Dodaj do ulubionych

forum nastrojowe :)

IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 22:32
dzis pieklam ciasto ze sliwkami i tak mnie naszlo... bo zatesknilam za
czyms...
marzy mi sie deszczowy jesienny wieczor, chatka pokryta strzecha, gdzies na
skraju lasu, daleko daleko, za gora za rzeka, w chatce zapach drewna i
suszonych ziol, i ogien z kominka, cieplutko i nastrojowo (jeszcze gruba jak
pien swieca pali sie w rogu izby), a ja tak sobie siedze na drewnianej
podlodze, z kims milym i sympatycznym. na zewnatrz cisza absolutna, slychac
tylko kap kap spadajacych kropli odbijajacych sie od desek tarasu. i tak
sobie gawedzimy, popijajac winko, na wielkim talerzu koreczki z serow i
pieczonego mieska, smiejemy sie i jestesmy tacy inni... czas mija leniwie,
nikt sie nigdzie nie spieszy, mamy dla siebie cala noc! i nagle ten ktos mnie
przytula, dotyka dlonia policzka, a ja zamykam oczy...
kto do mnie dolaczy?? :)
Obserwuj wątek
    • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 22:34
      przydałby się jakiś wietrzyk za oknem,delikatny szum lisci:P
      • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 22:37
        szum lisci jest, bo wiesz... pada ;)
        • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 22:39
          kap kap to nie deszcz:P
        • majka_15 Re: forum nastrojowe :) 04.10.04, 12:24
          Witam wszystkich! Czy mogę się dołączyć do towarzystwa? Tak miło się czyta...to
          i miło by się pisało...:) Jestem Majka, mam 15 latek...przyjmiecie mnie ;)
    • gomory Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 22:36
      W tej atmosferze brakuje mi tylko dzwieku bum-boxa :).
      • Gość: rayback Re: forum nastrojowe :) IP: *.vline.pl / *.rev.vline.pl 14.09.04, 22:46
        No to zes zapodal g. :))))))))))))))))))))
    • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 22:37
      a ja siedze w koncie i placze................................nie przejmujcie
      sie mna........
      • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 22:39
        jedyny kat zajety jest przez swiece, wiec siedzisz z nami :) a Tony podaje Ci
        chusteczke...
        • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 22:40
          jak tylko rozgryzie jaka muzyke puscic na bum boxie:P
          • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 22:43
            dobrze, do tego czasu Lady przytuli Diasteme, ja pokroje ciasto, bo troszke
            schowalam :)
          • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 22:44
            tylko zadne smuty blagam bo wam sie kompletnie rozkleje i zasmarcze
            podloge......
            • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 22:48
              w sumie to Cie rozumiem, bo tez dzis plakalam, stad to ciasto (zeby mysli
              zabic), ehhh, ale teraz sie juz usmiechnij, co? no ladnie prosze...
              • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 22:51
                nie moge bo wszystko sie zjeb....ło juz poprostu wszystko usiasc i plakac...
              • Gość: lady Re: forum nastrojowe :) IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 14.09.04, 22:52
                i ja płakałam...:(
        • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 22:40
          oj przydadza sie;((((((((((
      • Gość: lady Re: forum nastrojowe :) IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 14.09.04, 22:40
        ja tam się przejmuję bo wrażliwa dość jestem...
    • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 22:37
      a drewno w kominku musi być suche.wtedy ogień będzie "trzaskał" :P
      • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 22:41
        no jasne, ze jest suche! postaral sie o to Autorek, ktory zabladzil w lesie za
        dnia w poszukiwaniu Prawdziwej Kobiety :P
        • pauli7 Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 22:49
          no i po co ten nastroj zrobilas.... i ja teraz znowu bede myslec, kiedy uda mi
          sie do kogos przytulic...
          nastepnym razem musisz ostrzec juz w tytule watku:))))
          pozdrowionka, nastrojowcy...
    • Gość: czerwony kapturek Re: forum nastrojowe :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.04, 22:48
      PMFJI
      puk puk puk
      własnie wracam zbaładzona z lasu, mam tu koszyk grzybów (nic a nic trujaków -
      bez obaw) do 'zagrychy', choć nie wiem czy pasuja do tej wykwintnej
      towarzychy...
      choc mi nawet czasem zdarza sie przygladac ukradkiem, bo coz moze byc
      piekniejszego od takiej chatki...:))))))
      • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 22:49
        ahhh, Kapturku ;)
    • leff Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 22:50
      chyba trza do Was dołączyć

ale ze skrzyneczką dobrego broffca
      coby poprawic nas-troje (nie mylić z Ich3 ;-)
      a jak ma byc nassstrojowo , to jakiś stary music
      Stairway to heaven,July morning czy tez inna Persephona
      • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 22:53
        jaki Stairway to heaven mowialm zadne smuty blagam............
    • Gość: rayback Re: forum nastrojowe :) IP: *.vline.pl / *.rev.vline.pl 14.09.04, 22:51
      Sorry,ja niestety nie moge...Ehhh,projekty...
      • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 22:53
        nie rob nam tego :((
        • Gość: rayback Re: forum nastrojowe :) IP: *.vline.pl / *.rev.vline.pl 14.09.04, 22:54
          Naprawde nie moge :((((((((( Dacie rade,milej nocki!
    • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 22:56
      czasami pomaga usiasc i patrzyc sie tylko w ogien.jakos sie tak dziwnie robi,a
      i panie zapomnialyby o swoich smutkach:P
      • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 22:58
        taaaak, wlasnie to robie...
      • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:07
        ja tak latwo nie zapominam :(przepraszam za taki nastroj ale mnie wlasnie ktos
        paroma tekstami rozwalil przybil gwozdz do trumy i tyle.
        • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 23:09
          ktorymi?
          • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:12
            zwierzeniami na temat swoich podbojow o ktorch nie chce slyszec nie chce o nich
            wiedziec i juz bo to mi sprawy nie ulatwia i stwierdzeniem ze jak nie jestem
            pogodna i usmiechnieta to ze mna gadki nie ma.no jak nie ma jak jest fajnie
            beka na maxa albo potrzeba pomocy to jestem ok i wtedy ze mna gadka jest a jak
            kurde mnie sie wszystko wali i kurde wyc mi sie chce to nie to juz lepiej ze
            mna nie gadac;((((
            • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 23:17
              ej,nie smuc sie:) przeciez zawsze jak masz dola mozesz pogadac z nami.no co
              ty.ja mialem big dola,odnalazlem te forum i jest to jeden z czynnikow ktory
              pomogl mi zapomniec o "bylej".
              a pewnych tematow unikac nie mozna,trzeba sie z nimi oswoic.tak to juz jest.
              • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:20
                wiesz jakos tak sie wszystko porobilo i nalozylo wszystko na siebie... dobrze
                ze mam was i wy nie uciekacie jak mowie ze mi zle jak ci ktorych nazywamm
                przyjaciolmi............
                • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 23:22
                  Najlepszy przyjaciel to ten, który nie pytając o powód twojego smutku potrafi
                  sprawić by znów wróciła radość.

ktoś tak kiedyś powiedział:P
                  • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:24
                    i pewnie mial racje....
                    deszcz pada prosze i niebo placze ze mna ;(((
                  • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 23:33
                    "prawdziwy przyjaciel to ktos, kto wszystko o tobie wie i jeszcze cie kocha",
                    ja tak slyszalam i przekonalam sie, ze to prawda...
                    • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:34
                      no i tu mam maly problem bo jednego za bardzo kocham..............
    • Gość: lady Re: forum nastrojowe :) IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 14.09.04, 22:58
      a tak w ogóle to dlaczego ja mam przytulać diastemę? (nie żebym miała coś
      przeciwko niej) ale GDZIE SĄ MĘŻCZYŹNI????????????????
      • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 23:02
        i nastala niezreczna cisza:DDD
        • Gość: lady Re: forum nastrojowe :) IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 14.09.04, 23:04
          nie ma już ciasta?
          • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 23:05
            ja tam dla ciasta nie przyszedlem:]
            • Gość: lady Re: forum nastrojowe :) IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 14.09.04, 23:06
              ja też nie, ale chciałam przerwać niezręczną ciszę:)
            • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 23:07
              mmm, a dla kogo przyszedles... miau? :P
              • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 23:08
                a czy ja powiedzialem dla kogo...? :P
                • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 23:10
                  i tak cieszymy sie, ze jestes :P
                  • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 23:11
                    a jak ja sie ciesze :)
              • pauli7 Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:09
                hihi, mialam spytac dokladnie o to samo:))))
                • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 23:10
                  :P
        • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:09
          no niezreczna to moze ale normalna bo kumpla sie nie przytula a zazwyczja
          faceci mnie tak wlasnie traktuja ;/
          • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 23:11
            tylko nie mow, ze sie smutasz przez faceta :(
            • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:13
              nie tylko to jest jeden z elementow ale to on przybil gwozdz do trumny ;(
              • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 23:15
                mozesz sie wyplakac, po to jestesmy :) jaki gwozdz i jaka trumna?...
                • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:17
                  no placze sobie a co mi tam juz mi nic innego nie pozostalo jestem sobie sama
                  wszystko sie chrzani wiec poplakac chociaz sobie moge:(((
          • pauli7 Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:12
            hmmm, tony, tajemniczy usmiech...
            to teraz jestem jeszcze bardziej ciekawa:)))
            • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 23:14
              ja tez, ale sie nie przyznam :))))
              • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 23:15
                a ja nie powiem:P ale drogie panie zdradze wam jeden sekret:) jedna z was mnie
                czyms niesamowicie urzekla:P
                • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 23:17
                  mmmm, mamy jeszcze nutke tajemniczosci, jaki piekny wieczor... :)
                  • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:17
                    no powiedz ktora to niech sie chociaz jedna ucieszy!!!!
                    • pauli7 Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:24
                      hihi nie powie, my bedziemy kombinowac pol wieczoru, a ta wlasciwa wogole sie
                      nie zorientuje:)))
                      • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:25
                        zawsze tak jest ze ta lwasciwa osoba jest slepa ;(
                        • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 23:26
                          czasami wystarczy otworzyc jej oczyz:P
                          • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:33
                            nie zawsze mozna niestety..............
                    • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 23:24
                      oj nie powiem:]
                      • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:25
                        wiedzialam ale zawsze warto bylo sprobowac :D
                      • Gość: katinka Re: forum nastrojowe :) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 14.09.04, 23:27
                        przynioslam nowa butelke wina, ci co najdluzej zostana niech dopilnuja
                        paleniska, ja juz musze sie polozyc, wiec ide na gore (chata ma poddasze!),
                        dobranoc :)*

(ciesze sie, ze zupelnie przypadkiem trafilam na to Forum :) )
                        • pauli7 Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:29
                          ja moge popilnowac...lubie patrzec w ogien...
                          a wino zostawiam dla reszty:)
                          dobrej nocy, katinka:)
                        • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 23:30
                          dobranoc:)
                          ja pobiegne przez las do swego domku,zeby sie na jutrzejszy dzien wyspac:P
                          pozdrawiam:]
                          • pauli7 Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:31
                            widze, ze zostaje sama nad tym trzaskajacym w kominku ogniem.... ehhh,
                            niedobrze...
                            dobranoc, tajemniczy tony;)
                            • Gość: tony Re: forum nastrojowe :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.04, 23:33
                              dobranoc:)
                              moze kiedys sie wygadam:DD
                        • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:32
                          duzo fajnych rzeczy dzieje sie przypadkiem i to mi daje nadzieje
                          • pauli7 Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:35
                            hahaha... liczymy na to wszystkie, tony;) nie ma to jak babska ciekawosc;)

diastema, nadzieje zawsze nalezy miec... chocby malutka... ale zawsze:)
                            (juz my tego dopilnujemy;))
                    • Gość: sic! Re: forum nastrojowe :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 11:52
                      Jesteś ŻAŁOSNA!Naprawdę aż przykro się to wszystko czyta.Uważaj bo można
                      stracić resztki złudzeń co do panienek na tym forum.I jeszcze ten kicz...
                      wieczór chatka vivaldi...co za chała!!!!
    • diastema Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:38
      wielkie usciski dla was wszystkich:)dzieki ze jestescie i ze moge wam poplakac
      buziaczki i dobranoc moze jutro wszystko bedzie wygladac ianczej ;((((((
      • pauli7 Re: forum nastrojowe :) 14.09.04, 23:39
        dobrej nocki, niech ci sie przysni... hmm... nie wiem co:))) cos, co cie
        zazwyczaj wprawia w dobry humor:)
        • pauli7 Re: forum nastrojowe :) 15.09.04, 00:11
          ogien dogasa...
          to i ja uciekam...
          • Gość: czerwony kapturek Re: forum nastrojowe :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 00:33
            podziwiałam chwile taras a tu
            tla sie tylko ogniska resztki i koniec wspaniałej imprezki...
            słodkich snów Wam zycze...:))))))))))))))))))))))))
    • jantoni.jajcorz Wniosek poranny:)) 15.09.04, 08:39
      Forum Mężczyzna to jedyne miejsce dla kobiet. Jakież tu one sympatyczne, piękne
      i ... wszystko co najlepsze:)))
      W cale się nie dziwię, że te cudowne istoty uciekły z F Kobieta. Tylko FM jest
      odpowiednie dla Prawdziwych Kobiet:)

Proszę, tym razem, nie podejrzewać o złośliwość. Wątek jest naprawdę
      sympatyczny:)
      • Gość: katinka Re: Wniosek poranny:)) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 15.09.04, 13:48
        mmmm, to chyba dolaczysz do naszego grona wieczorem? ;) pozdrawiam slonecznie :)
    • Gość: burunduk Wake up! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 09:32
      dobra kochani, wstajemy wstajemy!... zawsze sie budze pierwsza po imprezie :)
      byłam obecna duchem...
      usmaże dla was naleśniki
      gomory właczy bumboxa - może klasyka - vivaldi
      tony z czerwonym zakładaja kapturek i do lasu po drewno... znów trzeba napalić
      w kominku bo pada, no i pod kuchnią
      leff zbiera butelki (oddamy do skupu ;)
      diastema z katinką lecą do źródełka po wode na herbatkę hmmm może kawę?
      diastema wsadza głowe do źródełka - zima kąpiel z rana dobrze jej zrobi!
      rayback skończył projekty i przyszedł - razem z lady idą wydoić krówkę, pauli7
      idzie do kurnika po jajka - antoni pokaże ci jak to się robi
      wdech wydech
      pada deszcz jest pięknie
      muzyka, kawa, gorace naleśniki pachnace wanilią...
      i wszyscy sie uśmiechają :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
      • Gość: rayback Re: Wake up! IP: *.vline.pl 15.09.04, 10:43
        De facto-jam Ci! :))))))))))
        Ale,ale...ktos narzygal do zlewu! :))))))))))))))
      • diastema Re: Wake up! 15.09.04, 10:50
        wsadzilam glowe pod prysznic to sie liczy czy nie??zaluje ze nie mieszkamy
        wszyscy blizej bo taka imprezke mozna by bylo zrobic naprawde ;))
        • Gość: czerwony kapturek Re: Wake up! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 11:24
          uyyyyyyyyyy..........juz ide ide po to drewno....
          hihihihih.....a zlew chyba ja po tych grzybach,
          nie ma jak kłopoty z zoładkiem..;(((((((
          • diastema Re: Wake up! 15.09.04, 11:26
            a to taka kulturalan impreza przeciez byla ;))
            • Gość: czerwony kapturek Re: Wake up! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 11:30
              no ja szczera jestem zeby niedomówień nie było, kto ma sprzatnac zlew hehe ;)))
              • diastema Re: Wake up! 15.09.04, 11:31
                nie wiem mnie glowa boli a musze sie za robote zabrac ;/
                • Gość: rayback Re: Wake up! IP: *.vline.pl 15.09.04, 11:38
                  Ale mam nadzieje ze Twoje dzisiejsze nastawienie jest znacznie lepsze niz wczoraj.
                  :)

Powiedz ze TAK? Powiedz,powiedz,powiedz!!!
                  • diastema Re: Wake up! 15.09.04, 11:42
                    wmawiam sobie ze tak i tak musi byc, jutro ten cholerny egzamin i teraz to jest
                    najwazniejsze a co potem zobaczymy........
                    • Gość: rayback Re: Wake up! IP: *.vline.pl 15.09.04, 11:48
                      Ujme to tak.Do dzisiaj mialem zlozyc prace magisterska w dziekanacie,ale tak sie
                      zlozylo ze jej nie napisalem.Wisze z projektem, ktory probowalem robic
                      wczoraj,pewnie jeszcze bede z nim dluuugo walczyl i nie wiem kiedy go napisze.

Konkluzja
                      1.Nie jestes sama.
                      2.Studia nie zajac i nie uciekna.
                      3.Zawsze jest jakies wyjscie.
                      • diastema Re: Wake up! 15.09.04, 11:52
                        wiem ze nie jestem sama i ze mam was cale szczescie. tylko ze jutro to juz moja
                        ostatni proba i inngo wyjscia nie ma, jakos nie przywyklam do takich sensacji z
                        egzaminami bo ich do tej pory nie bylo nie wime oglupialam w te wakacje czy
                        jak ;)
                      • pauli7 Re: Wake up! 15.09.04, 11:54
                        diastema, na egzamin mozesz isc ze swiadomoscia ze:
                        1. swietnie umiesz, bo kulas od bardzo dawna zaniedbujac pewnego pana:)
                        2. cale forum bedzie cie duchowo wspierac:)

aha, ja chyba juz przegapilam nalesniki i wybieranie jajek kurom, bo dopiero
                        wstalam:))))) nic dziwnego, ze sie potem klade ostatnia;)
                        milego dnia moi mili
                        Pauli
                        • diastema Re: Wake up! 15.09.04, 11:57
                          wez zrob omlet bo mam ochote ;)))))
                          a co do pkt1.umiem ale moze znowu mnie zatka,a tego pana juz nie ma ;(((((
                          pkt2dziekuje wam z calego serca ;))))))))
                          • Gość: tony Re: Wake up! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 12:17
                            a na pocieszenie....ja zdaje w piatek:DDD
                            • diastema Re: Wake up! 15.09.04, 12:20
                              bede trzymac kciuki:))) damy rade co nie w koncu jestesmy zajebisci ;)))
                              • Gość: tony Re: Wake up! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 12:22
                                co racja,to racja:P
                      • Gość: burunduk Re: Wake up! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 12:25
                        hehe... widze, że obydwoje jesteśmy cholernie pracowici :)mnie mój promotor nie
                        widział już 3 misiące, a prace powinnam złozyć do końca września, więc własnie
                        jestem na etapie zabijania lenistwa ...
                        ale nie martw sie kto jak nie my :) mam zamiar skończyć do konca tygodnia!
                        • Gość: burunduk Re: Wake up! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 12:28
                          hehe - jest nas więcej ;)
                          dobra pauli - omlet tez potrafię, kaptur troche gzrybów zostawił - może być czy
                          na słodko?
                        • Gość: rayback Re: Wake up! IP: *.vline.pl 15.09.04, 12:42
                          Jakby nie moj gownany projekt to magisterka to by byl pikus...No ale za lenistwo
                          sie placi.Nie to ze mi to spedza sen z powiek ;)
                          • diastema Re: Wake up! 15.09.04, 12:44
                            i jedno co sie ciesze ze mi w zyciu magisterki pisac nie przyjdzie ;)))
                            • Gość: rayback Re: Wake up! IP: *.vline.pl 15.09.04, 12:52
                              Nie mow hop :P

Kurde,koniec,juz nie odpisuje,bo znow nic nie zrobie :|
                              • diastema Re: Wake up! 15.09.04, 13:02
                                no nie zamierzam robic innych studoiw niz swoje wiec magisterka mi odpada:)))
                            • Gość: czerwony kapturek Re: Wake up! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 12:56
                              ach jak przyjemnie byc juz po zdaniu dyplomu...:))
                              ale Wam wszytkim życze pozytywnego zaliczenia Waszych wszytkich egazminów i
                              prac mgr....
                              Powodzenia 3majcie sie!! na Was nie ma mocnych ;)))
      • Gość: katinka Re: Wake up! IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 15.09.04, 13:46
        juz jestem :) troszke sie zawieruszylam w lesie, ale jestem :)) widze, ze
        dzisiejszy dzionek zapowiada sie pracowicie, ale jak sie zorientowalam, co
        najmniej dwie osoby skoncza "koszmarki" juz w tym tygodniu, wiec... tez mi
        szkoda, ze dosc daleko od siebie mieszkamy, ale nie ma tego trudnego, czego
        bysmy nie pokonali, prawda? ;) a taka chatka (doslownie) stoi w Borach
        Tucholskich, jak ktos nie widzial, to chetnie zabiore, w koncu mam ten mini
        autobusik, z watku wiadomego ;) buziaki dla Was na caaaly dzien, a wieczorkiem
        zapraszam na milych pogaduszek ciag dalszy :))

dopisek: Tony, spac przez Ciebie nie moglam :P
        • Gość: tony Re: Wake up! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 13:48
          :)
          • pauli7 Re: Wake up! 15.09.04, 14:57
            o kurcze, sporo macie tych egzaminow.... pod koniec tygodnia beda mnie kciuki
            bolec na bank:)
            heh, dobrze, ze ja juz nie musze:)
            • Gość: katinka Re: Wake up! IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 15.09.04, 14:59
              no wlasnie, na dodatek Rayback postraszyl, ze sie nie pojawi, az projektu nie
              skonczy, podaj mi chusteczke Pauli ;(
    • Gość: katinka a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 15.09.04, 21:18
      dzis moge poczestowac nalewka mojej mamy, jezynkowa i malinowka, pyszne :)
      • diastema Re: a co dzisiaj robimy? ;-) 15.09.04, 21:19
        ja nie pije ja dzis prowadze;)))
        • pauli7 Re: a co dzisiaj robimy? ;-) 15.09.04, 21:58
          dzisiaj znowu sie nastrajamy nastojowo?:)
          • Gość: lady Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 15.09.04, 22:00
            nie proszę!!!!!!! zróbmy coś wesołego, śmiesznego plissssssssssssssss
            • Gość: tony Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 22:02
              widze babski wieczor ktos tu sobie organizuje:D
              • Gość: katinka Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 15.09.04, 22:03
                Tony! no w koncu! czekalam na Ciebie, wiesz?
                • Gość: tony Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 22:04
                  na mnie?:P
                  • Gość: katinka Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 15.09.04, 22:07
                    uhm...
                    • Gość: tony Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 22:09
                      no to jestem:P
          • Gość: katinka Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 15.09.04, 22:03
            dzisiaj to bylo mi tak smutno ojejku :(
            to moze zatanczymy sobie? :) lubicie tanczyc? bo ja baaardzo...
            • Gość: lady Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 15.09.04, 22:04
              tak tak tak! tańce, ale nie było mnie raptem kilkanaście godzin troszkę sobie
              poczytałam i cóź jak widzę? tony....
              • Gość: katinka Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 15.09.04, 22:06
                mnie tez nie bylo cale popoludnie ;) Lady, zatanczysz ze mna? :P
                • Gość: lady Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 15.09.04, 22:11
                  jasne, tańczymy trzeba złą energię wyskakać
            • Gość: tony Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 22:04
              ja moge sciany popilnowac zeby sie nie zawalila:DDDDDDD
              • Gość: lady Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 15.09.04, 22:06
                wolne żarty! jedyny facet i śćiany będziesz pilnował? nie mam mowy, ja dobrze
                prowadzę w tańcu:)
                • Gość: tony Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 22:09
                  ja na parkiecie to jak drwal na lodowisku:P
                  nie da rydy:)))
                  • Gość: katinka Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 15.09.04, 22:11
                    oki, to popatrzysz na nas... ;)
                    • Gość: lady Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 15.09.04, 22:12
                      będę nalegać
                      • Gość: katinka Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 15.09.04, 22:16
                        Lady, zaopiekuj sie Tony'm dzis w nocy, bo ja zaraz musze uciekac. a gdzie
                        Pauli i Diastema? Rayback tez cos strasznie powaznie podszedl do tego projektu,
                        nawet sobie przerwy nie zrobil :( Kapturek baluje w innym lesie... ehh, znowu
                        mi smutno, dzis mam placzliwy dzien ;(
                        • Gość: tony Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 22:17
                          usmiechnij sie :)
                        • diastema Re: a co dzisiaj robimy? ;-) 15.09.04, 22:21
                          jestem tylko powtarzam rozne dziwne nazwy w glowie ;)
                    • Gość: tony Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 22:14
                      :]
                      • pauli7 Re: a co dzisiaj robimy? ;-) 15.09.04, 22:17
                        tony, wiesz, mamy przewage liczebna:)
                        gwaltem cie do tanca porwiemy:D
                        • Gość: tony Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 22:18
                          :))) czekam :P
                          • Gość: lady Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 15.09.04, 22:20
                            oj ja nie wiem jak to się skończy:)?
                          • pauli7 Re: a co dzisiaj robimy? ;-) 15.09.04, 22:20
                            hahaha
                            no to czuj sie porwany:)
                        • Gość: katinka Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 15.09.04, 22:21
                          ojj nie! na gwalty sie nie zgadzam! (...)
                          • Gość: tony Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 22:23
                            jeszcze sie opieram:DD
                          • pauli7 Re: a co dzisiaj robimy? ;-) 15.09.04, 22:23
                            katinka, sama widzisz, ze on nie protestuje za bardzo:) wiec co to za gwalt...
                            droczy sie z nami i tyle:P
                            • diastema Re: a co dzisiaj robimy? ;-) 15.09.04, 22:24
                              tylko czy on da rade sam a nas tyle ;)))
                              • Gość: tony Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 22:25
                                nie dam rady:)))))))))))
                                • pauli7 Re: a co dzisiaj robimy? ;-) 15.09.04, 22:28
                                  tony, troche wiecej wiary w siebie:)
                                  ostetecznie jest nas tu tylko kilka, po jednym tancu z kazda... na pewno sobie
                                  poradzisz:))))))
                                  hehehe
                                • Gość: katinka Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 15.09.04, 22:28
                                  Tony, dziewczyny... ejjj, nie robcie mi tego! :(((
                                  • Gość: lady Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 15.09.04, 22:30
                                    gwałcić nie możemy:( tańczyć też nie:( oj katinka no co ty
                                    • Gość: katinka Re: a co dzisiaj robimy? ;-) IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 15.09.04, 22:31
                                      no co... dzis mam gorszy dzien, a tanczyc mozecie :)
                                • diastema Re: a co dzisiaj robimy? ;-) 15.09.04, 22:28
                                  wiedzialam ze nie dasz rady nas wszystkie obtancowac ;)ja to sie jednak znam na
                                  rzeczy ;)
                                  • Gość: katinka ale TYLKO taniec ma byc! IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 15.09.04, 22:29
                                    obiecujecie??...
                                    • Gość: tony Re: ale TYLKO taniec ma byc! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.04, 22:31
                                      moj podejrzliwy i blyskotliwy umysl (hehe ale skromny jestem) cos mi
                                      podpowiada... :P
                                      • Gość: katinka Re: ale TYLKO taniec ma byc! IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 15.09.04, 22:33
                                        a co? :P po prostu nie lubie slowa "gwalt"
                                        • Gość: tony Re: ale TYLKO taniec ma byc! IP: *.internetdsl.tpn