Dodaj do ulubionych

Na Wspólnej 8 - nowe odcinki

IP: *.home.aster.pl 24.08.10, 08:54

6 września
Michał chce spędzić kilka dni z synkiem. Prosi Kingę o pozwolenie na wyjazd z
Ignasiem do Świnoujścia. Proponuje, by Kinga pojechała razem z nimi. Czy Kinga
przyjmie zaproszenie? Tosia upewnia się, czy córka powiedziała jej całą prawdę
o swojej znajomości z Dawidem. Emilka zarzeka się, że do niczego nie doszło! W
porozumieniu z Agnieszką, Tosia daje córce drugą szansę i zgadza się, by
została w Warszawie… Cieślik informuje Ziębów o swoim sukcesie - załatwił
mieszkanie dla samotnej matki z chorym dzieckiem. Maria z Żanetą są pod
wrażeniem! Ośmielony tym Damian zaczyna adorować Żanetę…

7 września
Roman nie może się doczekać tajemnicy, którą mają mu zdradzić Zuza z Kamilem…
Zuza zbiera się na odwagę i decyduje, że powie Romanowi o HIV. Jak zareaguje
Hoffer? Sławek przekonuje się, że groźby pod adresem Anity Wrzos nie były
żartem! Ktoś otruł psa aktorki. Anita nalega, by Sławek został u niej na noc.
Boi się… Monika poznaje Damiana Cieślika i jest nim zachwycona! Uważa, że jest
inteligentny, przystojny… wprost idealny dla niej! Czy dojdzie do rywalizacji
Moniki i Żanety o Damiana?

8 września
Praca Sławka zaczyna wpływać na jego życie osobiste… Renata wyrzuca Sławkowi,
że zachowuje się, jakby nadal był policjantem! Jej zdaniem groźby pod adresem
Anity to sprawa kryminalna… Tymczasem Dziedzic zostaje pilnie wezwany na plan
serialu Anity Wrzos… Hoffer na każdym kroku boi się zarażenia wirusem HIV od
Zuzy! Mało tego - prosi syna, by rozstał się z Zuzą, by nie narażać swojego
zdrowia… Czy Kamil posłucha ojca i pozwoli Zuzie się wyprowadzić? Damian
Cieślik robi co może, by znaleźć okazję do rozmowy z Żanetą! Tymczasem Monika
jest przekonana, że jej zainteresowanie Cieślikiem jest odwzajemnione…

9 września
Ewa zwierza się Agnieszce, że zerwała z Borysem z obawy, że on i tak kiedyś
wybierze Oksanę… Czy Agnieszka przekona przyjaciółkę, by nie rezygnowała z
mężczyzny swojego życia? Dudkowie podpisują z wydawcą umowę na wspólną
książkę. Bułka pyta Jerzego o decyzję w sprawie wyjazdu na cykl wykładów w
Stanach Zjednoczonych. Iza ma pretensję do męża, że o niczym nie wie… Sławek
spotyka się z byłym mężem Anity. Robert Wrzos przekonuje Dziedzica, że nie ma
nic wspólnego z listami zawierającymi pogróżki. Renata zarzuca Sławkowi, że
bardziej przejmuje się Anitą niż nią!
Obserwuj wątek
  • aga_ata Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki 24.08.10, 14:46
   Ale nudaaa.....

   Sławek i spółka. Jak mnie ten facet wkurza, takie rozmemłane nie wiadomo co. I
   Renatka...

   • Gość: Jana Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.10, 22:57
    Po co te streszczenia? Chyba zeby nikt nie ogladal.
  • capferret Zaczynaja sie rozdrabniac jak Zlotopolscy 24.08.10, 22:43
   czyli ida w nicosc i na przetrwanie za wszelka sile, szukanie na sile
   zastepczych rol i watkow, prowadzi ich w taki samy niemy i beznadziejny
   mur jak wczesniej zacytowani Zlotopolscy
  • nnike Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki 25.08.10, 10:37
   Jeśli nadal odcinki będą krótsze od emitowanych w nich reklam, serial straci
   widzów. Mnie na pewno.
   • Gość: Lenka Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.10, 22:36
    To skandal, że Wspolna zaczyna się tydzien po bezbarwnych barwach
    szczescia.
  • paulinaa 1307-1314 07.09.10, 11:08
   1307
   Martę niepokoją powtarzające się przeziębienia Ksawerego. Prosi opiekunkę, by w najbliższych dniach nie wychodziła z małym na dwór. Wieczorem Ksawery dostaje gorączki. Monika daje wyraźne sygnały Żanecie i Marii, że ma wobec Cieślika poważne zamiary. Zuza boi się reakcji ojca na wiadomość o HIV. Leszczyński zgaduje, co jest powodem ściągnięcia go do Polski. Zuza z Kamilem nie mają odwagi wyprowadzić go z błędu i potwierdzają, że wkrótce się pobierają.

   1308
   Ewa stara się uświadomić Żanecie, że Cieślik jest nią zainteresowany. Tymczasem dziewczyna proponuje Damianowi wycieczkę w miłym towarzystwie. Marta chce zwolnić nieodpowiedzialną opiekunkę, ale Malina prosi o ostatnią szansę. Monika zaczyna knuć intrygę, której celem jest złapanie Cieślika w sidła. Kamil bierze na siebie ciężar wyznania ojcu Zuzy prawdy. Dla Leszczyńskiego wiadomość o HIV jest szokiem, ale postanawia on wspierać córkę. Honorata przyznaje Romanowi, że gdyby chodziło o jej syna, też bałaby się o jego zdrowie.

   1309
   Iza z Jerzym szukają kogoś, kto mógłby opiekować się domem, gdy będą w USA. Daniel proponuje, że z chęcią zamieszka u Dudków pod ich nieobecność. Po powrocie ze Świnoujścia Michał i Kinga wyglądają na pogodzonych. Kobieta zwierza się jednak Weronice, że nie doczekała się poważnej rozmowy z Michałem o ich związku. Igor prosi Leszka o podwiezienie do domu rodziców Magdy, ale nie zastaje tam nikogo. Iza zgadza się powierzyć dom Danielowi. Uradowany chłopak pyta Olę, czy zamieszka z nim w domu ciotki.

   1310
   Maria przeprasza córkę, że zarzuciła jej uganianie się za Cieślikiem. Monika wyznaje matce, iż Damian może być dla niej ostatnią szansą na założenie rodziny. Żaneta pomaga kobiecie przygotować dla niego niespodziankę. Naczelny proponuje Igorowi powrót do redakcji. Chłopak po raz kolejny jedzie do domu Magdy i dowiaduje się, dlaczego dziewczyna unika spotkania. Niespodziewanie w domu Anity zjawia się Robert Wrzos.

   1311
   Igor wyznaje Kamilowi, że Magda nie usunęła ciąży. Młody Nowak czuje się odpowiedzialny za to dziecko. Kamil przestrzega przyjaciela, że rozmowa z Magdą nie będzie łatwa i nie wystarczą zwykłe przeprosiny. Do Włodka przychodzi małżeństwo Jesionowskich. Młodzi ludzie mają poważne długi, są bezrobotni i grozi im eksmisja. Zięba obiecuje pomóc. Marzena przywozi Darię do Sławka. Okazuje się, że dziewczynka ogląda serial "Kamienne serca" i jest fanką Anity Wrzos. Sławek postanawia zrobić córce niespodziankę i zaprasza gwiazdę do domu.

   1312
   Zuza powoli wraca do normalnego życia. Leszczyński wraz z Kamilem wspierają ją. Przed wyjazdem do USA Iza i Jerzy pokazują Danielowi, gdzie są w domu najcenniejsze przedmioty. Młody Brzozowski obiecuje, że wszystkiego dopilnuje. Dudkowie przekazują Danielowi klucze i wyjeżdżają. Daniel od razu zaprasza Olę do obejrzenia domu ciotki i namawia ukochaną, żeby została na noc. Rano Filip obiecuje Marcie, że sprawdzi, jak opiekunka zajmuje się ich synkiem. Wieczorem okazuje się, że Filip kolejny raz nie miał czasu na kontrolę Maliny.

   1313
   Kamil dowiaduje się, że Roman chciał, by Zuza się wyprowadziła. Zdenerwowany powiadamia o tym ojca. Dochodzi do dramatycznej rozmowy. Igor oznajmia Ewie, że będzie ojcem. Ewa jest oszołomiona. Młody Nowak prosi Magdę o wybaczenie i możliwość wspólnego wychowywania dziecka. Malina wychodzi z Ksawerym na spacer. Całą drogę flirtuje przez telefon ze swoim chłopakiem i traci malca z oczu. Ksawery wchodzi na ulicę. Nagle słychać przeraźliwy pisk opon.

   1314
   Anita wypytuje Sławka, czy to ona jest powodem jego nieporozumień z narzeczoną. Włodek znajduje sposób, jak pomóc młodemu małżeństwu z długami. Monika daje Marii do zrozumienia, że wspólny wyjazd z Cieślikiem na Krym bardzo ich zbliżył. Ola i Daniel, pod pretekstem nauki, spędzają miły wieczór w domu Dudków. Intymny nastrój zostaje jednak zburzony. Do Daniela wpadają koledzy, którzy dowiedzieli się, że młody Brzozowski ma wolną chatę. Nieoczekiwanie zjawia się Zimiński, by odwieźć córkę do domu i zastaje pijane towarzystwo.
   • marslo55 Re: 1307-1314 07.09.10, 11:32
    paulinaa napisała:
    "Do Daniela wpadają koledzy, którzy dowiedzieli się, że młody Brzozowski ma wolną chatę. Nieoczekiwanie zjawia się Zimiński, by odwieźć córkę do domu i zastaje pijane towarzystwo."
    Już nie mogę! Dlaczego za każdym razem, kiedy nastolatek z "NW" urządza urodziny/imprezę/spotkanie towarzyskie/kółko naukowe/jakiekolwiek inne spotkanie z innymi nastolatkami, rodzice zastają w domu skład butelek? Czy scenarzyści spędzali młode lata wyłącznie na chlaniu i nie wyobrażają sobie, że młodzież mogłaby robić cokolwiek innego?

    • Gość: aga Re: 1307-1314 IP: *.4web.pl 05.10.10, 18:05
     a co dalej?
     • em.haa Re: 1307-1314 05.10.10, 18:36
      Dalej to już czarna D... :D
  • Gość: 1315-1319 Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.10, 20:21
   1315
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Po wczorajszej imprezie Daniel szuka kluczy od mieszkania ciotki. Wszystko wskazuje na to, że zginęły! Młody Brzozowski ma nadzieję, że wziął je przypadkiem któryś z imprezowiczów. Niestety, w szkole nikt się do tego nie przyznaje! Po lekcjach Daniel z niepokojem otwiera drzwi domu Dudków i... jest przerażony tym, co zastaje w środku! Po barwnych opowieściach Moniki z podróży do Krymu Włodek stara się oswoić z myślą, że radny Cieślik już wkrótce może stać się członkiem jego rodziny. Tymczasem Damian próbuje wyjaśnić z Moniką nieporozumienie związane z tym, co wydarzyło się na wspólnej wycieczce... Ewa zauważa, że Igor bardzo przeżył nieudaną rozmowę z Magdą o ich dziecku. Agnieszka przypomina Ewie, że oprócz spraw syna i zbliżających się narodzin wnuka powinna zadbać także o swoje życie! Idąc za radą przyjaciółki Ewa spontanicznie zaprasza Borysa na kawę...

   1316
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Roman czeka na telefon od Kamila. Ma nadzieję, że to syn pierwszy przeprosi za mocne słowa, który padły podczas kłótni o Zuzę. Tymczasem Kamil wybiera się na badania, które wykażą, czy on też jest nosicielem wirusa HIV# Daniel postanawia nie zgłaszać policji włamania do domu Dudków. Przekonuje Olę, że sam odnajdzie sprawców kradzieży i liczy w tym na pomoc Przemka. A jeśli mu się nie uda, odkupi skradzione sprzęty! Daniela niespodziewanie odwiedza Andrzej. Czy Brzozowski zorientuje się, że mieszkanie Izy zostało okradzione? Naczelny próbuje pomóc Igorowi w jego problemie. Wysłuchuje jego relacji ze spotkania z Magdą. Sugeruje Igorowi, by brał też pod uwagę uczucia Magdy - a nie myślał tylko o sobie! Pozytywnie naładowany Igor czeka na Magdę pod jej domem. Ale Magda wraca od lekarza# ze swoim chłopakiem! Tego młody Nowak się nie spodziewał...

   1317
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Sławek od kilku dni nocuje w domu Anity Wrzos i czyha na jej oprawcę. Renata nie potrafi tego znieść. Jest zazdrosna o narzeczonego! Wieczorem postanawia wybrać się do domu gwiazdy. Okazuje się, że to nie był zbyt szczęśliwy pomysł... Daniel bezskutecznie szuka pracy, która pozwoliłaby mu na odkupienie skradzionych Dudkom rzeczy. Ola przypomina Danielowi, że ma w tym roku maturę i to na niej powinien się skupić! Tymczasem Przemek składa Danielowi propozycję, która może być dla niego wyjściem z trudnej sytuacji... U Ziębów trwają przygotowania do obiadu, na który zaproszony jest Damian Cieślik. Monika prosi rodziców, by przypadkiem nie wyrwali się przy radnym z jakimiś pytaniami o ich ślub czy planowane dzieci. Tymczasem Damian robi co może, żeby uniknąć spotkania z Moniką i jej rodziną...

   1318
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Renata jest mocno poobijana po starciu z intruzem w domu Anity. Sławek ma pretensje do narzeczonej, że przyjeżdżając do niego naraziła swoje życie. Ale to Renata na komisariacie rozpoznaje wśród podejrzanych byłego męża Wrzos! Jednak Anita to Sławkowi a nie Renacie chce się odwdzięczyć... Kamil idzie odebrać wyniki testu na obecność wirusa HIV. Tym razem to Zuza jest dla niego ogromnym wsparciem... Nieoczekiwanie w domu Hofferów, z odwiedzinami, pojawia się Marta. Po zachowaniu brata wyczuwa, że coś poważnego wydarzyło pomiędzy nim a ojcem. W końcu, zszokowana, dowiaduje się, że Roman już tu nie mieszka# Ewa daje Igorowi nadzieję, że porozumienie z Magdą jest kwestią czasu i jeszcze nie wszystko stracone. Dlatego młody Nowak jeszcze raz usiłuje porozmawiać z dziewczyną. Kolejna wizyta Igora wkurza jednak chłopaka Magdy Ryśka, któremu Magda obiecała, że ojciec dziecka nigdy nie pojawi się w ich życiu! Na dodatek kłótnia z Igorem kończy się bardzo ostrymi bólami porodowymi Magdy...

   1319
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Udało się powstrzymać akcję porodową Magdy! Ale Igor i tak ma wyrzuty sumienia, że przez niego mogło dojść do przedwczesnych narodzin jego dziecka# Na dodatek Rysiek bardzo ostro traktuje młodego Nowaka! W końcu Magda decyduje się na szczerą rozmowę z Igorem... Daniel decyduje się przyjąć zlecenie na przewiezienie towaru z Czech do Polski. Okłamuje przy tym rodziców, że wybiera się w góry z Olą i znajomymi. Prosi Olę, by kryła go przed rodzicami. Dziewczyna jest zła na Daniela, że stawia ją w takiej sytuacji... Właścicielka mieszkania na Wspólnej wymawia Rafałowi wynajem. Roztoccy podsuwają Agnieszce i Rafałowi pomysł wynajęcia domu na przedmieściach. Jednak Ludwika stanowczo protestuje przeciwko wyprowadzce! Tymczasem Emilkę dopadają mdłości...

   Wersja do druku
   • Gość: wuwu 1315-1319 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.10, 20:22
    1315
    Odcinek serialu tv
    Rok produkcji: 2010
    Po wczorajszej imprezie Daniel szuka kluczy od mieszkania ciotki. Wszystko wskazuje na to, że zginęły! Młody Brzozowski ma nadzieję, że wziął je przypadkiem któryś z imprezowiczów. Niestety, w szkole nikt się do tego nie przyznaje! Po lekcjach Daniel z niepokojem otwiera drzwi domu Dudków i... jest przerażony tym, co zastaje w środku! Po barwnych opowieściach Moniki z podróży do Krymu Włodek stara się oswoić z myślą, że radny Cieślik już wkrótce może stać się członkiem jego rodziny. Tymczasem Damian próbuje wyjaśnić z Moniką nieporozumienie związane z tym, co wydarzyło się na wspólnej wycieczce... Ewa zauważa, że Igor bardzo przeżył nieudaną rozmowę z Magdą o ich dziecku. Agnieszka przypomina Ewie, że oprócz spraw syna i zbliżających się narodzin wnuka powinna zadbać także o swoje życie! Idąc za radą przyjaciółki Ewa spontanicznie zaprasza Borysa na kawę...

    1316
    Odcinek serialu tv
    Rok produkcji: 2010
    Roman czeka na telefon od Kamila. Ma nadzieję, że to syn pierwszy przeprosi za mocne słowa, który padły podczas kłótni o Zuzę. Tymczasem Kamil wybiera się na badania, które wykażą, czy on też jest nosicielem wirusa HIV# Daniel postanawia nie zgłaszać policji włamania do domu Dudków. Przekonuje Olę, że sam odnajdzie sprawców kradzieży i liczy w tym na pomoc Przemka. A jeśli mu się nie uda, odkupi skradzione sprzęty! Daniela niespodziewanie odwiedza Andrzej. Czy Brzozowski zorientuje się, że mieszkanie Izy zostało okradzione? Naczelny próbuje pomóc Igorowi w jego problemie. Wysłuchuje jego relacji ze spotkania z Magdą. Sugeruje Igorowi, by brał też pod uwagę uczucia Magdy - a nie myślał tylko o sobie! Pozytywnie naładowany Igor czeka na Magdę pod jej domem. Ale Magda wraca od lekarza# ze swoim chłopakiem! Tego młody Nowak się nie spodziewał...

    1317
    Odcinek serialu tv
    Rok produkcji: 2010
    Sławek od kilku dni nocuje w domu Anity Wrzos i czyha na jej oprawcę. Renata nie potrafi tego znieść. Jest zazdrosna o narzeczonego! Wieczorem postanawia wybrać się do domu gwiazdy. Okazuje się, że to nie był zbyt szczęśliwy pomysł... Daniel bezskutecznie szuka pracy, która pozwoliłaby mu na odkupienie skradzionych Dudkom rzeczy. Ola przypomina Danielowi, że ma w tym roku maturę i to na niej powinien się skupić! Tymczasem Przemek składa Danielowi propozycję, która może być dla niego wyjściem z trudnej sytuacji... U Ziębów trwają przygotowania do obiadu, na który zaproszony jest Damian Cieślik. Monika prosi rodziców, by przypadkiem nie wyrwali się przy radnym z jakimiś pytaniami o ich ślub czy planowane dzieci. Tymczasem Damian robi co może, żeby uniknąć spotkania z Moniką i jej rodziną...

    1318
    Odcinek serialu tv
    Rok produkcji: 2010
    Renata jest mocno poobijana po starciu z intruzem w domu Anity. Sławek ma pretensje do narzeczonej, że przyjeżdżając do niego naraziła swoje życie. Ale to Renata na komisariacie rozpoznaje wśród podejrzanych byłego męża Wrzos! Jednak Anita to Sławkowi a nie Renacie chce się odwdzięczyć... Kamil idzie odebrać wyniki testu na obecność wirusa HIV. Tym razem to Zuza jest dla niego ogromnym wsparciem... Nieoczekiwanie w domu Hofferów, z odwiedzinami, pojawia się Marta. Po zachowaniu brata wyczuwa, że coś poważnego wydarzyło pomiędzy nim a ojcem. W końcu, zszokowana, dowiaduje się, że Roman już tu nie mieszka# Ewa daje Igorowi nadzieję, że porozumienie z Magdą jest kwestią czasu i jeszcze nie wszystko stracone. Dlatego młody Nowak jeszcze raz usiłuje porozmawiać z dziewczyną. Kolejna wizyta Igora wkurza jednak chłopaka Magdy Ryśka, któremu Magda obiecała, że ojciec dziecka nigdy nie pojawi się w ich życiu! Na dodatek kłótnia z Igorem kończy się bardzo ostrymi bólami porodowymi Magdy...

    1319
    Odcinek serialu tv
    Rok produkcji: 2010
    Udało się powstrzymać akcję porodową Magdy! Ale Igor i tak ma wyrzuty sumienia, że przez niego mogło dojść do przedwczesnych narodzin jego dziecka# Na dodatek Rysiek bardzo ostro traktuje młodego Nowaka! W końcu Magda decyduje się na szczerą rozmowę z Igorem... Daniel decyduje się przyjąć zlecenie na przewiezienie towaru z Czech do Polski. Okłamuje przy tym rodziców, że wybiera się w góry z Olą i znajomymi. Prosi Olę, by kryła go przed rodzicami. Dziewczyna jest zła na Daniela, że stawia ją w takiej sytuacji... Właścicielka mieszkania na Wspólnej wymawia Rafałowi wynajem. Roztoccy podsuwają Agnieszce i Rafałowi pomysł wynajęcia domu na przedmieściach. Jednak Ludwika stanowczo protestuje przeciwko wyprowadzce! Tymczasem Emilkę dopadają mdłości...

    Wersja do druku
  • Gość: wuwu 1320-1328 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.10, 20:23
   1320
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Monika niepokoi się milczeniem Cieślika. W końcu Damian dzwoni, by umówić się z Moniką na rozmowę # ma jej coś ważnego do powiedzenia! Monika bierze to za dobry znak i pełna nadziei wybiera się na spotkanie... Czy ta rozmowa będzie przełomem w ich relacjach? Gosia Zimińska niespodziewanie wraca do Polski! Rozstała się z narzeczonym ale twierdzi, że wcale nie dlatego przyjechała. Gosia chce odnowić kontakty z przyjaciółmi. Ale teraz ma zamiar podchodzić racjonalnie do związków z mężczyznami... Agnieszka z Rafałem oglądają dom pod Warszawą. Oboje są nim zachwyceni! Przekonują Ludwikę, że mogłaby tam spędzać czas w pięknym ogrodzie. Jednak Ludwika zarzeka się, że za żadne skarby nie zamieszka poza miastem! Tymczasem Emilka mdleje na lekcji WF-u.

   1321
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Igor decyduje się na ostateczną rozmowę z Magdą i Ryśkiem. Oficjalnie obiecuje, że nie będzie się wtrącał w ich życie i zrzeka się ojcostwa dziecka Magdy. Jednak widać, że ta deklaracja dużo go kosztuje# Kamil pyta Igora, czy jest pewien swojej decyzji? Daniel wraca z Czech zmęczony, ale zadowolony. Otrzymał sporą wypłatę! Ola podchodzi sceptycznie do takiego sposobu na zarabianie pieniędzy. A przede wszystkim nie podoba jej się to, że Daniel oszukuje swoich rodziców... Michał zauważa, że Jesionowscy nie dbają o porządek na Wspólnej. W dodatku po raz kolejny nie zjawili się w pracy! Brzozowski nie wytrzymuje. Chce ich zwolnić# Tymczasem Brzozowska wybiera się na firmową imprezę. Michał nie potrafi ukryć swojej zazdrości # przecież Kinga spotka tam Darka...

   1322
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   W podziękowaniu za uratowanie życia Sławek dostaje od Anity drogi zegarek z wygrawerowaną dedykacją. Renata nie może ukryć swojej zazdrości i zwierza się Marii, że jej narzeczony spędza niemal całe dnie z piękną aktorką! Maria przypomina Renacie o kobiecych sposobach zadbania o uczucie mężczyzny... Gosia odnawia kontakty ze znajomymi. Odwiedza Kamila - swoją dawną miłość. Wspólnie wpadają na pomysł, żeby zrobić imprezę z okazji powrotu Gosi do Polski. Zuza jest mocno zaniepokojona pojawieniem się dawnej ukochanej Kamila... Rafał organizuje przeprowadzkę do domu pod Warszawą. Ludwice jest żal, że zostawia na Wspólnej swoich przyjaciół. Tymczasem Agnieszka jedzie z Emilką odebrać wyniki badań kontrolnych. Emilka jest przerażona # boi się, że wyjdzie na jaw jej wielka tajemnica...

   1323
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Kamil z Zuzą spędzają pierwszą wspólną noc od czasu wiadomości o zakażeniu Zuzy wirusem HIV. Zuza podpytuje Gosię o jej dawną zażyłość z Kamilem# Podczas imprezy ze znajomymi Zuza kaleczy sobie dłoń i ze strachu wykrzykuje, że ma wirusa HIV! Wszyscy goście zamierają... Monika przeżywa rozstanie z Cieślikiem i angażuje w to całą rodzinę. Niczego nieświadomy Damian, czując się wolny, ponownie adoruje Żanetę. Ale Żaneta nie daje się poderwać i wypomina Cieślikowi sposób, w jaki potraktował Monikę! Jednak radny wcale nie ma zamiaru się poddać# Renata nie może sobie poradzić z zazdrością o narzeczonego. Sławkowi bardzo schlebia fakt, że wywołuje w ukochanej tak żywe emocje! Obiecuje Renacie, że zrezygnuje z pracy u Wrzos. Jednak Anita nawet nie chce słyszeć o odejściu Sławka...

   1324
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Wiadomość o HIV Zuzy wywołuje wśród jej przyjaciół różne reakcje. Dla większości z nich nie stanowi to żadnego problemu. Jedynie Filip próbuje przekonać Martę, że to dużo zmienia w ich relacjach z Zuzą - głównie ze względu na bezpieczeństwo Ksawerego! Daniel robi wszystko, by jak najszybciej odkupić sprzęty skradzione z domu Dudków. Tym razem wybiera się po towar do Czech bez Przemka. Ale ma za to otrzymać podwójną stawkę! Ola nie kryje niezadowolenia, że Daniel za bardzo ryzykuje# Jesionowscy proszą Michała o zaliczkę. Michał odmawia - może im zapłacić jedynie za już wykonaną pracę. Jesionowscy są wściekli# Tymczasem Weronika zaprasza Kingę z Michałem do siebie. Na cześć znajomych wspólnie z Adamem urządzają uroczystą kolację. W pewnej chwili miła atmosfera pryska. Do Kingi dzwoni Darek. Michał nie potrafi ukryć zazdrości...

   1325
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Na adres Ewy przychodzi list do Borysa - staje się on pretekstem do ich spotkania. Podczas rozmowy dochodzi do gwałtownej kłótni, która... kończy się w łóżku! Ewa proponuje Borysowi, by ponownie z nią zamieszkał. Orłow zapewnia, że o niczym innym nie marzył! Po wyjściu od Ewy Borys odbiera telefon od Oksany, która pyta, kiedy wróci na kolację# W drodze powrotnej z Czech Daniela zatrzymuje policja! Brzozowski musi pokazać towar, który wiezie w bagażniku# Ola bardzo się martwi - Daniel nie odbiera telefonu# Monika jest zdruzgotana - wylewa swoje żale na Damiana u Ziębów. Tymczasem Cieślik próbuje wytłumaczyć Żanecie nieporozumienie # był przekonany, że jest mężatką i dlatego zrezygnował z zabiegania o jej względy! Monika jest świadkiem dwuznacznej sytuacji między Damianem a Żanetą. To przelewa jej czarę goryczy...

   1326
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Monika zarzuca Żanecie, że spotyka się z Cieślikiem za jej plecami! Maria stara się przekonać córkę, żeby nie osądzała Żanety zbyt pochopnie. Monika jest zbulwersowana, że Ziębowie stoją po stronie synowej, zamiast własnej córki... Dębkowie zapraszają Dankę i Marka na odnowienie swoich przyrzeczeń małżeńskich! Proszą Zimińskich na świadków. Halinka kusi Dankę perspektywą wieczoru panieńskiego, o jakim w czasach młodości nawet nie śniły! A Stefan wyjawia Markowi swój tajny plan na imprezę kawalerską# Gosia prosi Kamila o konsultację medyczną przy artykule, który pisze do gazety. Przy okazji spotkania Kamil zwierza się Gosi ze swoich problemów na studiach, którymi nie chce obciążać Zuzy. Gosia wykazuje bardzo duże zainteresowanie problemami Kamila# Wieczorem Kamil odmawia zdziwionej Zuzie wyjścia na koncert. Na dodatek Zuza przypadkiem orientuje się, że u Kamila była Gosia...

   1327
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Ewa namawia Borysa, żeby jak najszybciej znowu z nią zamieszkał. Borys obiecuje, że jeszcze dziś się do niej wprowadzi. Dzwoni do Oksany i prosi ją o spotkanie. Oksana, widząc Borysa, jest cała w skowronkach, ale ten szybko studzi jej entuzjazm# Jak Oksana przyjmie decyzję Borysa o odejściu? Cieślik uparcie przekonuje Ziębów, że kocha Żanetę! Włodek wyrzuca go z baru. Żaneta nie może uwierzyć, że radny ma czelność nachodzić ją w biurze podróży! Tymczasem Monika przyjmuje nową taktykę uwiedzenia Damiana# Rafał z Agnieszką są zajęci przeprowadzką do wynajętego domu. W ferworze pakowania tylko Ludwika zauważa, że Emilkę coś trapi... W szkole Emilka zwierza się Rudej, że spóźnia jej się okres. Wieczorem robi test ciążowy...

   1328
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Borys wraca do Ewy. Ale Oksana jest zdeterminowana, by go odzyskać! Wydzwania do Orłowa, ale ten nie odbiera telefonów. Oksana nie zamierza się poddawać - grozi, że Ewa dowie się, z kim Borys jeszcze do wczoraj sypiał! Damian Cieślik kolejny dzień przesiaduje w barze u Ziębów w oczekiwaniu na Żanetę. Chce zaprosić ją na koncert! Monika wpada z wizytą do rodziców i robi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę Cieślika. Damian jest jednak świadomy prowadzonej przez nią gry# Wykładowca nie chce dopuścić Kamila do egzaminu, ponieważ opuszczał zajęcia. Hoffer nie chce się tłumaczyć tym, że w tym czasie opiekował się Zuzą. Dzięki Gosi, która mobilizowała go do walki, Kamilowi jednak udaje się przekonać profesora i zdać egzamin. Wieczorem zszokowana Zuza zastaje Kamila i Gosię świętujących przy winie...
  • Gość: wuwu 1329- 1330 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.10, 20:24
   1329
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Emilka jest w ciąży! Zwierza się Rudej w nadziei, że pozostanie to tajemnicą. Zszokowana dzwoni do matki i prosi, by ta jak najszybciej przyjechała... Kompletnie nie wie, jak to powiedzieć Rafałowi, Agnieszce i Ludwice# Zimińscy przygotowują się na wieczór kawalerski i panieński Dębków. Stefan, po cichu, obiecał Markowi szaloną noc w pewnym nocnym klubie. Zimiński wychodzi podekscytowany# Tymczasem, z przyczyn losowych, Halinka błaga Dankę o zorganizowanie jej wieczoru w mieszkaniu Zimińskich. Twierdzi, że na imprezę przygotowała prawdziwą niespodziankę-dynamit! Sławek obiecuje Renacie, że zrezygnuje z pracy u Anity Wrzos. Ale aktorka nawet nie chce o tym słyszeć! Na dodatek Anita mdleje z przemęczenia. Gwiazda ustala ze Sławkiem, że wyjeżdża odpocząć, a on ma urlop. Po powrocie do domu Sławek boi się przyznać Renacie, że się nie zwolnił...

   1330
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Danka nie może dojść do siebie po nocnych szaleństwach z Halinką i jej przyjaciółkami. Dopiero późnym popołudniem z imprezy wraca Marek. Zimińska nie wierzy własnym oczom - jej mąż jest w damskim futrze! I nie ma niczego pod nim!!! W dodatku nie ma też pojęcia, gdzie jest Stefan# Cała szkoła huczy od plotek, że Emilka jest w ciąży! Czarna współczuje Emilce. Radzi jej, żeby powiedziała Dawidowi - to on musi jej teraz pomóc! Emilka dzwoni do Dawida# W tym czasie dyrektor szkoły wzywa Rafała na rozmowę# Sławek prosi Norberta, żeby krył go przed Renatą. Żeby obaj udawali przed jego narzeczoną, że Sławek pracuje w agencji detektywistycznej Norberta. Kolega obiecuje Dziedzicowi lojalność i dyskrecję. Nie chce wnikać w charakter relacji łączących Sławka z piękną aktorką...
   • em.haa Re: 1329- 1330 05.10.10, 20:49
    Biedna Emilka :(


    :D
    • Gość: princessofbabylon Re: 1329- 1330 IP: 81.210.3.* 06.10.10, 08:13
     Jaka tam biedna. Powinna wiedzieć czym może się skończyć przygodny seks. No chyba, że myślała, że może jak umyje się coca-colą, to w ciążę nie zajdzie. ;)
   • Gość: af Re: 1329- 1330 IP: *.net.stream.pl 05.10.10, 21:06
    o jaaaa, o jaaaa! będzie się działo! a to dopiero!
    :D
    • iza232 Re: 1329- 1330 06.10.10, 10:21
     Nic się nie będzie działo. Poprostu zniknie z serialu i dobrze.
     • Gość: Lenka Re: 1329- 1330 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.10, 20:55
      A czemu niby mialaby zniknąć?
      • em.haa Re: 1329- 1330 06.10.10, 21:32
       bo szanowna tak sobie życzy.
   • olaola76 Re: 1329- 1330 06.10.10, 11:58
    Ja sobie za nic nie moge przypomniec faktu iz Gosia spotykala sie z Kamilem ???
    • Gość: mo Re: 1329- 1330 IP: *.subscribers.sferia.net 06.10.10, 12:35
     tak mi coś coś zdaje, że chyba on chciał a ona nie bardzo
    • Gość: Magda Re: 1329- 1330 IP: 89.230.88.* 06.10.10, 12:42
     Gosia spotykała się z Kamilem zaraz na początku, jak Zimińscy przeprowadzili się do Warszawy. Igor ich sobie przedstawił. Gośka studiowała polonistykę (albo dziennikarstwo...) i pamiętam taką scenę jak ją zakochany Kamil oprowadzał po Warszawie szlakiem warszawskich poetów i pisarzy i pokazywał m.in. kamienicę, w której mieszkał Baczyński. A potem Gośka poznała tego przyszłego - byłego męża oszusta (A. Derskur) i to był chyba powód zerwania z Kamilem.
     • em.haa Re: 1329- 1330 06.10.10, 21:32
      A jutro do niego przyjdzie i będzie liczyć że nadal na nią czeka :D
      • aga_ata Re: 1329- 1330 07.10.10, 19:05
       Ciekawe jak rozwiążą akcję z Emilką...
       Poroni?
       Usunie?

       To drugie raczej nie. Jakżebymożnausunąćciążęwserialu?!?!
       • Gość: Ab Re: 1329- 1330 IP: *.opera-mini.net 07.10.10, 20:06
        Stara ja na wioche zabierze i siema.
       • vanmovinia Re: 1329- 1330 07.10.10, 20:09
        urodzi, a dziecko przysposobi Agnieszka. W ten sosob rozwiaze sie jej problem z niezrealizowana potrzeba macierzynstwa.
        • Gość: sdf Re: 1329- 1330 IP: *.toya.net.pl 08.10.10, 00:16
         > urodzi, a dziecko przysposobi Agnieszka. W ten sosob rozwiaze sie jej problem z
         > niezrealizowana potrzeba macierzynstwa.

         albo Igor
         • Gość: Magda Re: 1329- 1330 IP: 89.230.88.* 08.10.10, 13:01
          Igor to raczej skruchą, żalem, dobrocią i wszechogarniającą ojcowską miłością przekona do siebie Magdę i za jakieś 50 odcinków będą szczęśliwą trzyosobową rodziną. A za kolejne 50 odcinków wróci Rysiek i role się odwrócą. Magda stwierdzi, że życie matkipolki nie dla niej i ucieknie z szalonym długo-siwowłosym Ryszardem. A Igor zostanie samotnym ojcem i na śliczną córeczkę zacznie wyrywać kolejne laski.
          Takie są moje przypuszczenia ;)
  • paulinaa Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki 08.10.10, 20:29
   nie oglądam za często NW po wakacjach i nie wiem czy przegapiłam wątek czy go nie było
   chodzi mi o nawiązanie do przedwakacyjnej zapowiedzi i słów Kingi Zabiłeś nasze dziecko. Wyjaśniło się o co to chodziło?
   • Gość: wuwu Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.10, 20:19
    no właśnie!
    chyba nie było takiego momentu?
   • Gość: aga Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki IP: 94.75.112.* 18.10.10, 15:00
    Ignaś zostanie porwany i porywacz zażąda okupu za niego
  • Gość: wuwu 1331-1334 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.10, 20:18
   1331
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Rafał zabiera Emilkę na badania - ma nadzieję, że lekarz wykluczy ciążę. Oboje z Agnieszką postanawiają na razie nie mówić o niczym Ludwice# Podczas badania USG okazuje się, że Emilka jest w ósmym tygodniu! Rafał musi zadzwonić do Tosi i przekazać jej tę wiadomość# Jesionowska opowiada Kindze o swoich kłopotach finansowych. Brzozowska proponuje jej dodatkową pracę - sprzątanie u siebie w mieszkaniu. Słysząc to, Jesionowski robi Michałowi awanturę, że Kinga wykorzystuje jego żonę! Michał ma już naprawdę dosyć nowych pracowników... Marek nic nie pamięta z wieczoru kawalerskiego... Co gorsze, nie ma pojęcia, gdzie jest Stefan! Na szczęście Dębek sam dzwoni do Marka z pociągu jadącego... z Kołobrzegu! Ponieważ stracił portfel, prosi kumpla by zapłacił za jego bilet. Marek też wrócił bez portfela - musi pożyczyć pieniądze od Oli....

   1332
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Oksana chce zniszczyć związek Ewy i Borysa! Pod nieobecność Orłowa przychodzi do Ewy. Zapowiada, że ma jej coś ważnego do powiedzenia# Nagle wraca Borys. Bez zastanowienia wyprasza Oksanę z mieszkania! Cieślik wiesza na dziedzińcu Wspólnej transparent z wyznaniem miłości do Żanety! Żaneta w końcu ulega prośbom Damiana i zgadza się iść z nim na obiad. Niestety, o randce Damiana z Żanetą dowiaduje się Monika... Emilka boi się spotkania z matką, ale Agnieszka dodaje jej otuchy... Po przyjeździe Tosia nie jest w stanie opanować emocji! Oskarża Agnieszkę, Rafała i Ludwikę, że nie potrafili upilnować jej córki! W końcu Ludwika nie wytrzymuje...

   1333
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Oksana chce, żeby Borys wyjechał z nią i Aleksem w góry. Orłow denerwuje się, że Oksana wykorzystuje ich syna do grania na jego emocjach. Zapowiada, że nigdzie z nią nie pojedzie. Oksana ostrzega, że nie odpuści# Wieczorem Aleks przychodzi do Ewy i obraża ją! Emilka zdecydowała, że urodzi dziecko. Tosia chce zabrać córkę z powrotem na Podlasie. Ludwika z Rafałem i Agnieszką starają się przekonać Tosię, że to zły pomysł. W małej miejscowości Emilka może stać się obiektem złośliwych plotek. Niech zostanie u nich, w Warszawie... Co postanowi Tosia? Marek ze Stefanem próbują sobie cokolwiek przypomnieć z przebiegu wieczoru kawalerskiego. Ale nie idzie im to zbyt dobrze... Danka namawia Dębka - którego Halinka wyrzuciła z domu - by błagał żonę o przebaczenie. Tymczasem do Marka przychodzi nieznajoma, atrakcyjna kobieta, która wita się z nim ciepło i prosi o zwrot swojego futra! Zimiński boi się nawet spojrzeć na żonę...

   1334
   Odcinek serialu tv
   Rok produkcji: 2010
   Pomiędzy Zimińskimi panuje chłód absolutny. Marek podejmuje kolejną desperacką próbę załagodzenia sytuacji. Ale Danka nawet nie chce słyszeć o jakichkolwiek przeprosinach! Sytuacja zmienia się kompletnie, gdy do Danki niespodziewanie przychodzi przyjaciółka Halinki z kompromitującymi zdjęciami z jej wieczoru panieńskiego. Teraz to Marek nie chce słyszeć żadnych wyjaśnień żony... Roman przychodzi do mieszkania na Wspólnej po dokumenty. Niespodziewanie spotyka się z Zuzą. Oboje są bardzo skrępowani... Martę martwi konflikt Kamila z ojcem - prosi go, by pierwszy wyciągnął rękę na zgodę... Twierdzi, że ojciec wszystko przemyślał i chyba zmienił zdanie... Maria wypytuje Żanetę, jak się udała jej randka z Cieślikiem. Żaneta prostuje, że to był tylko obiad a nie randka! Damian ma jednak nadzieję na kolejne spotkania, bo widzi, że Żaneta darzy go coraz większą sympatią... Sielanka trwa do momentu, gdy na Wspólnej pojawia się Monika i oświadcza, że ma Damianowi coś bardzo ważnego do powiedzenia...
   • Gość: xyz Re: 1331-1334 IP: 93.159.143.* 12.10.10, 21:41
    Obstawiam, że Monika powie Cieślikowi że jest z nim w ciąży:)
   • Gość: ewa Re: 1331-1334 IP: *.internetia.net.pl 12.10.10, 21:43
    " Sielanka trwa do momentu, gdy na Wspólnej pojawia się Monika i oświadcza, że ma Damianowi coś bardzo ważnego do powiedzenia... "
    ziew powie że w ciąży, o matko, co za nudaaaaa, w serialach meksykańskich jest mniej przewidywalności.
    • Gość: Lenka Re: 1331-1334 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.10, 22:33
     Bo Meksyk jest krajem ciekawszym i bardziej rozwiniętym od Polski, wszystko, chyba tylko procz śniegu, mają lepsze, więc czemu mieliby mieć gorsze seriale.
  • princessofbabylon Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki 13.10.10, 20:11
   Ta Monika jest taka żałosna...
   • Gość: Lenka Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.10, 21:47
    ale tez smieszna i wzruszajaca.
    • Gość: xyz Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki IP: 93.159.143.* 14.10.10, 00:27
     Czy żałosna? Pewnie zależy, kto patrzy... Mnie jest jej żal.
     • Gość: Giga Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.10, 22:43
      Jakies to wszystko malo powazne, niestety
  • nnike 1335 - 1338 20.10.10, 01:58
   1335

   Ziembowie są zszokowani wiadomością, że Monika jest w ciąży z Cieślikiem. Daniel jest także zaskoczony, lecz potwierdza tę wiadomość. Kamil spotyka się z ojcem, by wytłumaczyć mu, że nie zostawi Zuzy z powodu jej choroby. Roman pozostaje przy swoim zdaniu. Z rozmowy wynika, że niełatwo będzie odzyskać zaufanie ojca. Kinga zwierza się Weronice, że gotowa jest zmienić pracę, by tylko Michał przestał być zazdrosny o Darka. Brzozowscy z Ignasiem wybierają się na zakupy. W drodze do hipermarketu ktoś śledzi ich samochód.

   1336

   Michał z Kingą są zrozpaczeni zniknięciem Ignasia, który prawdopodobnie został porwany. Marek nie może się powstrzymać od złośliwości pod adresem Danki. Wypomina jej, że prawiła mu morały. Danka jest skruszona. Honorata znajduje w kieszeni kurtki Romana butelkę wódki. Nie wiedząc co robić, przerażona, mówi o tym Kamilowi. Młody Hoffer nie wierzy, że ojciec mógłby zacząć pić. Wieczorem Roman dowiaduje się, że Honorata była u Kamila i opowiedziała mu o wszystkim. Jest zły i załamany, ponieważ Kamil nawet do niego nie zadzwonił.

   1337

   Basia i Andrzej starają się pocieszyć Michała i Kingę. Wspiera ich też Weronika. Policja prosi Brzozowskich, żeby nikomu nie mówili o zniknięciu synka. Maria martwi się o córkę i jej relacje z radnym. Monika także jest niezadowolona z postępowania Damiana. Rafał i Agnieszka postanawiają, że Emilka musi skontaktować się z ojcem jej dziecka. Dziewczyna dzwoni do Dawida i informuje go, że jest w ciąży. Ten jednak nie ma najmniejszej ochoty na rozmowę. Rafał postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

   1338

   Po dwóch dniach od zniknięcia Ignasia dzwoni porywacz. Za uwolnienie chłopca żąda pół miliona złotych. Borys mówi Ewie, że planuje wyjazd z Aleksem, lecz bez Oksany. Jednak Aleks nie chce jechać bez matki. Borys oskarża Oksanę o manipulowanie synem. Aleks przychodzi porozmawiać z ojcem, ale zachowuje się arogancko wobec Ewy. Kamil pożycza od Igora pieniądze na pierścionek zaręczynowy dla Zuzy. Tymczasem Zuza zwierza się Gosi, że nie chce być powodem złych relacji Kamila z Romanem i poważnie rozważa rozstanie z Kamilem.
   • Gość: słońce Re: 1335 - 1338 IP: *.sptelek.com.pl 20.10.10, 09:59
    Ignasia porwie na pewno ten co teraz zamiata klatki :)
    • chantal10 Re: 1335 - 1338 20.10.10, 17:45
     Też o nim pomyślałam :)
     • em.haa Re: 1335 - 1338 20.10.10, 18:52
      A oni będą pewnie Darka podejrzewać :)
      Wiadomo coś nt. terminu porodu Emilki hahahaha :D
      • Gość: wuwu Re: 1335 - 1338 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.10, 19:35
       no patrzcie, a mnie ten co sprzata klatki nie przyszedłby do głowy, a pewnie, to on :D
       • spacey1 Re: 1335 - 1338 21.10.10, 23:29
        a czemu myślicie, że ten od klatek?
        • Gość: wuwu Re: 1335 - 1338 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.10, 09:39
         bo brakuje mu pieniędzy i nienawidzi Michała? no nie wiem ale tak myślę, że to on będzie :)
        • iza232 Re: 1335 - 1338 22.10.10, 10:42
         Bo czuje się upokorzony tą pracą. A jeszcze teraz Kinga zaproponuje jego żonie sprzątanie swojego mieszkania i on wsiądzie na Michała, że jeszcze żonę chcą mu upokorzyć. Strasznie drażliwy gość.
  • nnike 1339 - 1342 26.10.10, 13:53
   1339

   gor wypytuje Borysa o jego relacje z Aleksem. Agnieszka z Rafałem próbują przekonać Tosię do zmiany decyzji o zabraniu Emilki z Warszawy. Emilka zwierza się Rafałowi, że tak naprawdę nie znalazła w Warszawie przyjaciół. Cieślik martwi się złym samopoczuciem Moniki i proponuje wizytę u dobrego lekarza. Ziębowie starają dowiedzieć się, jakie plany radny ma wobec ich córki. W tym celu Włodek postanawia porozmawiać z Cieślikiem jak mężczyzna z mężczyzną.

   1340

   Michał odbiera kolejny telefon od porywacza. Brzozowscy starają się pożyczyć pieniądze na okup. Inspektor Kuch, policjant zajmujący się sprawami porwań, nadal niczego nie wie o żądaniach porywacza. Halinka namawia Dankę na zrobienie Markowi pikantnej niespodzianki. Stefan także ma dla Marka rady dotyczące postępowania z kobietami. Igor prosi Zuzę, by zadzwoniła do matki Magdy i upewniła się, czy wszystko jest w porządku. Okazuje się, że u dziewczyny rozpoczął się poród. Słysząc to, Igor biegnie do szpitala.

   1341

   Porywacz wyznacza Brzozowskim czas i miejsce przekazania okupu za synka. Michał, w tajemnicy przed Kingą, powiadamia inspektora Kucha. Kamil mówi Marcie o zaręczynach z Zuzą. Marta próbuje dodzwonić się do Romana, ale ten nie odbiera. Renata i Sławek wracają z urlopu; gdy wchodzą do mieszkania, do Dziedzica dzwoni Anita Wrzos. Sławek udaje przed Renatą, że to kolega. Następnego dnia Dziedzic wybiera się do pracy. Mówi Renacie, że to jego pierwszy dzień w agencji detektywistycznej i jedzie do Anity.

   1342

   Kinga jest w rozpaczy. Nie powiodła się próba przekazania porywaczowi okupu. Ma żal do Michała. Kamil ustala z Zuzą datę ślubu. Gosia gratuluje przyjaciółce i zabiera ją na zakupy. W butiku przystojny mężczyzna prawi Gosi komplement, sądząc, że to ona jest przyszłą panną młodą. Oksana niechętnie zgadza się na propozycję Borysa. Orłow ma wpłacić na jej konto 150 tysięcy złotych. Jest to cena za jej milczenie. Oksana obiecuje Borysowi, że zostawi go w spokoju.
   • Gość: A Re: 1339 - 1342 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.10, 15:21
    Slawek ma/mial romans z ta Anita Wrzos czy tylko po prostu u niej pracuje i musi to ukrywac przed zazdrosna Renata? Dawno tego nie ogladalam...

    A ta Gosia to juz naprawde taka piekna i wyjatkowa, ze kazdy facet na nia leci i tu jej komplementy prawia nawet w sklepie, heh. :)
    • nnike Re: 1339 - 1342 26.10.10, 15:46
     Gość portalu: A napisał(a):

     > Slawek ma/mial romans z ta Anita Wrzos czy tylko po prostu u niej pracuje i mus
     > i to ukrywac przed zazdrosna Renata? Dawno tego nie ogladalam...

     Nie ma romansu, choć Anita usilnie nad tym pracuje ;)
     Renata jest tak chorobliwie zazdrosna, że Sławek ze strachu kłamie. Moim zdaniem taka zazdrość prowadzi prosto w ramiona Anity ;)
    • Gość: Lena Re: 1339 - 1342 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.10, 22:00
     Uwazam, ze Gosia jest bardzo atrakcyjna, w bardzo naturalny sposob. Fajna dziewczyna Zuza bardziej zachwyca na pierwszy rzut oka, ale Gosia jest moim zdaniem bardziej subtelna.
   • iza232 Re: 1339 - 1342 26.10.10, 18:13
    Ciekawa jestem co odstawia Monika?
    • nnike Re: 1339 - 1342 28.10.10, 01:31
     iza232 napisała:

     > Ciekawa jestem co odstawia Monika?
     forum.gazeta.pl/forum/w,433,115663215,117760741,1335_1338.html
     • iza232 Re: 1339 - 1342 28.10.10, 10:25
      Wiem o ciąży, czytałam twoje strzeszczenia. Tylko podejrzewam że ta ciąża to urojona albo naciągana przez Monikę paranoiczkę.
  • nnike 1343 - 1346 30.10.10, 00:52
   1343

   Borys proponuje Ewie wspólny wyjazd nad morze. Aleks prosi matkę, żeby przestała dręczyć Borysa. Do Zuzy przychodzi mężczyzna, który przez pomyłkę zabrał z butiku jej suknię ślubną i pyta o ślub Gosi. Rozbawiona Zuza wyjaśnia mu, że to ona jest przyszłą panną młodą. Mężczyznę cieszy ta wiadomość. Marta przeprowadza wywiad z Januszem Gajewskim, założycielem fundacji, która pomaga ojcom samotnie wychowującym dzieci. Gajewski opowiada także Marcie o swojej zawodowej pracy pilota. Kobieta nie ukrywa, że spotkanie wywarło na niej duże wrażenie.

   1344

   Brzozowscy obawiają się, że już nigdy zobaczą synka. Zięba zaprasza Cieślika do baru i prosi radnego, by powiedział mu wprost, dlaczego do tej pory nie oświadczył się Monice. Borys wyznaje Igorowi, że Ewa dowiedziała się o jego związku z Oksaną. Dla Igora jest oczywiste, że Ewa nie wróci, dopóki Borys będzie w ich mieszkaniu. Obaj nie wiedzą, gdzie jej szukać. Tymczasem Ewa jest u Agnieszki. Zwierza się przyjaciółce, że definitywnie kończy znajomość z Orłowem.

   1345

   Kinga stara zebrać milion złotych dla porywaczy Ignasia, niestety taka suma przekracza jej możliwości. Jesionowscy orientują się, że sytuacja wymyka się spod kontroli. Damian pod wpływem alkoholu prosi Monikę o rękę. Następnego dnia nie pamięta tego zdarzenia. Ziębowie podejrzewają, że radny będzie chciał wycofać się z oświadczyn. Renata wypytuje Sławka, na czym polega jego praca w agencji detektywistycznej. Sławek nie udziela jej konkretnej odpowiedzi i w tajemnicy przez narzeczoną nadal spotyka się z Anitą Wrzos.

   1346

   Zdesperowany Michał oświadcza porywaczowi, że nie zapłaci okupu za synka. Zamierza zdobyte pieniądze przeznaczyć na schwytanie mężczyzny, który porwał jego dziecko. Wierzy, że w ten sposób odzyska Ignasia. Maria najchętniej już zaczęłaby przygotowania do ślubu córki. Żaneta oferuje jej pomoc. Anita Wrzos jest przekonana, że nie jest Dziecicowi obojętna i odwzajemnia jego uczucia.
   • Gość: wuwu Re: 1343 - 1346 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.10, 09:54
    ha, a więc jednak Jesionowscy porwą dziecko

    nnike skąd masz tak swieże odcinki jeśli można wiedzieć? ja zwykle z filmupolskiego ściągałam ale tam są raczej z wyprzedzeniem na kilka dni? :)
    • alex_k Re: 1343 - 1346 30.10.10, 14:41
     tu:
     www.telemagazyn.pl/wyszukiwarka/1,20100910,15,1,ga,dz,go,cpr.html
   • princessofbabylon Re: 1343 - 1346 30.10.10, 19:51
    Z tym porwaniem Ignasia jest tak samo jak w "Okupie" z Melem Gibsonem i Rene Russo. Najpierw zbierają sumę, a potem tę sumę przeznaczają na schwytanie porywacza. W Okupie pieniądze ostatecznie miały być przeznaczone dla tego, kto znajdzie porywacza. Kinga zbiera pieniądze i będzie chciała zapłacić, a Michał nie chce. Z tego powodu będą się kłócić i ona mu wykrzyczy, że zabił ich dziecko, bo nie chciał zapłacić. Tak coś czuję. Identyczny scenariusz.
   • Gość: sdf Re: 1343 - 1346 IP: *.toya.net.pl 01.11.10, 17:29
    "Gajewski opowiada także Marcie o swojej zawodowej pracy pilota. Kobieta nie ukrywa, że spotkanie wywarło na niej duże wrażenie"

    Będzie miłość
  • nnike 1347 - 1350 06.11.10, 00:55
   1347

   Michał zamierza umieścić ogłoszenia ze zdjęciem Ignasia w Internecie, gazetach i na ulicach Warszawy. Kontaktuje się też z telewizją. Kinga wspiera męża. Jesionowscy są zdezorientowani, nie wiedzą, co zrobić z Ignasiem, za którego już nie dostaną okupu. Ewa podejmuje decyzję o powrocie do domu. Chce ostatecznie porozmawiać z Borysem. Zuza robi listę rzeczy, które zostały do załatwienia przed ślubem. Pyta Kamila o zaproszenie dla Romana. Kamil uparcie twierdzi, że nie zaprosi ojca na ślub. Igor przestrzega przyjaciela przed taką decyzją.

   1348

   Kinga i Michał z niepokojem oczekują na rezultaty ogłoszeń, które zamieścili. Kuch niespodziewanie przyprowadza Ignasia. Brzozowscy są szczęśliwi z odzyskania synka. Sławek postanawia naprawdę znaleźć pracę w agencji detektywistycznej. Prosi o pomoc do Norberta. Wieczorem Renata pokazuje Sławkowi artykuł o romansie Anity z osobistym ochroniarzem. Ojciec Zuzy dopytuje się o jej relacje z Romanem. Zuza nie potrafi powiedzieć mu prawdy. Marta przynosi ojcu i Honoracie zaproszenie na ślub Kamila i Zuzy. Roman odmawia pójścia na uroczystość.

   1349

   Daniel wciąż nie zebrał jeszcze kwoty potrzebnej do odkupienia skradzionego sprzętu. Ola radzi mu, żeby powiedział o wszystkim rodzicom. Program Marty o samotnych ojcach odnosi sukces. W związku z tym dyrektor programowy ma dla niej ciekawą propozycję. Podczas tego spotkania w biurze Marty niespodziewanie pojawia się Janusz Gajewski. Włodek denerwuje się przed rodzinnym obiadem z Cieślikami. Rodzice Damiana niespodziewanie przychodzą o godzinę wcześniej. Maria jest zdezorientowana. Okazują się oni jednak sympatycznymi ludźmi.

   1350

   Ewa zwierza się Agnieszce, że nadal kocha Borysa. Nie wyobraża sobie jednak związku z mężczyzną, do którego nie ma zaufania. W biurze podróży niespodziewanie pojawia się Aleks. Zdenerwowany informuje Ewę, że Borys wyjeżdża na Ukrainę. Marta proponuje Januszowi współpracę przy reportażu o samotnych ojcach. Ku jej zdziwieniu mężczyzna odmawia. Monika wybiera się do ginekologa, ale nawet matce nie chce powiedzieć dlaczego. Gdy Damian dowiaduje się o tym, pędzi do szpitala.
  • nnike 1351 - 1354 09.11.10, 23:34
   1351

   Trwają przygotowania do ślubu Zuzy i Kamila. Kobieta namawia narzeczonego, żeby ponownie zaprosił ojca na uroczystość. Daniel odkrywa prawdę o towarze, który od kilku tygodni przywozi z Czech do Polski. Są to narkotyki ukryte w maskotkach. Zostaje zatrzymany przez patrol policji. Funkcjonariusze domagają się, by pokazał, co przewozi w bagażniku. Weronika wypytuje Kingę o jej relacje z Michałem. Kinga przyznaje, że chciałaby, aby wszystko dobrze się ułożyło. Wieczorem Michał próbuje nawiązać poważną rozmowę dotyczącą ich związku.

   1352

   Nadchodzi dzień ślubu Kamila i Zuzy. Kamil do ostatniej chwili czeka na przybycie ojca. Daniel zwleka z odwiezieniem maskotek z ukrytymi w nich narkotykami do hurtowni Gąsiora. Ola radzi mu zgłosić się na policję. Chłopak nie potrafi podjąć decyzji, ponieważ obawia się zemsty gangstera. Monika umawia się z Damianem. Z tej okazji kupuje seksowną bieliznę. Maria zauważa zakupy córki. Jest zbulwersowana stylem bielizny i upomina Monikę, że nie wypada tak się ubierać, będąc w ciąży. Ta lekceważy zdanie matki.

   1353

   Zuza i Kamil składają przysięgę małżeńską. Po wyjściu z urzędu stanu cywilnego Zuza zauważa stojącego w oddali ojca Kamila. Michał zwierza się Adamowi, że zamierza ponownie poślubić Kingę. Wprowadza się także do ich wspólnego mieszkania. Wieczorem do Brzozowskich przychodzi Kuch z wiadomością, że policja zatrzymała Jesionowskiego. Daniel zgłasza się na policję. Czeka na przesłuchanie. Nieświadomi niczego Basia i Andrzej zapraszają go na kolację. Podczas przesłuchania Daniel dowiaduje się, że Gąsior obciążył go winą za przewożone narkotyki.

   1354

   Roman postanawia pogodzić się z Kamilem i Zuzą. Maria uświadamia Monice, że jest zbyt zaborcza i w ten sposób nigdy nie doprowadzi do związku z Cieślikiem. Monika zaprasza Damiana na poważną rozmowę w mieszkaniu Ziębów i uwodzi mężczyznę. Maria postanawia pomóc córce w rozmowie i wchodzi do mieszkania. Brzozowscy zapraszają Weronikę i Adama, żeby uczcić odnalezienie Ignasia. Antosia od rana skarży się na ból brzucha. Roztoccy podejrzewają niestrawność. W nocy ból się nasila.
   • Gość: Hella Re: 1351 - 1354 IP: 83.238.58.* 24.11.10, 20:39
    "Maria zauważa zakupy córki. Jest zbulwersowana stylem bielizny i upomina Monikę, że nie wypada tak się ubierać, będąc w ciąży. Ta lekceważy zdanie matki".

    Czy ktoś w końcu się zorientuje, że Moniczka ni hu hu w żadnej ciąży nie jest?
    • nnike Re: 1351 - 1354 25.11.10, 01:14
     Gość portalu: Hella napisał(a):

     > Czy ktoś w końcu się zorientuje, że Moniczka ni hu hu w żadnej ciąży nie jest?

     Widzowie pewnie już dawno, jak również i to, że bardzo w tę ciążę, na chybcika chce zajść ;)
  • nnike 1355 - 1362 25.11.10, 01:17
   1355

   Ola uświadamia Brzozowskim, że Daniel od kilku tygodni jeździł po towar do Czech, by odkupić skradzione sprzęty z domu Dudków. Andrzejowi i Basi jest przykro, że Daniel ich okłamał. Antosia czuje się już lepiej i idzie do przedszkola. W ciągu dnia Weronika odbiera telefon z przedszkola, że Antosia zemdlała. Lekarz stwierdza zatrucie, ale dla bezpieczeństwa zleca też szczegółowe badania. Cieślikowa jest zachwycona perspektywą narodzin wnuka. Monika podczas spotkania jest jakby nieobecna

   1356

   Weronika i Adam jadą z Antosią do szpitala. Wyniki badań wykazują, że Antosia cierpi na niewydolność nerek. Dziecko musi zostać w szpitalu. Daniel wychodzi z aresztu. Andrzej przypomina synowi, że nadal ciąży na nim podejrzenie współudziału w przestępstwie. W szkole Przemek mówi Danielowi, że został wezwany na przesłuchanie. Podczas rozmowy Daniel orientuje się, że Przemek wiedział o przewożonych narkotykach. Roman i Honorata są zaproszeni na uroczysty obiad do Zuzy i Kamila z okazji ich ślubu. Ubierając się, Honorata spostrzega, że przytyła.

   1357

   Badania USG Antosi wykazują, że dziecko urodziło się z jedną nerką. Konieczny jest przeszczep. Honorata zarządza ostrą dietę. Mikołaj jest przerażony poczynaniami matki. Roman też nie jest zadowolony, że będzie teraz jadł głównie warzywa. Daniel zostaje wezwany na komendę. W drzwiach mija się z Przemkiem, który właśnie złożył zeznania. Policjantka uspokaja Daniela. Kolega oczyścił go z podejrzeń. Uradowany Daniel dzwoni do Przemka, żeby mu podziękować. Ten nie odbiera telefonu.

   1358

   Przemek został pobity. Daniel obawia się, że i jego dopadną ludzie Gąsiora. Janusz martwi się, że przez niego Marta straciła temat na reportaż. Przyjeżdża do Konarskiej na plan zdjęciowy i w ramach przeprosin zaprasza ją na kawę. Atmosfera w kawiarni jest miła. Janusz wyraźnie jest oczarowany Martą. Żaneta orientuje się, że Marię coś martwi. Ta nie chce o tym rozmawiać. Ziębowej trudno pogodzić się z myślą, że jej córka zmyśliła ciążę. Próbuje przekonać Monikę, by jak najszybciej powiedziała Damianowi prawdę.

   1359

   Monika nadal udaje przed Damianem, że jest w ciąży. Janusz Gajewski ma zabiera Martę do aeroklubu. Tam poznaje Konarską z mistrzynią lotów na szybowcach. Marta jest zachwycona. U Zimińskich zjawia się Piotr, nowy przyjaciel Gosi. Byli umówieni na spotkanie ze starszą córką Zimińskich. Gosia spóźnia się. Kiedy się pojawia, poirytowany Piotr robi jej wymówki w obecności rodziców dziewczyny. Danka obserwuje to z niepokojem, natomiast Marek jest zachwycony, że córka znalazła sobie porządnego i punktualnego mężczyznę.

   1360

   Monika wyznaje Damianowi, że okłamywała go, mówiąc, że jest z nim w ciąży. Antosia źle znosi dializy. Weronika z Adamem nie wiedzą, jak mają ją podtrzymać na duchu. Pozostaje im nadzieja, że Weronika będzie mogła być dawcą nerki dla córki. Daniel stresuje się powrotem Dudków z USA. Andrzej proponuje synowi pomoc w rozmowie z nimi. Daniel przyznaje się ciotce, że podczas ich nieobecności doszło do kradzieży. Na szczęście Dudkowie przyjmują to spokojnie. Daniel sądzi, że jest śledzony. Obawia się, że grozi mu niebezpieczeństwo.

   1361

   Weronika nie może zostać dawcą nerki dla córki z powodu niezgodności tkankowej. Adam proponuje żonie, by wspólnie odszukali biologicznego ojca Antosi. Koleżanka radzi Honoracie, by zamiast stosowania diety dokonała w pewnych zmian w życiu. Podaje jej numer telefonu do tajemniczego Gabriela. Andrzej obawia się o życie syna. Poprosi policję, by przydzieliła Danielowi ochronę. Spotyka się jednak z odmową. Daniel mówi w komisariacie, że chyba ktoś go śledzi.

   1362

   Ludzie Gąsiora napadają na Daniela. Dudkowie są zaskoczeni tempem, z jakim rusza promocja ich książki. Do Jerzego dzwoni sekretarz Burzyńskiego. Oznajmia mu, że powinien spotkać się z jego szefem. Dudek lekceważy tę sprawę. Honorata, w tajemnicy przed Romanem, szykuje się na spotkanie z poleconym przez koleżankę mężczyzną. Roman jest zaniepokojony zachowaniem ukochanej i zaczyna być zazdrosny. Podjeżdża po południu do warzywniaka Honoraty i odkrywa, że nie ma jej w pracy. Honorata spotyka się z Gabrielem.
   • Gość: R Re: 1355 - 1362 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.10, 07:43
    > Badania USG Antosi wykazują, że dziecko urodziło się z jedną nerką. Konieczny jest przeszczep.

    Trochę mi się nie chce wierzyć, że w XXI wieku córka takich dzianych i wykształconych mieszkających w Warszawce Weroników i Adamów nie miała od urodzenia robionego USG (choćby po urodzeniu)!
    • Gość: R Re: 1355 - 1362 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.10, 07:45
     albo USG w czasie ciąży
    • Gość: zenek Re: 1355 - 1362 IP: *.radom.vectranet.pl 25.11.10, 09:11
     a po coz dziecku ktoremu nic nie dolega robic usg nerek? w ramach badan kontrolnych? no bez przesady! Osobiscie znam malzenstwo, ktore dowiedzialo sie ze ich 14-letni syn urodzil sie z 1 nerka!!! Rowniez w 21wieku, wyksztalceni ludzie i w duzym miescie, no ale trudno zeby robic dziecku usg wszystkich narzadow dziecku zeby sprawdzic czy czegos mu nie brakuje ;/
     • Gość: bet Re: 1355 - 1362 IP: *.pz1-nat.espol.com.pl 25.11.10, 10:28
      z tego co pamietam, to mi lekarz w któryms tygodniu ciazy na usg sprawdzał czy wszystkie narzady u dziecka rowijaja sie prawidłowo. Jezeli miala robione usg w ciazy, to na 100% by lekarz wykryl,ze jest jedna nerka, a chyba teraz kazda kobieta ma robione , nie to co kiedys, a Weronika nie tak strasznie dawno rodzila. Jak przeczytalam to streszczenie , to zaczełam sie smiac, bo dla mnie to ewideintna głupota:)
      • ewa0181 Re: 1355 - 1362 27.11.10, 19:34
       Wielka Twoja wiara w umiejętności lekarzy. Do pozazdroszczenia. Mojej znajomej lekarz mówił w czasie każdego jednego USG jakie to piękne i zdrowe dziecko a nie zauważył, że dziecko ma pół serduszka... Jeszcze w dodatku mówił, że serce ma 4 jamy a przecież miało tylko dwie. Dlatego takie śmieszne to nie jest, że rodzice dowiadują się nagle, że ich dziecko ma 1 nerkę i to w dodatku chorą.
       • Gość: ;P Re: 1355 - 1362 IP: *.cpe.ge-0-2-0-1109.arcnqu2.customer.tele.dk 01.12.10, 03:41
        Czyżby Roman zapylił upośledzoną Honoratkę ? Czy też może ta puści go w trąbe a Roman wróci do Ewy ???
  • nnike 1363 - 1366 02.12.10, 23:20
   1363

   Roztoccy tracą nadzieję, że uda im się znaleźć Petrusa. Maria radzi Weronice, by poprosiła o pomoc narzeczonego Renaty. Sławek przychodzi do Roztockich. Weronika wyjawia mu, że Sebastian był świadkiem koronnym w procesie mafii. Dziedzic przyznaje, że to utrudni poszukiwania. Jerzy przyjmuje niespodziewanego gościa _ Mieczysława Burzyńskiego. Pewny siebie mężczyzna twierdzi, że jest biznesmenem i ma dla Dudka poważną propozycję. Piotr oświadcza się Gosi.

   1364

   Janusz zaprasza Martę do siebie. Piotr zabiera Gosię na niezapowiedzianą wycieczkę. Okazuje się, że chce pokazać jej mieszkanie, które dla niej znalazł. Gosia jest wzruszona, że Piotr tak o nią dba. Jednak Dance nadopiekuńczość Piotra wydaje się podejrzana. Kamil idzie na spotkanie DDA. Pod ośrodkiem spotyka Magdę. Zauważa, że kobieta jest pod wpływem alkoholu. Hoffer zabrania jej iść na spotkanie. Wieczorem Kamil kłóci się z Zuzą o to, czy powinni powiedzieć o wszystkim Igorowi.

   1365

   Marta wyznaje Januszowi, że ma męża i dziecko. Igor postanawia porozmawiać z Magdą. Czeka na nią w ośrodku, gdzie odbywają się spotkania DDA. Magda idzie do Kamila i robi mu awanturę, że na nią naskarżył Igorowi. W końcu jednak przyznaje, że napiła się alkoholu, bo rzucił ją chłopak i znowu została sama. Kolejne dializy bardzo męczą Antosię. Roztoccy zastanawiają się, co zrobić, jeśli nie uda im się odnaleźć Sebastiana. Na szczęście Sławek ma dla nich poufną informację _ Petrus żyje i jest zdrowy. Jednak miejsce jego pobytu jest ściśle tajne.

   1366

   Antosia traci przytomność i zostaje zawieziona do szpitala. Gosia Zimińska wyprowadza się od rodziców do nowo wynajętego mieszkania. Marek jest zdenerwowany, bo musi zdążyć z przewiezieniem rzeczy córki przed pracą. Nieoczekiwanie zjawia się Piotr i proponuje pomoc. Zuza przekonuje Kamila, że powinien powiedzieć Igorowi o tym, że Magda wróciła do nałogu. Kamil w końcu ulega, ale najpierw chce porozmawiać z Magdą. Spotyka ją w ośrodku DDA i zaprasza do siebie. Magda przyznaje, że nie radzi sobie z samotnym macierzyństwem.
   • lilith76 Re: 1363 - 1366 02.12.10, 23:56
    Magda przy
    > znaje, że nie radzi sobie z samotnym macierzyństwem.

    Jakim samotnym? Z rodzicami przecież mieszka.
    • em.haa Re: 1363 - 1366 03.12.10, 08:39
     Piotr oświadcza się Gosi.
     Ta to ma wzięcie, błyskawicznie wszyscy się jej oświadczają :D
     • nioma Re: 1363 - 1366 03.12.10, 11:14
      Kto to jest Janusz i Marta?
      • jak-kania-dzdzu Re: 1363 - 1366 03.12.10, 12:34
       No Marta Konarska (Jabłczyńska), matka dziecku, żona Filipowi, córka Hofferowi, największa gwiazda TeVałeN Warszawa, która prowadzi tam program "Mama w wielkim mieście" i zrobiła wywiad z samotnym ojcem, super pilotem Januszem (Radosław Pazura), z którym ewidentnie flirtowała, gdyż czuje się zaniedbywana przez nierozgarniętego i niezorganizowanego męża.

       A swoją drogą, to już scenarzystom zaczyna brakować ciekawych pomysłów i idą na łatwiznę. Już był wątek z chorym dzieckiem i innym ojcem (mały Kuba, kiedy to Andrzej dowiedział się, że go Baśka zdradziła), teraz na gwałt trzeba odnaleźć Deląga, który jest, dla utrudnienia, świadkiem koronnym, zupełnie tak jak Grzegorz Zięba.
       No a te zaręczyny Gośki z tym nowym to po ilu tygodniach? 2 - 3?
       No i rzecz jasna nawrócony, wspaniały, cierpiący Igor musi dostać nagrodę w postaci ślepo zakochanej w nim kobiety i córki, które ni z tego, ni z owego porzucił dotychczas bardzo kochający facet.
       Jednak po tylu latach (od 2003 roku) to faktycznie wyczerpuje się potencjał chyba każdego serialu. Tak było z klanem, Mjm, Samym życiem teraz z Na wspólnej wszystkie te seriale zaczynają się robić groteskowe, wątki z kosmosu wzięte,cudowne zbiegi okoliczności, a Klan to już się stał parodią samego siebie.
       • nioma Re: 1363 - 1366 03.12.10, 13:11
        o, dziekuje, gapa ze mnie.
        A Deląg ukrywa się w wynajmowanym mieszkaniu w Zakrzewiu :)
        • Gość: jakitokot Re: 1363 - 1366 IP: *.cm-6-5a.dynamic.ziggo.nl 03.12.10, 14:16
         poniewaz serial ogladam od niedawna
         prosze o osiwcenie gdzie jest maz Zanety (tu w streszczeniu wyczytalam ze jest jakims swiadkiem koronnym. to gdzie sie znajduje, zginal czy w wiezieniu?)
         • jak-kania-dzdzu Re: 1363 - 1366 03.12.10, 14:37
          Aktor chciał zrezygnować, więc go scenarzyści wysłali za granicę, wplątali w jakieś ciemne interesy, potem zrobili świadkiem koronnym, ukrywał się za tą granicą, więc nie mógł wrócić do serialu, rodzinie powiedzieli, że umarł, zrobili nawet pogrzeb, później okazało się, że Grześ jednak żyje, ale się ukrywa, wrócił na moment, ale szybko opuścił Żanetę i dziecko, bo podobno za granicą założył sobie drugą rodzinę i woli być z tamtą.
          Strasznie scenarzyści kombinowali z tą postacią, bo aktor już nie chciał grać, a że Grześ był bardzo lubiany przez widzów, więc próbowano stworzyć taką sytuację żeby w każdej chwili można było przywrócić postać do serialu. Zresztą takie cuda się dzieją w serialach, że pewno w najmniej spodziewanym momencie, jak Żaneta sobie ułoży życie z jakimś innym, to nagle bach! i zjawi się Grześ.
          • Gość: jakitokot Re: 1363 - 1366 IP: *.cm-6-5a.dynamic.ziggo.nl 03.12.10, 14:46
           dziekuje dziekuje :)
  • princessofbabylon Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki 03.12.10, 22:15
   Piotr oświadcza się Gosi.

   No bo się poskładam :D Przepędziłabym takiego na cztery wiatry.
   • sundry Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki 04.12.10, 08:48
    Wcześniej też miała Piotra, to ten sam?
    • Gość: xyz Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki IP: 93.159.143.* 04.12.10, 10:32
     A skąd. Tamten był szują, a ten jest księciem:) I chyba ma zakład pogrzebowy, co?;-) Wiem, wiem, mjm, ale tak mi się kojarzy i nic na to nie poradzę;D
     Ale oświadczyny po 3 tygodniach nie muszą źle wróżyć. Istnieją szczęśliwe małżeństwa (wieloletnie) po takim szalonym starcie. Czasami ludzie po prostu wiedzą:)
  • nnike 1367 - 1370 10.12.10, 01:14
   1367

   Hoffer jest zaniepokojony zachowaniem Honoraty. Podejrzewa narzeczoną o zdradę. Danka zaprasza Gosię i Piotra na obiad. Ola uważa, że Piotr jest wobec Gosi nadopiekuńczy i narzuca jej swoje zdanie. Dziwi się, że rodzice tego nie zauważyli. Monika jest w depresji po rozstaniu z Cieślikiem. Na domiar złego spotyka w barze Damiana, a ten udaje, że jej nie widzi. Ziębowie martwią się o córkę, ale nie wiedzą, jak jej pomóc. Maria radzi Monice, by poszła do lekarza.

   1368

   Asystent Burzyńskiego ma dla Jerzego przesyłkę. Jest to zaliczka za napisanie biografii jego szefa. Dudek jest oburzony. Nie chce pieniędzy i nie zamierza napisać książki o biznesmenie. Wydawca Jerzego uświadamia mu, że Burzyński to członek mafii. Hoffer zaczyna śledzić Honoratę, by się przekonać, czy go zdradza. Zuza mówi Igorowi prawdę o Magdzie. Igor ma żal do Kamila, że jest lojalny wobec Magdy, a przed nim, swoim przyjacielem, ukrywał tak ważną informację.

   1369

   Ziębowa zauważa nieobecność Moniki i obawia się, że córka poszła do Cieślika. Tymczasem Monika jest u lekarza. Wkrótce pozna przyczynę dolegliwości. Filip dostaje propozycję uczestnictwa w targach sztuki w Berlinie. Marta gratuluje mężowi, lecz jest jej przykro, że Filip chce jechać sam. Jerzy znajduje w Internecie potwierdzenie, że Burzyński jest gangsterem. Tym bardziej nie zamierza napisać jego biografii. Jednak po niespodziewanej wizycie Burzyńskiego Dudek zaczyna rozumieć, że odmowa napisania książki może go drogo kosztować.

   1370

   Adam oznajmia Kindze, że jest o krok od decyzji o nielegalnym kupieniu nerki do przeszczepu dla Antosi. Weronika uważa, że jest to niemoralne. Filip wyjeżdża do Berlina. Marta spotyka Janusza. Gajewski prosi o chwilę rozmowy. Twierdzi, że to dla niego bardzo ważne. Podczas wizyty u lekarza Monika dowiaduje się, że będzie miała dziecko. Maria nie wierzy, że córka naprawdę jest w ciąży. Urażona takim traktowaniem Monika wyprowadza się od Ziębów. Nie bacząc na konsekwencje, zamierza powiedzieć Damianowi o dziecku.
   • em.haa Re: 1367 - 1370 10.12.10, 08:30
    Wiedziałam, że Monika w końcu dopnie swego :)
   • Gość: :))) Re: 1367 - 1370 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.10, 20:14
    nieźle :D
    romans Marty nabiera rumieńców i historia z Moniką podoba mi się coraz bardziej :)
    • Gość: jj Re: 1367 - 1370 IP: *.dynamic.chello.pl 14.12.10, 15:15
     Naciągane chyba mocno, bo jajeczkowanie miała, kiedy on sobie pojechał do Brukseli ;) Chyba, że w serialach można zajść w ciążę w dowolnie wybranym dniu cyklu ;))))
     • lilith76 Re: 1367 - 1370 16.12.10, 00:13
      Jajeczkowania nie widać :D
      Widać, że się na nie zanosi (przypadek Ziębówny) i że już jest po.
      A pęcherzyk może poczekać z pęknięciem kilka dni (stąd te czasem dłuższe cykle). Tak miała moja znajoma z pracy - mąż pojechał w delegację "do Brukseli", gdy wrócił poszaleli, bo miało być już bezpiecznie :) No i to bezpiecznie poszło właśnie do przedszkola.
      • gazeta_mi_placi Re: 1367 - 1370 08.01.11, 19:30
       Znajome z pracy spowiadają Ci się z takich intymnych rzeczy? Super :P
       Szkoda, że jeszcze nie powiedziała w jakiej pozycji poczęli :-)
  • nnike 1371 - 1374 15.12.10, 23:24
   1371

   Roman utwierdza się w przekonaniu, że Honorata go zdradza. Igor jest bardzo przejęty spotkaniem z Magdą. Ma nadzieję, że po raz pierwszy zobaczy córkę. Ewa prosi syna, żeby zrobił zdjęcie Julci. Okazuje się jednak, że Magda przyszła na spotkanie sama. Igor stara się ukryć rozczarowanie. Sebastian jest poruszony opowieścią Weroniki o problemach zdrowotnych Antosi. Weronika uświadamia Petrusowi, że jego nerka mogłaby uratować życie ich córki. Sebastian jest zaskoczony tą prośbą.

   1372

   Roman podejrzewa, że Honorata spotka się z innym mężczyzną. Jedzie do jej mieszkania. Dudek zaczyna pracę nad biografią Mieczysława Burzyńskiego. Biznesmen aż nadto wczuwa się w rolę i bardzo szczegółowo opowiada o dzieciństwie. Jerzy jest znudzony. Z marazmu wyrywa go telefon do Burzyńskiego. Biznesmen wydaje polecenie zlikwidowania nieposłusznego pracownika. Ewa jest zachwycona zdjęciem Julki. Igor pokazuje fotografię dziewczynki Zuzie i Kamilowi. Zuza dzwoni do Magdy, żeby pogratulować jej ślicznej córeczki.

   1373

   Podczas przerwy w pracy Marta spotyka się z Januszem. Gajewski proponuje weekend za miastem. Sebastian nie zgodził się na oddanie nerki do przeszczepu dla Antosi. Proponuje jednak Weronice pieniądze na leczenie Antosi. Weronika jest oburzona tą propozycją. Zaniepokojeni Ziębowie szukają Moniki. Włodek wypytuje sąsiadów, czy widzieli jego córkę. Maria dzwoni do szpitali, a także do koleżanek Moniki. W końcu Ziębowie decydują, by zgłosić policji zaginięcie córki. Niespodziewanie Monika pojawia się na Wspólnej.

   1374

   Ewa namawia Igora, by jak najszybciej spotkał się z Magdą. Igor postanawia działać i dzwoni do Magdy. Umawiają się na spacer. Doświadcza niesamowitej chwili. Po raz pierwszy może wziąć córeczkę na ręce. Ludwika wraca od Tosi i Emilki z Podlasia. Alarmuje rodzinę, że trzeba koniecznie pomóc Emilce. Jej zdaniem dziewczyna cierpi na depresję. Ludwika przekonuje Rafała i Agnieszkę, że muszą jak najszybciej sprowadzić Emilkę z powrotem do Warszawy.
   • Gość: jakaja Re: 1371 - 1374 IP: *.centertel.pl 16.12.10, 09:06
    No wreszcie!
    Mam nadzieję, że Emilka wróci i akcja sie rozkręci.
   • iza232 Re: 1371 - 1374 16.12.10, 11:24
    Kolejna mała Julia... Jakby innych imion nie było.
    Zaginięcie Moniki zgłaszają na policji. Jeden dzień jej nie widzieli a już dzwonią na policję. Idiotyzm.
    • lilith76 Re: 1371 - 1374 16.12.10, 11:39
     Dają rzadkie imię - kwas.
     Dają oklepane do bólu - kwas.

     :)
  • nnike 1375 - 1378 21.12.10, 00:39
   1375

   Iga zabiera Ksawerego na kilka dni do siebie. Korzystając z wolnego czasu Marta umawia się z Januszem na wycieczkę. Filip niespodziewanie wraca z Berlina. Burzyński przychodzi do Dudków pod nieobecność Jerzego. Mieczysław jest zachwycony Izą. Weronika jedzie z Antosią do szpitala na kolejną dializę. W tym czasie do Roztockich przychodzi Sebastian. Adam w ostrych słowach zabrania Petrusowi odwiedzać Antosię. Sebastian nie zraża się i odnajduje Weronikę, ponieważ ma jej coś ważnego do powiedzenia.

   1376

   Marta decyduje, że nie pojedzie z Filipem do Berlina, gdyż oznaczałoby to dla niej rezygnację z wymarzonej pracy. Filip jest zawiedziony postawą żony. Kamil ostrzega ojca przed innymi adoratorami jego pięknej narzeczonej. Hoffer przejmuje się słowami syna i postanawia się radykalnie odmłodzić, by pasować wyglądem do Honoraty. Udaje się do stylisty. Igor nie może dodzwonić się do Magdy. Okazuje się, że dziewczyna zgubiła telefon, co dla jej rodziców jest kolejnym dowodem nieodpowiedzialności. Igor kupuje jej nowy aparat.

   1377

   Roztoccy czekają na wyniki badań dotyczących zgodności tkankowej Sebastiana i Antosi. Filip namawia Martę, by wyjechała z nim do Berlina. Kobieta dowiaduje się, że nie może liczyć na powrót do pracy po półrocznym urlopie. Maria nalega, by córka powiedziała Damianowi o ciąży. Cieślik przypadkiem dowiaduje się o stanie Moniki. Ma pretensje do Ziębów, że ukrywali przed nim tę wiadomość. Cieszy się jednak, że zostanie ojcem.

   1378

   Damian skarży się Ziębom, że Monika nie chce z nim porozmawiać. Maria przyznaje, że Cieślik nie zasłużył na takie traktowanie. Roman zamierza poddać się operacjom plastycznym. Kupuje także sprzęt do ćwiczeń gimnastycznych. Filip mówi Dolniakowi, że Marta nie chce wyjechać z nim na półroczne stypendium. Mężczyzna staje w obronie Marty. Tłumaczy Filipowi, że sam również wyjechał zagranicę dla kariery, co o mało nie zniszczyło jego małżeństwa. Marta odwiedza Janusza, by się z nim pożegnać.
  • nnike 1379 - 1386 04.01.11, 18:51
   1379

   Mieczysław nalega, by Jerzy oddał mu pierwszy rozdział biografii. Magda skarży się Igorowi, że rodzice nieustannie ją kontrolują. Igor mówi jej, że musi udowodnić rodzicom, że zasługuje na ich zaufanie. Lekarz uświadamia Sebastianowi, że nie każdy ojciec zdecydowałby się na oddanie nerki dziecku. Petrus prosi lekarza o dyskrecję. Nie chce, by Antosia dowiedziała się, że jest jego córką. Adam postanawia przeprosić Sebastiana za zachowanie podczas ostatniego spotkania.

   1380

   Laura ma dla Jerzego propozycję, która może uratować jego książkę. Magda odwiedza Igora. Jest rozżalona ciągłymi nieporozumieniami z rodzicami. Chciałaby wynająć mieszkanie i liczy na pomoc młodego Nowaka. Weronika ma wyrzuty sumienia, że ciężar spraw związanych z przeszczepem spadł na Sebastiana. Dla Adama postawa Sebastiana jest naturalna. Gdyby mógł, zachowałby się tak samo. Spotyka się jednak z Petrusem, by zaproponować mu finansową pomoc. Reakcja Sebastiana zaskakuje Roztockiego.

   1381

   Filip zdecydował, że nie jedzie na stypendium do Berlina. Konarska nadal spotyka się z Januszem. Gosia pisze artykuł o nosicielach wirusa HIV i reakcji ich przyjaciół na tę wiadomość. Pyta Zuzę, czy zgodziłaby się na publikację jej historii. Maria ma pretensje do Włodka, że nalegał, by Cieślik adorował Monikę. Kiedy na dziedzińcu Wspólnej pojawia się uliczna kapela, Ziębowie są przekonani, że zorganizował to Damian. Niestety, chwilę później mężczyzna wchodzi do baru, nie zauważając Moniki.

   1382

   Weronika i Antosia odwiedzają Sebastiana w szpitalu. Matka Magdy jest zdenerwowana decyzją córki o wyprowadzeniu się. Pyta Igora, czy to prawda, że zamieszka z Magdą. Nowak twierdzi, że nigdy tego nie planował, gdyż z Magdą nic go nie łączy. Kobieta uprzedza go, że jej córka myśli inaczej. Jerzy jest zmęczony pisaniem biografii Burzyńskiego pod czujnym okiem Laury. Dzwoni do Mieczysława i zmyśla historię o nagłym wyjeździe do Petersburga, który zlecił mu wydawca.

   1383

   Filip robi żonie niespodziankę i po pracy zabiera ją na obiad. Spotykają Janusza, który także był umówiony z Martą. Po powrocie do domu Marta wychodzi spotkać się z kochankiem pod pretekstem zrobienia zakupów. Przypadkowo świadkiem ich czułego powitania jest sąsiad Konarskich. Gosia musi poprawić artykuł. W tym czasie przychodzi Piotr. Jest zniecierpliwiony, że po raz kolejny praca Gosi psuje im plany. Sugeruje, że dziewczyna w ogóle nie powinna pracować. Danka jest oburzona takim postawieniem sprawy.

   1384

   Dolniak zaprasza Martę i Filipa na swoją działkę za miastem. Marta nie chce pójść. Podejrzewa, że sąsiad widział, że całowała się z Januszem. Filip ją jednak przekonuje, aby się zgodziła. Podczas ogniska Dolniak próbuje poważnie porozmawiać z Martą. Daje jej do zrozumienia, że zaniedbując swoje małżeństwo, może stracić coś bardzo ważnego w życiu. Damian próbuje przekonać Monikę, że jeszcze nie jest za późno, aby uratować ich związek. Sebastian mówi Weronice, że przeszczep nerki zostanie przeprowadzony już za tydzień.

   1385

   W domu Agnieszki i Rafała zjawia się Emilka. Opowiada o przykrościach, jakie spotykają ją w jej rodzinnej miejscowości. Ludwika decyduje, że Emilka zostanie w Warszawie. Zuza czyta artykuł Gosi o ludziach zarażonych wirusem HIV. Okazuje się, że podane zostały jej wiek, wykształcenie, miejsce pracy i informacja, że właśnie wyszła za mąż. Zuza boi się, że ktoś z jej pracy domyśli się, że jest chora. Iza wychodzi z Klementynką na spacer, by nie przeszkadzać Jerzemu i Laurze w pracy. Nieoczekiwanie spotyka Burzyńskiego.

   1386

   Emilka chce oddać dziecko. Ludwika tego nie rozumie. Rafał uważa, że dziewczyna sama musi podjąć decyzję. Okazuje się, że Emilka znalazła już parę, która jest zainteresowana adopcją. Dębkowa opowiada Dance o urlopie w Brazylii. Jest zachwycona tamtejszym kultem ciała. Halinka postanawia zatroszczyć się o swój wygląd. Na początek planuje operację plastyczną twarzy. Ewa i Żaneta dostają biznesową propozycję od Cezarego Małeckiego, którego Ewa poznała podczas pobytu z Borysem na Ukrainie. Kobiety zastanawiają się, czy przyjąć ofertę.
   • Gość: ;P Re: 1379 - 1386 IP: 78.8.104.* 04.01.11, 19:34
    "Filip namawia Martę, by wyjechała z nim do Berlina. Kobieta dowiaduje się, że nie może liczyć na powrót do pracy po półrocznym urlopie."

    Jakim urlopie znowu ? Przecież pracuje...
    • mallina Re: 1379 - 1386 04.01.11, 20:49
     wyjezdzajac do berlina pewnie wzielaby urlop(bezplatny jak sie domyslam). wracajac po pol roku jej miejsce pracy pewnie by bylo zajete. tak ja to zrozumialam.
     • Gość: xyz Re: 1379 - 1386 IP: 93.159.143.* 04.01.11, 23:15
      Pewnie, a Filip może ot tak sobie zostawić na pół roku galerię Maxa :)
      • mallina Re: 1379 - 1386 05.01.11, 13:38
       tego to nie wiem, NW znam tylko z zajawek w tv i opisow na forum;-)
       • malarot Re: 1379 - 1386 03.02.11, 18:48
        Ktoś opisuje jeszcze? Ja po długiej nieobecności na wspólnej próbuje wrócić i musze sie wciągnąc. Dlaczego Marta ma na boku faceta?
        Zastanawiam sie co jeszcze zmienilo przez ostatni rok? Czy ktos w skrócie moze mnie wciągnąc w terazniejszosc?
  • argentea Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki 05.01.11, 12:41
   Ale nowe odcinki, dzięki roli Jana Jankowskiego, nabrały tempa. I śmieszne są też.
   • vandikia Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki 07.01.11, 12:39
    a ja przyznam, że wczoraj czy przedwczoraj się autentycznie rozbawiłam odcinkiem Na Wspólnej i się dawno tak nie obśmiałam, jak pani Dykiel rozmawiała z córką, cała akcja z poszukiwaniami, dzwonieniem do koleżanek ze szkoły, teksty po powrocie Moniki do domu, genialne :)
    • Gość: Co nowego Re: Na Wspólnej 8 - nowe odcinki IP: *.tktelekom.pl 26.01.11, 22:04
     A może ktoś wie, co będzie dalej? Dawno nie było nowych streszczeń...
    • nnike 1391 - 1394 28.01.11, 00:38
     1391

     Stan Sebastiana po operacji jest krytyczny. Burzyński oddaje Dudkowi komputer, którego nie udało się naprawić. Jednak Laura skopiowała wcześniej książkę Jerzego. Brakuje tylko kilku ostatnich stron. Dudek nie ma ochoty dokończyć biografii. Małecki zamierza oszukać Ewę i Żanetę. W ostatniej chwili Ewa prosi o umowę potwierdzającą, że rzeczywiście współpracuje on z ośrodkiem wypoczynkowym "Rajski zakątek". Mężczyzna tłumaczy, że nie ma jej przy sobie. Namawia, by zadzwonić na Ukrainę i po prostu o niego zapytać.

     1392

     Antosia czuje się dobrze po operacji, jednak lekarze ostrzegają, że trzeba poczekać kilka dni, by stwierdzić, czy jej organizm przyjął przeszczep. Weronika martwi się stanem Sebastiana. Zimiński nie może się doczekać wyprowadzki Halinki. Dębkowa jednak po powrocie ze szpitala oświadcza, że w takim stanie nie może się pokazać mężowi. Adwokat Zuzy wraz z jej byłym szefem uzgadniają warunki ugody. Kobieta ma otrzymać równowartość półrocznego wynagrodzenia, ale w zamian nie będzie żądała od firmy przeprosin. Zuza jest oburzona.

     1393

     Agnieszka i Rafał próbują przekonać Emilkę, by nie oddawała dziecka do adopcji. Zuza spotyka się z adwokatem z Krajowego Centrum do spraw AIDS. Wydawca Dudka gratuluje mu wstępnej wersji biografii Burzyńskiego. Ale przekonuje, że z tego materiału mogłaby powstać doskonała książka sensacyjno-obyczajowa. Jerzy nie chce o tym słyszeć. Bułka postanawia porozmawiać o pomyśle z Burzyńskim. Ten, słysząc, że jego biografia nie spełnia wymagań wydawcy, wpada w złość.

     1394

     Do Sobczaków przyjeżdża mama Emilki. Konarscy wracają z urlopu w kiepskich nastrojach. Filip ma pretensje do żony, ale mimo to wręcza jej prezent z okazji trzeciej rocznicy ślubu. Zaskoczona Marta przyznaje, że o tym zapomniała. Marek mieszka u Stefana do czasu, aż Dębkowa opuści jego mieszkanie. Po operacji plastycznej Halince nareszcie schodzi opuchlizna z twarzy. Kobieta prezentuje się Dance i Markowi. Zimińscy są zszokowani jej wyglądem.
  • princessofbabylon 1387- 1390 26.01.11, 22:50
   1387
   Rafał i Agnieszka rozważają adopcję dziecka Emilki. Burzyński jest niezadowolony z tempa pracy Jerzego. Daje mu trzy dni na skończenie książki. Biznesmen grozi, że w przeciwnym razie Iza i Klementynka zostaną porwane. Dudek jest przerażony. Zuza straciła pracę. Jest przekonana, że powodem zwolnienia był artykuł o wirusie HIV, którego była bohaterką. Oficjalnie jednak straciła pracę w ramach redukcji etatów. Gosia ma duże poczucie winy.

   1388
   Zuza zapowiada Kamilowi, że będzie walczyła w sądzie o przysługujące jej prawa. Konarski proponuje żonie romantyczny wyjazd w góry. Igor załatwia ostatnie formalności związane z wynajęciem mieszkania dla Magdy. Ta jednak zaczyna mieć wątpliwości, czy powinna wyprowadzić się od rodziców. Igor odmawia zamieszkania z nią. Kobieta obawia się, że, mieszkając sama, nie pogodzi pracy ze studiami. Poważnie zastanawia się także nad przyznaniem Igorowi oficjalnych praw ojcowskich do Julki.

   1389
   Zuza rozmawia z szefem w sprawie zwolnienia jej z pracy. Dębek tęskni za żoną. Nie wie nawet, w którym jest szpitalu. Danka zabiera Halinkę do siebie po operacji plastycznej. Roztocka pyta Sebastiana, czy chciałby, żeby Antosia dowiedziała się, że to on jest dawcą nerki. Petrus nie chce, by dziewczynka się o tym dowiedziała. Wyznaje Weronice, że nie ma wokół siebie nikogo bliskiego i że to ona zawsze była dla niego najważniejsza.

   1390
   Operacja Sebastiana przebiega zgodnie z planem. Adam i Weronika żegnają się z córeczką, która zostaje przewieziona na salę operacyjną do przeszczepu nerki. Jerzy nie wywiązał się z ukończenia biografii Burzyńskiego w terminie. Emilka pyta, czy może zaprosić do domu małżeństwo, które chciałoby adoptować jej dziecko. Ludwika jest temu stanowczo przeciwna. Agnieszka uważa, że decyzję o adopcji należy podjąć po porodzie. Emilka jednak twierdzi, że już podjęła decyzję. Chce poznać przyszłych rodziców dziecka.
   • Gość: co nowego Re: 1387- 1390 IP: *.tktelekom.pl 26.01.11, 23:16
    princessofbabylon, dzięki :)
   • Gość: Lenka Re: 1387- 1390 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.11, 23:59
    Ja bylam pewna ze to agnieszka i Rafal zaadaptuja dzieco Emilki, a wyglada na to ze pojawi sie rodzina zastepcza :(
    • Gość: majcia Re: 1387- 1390 IP: *.dynamic.chello.pl 27.01.11, 01:21
     faktycznie, można się załamać. może idź od razu po wsparcie na forum depresja?
   • Gość: M. Re: 1387- 1390 IP: 80.54.103.* 27.01.11, 11:34
    Po wczorajszym odcinku i tych opisach przypuszczam, że ten chłoptaś Gośki będzie miał coś wspólnego ze zwolnieniem Zuzy. Czarny typ.
    • qpiska Re: 1387- 1390 27.01.11, 13:49
     W ogóle ten chłoptaś Gośki wydaje mi się jakiś taki z lekka podejrzany.
   • sundry Re: 1387- 1390 27.01.11, 17:39
    Po
    > ważnie zastanawia się także nad przyznaniem Igorowi oficjalnych praw ojcowskich
    > do Julki.

    A cóż to za konstrukcja prawna?
    • Gość: plastus Re: 1387- 1390 IP: *.pppoepub.vspace.pl 27.01.11, 18:40
     Matka po urodzeniu dziecka nie ma obowiązku wskazania jego ojca. Widocznie Magda nie podała Igora jako ojca swego dziecka.
     • sundry Re: 1387- 1390 28.01.11, 08:44
      A czy Igor uznał Julkę, jako swoje dziecko?
      • spacey1 Re: 1387- 1390 28.01.11, 17:44
       no chyba nie. Przeciez kiedy Julka sie urodziła, to Magda nie chciała znac igora, była z jakimś facetem. W małżeństwie to mąz jest domyślnym ojcem, ale poza małżeństwem, to matka musi podac nazwisko ojca. Na pewno igor nie figuruje w papierach Julki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka