Dodaj do ulubionych

call center solid security postępu

10.03.10, 16:44
jak sie tam pracuje? jaka płaca?
Obserwuj wątek
    • Gość: ggg Re: call center solid security postępu IP: 83.143.165.* 15.03.10, 21:16
      no wlasnie wie ktos?
      • Gość: solid stacja monit Re: call center solid security postępu IP: *.chello.pl 04.10.10, 13:52
        Praca zmianowa jak w policji 12h dzień, 12h noc, 48h, można brac dodatki, niektórzy pracuja po 24h, w czym maja 2h na odpoczynek, możesz w tym czasie przespac się w szatni, a potem wracasz do roboty!!Jak przypadnie-święta,niedziele też, można się zamieniać, więc grafik luźny, jeśli chodzi o obsługę klienta!!dużo,dużo, bardzo dużo telefonów dziennie, czasem jest więcej,czasem mniej, dzwonią przez 24h, najgorszy okres to lato, kiedy są upały i burze, wtedy alarmów jest tysiące, cały dzień wisisz na telefonie, nawet do 500 telefonów na 12h!!
        Pracuję już 4 lata, cały czas obiecuje sobie,ze zmienię robote i nic, zasiedziałam się. jak masz twarda głowę i nie przerażą Cie obelgi klientów, zapraszamy do nas rekrutacja trwa całym rokiem, ciągle ktoś odchodzi i przychodzą nowe osoby!! umowa na najniższą krajową plus umowa zlecenie na resztę zarobków. Stawka początkującego 8zł/h po 3mcach 8.5, ja po 4latach mam 10.50/h i stoję od 2lat, nic więcej,żadnych premii, ale jak weźmiesz ze 100h dodatków można wyciągnąć i 4000, sa i tacy co ponad 300h robią!! pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka