Dodaj do ulubionych

Uwaga na ŻABKĘ - OSZUŚCI (Kraków)

05.11.14, 21:01
Ostrzegam wszystkich młodych ludzi, i nie tylko młodych, ale szczególnie tych niedoświadczonych, szukających uczciwie pracy. Żabka wykorzystuje młodych ludzi do ciężkiej roboty (bezpłatne inwentaryzacje (od samego rana do późnego wieczora), trwające nieskończoność "szkolenie", jeżdżenie na mopie, czyszczenie lodówek, obsługiwanie klientów podczas gdy pracownica nawija godzinami przez telefon = nie możesz się o nic zapytać i gdy coś się spieprzy na kasie, musisz to rozgryźć sam) i to wszystko zupełnie ZA DARMO!!! Przechodzisz prawie cały miesiąc i się narobisz za NIC. Nie dość, że wykorzystują i nie płacą to nie da się z nimi dojść do porozumienia, zero kontaktu, jesteś w ciągłej niewiedzy, mówią że jeszcze to i tamto i skierują cię na sklep, a koniec końców nie dzwonią i mają cię w czterech literach. Trzeba samemu się domagać i dzwonić po tysiąc razy (jeszcze nie wiadomo do kogo, czy do kierowniczki, ajenta, szefowej czy innych ludzi na "wyższym stanowisku").

Odradzam wszystkim pracę w Żabce, bezczelnie wykorzystują ludzi do pracy, a później cisza z ich strony. Naobiecują i nic z tego nie wychodzi, tylko zmarnowany czas. Ostrzegam szczególnie przed rejonem Prądnik Czerwony (szefowa to pani Joanna) !!!
Obserwuj wątek
  • dos6 Re: Uwaga na ŻABKĘ - OSZUŚCI (Kraków) 05.04.15, 19:08
   Uwaga Krakow, ul. Rakowicka 23. , oszust, darmo , bo osoba się dopiero uczy, a ajent to mgr po PK Krakow, wstyd
  • zmerek Re: Uwaga na ŻABKĘ - OSZUŚCI (Kraków) 07.08.15, 11:13
   A nie można się jakoś zabezpieczyć podpisując z nimi umowę?
  • ponczek_zbk Re: Uwaga na ŻABKĘ - OSZUŚCI (Kraków) 21.10.16, 03:11
   Witm ostatnio siostra poleciła mi fajną stronę [url=http://brc5o.szort24.gq/Paliwko24h]www.bonNaPaliwo200PLN.pl[/url] Wejdz i odbierz bon na paliwo za 200 PLN. Można powiedzieć ze jeżdze za darmo ! :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka