Dodaj do ulubionych

będę znowu mamusią!

07.08.10, 20:56

I nie ma znaczenia co ON powie CIESZĘ SIĘ I WSZYSTKIM O TYM OPOWIADAM !!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • eat.clitoristwood Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:00
      To dobrze, że się cieszysz.
      Jakikolwiek powód radości by to nie był. ;)
      • flaubertyna Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 22:19
        chcę tańczyć, chcę krzyczeć, chcę śpiewać... BĘDĘ MIAŁA DZIECKO!!!!!!!!!!!!!!
        • allerune Re: będę znowu mamusią! 08.08.10, 12:40
          a kogo to obchodzi?
    • mvszka Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:01
      <I nie ma znaczenia co ON powie>
      ???

      no to ciesz się póki nie powie ;)
      i nie zapomnij łykać kwasu foliowego
      • flaubertyna Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:03
        mam już kwas foliowy :) i jestem TAAAAAAAAAAAAAAAAAka szczęśliwa
        • mvszka Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:07
          tylko nie zrób się TAAAAAAAAAKA gruba ;)
          • flaubertyna Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:11
            ostatnio jak rodziłam (9 lat temu) ważyłam 58 kg.. teraz mam nadzieję nie dobić
            do tej słoniowej wagi
            • mvszka Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:17
              uuu kochana, ja też mam super wspomnienia z przed 9ciu lat ;)
              • flaubertyna Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:23
                No ale ja mam też wspomnienia sprzed 15 lat :P
                • eat.clitoristwood Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:27
                  flaubertyna napisała:
                  > No ale ja mam też wspomnienia sprzed 15 lat :P

                  Wszyskie ważyłyście osiem kilo więcej niż worek cementu?
                  • mvszka Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:34
                    ja owszem, ale w podstawówce
                  • flaubertyna Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 22:06
                    A JA SIĘ CAŁY CZAS GŁASZCZĘ PO BRZUSZKU! JEST CUDNIE
                    • lepian4 Re: będę znowu mamusią! 09.08.10, 09:51
                      Tez sie lubie glaskac, ale w okolicach podbrzusza
                • mvszka Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:27
                  w złą stronę idziemy, to kiedy usg?
                  • flaubertyna Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:40
                    Dzisiaj zrobiłam 3 testy... w poniedziałek dam sobie upuścić krew na HCH
                    • flaubertyna Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:41
                      HCG rzecz jasna
                • deodyma Re: będę znowu mamusią! 08.08.10, 12:43

                  flaubertyna napisała:

                  > No ale ja mam też wspomnienia sprzed 15 lat :P



                  a ja mysle, ze jakas malolata jaja sobie robi.
                  rozumiem, ze sa jeszcze akacje, ale naprawde nie masz dziecko co
                  robic, tylko przed kompem strugasz glupa i klepiesz trzy po trzy?:D
                  • wil-li Re: będę znowu mamusią! 09.08.10, 08:14
                    Gdyby to była małolata, to nie byłoby problemu. Gorzej gdy jest to osoba, która
                    ma blisko 40-stke na karku a zachowuje się jak egzaltowana małolata...Może jakaś
                    konsultacja?...
    • flaubertyna Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 22:01
      Będę MAMUSIĄ ONA to ODETTA ON TO MAKS ... a nazwisko dwuczłonowe po MAMUSI
    • gocha033 znaczy po raz ktory n/t ? 07.08.10, 22:19
      • flaubertyna Re: znaczy po raz ktory n/t ? 07.08.10, 22:57
        TRZECI :) 27.12.1995 SYNIU :) 31.08.2001 syniu i teraz marzec 2011 i mam
        nadzieję, że będzie córunia
        • tow.ortalion Dzięki 09.08.10, 08:41
          flaubertyna napisała:

          > TRZECI :) 27.12.1995 SYNIU :) 31.08.2001 syniu i teraz marzec 2011 i mam
          > nadzieję, że będzie córunia

          ---------------------------------------

          Dzięki takim obywatelskim postawom jak Twoja ja nie muszę się już starać i mogę spać spokojnie nie obawiając się o swoją emę.
          Gratuluję i o więcej proszę.
    • 0ffka Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 23:04
      Niezła jesteś :0 facet nic nie wie a Ty siedzisz w necie i na forum dla Mężczyzn
      piszesz takie banały.
    • wil-li Re: będę znowu mamusią! 08.08.10, 09:37
      Dziwna jesteś. Zawsze wydawało mi się, ze jest trochę inna kolejność
      informowania ludzi o stanie odmiennym - najpierw główny zainteresowany, a
      pozostali w zależności od stopnia ważności... Coś z Toba nie tak , Flaubertyno -
      chyba że ma to służyć jakiemuś określonemu celowi...;)
    • amanda-lear Re: będę znowu mamusią! 08.08.10, 13:29
      Po pierwsze: GRATULACJE
      Po drugie: DBAJ O SIEBIE
      Po trzecie: ja bym się już chyba nie zdecydowała;)
      Ps. Może zrzutka forumowa na wyprawkę?:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka