zooz 14.04.07, 21:07 męskość :( vege.spinacz.pl/plik_zdj/900.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rozczochrany_jelonek Re: męskość :( 14.04.07, 21:19 ktora to ta meskosc ? ta na lancuchu ? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
smok10001 No nie. 15.04.07, 18:35 No nie. Męskość nie polega na zabijaniu ani na opychaniu się kiełbachą. Brr..... Odpowiedz Link Zgłoś