Dodaj do ulubionych

Obłędne forum

14.09.06, 01:15
Kochani, przestańcie wiecznie gnić na tym forum i wyjdzcie na spacer, do
kina, nie ma sensu szarpać się w schemacie kobieta-męzczyzna.Przeciez jest
tyle ciekawszych rzeczy.Poza tym, rady jakie może otrzyma ewentualny delkwent
zwykle dziela sie 50 na 50% i ostatecnie i tak musi podjąć decyzje sam.
Przeniesmy się na forum...powiedzmy....Szydełkowanie:-) hahha
Obserwuj wątek
    • maialina1 przekonalas mnie! 14.09.06, 10:10
      Przekonalas mnie, biore sie do pracy :)))
    • forumowicz_pospolity Re: Obłędne forum 14.09.06, 11:32
      ja tu nie gniję
      bo jestem jeszcze na 20 innych forach;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka