Dodaj do ulubionych

STUDIA!!!!!!

31.08.06, 11:01
Jestem ciekawa gdzie ludzie ze skarżyska ida na studia!!!! piszcie gdzie na
co i jakim trybem :-)
Obserwuj wątek
    • isoxazolidine Re: STUDIA!!!!!! 02.09.06, 13:57
      do radomia :)))
    • johnny85 Re: STUDIA!!!!!! 16.09.06, 17:13
      Ja poszedłem na dzienne prawo na KUL do Lublina.Teraz zaczynam 3 rok.W Lublinie
      raczej nie zostanę.Prędzej Kielce.
    • ma.li.1993 Re: STUDIA!!!!!! 30.08.13, 20:38
      Witam, chętnie pomożemy w napisaniu prac maturalnych, zaliczeniowych, licenjackich, magisterskich. Oferujemy bardzo przydatne materiały dydaktyczne. Niedrogo i solidnie. Czas realizacji nie jest dla nas problemem. Już nie musisz się martwić, że nie zdążysz w terminie oddać swojej pracy. pomocedydaktyka@wp.pl Oferujemy przystępne ceny i solidne wykonanie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka