Dodaj do ulubionych

Zarobki krupierów

IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 16.07.04, 14:40
Przeglądając poniedziałkową Wyborczą natknęłam się na ogłodzenie o naborze
krupierów do pracy w kasynie w Warszawie. Z ciekawości mam pytanie czy ktoś
się orientuje jakie są zarobki w tym zawodzie ?
Dziękuję
agata
Obserwuj wątek
    • Gość: Ksobieska Re: Zarobki krupierów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.04, 18:23
      Mniej więcej 1700 zł ale jednym z warunków jest świetna znajomość
      matmy.Pozdrawiam.
      • Gość: ania Re: Zarobki krupierów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.04, 14:19
        1400 na reke przez pierwsze 3 miesiace potem przez rok ok 1700 na reke. trzeba
        miec umiejetnosci liczenia w pamieci tzn tabliczka mnozenia do 35 na pamiec-
        to z matmy wystarczy.
        • Gość: asia Re: Zarobki krupierów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.04, 09:10
          moze i z tymi pensjami masz rację-juz długo nie pracuję w zawodzie krupiera,ale
          trzeba pamiętac,ze tabliczka mnozenia to wcale nie do 35 tylko w nieskonczonosc
          prawie-obliczenie są czasem trudne -bo wypłaty są rózne
          poza tym trzeba pamiętac o wielkim stresie ,goscie są rózni,często
          klną ,wyzywają(w koncu przegrywają niemałą kaskę) -niektorzy krupierzy nie
          trzymają cisnienia(w szczegolnosci faceci,bo trudno im nie odezwac się na takie
          wyzwiska)
          następna rzecz-praca w nocy,w dymie i w zasadzie cały czas na nogach
          ale generalnie praca fajna, mozna pozniej pracowac za granicą,ale nie polecam
          osobom po 30-stce,z rodziną ,męzem,zoną-będziecie się mijac w drzwiach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka