30.08.09, 22:29
Szyc!!! Genialnee!!
Obserwuj wątek
    • dona.a Re: Szyc!!! 04.09.09, 23:05
      tulejka_lejka napisała:

      > Szyc!!! Genialnee!!

      A bliżej?
      • aasiek Re: Szyc!!! 05.09.09, 19:21
        No, nie widzisz? Szyc - genialnee! Przecież wszystko jest jasne ;)

        A prawdę mówiąc - sama jestem ciekawa :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka