28.02.07, 15:04
ciekaw jestem waszej opini
sprawa ma sie tak :
jest sobie laska, ma kolesia, kolo z przyczyn od niej niezaleznych spieprza z
kraju, ona mu pomaga w tym czasie, w miedzyczasie pojawia sie inny koles, z
tym 1szym zrywa, z 2 wszystko uklada sie jak trzeba. przychodza wakacje,
koles nr 2 wyjezdza na 3 miesiace, laska nie mowiac o tym nic wczesniej niz
dzien przed wyjazdem wyjezdza do kolesia nr 1 za granice. Tam jak wiadomo w
wakacje seksi sie z nim ile popadnie. kolo nr 2 dowiaduje sei tego od niej,
ona zapewniac ze nic takiego sie juz nigdy nie powtorzy uzyskuje wybaczenie.
sytuacja ma sie sielankowo
zwiazek z kolesiem nr 2 uklada sie swietnie
jednego dnia jednak
kolo nr 2 dowiaduje sie ze kontakt z tamtym nie zostal jednak zerwany, ona
przyznaje sie do tego ze mu pomaga, bo on uciekajac z polski podpisalby na
siebie wyrok do polski wracajac, koles nr 2 to akceptuje, wkurza sie jednak
ze musial dowiedziec sie tego jakos pokatnie. sielanka trwa nadal.

przychodzi czas w ktorym kolo nr 1 moze do polski wrocic
kolo nr 2 wie o tym, jak wiadomo nie jest pocieszony
ona zapewnia go ze nic ich juz nie laczy, twierdzi nawet ze przeprowadzi sie
w inne miejsce, byle tylko z kolesiem (1) nie miec nic wspolnego

kiedy jednak kolo nr 2 przyjezdza, ona wita go sama na lotnisku itd..

nie dalej jak tydzien pozniej.. okazuje sie ze laska jest w ciazy (z kolesiem
nr 2)

kolo nr 2, ktory nie zajarzyl ze laska w tej ciazy jest (bo laska nie moze mu
powiedziec tego wprost, tylko zastanawia sie jak by to powiedziec nie mowiac )

ona slyszac jakas wyimaginowana wypowiedz kolesia nr 2
leci do kolesia nr 1

tam popija sobie ostro
pisze kolesiowi nr 2 smsa ("ja cie caly czas oklamywalam, bedac z toba caly
czas bylam z nim")

kolo nr2. wku..ony leci wyjasnic cala sprawe, widzi ja, ledwo trzymajaca sie
na nogach, mowi zeby wracala tam gdzie sie jej nic nie stanie
ona jednak zarzuca mu bycie najgorszym itd...

koles nr2 (bedac przekonanym ze laska caly czas krecila otwarcie mowi ze nie
chce miec z nia nic wspolnego, zakladajac, ze laska chce wrocic do kolesia nr
1 proponuje, ze nienarodzony jeszcze dzieciak nigdy nie dowie sie kto jest
jego biologicznym ojcem,na co koles nr 1 sie chetnie zgadza)

po ustaleniach koncowych
laska wraca do kolesia nr 1
bedac w ciazy z kolesiem nr 2

tam pijana(twierdzac pozniej ze wcale tego nie chciala i w sumie nie pamieta)
kopuluje z kolesiem nr 1

kolo nr 2 odchodzi
szczesliwy ze tak to wyszlo


3 dni pozniej okazuje sie ze laska w ciazy jednak nie jest, twierdzi ze kocha
kolesia nr 2. i chce zeby jej wybaczyl



ciekaw jestem opini odnosnie calej trojki bohaterow
z nastawieniem na ocene laski
pozdro

jak beda jakies pytania, to smialo odpowiem
Obserwuj wątek
    • menk.a Re: opinia 28.02.07, 15:06
      cenię ludzi umiejących pisać zwięźle i na temat;)
      • rmk12 Re: opinia 28.02.07, 15:11
        o opinie prosze a nie ocene tworczosci literackiej
        choc nie przecze, slownictwo raczej wyszlo mi dosyc mocno przecietne :)
        • menk.a Re: opinia 28.02.07, 15:13
          proszę o skróconą wersję;)
          • tygrysio_misio Re: opinia 03.03.07, 23:00
            ale kiedy to naprawde jest krotko i zwiezle;]

            tak czy siak...mi sie literackosc podobala bo zrozumilam...normalnie polowy
            tych babek ktore wypisuja tu na forum jak to ich faceci nie chca pisze duzo
            mniej czytelnie
            • menk.a Re: opinia 03.03.07, 23:07
              wystarczy przeczytać: nie chce mnie! i całą resztę można sobie darować;)
              w tym wypadku natomiast... jak dla mnie zbyt wiele chaosu;)
              • tygrysio_misio Re: opinia 03.03.07, 23:09
                a dla mnie wlasnie nie....podoba mi sie numer z numeracja...chcialabym zeby
                wszyscy tak pisali

                zazwyczaj w tekscie pojawiaja cie 2 samice albo 2 samce...kazdy jako
                on/ona/tamta/tamten..i niewiadomo czy on to on czy on
                • menk.a Re: opinia 03.03.07, 23:12
                  matulu, dobrze że ja swoich problemów na forum nie rozwiazuję;)))))))))
                  • tygrysio_misio Re: opinia 03.03.07, 23:16
                    ale cudze porozwiazywac to co innego;]

                    moze przeniesiemy sie na Fk bo jakos dzis tu nuda jest;]
                    • menk.a Re: opinia 03.03.07, 23:17
                      zapraszasz?:P pędzę
    • silic Re: opinia 28.02.07, 15:10
      Jak zawsze czytam wszystko bez problemów tak w tym przypadku chyba to sobie na
      kartce rozrysuję. Jakieś grafy, kolory bo inaczej nie dojdę do łądu. :)
      • jo.anna22 komentarz jest zbedny 28.02.07, 15:14
        Fajnie ma, jak ten sie znudzi to idzie do 2 :) Komentarz - zbedny :)
        • rmk12 Re: komentarz jest zbedny 28.02.07, 15:19
          jo.anna22 napisała:

          > Fajnie ma, jak ten sie znudzi to idzie do 2 :) Komentarz - zbedny :)

          kolo nr 1 czy to z braku milosci, czy z tego ze laska go przekonala
          czy moze dlatego ze po prostu jest najnormalniejszy (?) w tym towarzystwie
          do polski przyjechal na miesiac, po czym wyjechal , bez wzgledu na to jak
          potoczylaby sie reszta
    • modrooka Apel 28.02.07, 15:19
      Skąplikowana ta historia. Zakrawa na scenariusz telenoweli argentyńskiej.
      Ciężko mi to pisać jakem kobieta ale muszę przyznać że z tej panny to niezła
      k.. jest.

      Panowie. Apel teraz.
      Nie wszystkie jesteśmy kłamiące zdzi... więc proszę jakby co bez komentarzy
      tego typu
      • menk.a Re: Apel 28.02.07, 15:23
        oooo przepraszam telenowele argentyńskie wcale nie są takie skomplikowane i
        zazwyczaj kończą się przed 300 odcinkiem, nie to co Moda na sukces... parę
        tysięcy odc.;)))
      • silic Re: Apel 28.02.07, 15:30
        Spokojnie, bedzie bez komentarzy. Ta dziewczyna z opowiadania wzięła na siebie
        zdzirostwo z całego miasta zwykłych kobiet.

        Pozostaje współczuć panu nr 2. W niezłe bagno go wpakowała.
        • modrooka Re: Apel 28.02.07, 15:33
          Po części sam się wpakował ze swoja ślepą miłością albo czym tam innym ślepym.
          Panna go robi w balona a ten non stop jej wybacza.
          • silic Re: Apel 28.02.07, 15:42
            Wiesz, trudno robić mu zarzut z tego , że był szczery, otwarty i ufał.
            Takie zachowania jednak, jak pokazuje życie, często prowadzą do porażek. A szkoda...
            • modrooka Re: Apel 28.02.07, 15:52
              Masz najzupełniejszą rację.
              Dlatego trzeba w stosunku do ludzi stosować zasadę ograniczonego zaufania
              • myyks Re: Apel 28.02.07, 20:27
                modrooka napisała:

                > Masz najzupełniejszą rację.
                > Dlatego trzeba w stosunku do ludzi stosować zasadę ograniczonego zaufania

                wolę zasadę nn.
                jeśli ktoś to przeczytał niech wrzuci skrót...
                • modrooka Re: Apel 28.02.07, 23:06
                  nn - namawiaj nagminnie? nie naruszaj?
                  • myyks Re: Apel 28.02.07, 23:41
                    modrooka napisała:

                    > nn - namawiaj nagminnie? nie naruszaj?

                    namawiaj nagminnie-tak!

                    nieograniczone niezaufanie.
                    tylko mojej Pani ufam.
    • dyson Re: opinia 28.02.07, 15:46
      laska: zwykla szmata, na szafot
      kolo nr1: oportunista, jak sie dalo pociupciac to korzystal
      koro nr2: ma wielkie serce ale niepotrzebnie sie nadstawial by obrywac ponownie,
      troche frajer, powinien albo sie od niej odciac ostatecznie albo sobie
      pociupciac lajtowo i potem ja kopnac w tylek i upokorzyc laske totalnie,
      najlepeij w obecnosci papieza nazwac ja ladacznica czy takie tam
    • rozczochrany_jelonek Re: opinia 28.02.07, 15:54
      o co chodzi z tymi kołami ? :)
    • rmk12 Re: opinia 28.02.07, 18:21
      czym kolo nr 2 roznilby sie od laski gdyby lajtowa zaczal ja ruchac ?
    • johnbelushi Re: opinia 28.02.07, 22:22
      rmk12 napisał
      >
      > 3 dni pozniej okazuje sie ze laska w ciazy jednak nie jest, twierdzi ze kocha
      > kolesia nr 2. i chce zeby jej wybaczyl
      >

      Jednak kolo nr 2 powinien zastosować opcję UNFORGIVEN
    • rmk12 Re: opinia 02.03.07, 11:42
      laska twierdzi ze z tamtym nic z kolesiem nr 1 od dawna nic jej nie laczylo, a
      kolesiowi nr 2 nie mogla powiedziec, bo wie ze ten by jej nie wybaczyl ze
      oklamywala go przez tak dlugi czas
      • johnbelushi Re: opinia 02.03.07, 12:17
        Daj żesz spokój.
        Po co się motać w takie kwasy, kolega nr 2 dostał po dupie od wzmiankowanego
        dziewczęcia i jeszcze by mu było mało?

        Czyż nie żenią kitu żonaci goście, którzy mówią do swoich kochanek "skarbie,
        przecież wiesz, że z żoną mnie już nic nie łączy (posuwam ją oczywiście z
        wielkim obrzydzeniem) i tylko ciebie kocham najbardziej na świecie i kocham, i
        w ogóle kocham jak cholera dziesięc razy".

        A tu masz to samo z zamianą płci.
        • menk.a Re: opinia 03.03.07, 23:02
          jakże trudno przychodzi pogodzenie się z faktem, że czasem można być po drugiej
          stronie;))
          • rmk12 Re: opinia 03.03.07, 23:03
            moze tak
            moze nie

            do kogo jednak jak nie do kolesia nr 2 nalezy ostatnie slowo ?
            :)
            • menk.a Re: opinia 03.03.07, 23:06
              to taka satysfakcja? i co powie albo zrobi?;)
            • tygrysio_misio Re: opinia 03.03.07, 23:22
              a mi sie wydaje,ze bardziej do kolesia numer 1

              bo to przeciez on jak tylko kiwnie palcem to ma panienke numer 1...a koles
              numer 2 moze tylko czekac az koles numer 1 sie znudzi
    • rmk12 Re: opinia 03.03.07, 22:52
      a co kto z was zrobilby na miejscu poszegolnych osob ?
    • kochanica2 Re: opinia 03.03.07, 23:11
      Zakończenie to pewnie będzie, że Ci dwaj kolesie będą ze sobą ;)
      • menk.a Re: opinia 03.03.07, 23:13
        a panna urodzi bliźniaki;D starczy dla każdego :DDD
        • kochanica2 Re: opinia 03.03.07, 23:17
          menk.a napisała:

          > a panna urodzi bliźniaki;D starczy dla każdego :DDD

          Zawsze się może zdarzyć, że będą trojaczki ;))
          • menk.a Re: opinia 03.03.07, 23:18
            z kimś trzecim:D
            • kochanica2 Re: opinia 03.03.07, 23:22
              menk.a napisała:

              > z kimś trzecim:D

              Niewątpliwie z jakimś stewardem w samolocie gdy do nich za granicę leciała :DD
              • menk.a Re: opinia 03.03.07, 23:24
                taaa, obydwaj zrobili zrzutkę na bilet :D
                wredne i złośliwe jesteśmy :DD
                • kochanica2 Re: opinia 03.03.07, 23:27
                  menk.a napisała:

                  > taaa, obydwaj zrobili zrzutkę na bilet :D
                  > wredne i złośliwe jesteśmy :DD

                  od razu wredna i złośliwa... samo życie :))
                  A oni się zrzucili, żeby innemu dać troszkę przyjemności. Może to był ich
                  kumpel? :DD
                  • menk.a Re: opinia 03.03.07, 23:31
                    to dopiero byłby handel żywym towarem, zaraz zacznę szukać nr do La Strady;)
                    • kochanica2 Re: opinia 03.03.07, 23:35
                      menk.a napisała:

                      > to dopiero byłby handel żywym towarem, zaraz zacznę szukać nr do La Strady;)

                      Dzwoń, bo tutaj jakieś zboczeństwa się wyczyniają :) Biedna ta dziewczyna :))
                      • menk.a Re: opinia 03.03.07, 23:36
                        z reki do ręki, z ręki do ręki, bonanza ;) straszne)
                        • kochanica2 Re: opinia 03.03.07, 23:39
                          menk.a napisała:

                          > z reki do ręki, z ręki do ręki, bonanza ;) straszne)

                          z ręki? To oni sobie sami dobrze robili? ;DD
                          • menk.a Re: opinia 03.03.07, 23:42
                            co za fantazja :DDD
                            • kochanica2 Re: opinia 03.03.07, 23:45
                              menk.a napisała:

                              > co za fantazja :DDD

                              A pewnie :) Trzech mężczyzn i z ręki do ręki :D
                              • menk.a Re: opinia 03.03.07, 23:54
                                3 mężczyzn i dziecko :D
                                • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 00:01
                                  menk.a napisała:

                                  > 3 mężczyzn i dziecko :D

                                  a miały być trojaczki :)
                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 00:04
                                    prawda, żaden nie powinien być stratny;)
                                    • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 00:09
                                      menk.a napisała:

                                      > prawda, żaden nie powinien być stratny;)

                                      Wszyscy używali Biedulki :) Żal mi jej :D
                                      • menk.a Re: opinia 04.03.07, 00:12
                                        :DDD info dla autora: Ona jt poszkodowana i stratna! ;)
                                        • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 00:14
                                          menk.a napisała:

                                          > :DDD info dla autora: Ona jt poszkodowana i stratna! ;)

                                          Oni są wszytskiemu winni :) Ona chciała tylko zrobić dobry uczynek :)
                                          • menk.a Re: opinia 04.03.07, 00:20
                                            no chyba pistoletu do skroni im nie przykładała?;)
                                            • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 00:24
                                              menk.a napisała:

                                              > no chyba pistoletu do skroni im nie przykładała?;)

                                              A może oni jej? :D
                                              • menk.a Re: opinia 04.03.07, 00:26
                                                sprawa do wyjaśnienia;)
                                                • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 00:29
                                                  menk.a napisała:

                                                  > sprawa do wyjaśnienia;)

                                                  Mam nową teorię :) Autor jest jednym z tych kolesi, chce ją przed nami
                                                  oczernić, a tak naprawdę oni ją wykorzystali stosująć wobec niej zarówno terror
                                                  psychiczny jak i fizyczny :DDDDD
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 00:32
                                                    mam kolejną: autor chce ją oczernić, bo ona nie chciała się z nim przespać ani
                                                    razu! ;)
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 00:37
                                                    menk.a napisała:

                                                    > mam kolejną: autor chce ją oczernić, bo ona nie chciała się z nim przespać
                                                    ani
                                                    > razu! ;)

                                                    Ona nie chciała? Nie! Jemu nie staje :D
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 00:39
                                                    ona chciała, mimo braku erekcji????????;)
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 00:42
                                                    menk.a napisała:

                                                    > ona chciała, mimo braku erekcji????????;)

                                                    Ona nie wiedziała, że on taki felerny :D
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 00:45
                                                    ukrywał do ostatniej chwili i się wydało :D
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 00:48
                                                    menk.a napisała:

                                                    > ukrywał do ostatniej chwili i się wydało :D

                                                    I ona go wyśmiała przy reszcie :) Nie żeby była wredna ;P
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 00:49
                                                    wtedy opadł na amen i już nigdy nie wstał ;)))))))))
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 00:55
                                                    menk.a napisała:

                                                    > wtedy opadł na amen i już nigdy nie wstał ;)))))))))

                                                    i już wiadomo skąd to rozgoryczenie :DDDD
                                                  • rmk12 Re: opinia 04.03.07, 14:10
                                                    a moze to jej nie staje ? :)
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 14:39
                                                    rmk12 napisała:

                                                    > a moze to jej nie staje ? :)

                                                    No tego nie wymyśliłyśmy :) Ona może być mężczyzną :DD
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 14:41
                                                    wiec gdzie jt osławiona i legendarna męska solidarność?;)
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 14:57
                                                    menk.a napisała:

                                                    > wiec gdzie jt osławiona i legendarna męska solidarność?;)

                                                    Uciekła? Schowała się? :)
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 15:00
                                                    może jt tak samo mityczna jak jednorożec?;)
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 15:13
                                                    menk.a napisała:

                                                    > może jt tak samo mityczna jak jednorożec?;)
                                                    :DDD Choć Ci faceci solidarnie i wspólnie z nią byli ;D
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 15:16
                                                    ;D czy z Tobą można poważnie ?:D
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 15:23
                                                    menk.a napisała:

                                                    > ;D czy z Tobą można poważnie ?:D

                                                    Niejeden już był ze mną na poważnie :) Ale w momencie, gdy żona się
                                                    dowiedziała, że on chce odejść to jakoś zrezygnowałam :D Bo ja poważna to w
                                                    trumnie będę, a teraz korzystam z życia:DDDDD
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 15:27
                                                    w trumnie to ja z Tobą nie bedę leżeć, choć byłoby ciekawie:P będę skremowana;)
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 15:33
                                                    menk.a napisała:

                                                    > w trumnie to ja z Tobą nie bedę leżeć, choć byłoby ciekawie:P będę
                                                    skremowana;)

                                                    To może mnie też skremują i do jednej urny nas wsypią i będziemy razem
                                                    straszyć :DD
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 16:27
                                                    byłybyśmy jak zawartość puszki Pandory :D
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 16:33
                                                    menk.a napisała:

                                                    > byłybyśmy jak zawartość puszki Pandory :D

                                                    Już w tym momencie, a ja jeszcze mam zamiar grzeszyć, więc do tego czasu trzeba
                                                    jakieś nowe pojęcie wymyślić :DD
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 16:34
                                                    jestem otwarta na propozycje;)
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 16:38
                                                    menk.a napisała:

                                                    > jestem otwarta na propozycje;)

                                                    Nie tak publicznie Kochana, bo zaraz będziesz miała kolejkę pod drzwiami :DDD
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 16:39
                                                    szczerze watpię, były tu już odważniejsze deklaracje;)))
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 16:44
                                                    menk.a napisała:

                                                    > szczerze watpię, były tu już odważniejsze deklaracje;)))

                                                    nie wiedzą co tracą :)))
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 16:55
                                                    jestem zdania, że jeśli się nie wie, nie zna wartosci 'straty', to żadna
                                                    strata;)) per saldo: nic nie tracą;)
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 17:03
                                                    menk.a napisała:

                                                    > jestem zdania, że jeśli się nie wie, nie zna wartosci 'straty', to żadna
                                                    > strata;)) per saldo: nic nie tracą;)

                                                    Wartość straty to my znamy, może oni nie ;)))
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 17:04
                                                    oni są nieświadomi;))
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 17:10
                                                    menk.a napisała:

                                                    > oni są nieświadomi;))

                                                    Ja ich uświadamiać nie będę :) Mają mózgi (:DDDDDDD) niech pomyślą...
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 17:12
                                                    noszą ciasne majtki, krew do mózgu nie dopływa, a to prosta droga do utraty ...
                                                    świadomości:P
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 17:18
                                                    menk.a napisała:

                                                    > noszą ciasne majtki, krew do mózgu nie dopływa, a to prosta droga do
                                                    utraty ...
                                                    >
                                                    > świadomości:P

                                                    Dlatego nie lubimy facetów w ciasnych majtkach :))) Biedacwta nie myślą ;)))
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 18:08
                                                    oj tak, racja, takim mówimy stanowcze nie;)
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 18:19
                                                    menk.a napisała:

                                                    > oj tak, racja, takim mówimy stanowcze nie;)

                                                    Najlepsi tacy bez :DD
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 18:23
                                                    wielu nie czekałoby i w drodze pozbywaliby się zbędnej odzieży;)
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 18:28
                                                    menk.a napisała:

                                                    > wielu nie czekałoby i w drodze pozbywaliby się zbędnej odzieży;)

                                                    Ciasnych majtek niech się pozbędą jak najszybciej :D
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 18:30
                                                    moze uratują jeszcze swoje mózgi;))
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 18:34
                                                    menk.a napisała:

                                                    > moze uratują jeszcze swoje mózgi;))

                                                    Trzeba zrobić jakiś protest pt "Precz z ciasnymi majtaki" :DDD
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 18:36
                                                    popieram uwolnienie mózgów;)
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 18:49
                                                    menk.a napisała:

                                                    > popieram uwolnienie mózgów;)

                                                    Koniec z niewolą :))
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 18:52
                                                    niesiemy im wolność... a tu cisza;)
                                                  • kochanica2 Re: opinia 04.03.07, 19:02
                                                    menk.a napisała:

                                                    > niesiemy im wolność... a tu cisza;)

                                                    Bo my tutaj tak cichutku, w jakimś zapomnianym zakątku :) A nie na pierwszej
                                                    stronie :D
                                                  • menk.a Re: opinia 04.03.07, 19:06
                                                    trzeba wyjść do ludzi;))
    • ryko Re: opinia 03.03.07, 23:59
      Wszyscy czepiacie sie biednego kolesia...

      Ja tak zastanawiam się jakie ta LALA musiała mieć walory i umiejętności, że
      mogła tak dwóch facetów zakręcić... normalnie żaden by nawet połowy tego by nie
      zdzierżył :(((

      Choć w zasadzie to nawet mu zazdroszczę... oczywiście nie wszystkiego :(((
    • pharma5 Re: opinia 04.03.07, 00:00
      o ja pie...le ;)
      moja diagnoza jest taka... laska nie moze sie zdecydowac, bo koles nr 1
      fantastycznie ja posuwa, a koles nr 2 jest swietnym kandydatem na meza... jak
      tu podjac decyzje?? nie da sie, trzebaby ich polaczyc w jedno, badz niech
      wszyscy troje zamieszkaja razem ;)
      • rmk12 Re: opinia 04.03.07, 14:13
        ja tu pisze o powazne opinie a takie buractwo, az momentami przykro czytac
        • pharma5 Re: opinia 04.03.07, 21:05
          wybacz, ze moze zbyt kolokwialnie sie wyrazilam, byc moze zbyt wulgarnie jak na
          Twoje normy wyslawiania sie, jednakze takie jest moje zdanie i smiem twierdzic,
          ze moge miec duzo racji... a wracajac do tematu - nieumiejetnosc podjecia
          decyzji zarowno dla kobiet jak i dla mezczyzn jest problemem... liczy sie tez
          konsekwencja
          pozdrawiam
          K
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka