tulejka_lejka 30.08.09, 22:29 Szyc!!! Genialnee!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dona.a Re: Szyc!!! 04.09.09, 23:05 tulejka_lejka napisała: > Szyc!!! Genialnee!! A bliżej? Odpowiedz Link Zgłoś
aasiek Re: Szyc!!! 05.09.09, 19:21 No, nie widzisz? Szyc - genialnee! Przecież wszystko jest jasne ;) A prawdę mówiąc - sama jestem ciekawa :) Odpowiedz Link Zgłoś