger kupił bilet lotniczy, na czym przyłapała go Ruby.Podczas gdy Alli i Gave wygrywali konkurs, między Ruby i Tigerem toczyła się rozgrywka - dziewczyna go nie zatrzymywała, ale próbowała zrozumieć, udało się gdy jej powiedział kto jest prawdziwym ojcem Ralfiego. Zapowiedziała, że spróbuje to jakoś przeżyć i ciagnąć dalej, ale na końcu zrobiła coś zupełnie innego.

    Doprowadziła do tzw. rodzinnego prania brudów. Zadzwoniła do Alli, dzieki czemu ta przyjechawszy do salonu zdążyła jeszcze pożegnać się z Tigerem. Nie zatrzymywała go, bo on od razu zastrzegł że to nie ma sensu. Po prostu nie wyszło. Tiger wyszedł, wpadł Gave. Alli nie chciała mu powiedzieć co się wydarzyło i zbierała się z Ralfim do domu, na co Ruby zaczęła krzyczeć. Po kolei wykrzyczała wszystko - kto jest ojcem Ralfiego, dlaczego nie może być z Gavem (coś w stylu że "ona zawsze będzie w twojej głowie" na co Gave "ale to ciebie kocham" na co ona "ale dlaczego ja mam się na to godzić?? dlaczego on (Tiger) miałby się na to godzić??!") i po prostu wybiegła. Końcówka to już rozgrywka między Alli i Gavem: wyraźnie było widać nadzieję na jej twarzy, jednak on powiedział że były czasy kiedy o tym marzył, ale one już odeszły. Potem Alli szła przez most z Ralfim na rękach, a naprzeciwko niej stał Gave ze swoją charakterystyczną miną: jedno oko przymrużone. Albo ją pobije za to że Ruby od niego odeszła, albo wyzna jej miłość. Koniec filmu.

    Wątek poboczny: Darcy chyba będzie z tym księgowym, bo w trakcie bankietu pokazał że potrafi się zdecydowanie zachowywać, wyszli z bankietu razem, a zakochiwała się w nim od kilku odcinków.

    Ojejku, w życiu tyle głupot nie napisałam na forum :)

    Dobra wiadomość jest taka, że jeśli BBC Prime wypuści następną serię, to najpierw powtórzą ostatni odcinek poprzedniej :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka