roonya
31.07.09, 09:40
Przyjezdza do mnie facet- obcokrajowiec, którego poznałam 3 tygodnie
temu - spdzilismy razem tylko parę dni. W tym czasie będą urodziny
mojego szwagra, na które on zaprasza całą rodzine i tego gościa też,
ale nie wiem czy to dobry pomysł, aby zapoznac go w taki sposób z
moja rodzina znając się tak krótko. Czy jako facet- czulibyscie się
niezręcznie gdyby zaproponowano wam rodzinną- urodzinową kolację z
całą rodziną? Ja chyba czułabym się niezręcznie, więc może lepiej
odpuścić- mój szwagier sie nie obrazi jak mnie nie będzie :)