Gość: igi IP: *.telsten.com / *.telsten.com 25.11.03, 20:54 Mniam... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: widz Re: JACEK KUROWSKI IP: *.chello.pl 26.11.03, 16:50 wieśniaczek , nie zna się na piłce . Odpowiedz Link Zgłoś
westpoint Re: JACEK KUROWSKI 26.11.03, 16:54 A o kim jest mowa? I kiedy można to "mniam" zobaczyć? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: curly Re: JACEK KUROWSKI IP: 213.173.205.* 26.11.03, 17:33 Nie wiem czy to dobre zdjecie.... www.tv4.pl/gfx/sport/foto/kurowski1.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
westpoint Re: JACEK KUROWSKI 26.11.03, 17:35 I to on jest taki "mniam"? No każdy ma inny gust...:-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igi Re: JACEK KUROWSKI IP: *.telsten.com / *.telsten.com 27.11.03, 18:24 To zdjęcie jest akurat nieudane. Można go zobaczyć w programach sportowych w TVP1, np. prowadzi studio Ligi Mistrzów. Odpowiedz Link Zgłoś
westpoint Re: JACEK KUROWSKI 27.11.03, 18:36 Dobra, dzięki. Oglądne go sobie. Bo faktycznie zdjęcie trochę niewydarzone ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mgr Rybka Byl bardzo uzdolniony z matematyki IP: *.icpnet.pl 29.11.03, 07:55 Odpowiedz Link Zgłoś