Dodaj do ulubionych

mięsień piwny

20.03.14, 12:38
Panowie mam do zrzucenia pewną zaległość z przodu. Pytanie czy ktoś korzystał z zabiegów odchudzających laserem Slim Ekspress bodajże się to nazywa. Reklamują się że można zgubić 5 cm w obwodzie przy jednym zabiegu. 100 zł to nie duża kasa, spróbowałbym ale może ktoś tu już korzystał?

Marian
Obserwuj wątek
      • saqigar Re: mięsień piwny 20.03.14, 16:37
        Tak. Diete.
        Cwiczeniami nic sie nie zdziala, jesli nie zacznie sie racjonalnie odzywiac.
        BTW laseru nigdy nie probowalem, osobiscie mocno watpie w te 5cm. Nawet jesli, to przykrywanie problemu - bez zmiany nawykow, 5cm wroci po tygodniu.
          • mariusz7802 Re: mięsień piwny 21.03.14, 09:50
            A ja wam powiem tak. Zgadzam się z ruchem i dieta. bez tego ani rusz by ten brzuszek poszedł w cholerę. znalazłem ten wpis o tej firmie Slim w googlach. Ostatnio były targi w Expo i tam właśnie poznałem marke slimu. odbyłem tam darmowy zabieg i musze powiedzieć że zostałem oszukany pod jednym względem. Pani która robiła mi zabieg laserem powiedziała mi że na pewno stracę do 5 cm w obwodzie "miesnia piwnego" :) a ja straciłem 8 cm. W dalszym ciągu mam jeszcze dużo do zrzucenia więc jeszcze się tam wybiorę, ale nie zapomnę o diecie i ruchu. juz teraz nowy rower kupiony i zasuwamy w trasę!

Mariusz
              • marianxxx Re: mięsień piwny 21.03.14, 10:24
                Panowie ja chcę się odchudzić, a nie nakarmić.
                Jestem na diecie ale potrzebuje szybkiego efektu bo zaraz się zniechęcę.
                To tak jak z kobietą, ile można czekać aż ona w końcu zechce
                • saqigar Re: mięsień piwny 21.03.14, 14:40
                  No to przestan sie karmic, bo dotychczas chyba wlasnie tego karmienia ci nie brakowalo.
                  Nie ma szybkich metod na zrzucenie tluszczu, chyba ze ci go wytna.
                  Co taki zabieg moze zrobic? Myslisz, ze jakims cudem usunie tkanke tluszczowa? Niby w jaki sposob? Zaznajom sie z fizjologia czlowieka - z organizmu nic nie znika, ot tak. Taki zabieg moze napina skore, odwadnia tkanki, nie mam pojecia. Z cala pewnoscia nie spala tuszczu.
                  • marianxxx Re: mięsień piwny 21.03.14, 21:39
                    No właśnie podobno ten laser rozbija tłuszcz, tłuszcz ten jest wydalany znaną nam drogą.
                    w sumie to tylko stówa, a może aż. Sam nie wiem, chyba jednak się skuszę.
                  • johnny355 Re: mięsień piwny 24.04.14, 17:32
                    Zabiegi w slimie ubijają tkankę tłuszczową. Poza tym laser działa tylko na tłuszcz, nie na mięśnie. Jeśli chcesz bardziej fachowego słownictwa i odpowiedzi co taki laser robi i jak wygląda proces to wejdź na ich stronę, lub po prostu zadzwoń do kogoś kto zaspokoi Twoją ciekawość :) Możesz iść i po prostu spróbować, a następnie wypowiadać się z pełną świadomością i konsekwencją.

Pozdro
                    • saqigar Re: mięsień piwny 24.04.14, 20:00
                      Oj prosze, skonczcie juz z ta propaganda. Mam isc do gabinetu, gdzie uslysze ta sama gadke kopiowana z folderku producenta? Ciekawe, ze przeszukujac internet (przyznaje, nie robilem tego doglebnie), nie znalazlem opinii zadnego lekarza, ani nawet naukowca, zadnych wynikow badan o wykorzystaniu swiatla tego lasera wlasnie w tym celu. Owszem znalazlem materialy o lipolizie laserowej, ale to zabieg inwazyjny i drogi, gdzie laserem dziala sie laparoskopowo bezposrednio na tkanke tluszczowa. Wypowiadam sie z biezaca swiadomoscia i pelna konsekwencja, ale jak chcesz dyskutowac, to udowodnij swoje tezy i wskaz mi wiarygodne badania dotyczace skutecznosci takiego zabiegu - wtedy wszystko grzecznie odszczekam.
                      • sibeliuss Re: mięsień piwny 25.04.14, 08:16
                        Umówmy się, tylko zdrowy ruch i odpowiednio zbilansowana dieta sprawia, że mozna zachować smukłą sylwetkę. Natomiast śmieszy mnie, że ludzie nadal bawią się w marketing szeptany.
    • maciejka_04 Re: mięsień piwny 01.05.14, 23:18
      Dla jednego 100 zł to niedużo, dla kogoś innego sporo. Bez wysiłku fizycznego i diety nie będzie efektu. Gdyby te twoje czary-mary było skuteczne, to byłoby o tym głośno. U mnie na prowincji najpopularniejszy jest rower ex aequo z bieganiem.
    • anna_sla Re: mięsień piwny 28.05.14, 09:46
      no i du.pa. Myślałam, że skorzystam, a tu napisali, że zakazane dla osób z chorobami autoimmunologicznymi, bo ćwiczę aż za dużo i dietetuję i wciąż mam 30kg nadwagi :'(. Czyli nadal nie ma dla mnie ratunku :(...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka