Dodaj do ulubionych

LeasingTeam

15.09.08, 14:10
czy ktoś tam pracuje?? czy może coś powiedzieć o tej firmie??
Obserwuj wątek
      • Gość: M Re: LeasingTeam IP: 155.94.70.* 26.09.08, 11:45
        Byłam u nich kiedyś na rozmowie w sprawie pracy u ich klienta,
        rozmiawiałam z młodszą specjalistką ds. rekrutacji, która nawet nie
        umiała wyczytać poprawnie danych z mojego CV...Byla mowa o
        stanowisku sekretarki z docelową zmianą nazwy na asystentkę zarządu,
        po czym u klienta okazało się, że to praca na recepcji...No ale może
        to jednostkowy przypadek.
        • aiso26 Re: LeasingTeam 16.05.10, 11:20
          Gość portalu: M napisał(a):

> Byłam u nich kiedyś na rozmowie w sprawie pracy u ich klienta,
          > rozmiawiałam z młodszą specjalistką ds. rekrutacji, która nawet nie
          > umiała wyczytać poprawnie danych z mojego CV...Byla mowa o
          > stanowisku sekretarki z docelową zmianą nazwy na asystentkę zarządu,
          > po czym u klienta okazało się, że to praca na recepcji...No ale może
          > to jednostkowy przypadek.
          Przykro mi nie jest to jednostkowy przypadek. Te panie nie tylko nie potrafia czytać.. nie potrafią tez odbierać telefonów opanować grafiku ludzi ktorzy dla nich pracują i wogole nic zero! Jak sie ma problem to sie dzwoni do firmy ze sie nie przyjdzie. Cud jak sie człowiek dodzwoni. na sms nie ma zadnej odpowiedzi. a potem płacz i lament : Dlaczego Pani nie poinformowała??

Nie polecam firmy i wogole pracy u nich. Na stronie pisza ze wypłaty do 10 kazdego miesiąca. GÓWNO!!! przelewy sa na 21. Umowy cywilno-prawne i nie przedłużają ich potrem bo płacic nie beda czegoś tam, wolą zatrudnic kogoś nowego. A jak norm nie wyrabiasz to wont.
      • Gość: wacek Re: LeasingTeam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.09, 22:39
        Mam pytanie ... Firma LeasingTeam zadzowniła do mnie z ofertą pracy
        na stanowsku kierowca kat. C czy moze mi ktos powiedziec na jakiej
        to zasadzie działa? bo jak dobrze zrozumiałem poprzednie wypowiedzi
        to nie firma w ktorej bede robił bedzie mi płacic tylko firma
        LeasingTeam ??? Niech mi ktos doradzi czy jest sens w to wchodzic i
        czy nie czekaja na mnie jakies przykre niespodzianki ???
      • Gość: M Re: LeasingTeam IP: *.gprs.plus.pl 24.10.08, 20:53
        > Może bylas za slaba i firma ciebie nie wybrala i trzeba by było
        > jeszcze raz się gdzies zakręcić sadze ze tobie tez się zdarza
        > przekręcać imiona albo nazwiska nie mowie ze bronie tutaj firmy

Nie, po prostu jak się dowiedziałam u klineta, że to praca na
        recepcji to podziękowałam i wyszłam.
        A jeśli chodzi o niepoprawne wyczytanie danych z CV, to nie miałam
        na myśli mojego imienia i nazwiska. W moim życiorysie jak byk było
        napisane: "w okresie takim i takim praca na zastępstwo w firmach x,
        y, z", a pani Specjalistka mnie zapytała dlaczego tak szybko
        zrezygnowałam z pracy w firmie x...Porażka.
        • Gość: były pracownik Re: LeasingTeam IP: *.chello.pl 15.11.09, 16:51
          Zgadzam się... Niestety prawda jest taka, że za warunki pracy w większości
          przypadków są zależne nie od LT, ale od ich klientów. Co prawda mogliby
          interweniować, a nie zamiatać sytuacji pod dywan. Prosty przykład - gdy znajomy
          poinformował o tym, że nie zostały mu wypłacone nadgodziny przy umowie o prace,
          oprócz tego został pomówiony przez kierownika (zatrudnionego przez LT) otrzymał
          odpowiedź, że 'nie zostały znalezione żadne nieprawidłowości w działaniach
          klienta'. Więc chciał wytoczyć sprawe sądową firmie, o łamanie praw pracownika,
          jak również konkretnym osobom o pomówienie (chciał przeprosin) i jedyne co
          usłyszał to: 'i tak nie wygrasz, więc po co masz marnować czas'.
          Kolejny przykład, już mój osobisty. Pracowałem na umowe zlecenie, grafik miał
          być elastyczny i sami go układamy, ale okazało się, że po zaplanowaniu całego
          miesiąca, tylko 2-3 dni były tak jak chciałem. Robili problemy z zmianą grafiku.
          Po interwencji u koordynatora projektu w LT i poinformowaniu go, że to jawne
          łamanie kodeksu pracy zostałem poinformowany, że przecież to umowa zlecenie i
          nie ma tu zastosowania kodeks pracy (chociaż poprosiłem o odczytanie jednego
          punktu, który odnosi się też do umów zlecenie, takich jak właśnie na tym
          projekcie, jak również po konsultacji z prawnikiem wszystko uargumentowałem),
          jedyna odpowiedź: 'przecież nie musisz pracować u nas'.
          Co do kar, to nikt nie miał nałożonej jakiejkolwiek kary.
          Z wypłatami nie było problemu.
          Ogólnie radze zapoznać się dokładnie z projektem, na który macie iść, jeśli
          cokolwiek będzie nie tak od razu rezygnujcie bez zastanowienia.
    • Gość: porażka Re: LeasingTeam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 10:41
      Witam. Ja nie tylko nie polecam tej firmy. Strzeżcie się jej. \minął już ponad
      miesiąc od momentu kiedy zakończyłam z nią współpracę. Nadal nie otrzymałam
      świadectwa pracy. Kiedy dzwonię żeby uzyskać jakieś info ciągle mnie przełączają
      do kolejnej osoby. Niestety jedynym sposobem na kontakt z tą firmą jest SąD
      PRACY!!!
      Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką niekompetencją i brakiem profesjonalizmu!!
      • Gość: Natala Re: LeasingTeam IP: *.kiga.pl 17.05.13, 20:23
        Potwierdzam ja tez nie otrzymałam Oryginalnego swiadectwa pracy od 6miesiecy czekam a te durnie mi wysłali miesiac temu duplikat zamiast orginal -a prosiłam ich o oryginal -kurna nie rozumiem jak mozna wysłac duplikat skoro nigdy oryginalu nie otrzymałam trzeba byc durniem zeby cos takiego zrobic ! niby wyslali orginał 8dni temu a do tej pory nie doszedł ;/ szlak mnie trafia ;/ jak mozna byc tak nie kompetentną agencją ;/
    • Gość: EDOX Re: LeasingTeam IP: *.ip.netia.com.pl 18.12.08, 16:02
      Na wstępie zaznaczam, że nie jestem pracownikiem leasingteam.
      Gdybym ja miał dać Ci szansę to też miałbym wątpliwości po przeczytaniu Twojego
      posta. Zamieść swoje CV (bez danych osobowych) na tym forum to wszyscy ocenimy
      czy jesteś taka cudowna. Jeśli nie jesteś byle kim, skończyłaś tak świetne
      studia, jesteś elokwentna etc., to czemu nie potrafisz sama poszukać pracy bez
      pomocy agencji. Przecież jest wiele ciekawych ofert pracy, które możesz znaleźć
      w pierwszej kupionej gazecie.
      Ja myślę, że raczej masz o sobie zbyt duże mniemanie. Zastanów się mocno nad tym
      czy Twoje wstrzelanie się w oferty jest celne. Może okazać się, że mniej więcej
      jest BARDZIEJ MNIEJ niż więcej.
      Pozdrawiam i życzę więcej pokory.
      • Gość: Natala Re: LeasingTeam IP: *.aniatel.pl 21.05.14, 23:35
        EDOX życzę Ci żebyś ty tez musiał tyle czasu czekać na oryginał świadectwa albo co gorsze bys na pasku miał mniej ekwiwalentu za urlop niewykorzystany mimo ze powinieneś dostać więcej kasy za dni urlopu niewykorzystanego albo niewypłacona kasa za L4 jak bys miał takie przypadki jak my co 3miechy to tez bys był wkurzony ! Niestety nie ma ofert pracy wszystkie w tym kraju sa śmieciowe ! A pracodawcy to wykorzystują najbardziej przykre jest to ze osoba ze stopniem inwalidztwa (która krótszy staż niż ty) dostanie lepsza umowę niż ty zdrowy bo pracodawca ma z tego korzyści !
    • Gość: EDOX Re: LeasingTeam IP: *.ip.netia.com.pl 18.12.08, 16:04
      Gość portalu: cuekate napisał(a):

> A ja chce poruszyć nowy wątek - otóz czy wy jestescie agencja która
      > utrudnia znalezienia pracy komukolwiek czy posrednictwem????Prosze
      > pracownika o odpowiedz na to pytanie na tym forum. Już mnie skreca.
      > Wysłałam sporo cv do was i nie dostałam odpowiedzi. a dodam jeszcze
      > ze byle kto to ja nie jestem - ukonczylam nie byle jakie studia:-)
      > mam wrazenie ze siedza tam nie profesjonalisci ale wredne zazdrosne
      > baby piłujące paznokcie i przebierajace sobie w ofertach bez
      > glebszej analizy!!!Powiem tak - gdybym ja miala dac szanse tej
      > firmie - to mialabym watpilwosci. chyba przodujacy to wy nie
      > jestescie w tej branzy - to po co wystawiacie te oferty skoro i tak
      > nie ma odzewu. a wysylam odpowiedzi na oferty które uwazam ze
      > wstrzelaja sie mniej wiecej w wymagania pracodawcy...

Na wstępie zaznaczam, że nie jestem pracownikiem leasingteam.
      Gdybym ja miał dać Ci szansę to też miałbym wątpliwości po przeczytaniu Twojego
      posta. Zamieść swoje CV (bez danych osobowych) na tym forum to wszyscy ocenimy
      czy jesteś taka cudowna. Jeśli nie jesteś byle kim, skończyłaś tak świetne
      studia, jesteś elokwentna etc., to czemu nie potrafisz sama poszukać pracy bez
      pomocy agencji. Przecież jest wiele ciekawych ofert pracy, które możesz znaleźć
      w pierwszej kupionej gazecie.
      Ja myślę, że raczej masz o sobie zbyt duże mniemanie. Zastanów się mocno nad tym
      czy Twoje wstrzelanie się w oferty jest celne. Może okazać się, że mniej więcej
      jest BARDZIEJ MNIEJ niż więcej.
      Pozdrawiam i życzę więcej pokory.
        • Gość: pank Re: LeasingTeam IP: *.chello.pl 29.01.09, 21:59
          No no,
          mam jutro spotkanie rekrutacyjne w firmie LeasingTeam i aż drżę... Chyba
          niepotrzebnie zaglądałam na to forum...
          człowiek żyje nadziejami, że znalazł fajną ofertkę, fajnie się zapowiada, Pani
          przez telefon bardzo miła... A tu cały tłum "zawiedzionych".
          Nie chciałabym się wpakować jakieś bagno. Ale będę twarda i niezłomna. przekonam
          się na własnej skórze, przynajmniej na rozmowie.
          I zapytam o co chodzi, że większość negatywnych opinii na forum.
          dam znak jak czy coś wyszło:)
            • okla_kla Re: LeasingTeam 06.02.09, 10:09
              Czytam te Wasze wypowiedzi i szkoda mi Was. Odnoszę wrażenie, że nie
              byliście zbyt dobrymi pracownikami, skoro tam już nie pracujecie, a
              teraz szkalujecie dobre imię firmy przez głupią złośliwość. Pracuję
              w tej firmie od 2 lat i nie spotkałam się z żadnym wyzyskiem i
              innymi sytuacjami, o których piszecie. Pracowałam w różnych firmach
              i szczerze mówiąc dopiero w LeasingTeam odnalazłam to czego szukałam
              u pracodawcy: odpowiednie podejście do pracowników, świetną
              atmosferę, brak sztucznych dystansów między szefami a pracownikami,
              świetnie zarobki, możliwości awansu, niezłe narzędzia do pracy -
              czego człowiek może chcieć więcej.
              A co do tych długich godzin pracy, to najwidoczniej brak Wam
              umiejętności dobrej organizacji czasu pracy.
              LUDZIE, WIĘCEJ WGLĄDU W SIEBIE A I ODROBINA SAMOKRYTYCYZMU BY WAM
              NIE ZASZKODZIŁA!!!
              Z czystym sumieniem polecam wszystkim pracę w LeasingTeam!!!
            • Gość: Q Re: LeasingTeam IP: *.ip.netia.com.pl 13.02.09, 16:59
              Wiesz, ja też pracuję w tej firmie i sądząc z twojego opisu to
              pracowałaś w kadrach. Mogę śmiało powiedzieć, że jeśli PITY nie
              wychodziły terminowo to tylko przez takie "wspaniałe" kadrowe jak ty
              które cały dzień siedzą w kuchni na kawie albo wiecznie coś jedzą.
          • Gość: wroclaw Re: LeasingTeam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.09, 14:28
            witaj Pank, czy mogłabyś coś więcej napisać o swojej rozmowie ?? zapytałaś, o
            negatywne komentarze :)??
            Ja wybieram się na rozmowę do ich firmy we Wrocławiu na stanowisko specjalisty
            ds. sprzedaży usług HR. Pani, która dzwoniła z Warszawy zrobiła bardzo dobre
            wrażenie:), więc po Waszych komentarzach drżę;(

Będę wdzięczna za odpowiedź:)
            • Gość: misiek Re: LeasingTeam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.09, 19:32
              come on! to twoja jedna pozytywna wypowiedz przeciwko tylu negatywnym! ocknij sie!
              jak ktos ci daje smycz do pracy to tak sie cieszysz? w sam raz zeby pracowac w
              domu.. litosci...niektorzy maja wieksze ambicje.. i wieksze cele i wieksza
              moralnosc..i chca osiagac wiecej niz byc tanim szczurkiem korporacyjnym.
              • okla_kla Re: LeasingTeam 11.02.09, 09:47
                Gość portalu: misiek napisał(a):

> come on! to twoja jedna pozytywna wypowiedz przeciwko tylu
                negatywnym! ocknij s
                > ie!
                > jak ktos ci daje smycz do pracy to tak sie cieszysz? w sam raz
                zeby pracowac w
                > domu.. litosci...niektorzy maja wieksze ambicje.. i wieksze cele i
                wieksza
                > moralnosc..i chca osiagac wiecej niz byc tanim szczurkiem
                korporacyjnym.

Kolego, zacznijmy od tego, że po pierwsze LeasingTeam nie jest
                korporacją, po drugie przeczytaj sobie wszystkie posty to zobaczysz,
                że jest więcej pozytywnych opinii. Po trzecie to nawet nie wiesz na
                jakim stanowisku pracuję i co mogę tutaj osiągnąć, więc nie
                wypowiadaj się na temat moich ambicji, celów i moralności. Łatwo
                jest pisać negatywne opinie jak się jest anonimowym. Ciekawa jestem,
                czy gdyby mieli jawnie się wypowiedzieć to by w ten sposób
                dyskredytowali firmę. A tak na marginesie, to w Twojej wypowiedzi
                brak logiki.
                • Gość: madzik Re: LeasingTeam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.09, 18:14
                  ja mysle ze misiek ma sporo racji i w jego wypowiedzi znajduje logike.
                  Bo narzedzia pracy sa podstawą- co z tego ze niezłe? niewazne czy to
                  laptop,palmtop czy komorka to podstawa pracy i kontaktu z klientami wiec co w
                  tym super ze masz na czym pracowac?
                  leasingteam nie jest korporacja ale z takimi wspolpracuje, wystarczy zerknac na
                  ich oferty pracy chociazby na infopraca.pl- rekrutują głownie na stanowiska
                  niższego szczebla. Znam kilka agencji ktore rekrutuja na takie stanowiska i wiem
                  ze dorabiaja sie kosztem pracownikow- skoro nie wyplacaja im wynagordzenia w
                  terminie albo maja inne klopoty to znaczy ze jest troche balaganu a nikt
                  przyznajcie tego nie lubi.
                  A ty skoro masz sie czym pochwalic napisz co dobbrego Cie tam spotkalo i na
                  jakim stanowisku pracujesz? Pochwal firme a nie wdawaj sie w dyskusje z
                  forumowiczami- oni chca poznac szczegoly jak tam jest. Wiec jak tam tam jest
                  skoro masz sie czym pochwalic, realizujesz sie i mozesz osiagnac wiele? co
                  mozesz osiagnac? Podaj argumenty ze naprawde warto polecic ta firme. Oni podali
                  konkretne powody ku temu ze nie warto, jakie Ty podajesz ze warto?
                  • limonka1983 Re: LeasingTeam 10.03.10, 21:48
                    Gość portalu: pomocy napisał(a):

> od jutra mam zacząć kurs...na początku się bardzo cieszyłam a po przeczytaniu
                    > tego wszystkiego nie wiem co robić....ja mam zacząć pracę jako konsultant
                    > telefoniczny....zaufać im? spróbować?
                    Zawsze możesz zostać bez wypłaty. Twoje ryzyko. Ja się przejechałam, więc wiem,
                    ze nie warto z nimi współpracować. Leasing Team nie boi się PIPu. Umowa mogę się
                    podetrzeć.
                • Gość: Eustachy Re: LeasingTeam IP: *.aster.pl 18.06.11, 00:01
                  Każda agencja pracy zarabia na swoich pracownikach więc stawki są minimalne. Pomysł na biznes jak każdy inny, wińcie swoich pracodawców, że korzystają z ich usług, to oni chcieli obniżyć koszty zatrudnienia bijąc was po kieszeniach. Dodatkowo czego się spodziewacie na tak niskich stanowiskach? Ludzi wykwalifikowanych się ceni...
                • Gość: rozczarowany Re: LeasingTeam IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.12, 22:20
                  Więc zaczniemy od wypłacalności tej firmy. Na 3 miesięczna współpracy spóźnili 2 razy z czego jeden raz jest 21 Grudnia nie mam wypłaty , nie mam pieniędzy na święta tak wiec jeżeli chodzi o współprace z tą firmą trzeba ją zakończyć

P.S

Oczywiście już pomijając fakt że są święta i mogli by z dzien ,2 wypłacić
                  pieniądze ludziom a jedyną rekompensatą jaką dostałem od tej firmy to
                  PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA
                • Gość: Robert Re: LeasingTeam IP: 62.244.149.* 29.01.14, 13:48
                  A ja niestety mam negatywna opinie o tej firmie. Mieli wysłać umowe dotyczaca inwentaryzacji. Umowy dostaliśmy ale niestety nie podpisane i do tego w tresci bylo praca ankietera. Pan prze telefon powiedzial ze nie ma to dla niego roznicy jaka umowe podpisujemy. Powiedział nam, że odeśle nam umowy w poniedzialek (czyli po skonczonej pracy). Mijają już prawie 3 tygodnie a umowy dalej nie dostalismy. Maila również pisałem i dopiero dzisiaj dostałem odpowiedź czyli po prawie 3 tygodniach. Dodzwonić też się nie można. Dopiero dzisiaj odebrał niejaki Pan Marek Burek i pow ze on wcale nam pieniedzy wysylac nie musi... Co za chamstwo i złodziejstwo !!!
            • Gość: do okla_kla Re: LeasingTeam IP: 83.1.17.* 18.02.09, 00:13
              Pracując przy tymczasowych nie ma szans, by nie trzepać nadgodzin i jeśli
              powiesz, że nie to kłamiesz. Często trzeba być np. na wprowadzeniu pracowników o
              6 na 9 ZAWSZE do biura. Co z tego jeśli o 20 masz 50km od Wawy spotkanie i na 23
              jesteś w domu. Następnego dnia i tak na 9, mimo że nie masz pracy o 9 tylko znów
              o 20. I tak nie dostajesz ani grosza za nadgodziny. Dochodzi do tego kłopot z
              samochodami, obłuda i udawana życzliwość. Uśmiech przyczepiony na twarz a za
              plecami obgadywanie...

Dziękuję za taką pracę i atmosferę. W innych agencjach jest o niebo lepiej.
            • rafal.9 Re: LeasingTeam 18.02.09, 18:33
              Gość portalu: gość napisał(a):

> od umów o dzieło nie odprowadza się składek ZUS, tylko sam podatek.
              > Poczytaj sobie kodeks cywilny. A pity pracodawca ma obowiązek wysłać
              > do końca lutego, więc nie martw się, jeszcze zdążysz dostać.

pytałem się prawnika po ustaniu zatrudnienie maja 15 dni,i mnie takimi postami
              nie wk**
      • rafal.9 Re: LeasingTeam 28.01.09, 12:21
        Powiem tak trzeba ich pilnować i rozliczać z każdego grosza,pilnować.mnie nie
        oszukali osobiście nigdy,pieniądze są na czas,tylko trzeba pilnować firm do
        których was skierują bo te firmy chahmecą z godzinami mi ostatnio Auchen wpisał
        6 godzin mniej niż powinien,acha ta firma ma jedno niskie stawki jeśli się
        pracuje na umowę o dzieło lub zlecenie.
    • Gość: EDOX Re: LeasingTeam IP: *.ip.netia.com.pl 29.01.09, 14:33
      rafal.9 napisał:

> Jeszcze jedno za umowę zleceni i dzieło nie odporowadza ta firma
      składek
      > emerytalno rentowych.

Kolego,
      Od umów o dzieło i zleceń dla studentów nie odprowadza się składek
      na ubezpieczenie społeczne w tym również emerytalnych i rentowych
      (to wynika z przepisów). Przy w/w umowach odprowadza się tylko
      zaliczkę na podatek dochodowy której podstawa pomniejszana jest o
      koszty uzyskania przychodu.
      Płatnik zobowiązany jest do płacania tych składek przy zatrudnieniu
      pracownika na:
      - umowę o pracę,
      - umowę o pracę tymczasową
      - umowę zlecenie z pełnym ZUS-em czyli z tzw. zgłoszeniem ZUS ZUA.

Jeśli tego nie wiesz to uzupełnij zakres swojej wiedzy zanim coś
      napiszesz :)
    • Gość: EDOX Re: LeasingTeam IP: *.ip.netia.com.pl 29.01.09, 15:49
      Gość portalu: Zenobiusz napisał(a):

> Potwierdzam. Mam wiadomosci z pierwszej ręki. Znajoma opowiadała
      jak się w tej
      > firmie traktuje pracowników i powyższa opinia wcale nie jest
      przesadzona. Te na
      > dgodziny to norma. Generalnie zdumiewa mnie to, że firma która
      stara się budowa
      > c image profesjonalnego doradcy nie jest w stanie zadbać o
      kilkadziesiąt osób s
      > tanowiących trzon ich działalności. Albo tak cienko przędą, że
      muszą ratować si
      > ę wyzyskiem albo są tak chciwi. Sumując jeśli chcesz u nich
      pracować to lepiej
      > się zatrudnij jako pracownik dla firmy, która daje im zlecenia!

A dlaczego nikt z piszących tu zawiedzionych i obrażonych nie
      napisze czym wykazał się w tej firmie, jakie były jego osiągnięcia
      itd.
      Wiem... chciałoby się zarabiać 3000 do 4000 tyś. na rączkę, pracować
      po 8 godzin, kompa odpalać godzinę po przyjściu do pracy (bo trzeba
      wypić kawę i poplotkować) w międzyczasie wyskoczyć na godzinkę na
      miasto, później podłubać w nosie przegladając strony w necie i wyjść
      z pracy przed czasem.
      Mam wrażenie, że właśnie tacy "bardzo wartościowi" pracownicy piszą
      na tym forum o swoim niezadowoleniu. Zróbcie rachunek sumienia a
      najlepiej to obudźcie się bo chyba jeszcze śpicie :)
    • Gość: gosc Re: LeasingTeam IP: *.toya.net.pl 03.02.09, 05:50
      a ktora z agencji pracy nie jesst nastawiona na wyzysk?
      Pracowalem w Holandii m.Hoorn przez agencje.Pracodawca za mnie placil
      22EU ja dostawalem 5.30EU.Od kwoty netto byla cala masa potracen i
      odciagniec.Poniewaz zjechalem na wlasna prosbe za ostatni przepracowany miesiac
      dostalem 200EU,czyli dniowke.Agencje sa nastawione na wyzysk i dziwie sie ze
      nikt ich nie kontroluje.Nigdy praca przez agencje!Nie chce byc murzynem w swoim
      kraju !
      • rafal.9 Re: LeasingTeam 22.05.09, 18:16

Gość portalu: lolek napisał(a):

> zawsze można pracować przy rwaniu truskawek-też się da zarobić na
        > przeżycie...
        > a w Leasingteam można nieżle zarobić-warunek-odrobina zaangażowania
        > poważna Firma=poważna praca=poważna płaca=Leasingteam

Rekruter zarobi z do 3.500 ale jako świerza osoba 2.500 nie przekroczysz na tym
        stanowisku
      • Gość: Moi Re: LeasingTeam IP: *.aster.pl 24.06.09, 23:46
        Generalnie , byłam zatrudniona przez leasingteam ... umowy są tak
        zbudowane ,żeby za byle co obcinać premie lub też rzeczywiście
        CIĘZKO zarobione pieniądze. Nie polecam... a jak już zostaniecie
        zatrudnieni przez nich to przeczytajcie 7 razy umowe.
    • dario_gi Re: LeasingTeam - zatrudnienie - konkrety 25.11.09, 19:57
      Rany człowieku
      Ta firma ma zawsze problemy z wystawieniem świadectwa pracy , pracownicy czekali
      od 3 tygodni do 4 miesięcy na swoje świadectwa nie mogąc zarejestrować się w
      urzędzie pracy, prawie 4 miesiące byłem bez świadectwa, bez zarejestrowania, co
      znaczy 4 miesiące bez ubezpieczenia i zasiłku dla bezrobotnych, żeby właściciele
      z głodu kiedyś przymierali tak jak ja.........won z takimi firmami!!!, gdyby nie
      PIP to nie wiem czy bym w ogóle o świadectwo dostał, NIE POLECAM.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka