flaubertyna 07.08.10, 20:56 I nie ma znaczenia co ON powie CIESZĘ SIĘ I WSZYSTKIM O TYM OPOWIADAM !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eat.clitoristwood Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:00 To dobrze, że się cieszysz. Jakikolwiek powód radości by to nie był. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
flaubertyna Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 22:19 chcę tańczyć, chcę krzyczeć, chcę śpiewać... BĘDĘ MIAŁA DZIECKO!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mvszka Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:01 <I nie ma znaczenia co ON powie> ??? no to ciesz się póki nie powie ;) i nie zapomnij łykać kwasu foliowego Odpowiedz Link Zgłoś
flaubertyna Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:03 mam już kwas foliowy :) i jestem TAAAAAAAAAAAAAAAAAka szczęśliwa Odpowiedz Link Zgłoś
mvszka Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:07 tylko nie zrób się TAAAAAAAAAKA gruba ;) Odpowiedz Link Zgłoś
flaubertyna Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:11 ostatnio jak rodziłam (9 lat temu) ważyłam 58 kg.. teraz mam nadzieję nie dobić do tej słoniowej wagi Odpowiedz Link Zgłoś
mvszka Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:17 uuu kochana, ja też mam super wspomnienia z przed 9ciu lat ;) Odpowiedz Link Zgłoś
flaubertyna Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:23 No ale ja mam też wspomnienia sprzed 15 lat :P Odpowiedz Link Zgłoś
eat.clitoristwood Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:27 flaubertyna napisała: > No ale ja mam też wspomnienia sprzed 15 lat :P Wszyskie ważyłyście osiem kilo więcej niż worek cementu? Odpowiedz Link Zgłoś
flaubertyna Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 22:06 A JA SIĘ CAŁY CZAS GŁASZCZĘ PO BRZUSZKU! JEST CUDNIE Odpowiedz Link Zgłoś
lepian4 Re: będę znowu mamusią! 09.08.10, 09:51 Tez sie lubie glaskac, ale w okolicach podbrzusza Odpowiedz Link Zgłoś
mvszka Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:27 w złą stronę idziemy, to kiedy usg? Odpowiedz Link Zgłoś
flaubertyna Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 21:40 Dzisiaj zrobiłam 3 testy... w poniedziałek dam sobie upuścić krew na HCH Odpowiedz Link Zgłoś
deodyma Re: będę znowu mamusią! 08.08.10, 12:43 flaubertyna napisała: > No ale ja mam też wspomnienia sprzed 15 lat :P a ja mysle, ze jakas malolata jaja sobie robi. rozumiem, ze sa jeszcze akacje, ale naprawde nie masz dziecko co robic, tylko przed kompem strugasz glupa i klepiesz trzy po trzy?:D Odpowiedz Link Zgłoś
wil-li Re: będę znowu mamusią! 09.08.10, 08:14 Gdyby to była małolata, to nie byłoby problemu. Gorzej gdy jest to osoba, która ma blisko 40-stke na karku a zachowuje się jak egzaltowana małolata...Może jakaś konsultacja?... Odpowiedz Link Zgłoś
flaubertyna Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 22:01 Będę MAMUSIĄ ONA to ODETTA ON TO MAKS ... a nazwisko dwuczłonowe po MAMUSI Odpowiedz Link Zgłoś
flaubertyna Re: znaczy po raz ktory n/t ? 07.08.10, 22:57 TRZECI :) 27.12.1995 SYNIU :) 31.08.2001 syniu i teraz marzec 2011 i mam nadzieję, że będzie córunia Odpowiedz Link Zgłoś
tow.ortalion Dzięki 09.08.10, 08:41 flaubertyna napisała: > TRZECI :) 27.12.1995 SYNIU :) 31.08.2001 syniu i teraz marzec 2011 i mam > nadzieję, że będzie córunia --------------------------------------- Dzięki takim obywatelskim postawom jak Twoja ja nie muszę się już starać i mogę spać spokojnie nie obawiając się o swoją emę. Gratuluję i o więcej proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
0ffka Re: będę znowu mamusią! 07.08.10, 23:04 Niezła jesteś :0 facet nic nie wie a Ty siedzisz w necie i na forum dla Mężczyzn piszesz takie banały. Odpowiedz Link Zgłoś
wil-li Re: będę znowu mamusią! 08.08.10, 09:37 Dziwna jesteś. Zawsze wydawało mi się, ze jest trochę inna kolejność informowania ludzi o stanie odmiennym - najpierw główny zainteresowany, a pozostali w zależności od stopnia ważności... Coś z Toba nie tak , Flaubertyno - chyba że ma to służyć jakiemuś określonemu celowi...;) Odpowiedz Link Zgłoś
amanda-lear Re: będę znowu mamusią! 08.08.10, 13:29 Po pierwsze: GRATULACJE Po drugie: DBAJ O SIEBIE Po trzecie: ja bym się już chyba nie zdecydowała;) Ps. Może zrzutka forumowa na wyprawkę?:) Odpowiedz Link Zgłoś