Gość: Tomek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.06.13, 19:34
Witam
Jest w Ostrowcu kilka osób dość intensywnie uprawiająca ten rodzaj sportu. Mamy jednak uzasadnione przeświadczenie że jest nas zdecydowanie za mało. W bliskiej odległości od miasta do ok 20 km są 4 rejony gdzie można się wspinać.
Jeśli kogoś interesowała by taka aktywność to chętnie zapoznamy go z podstawami. Czego potrzebuje osoba która chciała by spróbować?
Przede wszystkim dobre chęci cała reszta przyjdzie wraz z treningiem.
pozdrawiam.