zielonooka_gusia
20.06.06, 10:23
jako, ze jestem tu nowa, a nie chcialabym, zeby wyszlo, ze niewychowana (:P) to postanowilam sie przedstawic, albo moze lepiej powiedziec przywitac. co prawda nie za bardzo wiem jak, wiec na poczatek mowie po prostu: dzien dobry :) mysle, ze wystarczy. moge tylko dodac, 'zem z ostrowca' i naprawde lubie to miasto. a, co! :)