Dodaj do ulubionych

DO ADMINA!!!

21.11.04, 20:30
Proszę o jasna odpowiedz dlaczego watek o akcji przeciwko gwałtom na
kobietach i działającej infolinii został usuniety???
Czy to wporzadku?Co w nim było niestosownego?Czy słowo SUKA?
Bo nie bardzo rozumiem mimo iz próbuje sie tej decyzji przyjrzec z wielu
perspektyw!
Z poważaniem
Jumar1
Obserwuj wątek
    • Gość: katinka Re: DO ADMINA!!! IP: *.attu.pl / *.crowley.pl 21.11.04, 20:36
      no i jak zwykle ciekawszy kontrowersyjny (jak widac) watek mnie ominal ;(

      w zwiazku z powyzszym dolaczam do Jumara z zapytaniem ;)
    • hyhyhyhy Re: DO ADMINA!!! 22.11.04, 08:04
      również widzę potrzebę wyjaśnienia..
      czyżby admin nie czytał postów przed wywaleniem?

      bo wrażenie tym razem zrobiłeś fatalne..

      ..to była AKCJA PRZECIEW GWAŁTOM!!!!!!!!!!
      drogi adminie :|
    • derduch Re: DO ADMINA!!! 22.11.04, 09:06
      To już nie pierwsz "genialny" wybryk tego <autocenzura> w <autocenzura> kopanego.
      Proponuję pisać skargi do kierownictwa portalu Gazety, może po pewnej ilości
      taki skarg wywalą tego <autocenzura>
    • Gość: Gomory Re: DO ADMINA!!! IP: 212.14.0.* 22.11.04, 11:14
      Moze chodzi o to ze gwalt jest przestepstwem SEKSUALNYM.
    • swinkababe Re: DO ADMINA!!! 22.11.04, 15:17
      Właśnie, mój watek też skasowali (naprawde chetnie napisalabym na seksuologie ale nie dziala, prywatne fora to nie to samo) :-(
      Na innych forach bez problemu przechodza naprawde glupie i wulgarne tematy...
    • Gość: Max Strata czasu IP: *.mad.east.verizon.net 22.11.04, 15:36
      Pascal nie za bardzo rozumie na czym polega jego tu dzialalnosc i na dodatek
      chowa sie za ekranem i nigdy nie odpowiada dlaczego poniewaz wie ze odpowiedz
      dlaczego skasowal taki post jak twoj nie istnieje. Zgubiony jest ten nasz
      Pascal ktory kupil sobie kosiarke i po prosty lubi sobie nia bez celu
      pojezdzic. Wczoraj wycial moj post o motocyklach gdzie umiescilem zdjecia ktore
      sam zrobilem. Dlaczego??? Chyba dlatego ze na jednym zdjeciu siedziala na
      motorze ladna laseczka w bikini. Zawstydzil sie i tyle. (on jest po prostu
      bardzo glupi lub zlosliwy). Normalny czlowiek przynajmnie wyjasnilby dlaczego
      post byl wyciety, jak to wszyscy robia na innych forach tego portalu. Ja juz
      sie go pare razy pytalem ale biedula nie ma odwagi odpisac:-(
      • jumar1 Re: Strata czasu 22.11.04, 17:21
        Które wątki kasujecie, a które przesuwacie do Oślej Ławki?
        ----------------------------------------------------------------
        Kasujemy jedynie wątki łamiące prawo (na przykład zawierające groźby karalne
        lub ujawniające cudze dane osobowe) lub tzw. spam (np. wątki powtarzające się,
        reklamowe). W przypadku rażących naruszeń Netykiety, administracja forum może
        usunąć wszystkie posty sprawcy z okresu, w którym naruszanie wystąpiło.
        --------------
        --------------
        Więc ponowie pytanie.W którym momencie ów watek złamał prawo lub regulamin
        Forum???
        Jedynym logicznym tropem może być to,iz był on watkiem reklamowym,choć tez nie
        do końca!!!
        Jednak NIE reklamował on żadnych komercyjnych używek lub "zaspokajaczy"
        potrzeb,a jedynie stanowił informacje i wskazywał swego rodzaju droge w owej
        sytuacji.

        Cenzura jest cenzura i nie zmienimy tego,jednak jakieś wyjasnienie sie należy!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka