Dodaj do ulubionych

szukam wyzwań

30.05.05, 22:04
co mozna robić zeby nie było nudno ?
Obserwuj wątek
    • wadera3 Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:05
      a co Ci się stało?
    • aga29wawa Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:07
      nauczyc sie szydelkowac??:P
      • wadera3 Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:08
        o tak,to niełatwa sztuka...
      • ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:11
        ma nie byc nudno
        • wadera3 Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:19
          skomplikowane wzorki szydełkiem.....nudne???
    • sunrise79 Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:20
      idz na ryby ;-)
      • ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:23
        nie ma być nudno Jak tylko takie pierdoły macie piszać to dajcie sobie spokój.
        • zuta Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:27
          przeciez dla kazdego pojęcie nudy moze byc inne

          ojciec mój mowil : "rozbierz się i ubrania pilnuj", ale to tez pewnie nie to

          zapisz się na kurs dla pilotow szybowcow
          wyjedz gdzies w nieznane
          naucz się kręcić hoola-hopem (czy hoopem) , nieważne
          • ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:32
            no już lepiej, tylko po co mam robić te dziwne rzeczy. Nudno nie będzie ale w
            jakim celu mam to robić
            poprostu gupie pytanie na które nie istnieje odpowiedź
            • wadera3 Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:42
              jak to nie istnieje-skoro zrobisz serwetkę zadasz nastepne pytanie-gdzie ją
              położyc,komu oddać w prezencie,albo jak korzystnie sprzedać:))))))))
        • sunrise79 Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:30
          ale na rybach wcale nie jest nudno ;-)
          jak ci to nie odpowiada to proponuje polowanie na jakąś kicie,to bardziej
          interesujące
    • ping.tasmanski to gupie pytanie 30.05.05, 22:26
      skąd mozecie wiedzieć
      • azazela Re: to gupie pytanie 30.05.05, 22:27
        chcesz o tym porozmawiac??
        • anisua a ja ci trochę zazdroszczę... 30.05.05, 22:36
          bo ja kurka nie mam ostatnio kiedy się nudzić..........
    • tygrysio_misio Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:37
      swir zadnej okazji na pioruny nie przegapi....ale niestety burza ominela mnie o
      kilka km ;(
    • mamba8 Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:45
      zostań wolontariuszem.....wyjedz do afryki
      zbuduj bombe.....i rozwal świat
      wejdź na dach najwyższego wieżowca z dobrym winem i krzycz co ci tylko
      przyjdzie do głowy
      Nie wiem nikt ci tego nie powie musisz się sam w siebie wsłuchać
      • tygrysio_misio Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:47
        wystarczy sie zaprzyjaznic i juz nie jest nudno...

        a tak pozatym to koty sa dobre .... zawsze mozna sie takim zajac jak jest
        nudno...a nawet trzeba bo kotu tez sie nalezy
        • ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:53
          to nie jst takie proste zaprzyjażnić sie i niby w jakim celu
          lubie koty , miałem kiedyś
          • tygrysio_misio Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:56
            bo jak sie przyjazni z jedynym facetem ktoremu moglo by sie (...) ale on nie
            chce wiec sie zyje w celibacie to zawsze jest ciekawie jak jest sie happy a on
            nagle mowi ze znow koledzy sa wazniejsi

            od razu emocje itp...

            a ktoy sa super i ja w poprzednich zyciach bylam kotem:)
            a ja mam 2 koty:)
      • ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:51
        no właśnie. Jakoś sam nie wiem co i po co robić. Liczyłem na jakieś pomysły ,
        inspiracje , ale to bez sensu
    • marta.uparta Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:49
      ja sie nigdy nie nudze, zawsze mam cos do roboty, a to szydelkiem, a to
      rowerkiem, a to seksu troche:)
      Urozmaicenie bawi.
    • ping.tasmanski no dobra koniec tematu 30.05.05, 23:03
      zaczyna mi światać co chce robić , a moze z to tylko lody działaja i energia
      wraca , ale co mi tam jest dobrze bedzie lepej. :)
    • gomory Re: szukam wyzwań 30.05.05, 23:27
      Pies jak sie nudzi to sobie jaja lize - wsluchaj sie w zew natury ;).
      • ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 30.05.05, 23:29
        nie mam aż tak wygimnastykowanego kręgosłupa
        No ale to juz jest wyzwanie wygimnastykować kręgosłup :)
      • sunrise79 gomory 30.05.05, 23:30
        no toś dowalił :-D
    • zielony.lisc Re: szukam wyzwań 31.05.05, 17:57
      Jedź do Afryki pomagać głodującym ludziom albo lepiej zostań księdzem . Nie
      masz głupszych pomysłówna post ?
      • ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 31.05.05, 18:01
        > Jedź do Afryki pomagać głodującym ludziom albo lepiej zostań księdzem . Nie
        > masz głupszych pomysłówna post ?
        E tam juz mam i to nawet kilka pomysłów.
        Jak sie postaram to mogę wymślić coś gupszego :)
        • zielony.lisc Re: szukam wyzwań 31.05.05, 18:04
          Brawo za "inteigencję " . Mam nadzieję ,że nie piszesz samych głupich rzeczy .
          O ile to możliwe.
    • stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 18:06
      pocwiczyc ostatnie zyjace komorki mozgowe.
      • ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 31.05.05, 18:14
        stern.stern napisała:
        > pocwiczyc ostatnie zyjace komorki mozgowe.
        jakie dokładnie komórki mam ćwiczyć ?
        • stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 18:48
          jak to jakie, mozgowe, to znaczy te w mozgu. wybierz sobie Twoje dwie ulubione
          i niech sobie pograja w scrabble:))
          • ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:10
            a widze że dla panay mózg to zbiór jednakowych komórek. Tak przypuszcałem.
            • zielony.lisc Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:19
              A co ty wiesz o komorkach mózgu ? Lekarz?
              • stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:30
                arbeitsblaetter.stangl-taller.at/GEDAECHTNIS/GehirnAufbau.shtml
                • ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:38
                  No i ?
                  • stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:41
                    no i co? graj sobie w scrabble z Twojim pc
                    • ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:43
                      no i nie powiedziałaś z jakimi komórakmi mam gać w scrabble :)
                      • stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:45
                        przeciez wyslalam Ci link. niestety, nie wytlumacze Ci tego po polsku, bo mi
                        troche brakoje "polskich" komorek mozgowych, zanikaja:))
                        • stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:46
                          chyba musze sama o moje komorki zadbac:)))
                        • ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:49
                          To jak mam grać jeżeli nie wiem z kim grać bede ? :)
                          • stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:52
                            a moze zmienmy alternatywe: graj ze swojim komputerem. ja gram. jest 10 stopni,
                            jestem na 10 i niestety ani raz nie wygralam jeszcze. madra sztuka:)
                            • stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:53
                              ähem, nie wygralam na 10 stopniu
                          • stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:54
                            albo: wez sobie nowego kotka. tez mam. i chodz z nim na spacery.
            • stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:27
              chciales idee na nudy czy dyskusje na temat neurologii?
    • 444a Re: szukam wyzwań 31.05.05, 23:23
      Nawiązując do większości wątków na tym forum: zakochaj się w kimś, kochaj kogoś
      - nie będzie nudno, zwłaszcza gdy będzie trudny do kochania...(znajdziesz takich
      na ulicy)
      • ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 31.05.05, 23:32
        Pare razy nad tym myslałem i wydawało mi sie że to niezły pomysł. Przechodziły
        mi te pomysły jak wytrzeźwiałem :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka