Dodaj do ulubionych

męskość :(

14.04.07, 21:07
męskość :(
vege.spinacz.pl/plik_zdj/900.jpg
Obserwuj wątek
    • rozczochrany_jelonek Re: męskość :( 14.04.07, 21:19
      ktora to ta meskosc ? ta na lancuchu ? :))
    • smok10001 No nie. 15.04.07, 18:35
      No nie. Męskość nie polega na zabijaniu ani na opychaniu się kiełbachą. Brr.....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka