whiskey_omnipotence
14.09.06, 01:15
Kochani, przestańcie wiecznie gnić na tym forum i wyjdzcie na spacer, do
kina, nie ma sensu szarpać się w schemacie kobieta-męzczyzna.Przeciez jest
tyle ciekawszych rzeczy.Poza tym, rady jakie może otrzyma ewentualny delkwent
zwykle dziela sie 50 na 50% i ostatecnie i tak musi podjąć decyzje sam.
Przeniesmy się na forum...powiedzmy....Szydełkowanie:-) hahha