Dodaj do ulubionych

Wspinaczka

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.13, 19:34
Witam

Jest w Ostrowcu kilka osób dość intensywnie uprawiająca ten rodzaj sportu. Mamy jednak uzasadnione przeświadczenie że jest nas zdecydowanie za mało. W bliskiej odległości od miasta do ok 20 km są 4 rejony gdzie można się wspinać.

Jeśli kogoś interesowała by taka aktywność to chętnie zapoznamy go z podstawami. Czego potrzebuje osoba która chciała by spróbować?

Przede wszystkim dobre chęci cała reszta przyjdzie wraz z treningiem.

pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: iwona Re: Wspinaczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.13, 14:12
      Mozesz mi powiedziec gdzie dokladnie jeat ta scoanka ja bym chciala sprobowac sie powspinac wraz z kolega i czy potrzebujemy jakis sprzzet ,buty ? A i ile by to kosztowal

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka