Gość: agata
IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl
16.07.04, 14:40
Przeglądając poniedziałkową Wyborczą natknęłam się na ogłodzenie o naborze
krupierów do pracy w kasynie w Warszawie. Z ciekawości mam pytanie czy ktoś
się orientuje jakie są zarobki w tym zawodzie ?
Dziękuję
agata