ping.tasmanski 30.05.05, 22:04 co mozna robić zeby nie było nudno ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wadera3 Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:19 skomplikowane wzorki szydełkiem.....nudne??? Odpowiedz Link Zgłoś
ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:23 nie ma być nudno Jak tylko takie pierdoły macie piszać to dajcie sobie spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
zuta Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:27 przeciez dla kazdego pojęcie nudy moze byc inne ojciec mój mowil : "rozbierz się i ubrania pilnuj", ale to tez pewnie nie to zapisz się na kurs dla pilotow szybowcow wyjedz gdzies w nieznane naucz się kręcić hoola-hopem (czy hoopem) , nieważne Odpowiedz Link Zgłoś
ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:32 no już lepiej, tylko po co mam robić te dziwne rzeczy. Nudno nie będzie ale w jakim celu mam to robić poprostu gupie pytanie na które nie istnieje odpowiedź Odpowiedz Link Zgłoś
wadera3 Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:42 jak to nie istnieje-skoro zrobisz serwetkę zadasz nastepne pytanie-gdzie ją położyc,komu oddać w prezencie,albo jak korzystnie sprzedać:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
sunrise79 Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:30 ale na rybach wcale nie jest nudno ;-) jak ci to nie odpowiada to proponuje polowanie na jakąś kicie,to bardziej interesujące Odpowiedz Link Zgłoś
anisua a ja ci trochę zazdroszczę... 30.05.05, 22:36 bo ja kurka nie mam ostatnio kiedy się nudzić.......... Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:37 swir zadnej okazji na pioruny nie przegapi....ale niestety burza ominela mnie o kilka km ;( Odpowiedz Link Zgłoś
mamba8 Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:45 zostań wolontariuszem.....wyjedz do afryki zbuduj bombe.....i rozwal świat wejdź na dach najwyższego wieżowca z dobrym winem i krzycz co ci tylko przyjdzie do głowy Nie wiem nikt ci tego nie powie musisz się sam w siebie wsłuchać Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:47 wystarczy sie zaprzyjaznic i juz nie jest nudno... a tak pozatym to koty sa dobre .... zawsze mozna sie takim zajac jak jest nudno...a nawet trzeba bo kotu tez sie nalezy Odpowiedz Link Zgłoś
ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:53 to nie jst takie proste zaprzyjażnić sie i niby w jakim celu lubie koty , miałem kiedyś Odpowiedz Link Zgłoś
tygrysio_misio Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:56 bo jak sie przyjazni z jedynym facetem ktoremu moglo by sie (...) ale on nie chce wiec sie zyje w celibacie to zawsze jest ciekawie jak jest sie happy a on nagle mowi ze znow koledzy sa wazniejsi od razu emocje itp... a ktoy sa super i ja w poprzednich zyciach bylam kotem:) a ja mam 2 koty:) Odpowiedz Link Zgłoś
ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:51 no właśnie. Jakoś sam nie wiem co i po co robić. Liczyłem na jakieś pomysły , inspiracje , ale to bez sensu Odpowiedz Link Zgłoś
marta.uparta Re: szukam wyzwań 30.05.05, 22:49 ja sie nigdy nie nudze, zawsze mam cos do roboty, a to szydelkiem, a to rowerkiem, a to seksu troche:) Urozmaicenie bawi. Odpowiedz Link Zgłoś
ping.tasmanski no dobra koniec tematu 30.05.05, 23:03 zaczyna mi światać co chce robić , a moze z to tylko lody działaja i energia wraca , ale co mi tam jest dobrze bedzie lepej. :) Odpowiedz Link Zgłoś
gomory Re: szukam wyzwań 30.05.05, 23:27 Pies jak sie nudzi to sobie jaja lize - wsluchaj sie w zew natury ;). Odpowiedz Link Zgłoś
ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 30.05.05, 23:29 nie mam aż tak wygimnastykowanego kręgosłupa No ale to juz jest wyzwanie wygimnastykować kręgosłup :) Odpowiedz Link Zgłoś
zielony.lisc Re: szukam wyzwań 31.05.05, 17:57 Jedź do Afryki pomagać głodującym ludziom albo lepiej zostań księdzem . Nie masz głupszych pomysłówna post ? Odpowiedz Link Zgłoś
ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 31.05.05, 18:01 > Jedź do Afryki pomagać głodującym ludziom albo lepiej zostań księdzem . Nie > masz głupszych pomysłówna post ? E tam juz mam i to nawet kilka pomysłów. Jak sie postaram to mogę wymślić coś gupszego :) Odpowiedz Link Zgłoś
zielony.lisc Re: szukam wyzwań 31.05.05, 18:04 Brawo za "inteigencję " . Mam nadzieję ,że nie piszesz samych głupich rzeczy . O ile to możliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 18:06 pocwiczyc ostatnie zyjace komorki mozgowe. Odpowiedz Link Zgłoś
ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 31.05.05, 18:14 stern.stern napisała: > pocwiczyc ostatnie zyjace komorki mozgowe. jakie dokładnie komórki mam ćwiczyć ? Odpowiedz Link Zgłoś
stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 18:48 jak to jakie, mozgowe, to znaczy te w mozgu. wybierz sobie Twoje dwie ulubione i niech sobie pograja w scrabble:)) Odpowiedz Link Zgłoś
ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:10 a widze że dla panay mózg to zbiór jednakowych komórek. Tak przypuszcałem. Odpowiedz Link Zgłoś
zielony.lisc Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:19 A co ty wiesz o komorkach mózgu ? Lekarz? Odpowiedz Link Zgłoś
stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:30 arbeitsblaetter.stangl-taller.at/GEDAECHTNIS/GehirnAufbau.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:41 no i co? graj sobie w scrabble z Twojim pc Odpowiedz Link Zgłoś
ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:43 no i nie powiedziałaś z jakimi komórakmi mam gać w scrabble :) Odpowiedz Link Zgłoś
stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:45 przeciez wyslalam Ci link. niestety, nie wytlumacze Ci tego po polsku, bo mi troche brakoje "polskich" komorek mozgowych, zanikaja:)) Odpowiedz Link Zgłoś
stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:46 chyba musze sama o moje komorki zadbac:))) Odpowiedz Link Zgłoś
ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:49 To jak mam grać jeżeli nie wiem z kim grać bede ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:52 a moze zmienmy alternatywe: graj ze swojim komputerem. ja gram. jest 10 stopni, jestem na 10 i niestety ani raz nie wygralam jeszcze. madra sztuka:) Odpowiedz Link Zgłoś
stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:54 albo: wez sobie nowego kotka. tez mam. i chodz z nim na spacery. Odpowiedz Link Zgłoś
stern.stern Re: szukam wyzwań 31.05.05, 19:27 chciales idee na nudy czy dyskusje na temat neurologii? Odpowiedz Link Zgłoś
444a Re: szukam wyzwań 31.05.05, 23:23 Nawiązując do większości wątków na tym forum: zakochaj się w kimś, kochaj kogoś - nie będzie nudno, zwłaszcza gdy będzie trudny do kochania...(znajdziesz takich na ulicy) Odpowiedz Link Zgłoś
ping.tasmanski Re: szukam wyzwań 31.05.05, 23:32 Pare razy nad tym myslałem i wydawało mi sie że to niezły pomysł. Przechodziły mi te pomysły jak wytrzeźwiałem :) Odpowiedz Link Zgłoś