jumar1
21.11.04, 20:30
Proszę o jasna odpowiedz dlaczego watek o akcji przeciwko gwałtom na
kobietach i działającej infolinii został usuniety???
Czy to wporzadku?Co w nim było niestosownego?Czy słowo SUKA?
Bo nie bardzo rozumiem mimo iz próbuje sie tej decyzji przyjrzec z wielu
perspektyw!
Z poważaniem
Jumar1