kwiatuszek_191 31.08.06, 11:01 Jestem ciekawa gdzie ludzie ze skarżyska ida na studia!!!! piszcie gdzie na co i jakim trybem :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
johnny85 Re: STUDIA!!!!!! 16.09.06, 17:13 Ja poszedłem na dzienne prawo na KUL do Lublina.Teraz zaczynam 3 rok.W Lublinie raczej nie zostanę.Prędzej Kielce. Odpowiedz Link Zgłoś
ma.li.1993 Re: STUDIA!!!!!! 30.08.13, 20:38 Witam, chętnie pomożemy w napisaniu prac maturalnych, zaliczeniowych, licenjackich, magisterskich. Oferujemy bardzo przydatne materiały dydaktyczne. Niedrogo i solidnie. Czas realizacji nie jest dla nas problemem. Już nie musisz się martwić, że nie zdążysz w terminie oddać swojej pracy. pomocedydaktyka@wp.pl Oferujemy przystępne ceny i solidne wykonanie. Odpowiedz Link Zgłoś